Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.03.2013 ЗОЯ СТРИХАРЧУК ПРО СЬОГОДЕННЯ ПОЕЗІЇ

Якщо говорити про те, якою я б хотіла бачити сучасну літературу в Україні, то скажу так – хотілося б, щоб вона процвітала! На превеликий жаль, в державі «процвітає» корупція, блат, де все продається.
     Країна наша цвіте талантами, але не-має кому підтримати, фінансувати.
     Своїх талановитих людей держава мало шанує. Не розум, талант, професіоналізм, не знання й уміння, а кумівство, протекціонізм, «правлять бал»…
     А так хочеться, щоб побільше було літературних творів, які формували б у громадян духовність і культуру, виховували почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу, а ще дуже хотілося б щоб більше видавалося книжок нашою неповторною, Богом даною рідною мовою. Якщо буде на Україні панувати лише добро і держава істинно керуватиметься гаслом «Все для народу!» , то тоді наші українці заживуть повноцінним щасливим життям. Духовність народу значно зросте і лю-дина вже не вибиратиме, що краще
     купити булку хліба, щоб наїстися, чи книжечку віршів!
     І вірю в те, що саме духовна культура, краса людського серця, врятує світ!
     А ми ж журналісти, письменники, поети своїм животрепетним словом рятуймо у якійсь мірі цей егоцентричний, егоїстичний світ, запалюймо свою радість від того, що ми живемо на Україні, де є найвищі людські цінності, святі істини правди, бо Господь уподобив нас називатись сонцесяйним йменням – українцями!
     Тож, дорогі творці слова, дозволь-те привітати вас із Всесвітнім днем поезії. Побажати вам всім від щирого серця незрадливої читацької
     любові, вічної весни в душі щоб і надалі гарячий вітерець натхнення та наснаги ніколи не вщухав на ваших творчих вітрилах. Молодійте у здоров’ї, творіть у радості, живіть у щасті!
     І нехай:
     – Хороша пісня і хороше слово –
     То є найкращі ліки для душі,
     Як квіти в росах, чистих, світанкових,
     Квітуймо і єднаймося усі!


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2

.ЮЕМ : Переглянув всю пошту . і здивувався , що на таку милу й весняну замітку ЗоЇ Стрихарчук , жодного коментаря. Хоча ЇЇ талант й тематика погодьтесь варта Їх . Ось якби вона написала про політику, їх би було безліч ! Пані Зоя , і не тільки Ви хочите бачити сучасну літературу в УкраЇні , але поки в державі будуть такі міністри - украЇнофоби як табачник , ЇЇ не побачить ніхто. Тож не дарма В.Шкляр відмовився від ШевченківськоЇ преміЇ . ... Історію беруться табачники творити, Геть ! Крути і УПА ! народ хочуть дурити ... СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 30.03.2013 в 09:56 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік юєм : Цілком згоден з тобою.Наскільки я знаю Зою, це людина з Великої букви.Справжній патріот і дуже талановита людина.І дуже шкода, що наші місцеві спонсори найшли і дали кошти на поїздку ВСБ з молодю до польщі, а допомогти у випуску добірки, дійсно гарних віршів пані Зої коштів не мае.Я вважаю, що замість того, аби витрачати кошти на газету Вісті громади, яку ніхто не читае,доцільно було б підтримувати наших талановитих Славутчан.От тоді і я буду кричати разом з патріотами Слава.  (написано 30.03.2013 в 10:37 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік