Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.03.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ПРО ЯКУ ЧЕСНІСТЬ МОВА АБО, ЧИ МОЖНА ПОВАЖАТИ ТАКЕ ВИДАННЯ?

Наразі невідомо, яку «Америку» намагалася відкрити читачам голова Асоціації редакторів комунальних ЗМІ Хмельниччини, передруковуючи статтю п’ятирічної давнини під назвою: У «Трудівника Полісся» повинно бути демократичне майбутнє», але якщо вже моя тодішня позиція виявилася для Віри Олександрівни «прозорливою», то на її місці я не поспішав би з радісними висновками.
     
     Так, як і більшість мешканців нашого краю, я хотів і хочу(!) бачити цю газету неупередженим, вільним і демократичним виданням. Але чи є вона сьогодні такою насправді? Чи дотримується теперішній головний редактор колись доволі об’єктивного тижневика вимог чинного законодавства України, не кажучи вже про моральні орієнтири прописані Етичним кодексом українського журналіста?
     
     Стаття 37 ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» чітко визначає: Громадяни, юридичні особи і державні органи, а також їх законні представники мають право вимагати від редакції друкованого засобу масової інформації опублікування ним спростування поширених про них відомостей, що не відповідають дійсності або принижують їх честь та гідність. І далі: Якщо редакція не має доказів того, що опубліковані нею відомості відповідають дійсності, вона зобов'язана на вимогу заявника опублікувати спростування їх у запланованому найближчому випуску друкованого засобу масової інформації або опублікувати його за власною ініціативою…
     
     Стаття 1 Етичного кодексу українського журналіста недвозначно гласить: Журналіст поширює і коментує лише ту інформацію, у правдивості якої переконаний. Він уникає неповноти або неточностей чи викривлень інформації, які могли б завдати моральної шкоди честі та гідності людини, неприпустимі з його боку недостовірні повідомлення. Журналіст відповідальний перед читачем, слухачем та глядачем.
     
     Що ж ми бачимо натомість?
     
     11 жовтня 2012 року газетою зазначено недостовірний факт щодо присвоєння тоді ще кандидату в народні депутати України Сергію Буряку звання "Почесного громадянина міста Славути" з врученням йому відповідного свідоцтва. У зв’язку з чим, за підписом секретаря Славутської міської ради, на адресу редакції направлено відповідний лист з вимогою спростувати вищезгадану інформацію в найближчому номері. Замість спростування, головний редактор надрукувала знервовану відповідь про недоцільність такого кроку.
     
     18 жовтня 2012 року в газеті опублікована так звана «офіційна інформація» щодо результатів ревізії Держфінінспекцією України бюджету міста Славута за 2010-2011 роки та завершений звітний період 2012 року. У зв’язку з чим, за підписом першого заступника міського голови, на адресу редакції направлено аналогічний лист з вимогою спростувати недостовірні дані. Замість спростування, світ побачила чергова відмова за підписом того ж таки головного редактора.
     
     18 жовтня 2012 року газетою розміщена неправдива і водночас брудна публікація щодо колишньої виконуючої обов’язки головного редактора Т.В.Скрипнюк. У зв’язку з чим, останньою надіслано спростування з вимогою його оприлюднення в найближчому випуску газети. Вимоги Скрипнюк Т.В. залишилися не задоволені.
     
     8 листопада 2012 року газетною заміткою І.Гайдука спаплюжено державний символ України – Тризуб. У зв’язку з чим, під час засідання чергової сесії Славутської міської ради, депутат Р.В. Бачинський виголосив відповідне звернення. Редакція на нього не відреагувала.
     
     20 грудня 2012 року газетою надруковано відверто брехливий допис В.Гапонюка щодо господарської діяльності міської влади. У зв’язку з чим, 28 грудня 2012 року за підписами депутатів Славутської міської ради, на адресу редакції спрямовано спростування з вимогою його негайного оприлюднення. Вимоги 21-го представника територіальної громади міста були виконані з порушенням вимог ЗУ ««Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» …
     
     І після цього у Віри Олександрівни повертається язик просторікувати про якусь чесність перед Богом і людьми?!
     
     Чи не забула бува кавалер Ордену «Бездоганна ділова репутація», як у 1997-му та 2010-му роках небайдужі славутчани та незалежна профспілка працівників КП «Редакція газети Трудівник Полісся» пікетували редакцію в особі тієї ж таки Віри Олександрівни, протестуючи проти незаконного звільнення шістьох «неугодних» працівників?!..
     
     Так, я щиро вдячний редакції «Трудівника Полісся» за неабияку увагу до моєї скромної персони. Більше того! Другий поспіль випуск газети «про Піголя» забовязує мене не зупинятися на власних досягненнях. Разом із тим, як бувший громадський кореспондент цього тижневика, я не можу обійти стороною проблему його очевидного виродження.
     
     Отже, на моє глибоке переконання, ця проблема лежить у двох взаємопов’язаних площинах. Відтак вважаю, що редакційна політика газети по відношенню до міської влади змінилася не лише через особисте прагнення її головного редактора приватизувати майно і приміщення редакції (про що детально писала у своєму спростуванні Тетяна Скрипнюк), але й у зв’язку зі зміною політичних уподобань самої пані Віри. Точніше – свідоме підлаштування цих самих уподобань під певну політичну конюктуру.
     
     Нагадаю, що в «помаранчеві часи» Віра Олександрівна була палкою прихильницею тодішнього президента України Віктора Ющенка. Подейкують, що за особливі заслуги перед «любими друзями», остання навіть отримала легковий автомобіль. В подарунок. Для потреб редакції...
     
     Незабаром, «стійки» громадянські переконання головного редактора, якимсь дивним чином змінилися разом із приходом до влади Віктора Януковича. Змінились настільки, що в 2010-му році вона очолила список Партії регіонів під час виборів до Славутської районної ради. З тих пір, в статусі депутата, Віра Олександрівна славить вже іншого президента, небезпідставно сподіваючись на новий, не менш розкішний подарунок. Звісно, винятково для потреб редакції…
     
     Нічого особистого, але чи можна з повагою ставитись до видання, редакційна політика якого змінюється в залежності від політичної конюктури та корисливих прагнень однієї людини, - нехай навіть ця людина - голова Асоціації редакторів комунальних ЗМІ Хмельницької області?!
     
     P.S. А чи не пов’язана, насправді, «творча істерія» головного редактора, з наближенням планової перевірки господарської діяльності КП «Редакція газети «Трудівник Полісся»? Адже це так зручно – завбачливо вилити декілька відер бруду на голову «не тієї влади», аби в разі виявлення фінансових зловживань, заволати про чергові «утиски» свободи слова!
     
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 53

патріот : Повністтю і знову підтримую патріота Ігоря! Давно пора гнати цю запроданку ригональну взаший. Слава Україні!  (написано 28.03.2013 в 22:50 з адреси:  46.247.194.132)
Р.В. : +200% пану Ігору! Пора Мальчук на "заслужений" відпочинок. Запрацювалася бідолага далі нікуди.   (написано 28.03.2013 в 23:04 з адреси:  26-178-200-46.pool.ukrtel.net)
патріот : У зрадників своєї землі і мови повинна горіти під ногами земля. зрадив українське-отримуй прокляття і призирство. тільки так можна зупинити цю банду україноненависників і злодіїв.  (написано 28.03.2013 в 23:39 з адреси:  46.247.218.81)
вік патріоту : Так хіба одна мальчук така.А ті хто за гроші голосував кращі напевно.  (написано 29.03.2013 в 05:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Взагалі-то за такі речі як витворяє В.Мальчук її треба притягати до кримінальної відповідальності та знімати з посади. Повністю погоджуюсь з автором.  (написано 29.03.2013 в 07:42 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
CuTRus : Повністю згоден. Мальчучка ніякий "заслужений журналіст", а служивий журналюга, яка за пряник переступає через просту людську гідність. Всі розумні люди вже давно зрозуміли сутність цієї людини!!!  (написано 29.03.2013 в 08:11 з адреси: 46.63.78.173 unnamed.x-city.com.ua)
журналіст : І воні и ще рахують себе "розумними людьми"?Сміх та й годі!  (написано 29.03.2013 в 08:59 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
дід : Чого ви дерете горляни?Лопнете від злості...Спитайте в людей,хто така Мальчук ,і хто такий Піголь і відразу стулите пельки!  (написано 29.03.2013 в 09:04 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Григорій Павлович : Цілком погоджусь з усіма коментарями, тільки, на жаль, у патріота чомусь "платівка застрягла".
     Я добре знаю обох дійових осіб, і автора цієї статті і його візаві Віру Олександрівну. Скажу, що вони в чомусь варті одне одного. Серед них не бачу гіршого або кращого, є підлий і є ще підліший. А солідна різниця, на мій погляд, полягає в тому, що Віра Олександрівна, як це і належить людині її професії та привабливій і розумній жінці, надає послуги солідному клієнту за солідні гроші. Підкреслю - це її професія і вона робить це професійно.
     А от Ігор Дмитрович мене дивує. Підставляти зад, лизати чоботи та сичати по змї'їному і всього за 3 копійки. Невже це все на що здатен? 
(написано 29.03.2013 в 09:21 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : палычу +100   (написано 29.03.2013 в 09:29 з адреси:  153-69-132-95.pool.ukrtel.net)
Слива : Якби "ТП" тільки хвалив міську владу, то й був би в пошані, у т.ч. і у шановного І.Піголя. Тепер в пошані у влади "Вісті громади". Для чого в Славуті два друкованих органи, засновником якого є міська рада? Дайте відповідь, пане Ігоре? Невже така проблема двом керівникам (голові міста та головному редактору) порозумітися і проявити тим самим свій розум. Амбіції, які б вони не були за розміром, не на користь громаді.   (написано 29.03.2013 в 09:38 з адреси:  176-8-15-12-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : На «вкус і цвет товарища нет». Але як по мені, І.Піголь вкотре поставив В.Мальчук на її справжнє місце і зробив це як завжди елегантно і на фактах. А от Мальчук, як не намагається, до рівня І.Піголя недотягує. Це моя думка.  (написано 29.03.2013 в 09:39 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Ну Сірожа, ти мене дивуєш. Дотягнутись до "рівня Піголя" - це означає впасти нижче плінтуса. Це моя думка.  (написано 29.03.2013 в 10:01 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : По-перше я Сергій, а не Сірожа. А по-друге, рівень І.Піголя говорить сам за себе. Нижче плінтуса як раз рівень В.Мальчук і її партії.  (написано 29.03.2013 в 10:07 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Бывший читатель : Маразматеете, мадам Мальчук! Низко пали, коль используете газету для сведения личных счетов. А поздравление с 50-летием СВБ и рядом опус Клепацкого о казачестве - разве не подлость с вашей стороны? Я уже не говорю о Пиголе, которому вы в подметки годитесь. Мой вам совет, не усугубляйте и без того свою продажную репутацию, уйдите с газеты, не паскудьте её.  (написано 29.03.2013 в 10:23 з адреси:  129-142-124-91.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - : Це видання я перестав поважати з 2010 -го. Редактор - продажня шкура ! .Та що б ми тут про неЇ не писали , впевнено скажу , що читати вона його не стане. Різниці не бачу , що ТП, чи то Пульс , чи Вісті громади , всі вони пишуть про високі надоЇ молока . Нещодавно , читав № Руслани Чернюк з сусіднього Нетішина , молодець ! гагно пише , демократично , але як виразився Григорій Павлович певно також солідному клієнту . і за солідну плату . Але на відміну від нашоЇ , вона до церкви не ходить .  (написано 29.03.2013 в 10:33 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Бувшому читачу теж +100!  (написано 29.03.2013 в 10:33 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Дивуюсь! Найголовніша проблема сьогодення - взаємовідносини Піголя і Мальчук!!!!
     Пане ВІК! Скажіть Своє Мудре Слово 
(написано 29.03.2013 в 10:58 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік-остапу : Як на мене то дуже не гарно. коли для зведення особистих рахунків з опонентами використовують друковані видання, які е власністью громади.ТП повинен висвітлювати соціально-єкономічні проблеми Славути.А для особистої дискусії і за образи. справу потрібно направляти до суду.мені особисто не приемно читати той бруд в газеті,яку випускають за наші кошти.А також писати замовні статті проти влади і отримувати з бюджету гроші,вважаю аморальним.Це е політичною проституціею.Ось наприклад газета славутська громадська. яку випускають дописувачі за свої кошти висвітлюе проблеми міста замість ТП.І її е можливість отримувати безкоштовно.Це приклад як потрібно працювати.І вісті громади і тп, громаді не цікаві, де крім бруду і слави особистостей. а також де замовчують негаразди місцевого самоврядування фінансуючись за кошти платників податків не потрібні.Писати треба те щоб влада читала і як скоріше це виправляла.Багатьом мій комент не сподобается.   (написано 29.03.2013 в 11:43 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Дуже навіть мені сподобався. Тверезі думки. А В.Мальчук треба дійсно гнати.  (написано 29.03.2013 в 12:02 з адреси:  205-164-54-37.pool.ukrtel.net)
Остап : ВІКу найповніший респект!!! От бачите всі хто "ЗА" і "ПРОТИ", що означає ВІКовий життєвий досвід. Слів трохи забагато, але мудрих думок ще більше.
     Я дозволю собі виділити у пана ВІКа тільки найголовніше. Звичайно, на мій погляд, і стаття і дописи є ПОЛІТИЧНОЮ ПРОСТИТУЦІЄЮ. Так в свій час назвав подібні дії своїх соратників, Камєнєва-Розенфельда і Зінов'єва-Апфельбаума Герша Ароновича, Володимир Ілліч Ленін. 
(написано 29.03.2013 в 12:04 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р.В. : Остапу: де ви в статті Піголя побачили політичну проституцію? Я бачу тільки переконливі факти про проституцію В.Мальчук.
     Хтось: а ви В.С. подзвоніть і спитайте,а потім нам скажите:) 
(написано 29.03.2013 в 12:24 з адреси:  205-164-54-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Шановний Р. В.! Якщо Ви не бачите в статті того про що питаєте, це означає тільки те, що у Вас мало життєвого досвіду. Спробуйте запитати про це у пана ВІКа. Можливо він відповість вам про це докладніше.  (написано 29.03.2013 в 12:36 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : В доповнення для Р. В. Прочитайте уважно комент Григорія Павловича.  (написано 29.03.2013 в 12:38 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : знову кодло унтиукраїнське на світ Божий вилізло Піголя обговорює. поки ви його обговорюєте його статті вже на інших сайтах ширять сайт
      далеко вам ще ср..ти до Дмитровича. Караван іде.Слава Україні!
      
(написано 29.03.2013 в 12:47 з адреси:  46.247.209.199)
Старий дід  : Незнаю,яке там "кодло вилізло" ,а Пігаль з гнилим нутром,Цілуе тим ,хто платить.І що погано -хворіе амнезіею.Це дуже погано!  (написано 29.03.2013 в 12:53 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Адмін : Якщо виникає бажання на сторінках сайту когось образити, прошу цю дію виконувати на адміні цього сайту.   (написано 29.03.2013 в 13:00 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Ні, Адмін, тебе берегти треба. Хамів багато, а ти в нас один.  (написано 29.03.2013 в 13:12 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Нічого не маю добавити. Тут я з Сергієм солідарний  (написано 29.03.2013 в 13:14 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : А як так сильно неподобаються чиїсь статті і правда, то краще постукатись головою об задвірок. Кажуть допомагає.  (написано 29.03.2013 в 13:16 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Сергію! Ви щось казали про Хамів. Це не про себе часом?  (написано 29.03.2013 в 13:22 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Перестаньте гризтися, а то чим ви відрізняетеся від Піголя і Мальчук.Пропоную на цьому сайті обьеднатися і писати статті не на партійну тематику, а як всіею громадою знайти шляхи подолання кризи ЖКХ.Може владі не завадила б наша допомога.Довіри до обранців від партій у мене вже давно не ма.І перший шлях до примирення і обьеднання, пропоную провести масове прибирання територій біля свого житла.А весною провести масову посадку дерев біля памятників.Отримаете справжню насолоду від своеї праці.І владі стане соромно а може оцінить.Це краще ніж дерти горлянку на мітингах.  (написано 29.03.2013 в 13:23 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : ВІКу! От бачиш як я розпізнав в тобі наймудрішу людину, надіюсь не тільки на цьому сайті.
     А от від Піголя і Мальчук, ми всі і ти ВІКу, відрізняємся тим, що ми дискутуємо і лаємось за свій рахунок, абсолютно не притендуючи ні від кого на якісь дивіденти. Тобто діємо в інтересах істини, як ми її розуміємо, і ми вільні. А Піголь і Мальчук це саме ро за гроші, і пишуть не завжди те що думають, тобто проституірують на користь своїх клієнтів.
     А влада хай сама думає як вірішувати проблеми. Як що не в змозі, то нехай п.....ть світ заочі і не морочать людям і мені з, тобою ВІК, голову.
      
(написано 29.03.2013 в 13:41 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : Если государством правит человек, два раза сидевший в тюрме, и который не знает что такое ВВП.Не способный отличить Казахстан от Туркменистана,Словению от Словакии, то надо задуматся, кто за него голосовал.Видно таки беден наш народ если продается за 100гр.А Мальчук кроме продажности еще и полное убожество, если не сознает єтого.  (написано 29.03.2013 в 14:34 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Отут ВІК мушу добавити. Справа не в тому що През сидів 2 рази. Справа в тому, що той хто прийде на його місце зразу буде негідником. Марна надія вибрати достойну людину з тих кого незабаром запропонують і з тих хто закликає до повстання.  (написано 29.03.2013 в 15:02 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Треба змінювати саму систему формування владних інституцій. Ця, яка існує, створена негідниками для того щоб до влади на всіх рівнях йшли негідники   (написано 29.03.2013 в 15:05 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : Треба щоб поменьше стало продажних нероб що тільки язиками плескають як шухлею а підтримати опозицію нездатні бо вже давно носять повні штані власного лайна від страху.  (написано 29.03.2013 в 16:42 з адреси:  46.247.194.108)
вік остапу : В нас однакове мислення і бачення ситуаціїї.Дійсно. Людина не е гарантом того, що ситуація в Державі буде змінена на краще.Потрібно докорінно змінити формацію влади .тобто змінити дикий капіталізм на щось більш Демократичне.На кшалт системи правління. яка існуе в швеції або інших дійсно демократичних Державах.А то що я написав в попередньому коменті то е не мій вислів.Це слова бувшого міністр Мосола.На мій погляд те, що хто коли, і скільки сидів не мае різниці.Проблема в освідченості і те як людина поводить себе. коли дозволяе собі матюкатися і обзивати людей бидлом.Ось де проблема.А якщо хтось з опозиції зминить Гаранта, то буде тільки гірше, тому що нові будуть знову кивати на попередників.Дуже вигідна позиція, коли одні корупціонери змінюють інших, і при цьому не несуть ніякої відповідальності.Ще Амереканці казали що коней на переправі не міняють.Хай цей працюе на благо Країни, а якщо не може тоді в тюрму за злочини проти України.  (написано 29.03.2013 в 16:47 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ - : Якщо носієм і основним джерелом влади буде народ , то ми будемо здатні щось змінити . А поки що хлопці , краще пошукайте на своєму балконі ризинові чоботи . А ще не відхиляйтеся від теми . Дискусія розпочата чи заслуговує поваги районка , яку директора шкіл в селах , заставляють вчителів виписувати в примусовому порядку . Хоча згідно соцопитування видання Пульс , користується більшим попитом. Так що Піголь дав правдиву оцінку , брехливому рупору ПР . СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 29.03.2013 в 16:48 з адреси:  94-153-30-40-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік патріоту : А ті що зараз в опозиції хіба не працювали в Уряді.І що зробили.Можу перерахувати їх всіх.Бувший міністрь праці Л Денисова скільки платила мін.пенсію.544гр.зараз894.П.Розенко виступав за скорочення пільг.зараз виступае навпаки.А Кужель коли була в партії козла тигібка.кричала на мітингу в підтримку янека гасло в.ф.бери власть в свои руки и работай.Так що шановний. представники великого капіталу не можуть бути опозиціею.І таких в опозиції як кужель більшість- всі не помістятся на сайті.Вам мало великого бджоляра юща.Просто без крові,мирно один клан передае владу другому.Використовуючи дуже грамотно дурнів.І граючи дуже вміло на патріотичних почутях Українців.Ну наприклад прийде до влади патріот. Ви що думаете олігархи дадуть йому забрати в себе гроші.Не можливо працювати в лайні і при цьому бути чистим.Зайди на ферму як мені не віриш,помий одну свиню а інших не мий і на ранок вони знову будуть брудні всі.  (написано 29.03.2013 в 17:09 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Згідний з ЮЕМ. Ми тут у місті не можимо розібратися і дати справедливу оцінку партійній газеті та її продажному керівнику,а беремося розмірковувати про державну владу, та щей лаємось між собою. А знаєте як можна розшифрувати назву ТП? ""Трудівник Партії регіонів"":)   (написано 29.03.2013 в 17:25 з адреси:  205-164-54-37.pool.ukrtel.net)
 : ВІК! Я не перестаю захоплюватись логічністю твоїх думок. Бачиш і ЮЕМ каже розумні речі. І на мене ніхто не сичить. Бо ми мудрі люди. Пам'ятаєш фільм "Мы из будущего", як там один хлопчина казав німецькому офіцеру про хід Великої Вітчизняної війни. Отак і ми потихеньку - помаленьку дочухаєм до своєї перемоги. Всі без виняйнятку. Згода? Згода!!!
     Слава нам!!! 
(написано 29.03.2013 в 17:34 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Слива : Пане Ігорю! Перш ніж вибирати заголовок, думайте! Це видання "ТП" засноване міською владою, а Ви є представником цієї влади. Яка влада, таке і видання! Якщо це видання не є виразником думок влади, то що це за влада???  (написано 29.03.2013 в 22:41 з адреси:  176-8-15-12-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Слива а Ігор про це і пише бо вся влада сьогодні у партії ригів. вони її узурпували і цю газету також. що незрозумілого?   (написано 30.03.2013 в 09:52 з адреси:  46.247.209.208)
патріот : а ще владу над газетою узурпувала Мальчук а партія ригів її міцно кришує бо вона їхня однопартійка.   (написано 30.03.2013 в 09:55 з адреси:  46.247.209.208)
патріот : і взагалі бісетеся ви тільки від того що Ігор Дмитрович як пишуть тут справжні патріоти як завжди втер сюрпалок усім україноненависникам і цій Мальчук. розклав на запчастини всю її сутність. Слава Україні!  (написано 30.03.2013 в 10:04 з адреси:  46.247.209.208)
 : Чувак "тихо сам с собой ведет беседу".  (написано 30.03.2013 в 10:37 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
крапкам : Раз ти перейшов на сленг лабухів, то замислися чи бува ти не смурной.  (написано 30.03.2013 в 10:40 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Вибачаюсь, за коментар розміщений на іншому сайті, він не мій, але дуже влучний : Останній номер Т і П перевершив всі сподівання :) Якби був приз "міс друга найдревніша професія", самізнаєтехто огріб би його з великим відривом. Здатність перетворити видання з 17000 тиражем на жовтий мстивий листок вражає.  (написано 30.03.2013 в 13:13 з адреси:  39-165-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік