Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.03.2013 РОЗШИРЕНИЙ КОМЕНТАР НА СТАТТЮ: ВАЛЕРІЙ НАПИТКІН: НЕ П'ЯТЬ КОПІЙОК

1. Від статті трохи несе "дєрмєцом", але право автора на свою думку не підлягає сумніву.
     2. Не вважаю за потрібне цитувати 2 пункт, але народну мудрість: "не лізь поперед батька в пекло" ніхто не зможе заперечити.
     Тільки треба уявити скільки років було "комісарам в пильних шлемах". І ці комісари, казали своїм батькам, цитую автора, "папаша, а чи не пішов би ти...". Таку фразу батькові може сказати останній мерзенний хам і не випадково цих хамів І. В. Сталін "лікував і виховував" десятками і сотнями тисяч. Можливо автору з батьками не повезло, але, спираючись на свій власний досвід, стверджую, що у переважної більшості батьки завжди люди розсудливі і поважні. Цікаво, років через ...надцять, що скажуть онуки та правнуки нинішніх револю... та опози...ціонерів, яку образливу та принижуючу «клікуху» придумають. І це тільки в тому випадку, коли вони, онуки та правнуки, з’являться на світ Божий.
     
     3. Щодо пункту 4 статті. На Донбасі також, як і на Славутчині, трапляються не цілком адекватні люди, і ця стаття про це свідчить, але це не означає що треба шельмувати цілий регіон, який, між іншим, колись мав назву Новоросія. Цей регіон, вносить не останній відсоток в бюджет країни. Чи може Славутчина не є дотаційним регіоном? Якщо вона живе за рахунок своїх коштів, то я це питання знімаю.
     
     4. Також треба нагадати «любителям поклацати» клавішами, а не мізками, що колись автобуси ходили регулярно і досить часто, і електричок було більше, і квиток коштував 5 копійок, і робота була в кожного, і злодюг стільки не було. І не треба тикати в очі людям своїми податками, годувальник ти наш, бо за пенсіонерів платять їхні діти. Ти, автор, не скигли і плати за своїх батьків, і дбай про те, щоб у тебе самого нічого не «злиплося».
     
     5. Що до мера Славути. Особисто мені все подобається. Подобається бруківка, подобаються клумби, подобаються гарні ліхтарі, подобається лавка на березі - все подобається. Пам'ятник Леніну також подобається, бо для когось він святиня.
     Але чому я повинен МЕРу кланятись і кричати «Осана»? Мер робить свою роботу не безкоштовно, йому за це громада платить гроші. Єдине що можу сказати на свій розсуд, що ці гроші мер часто, і навіть зараз, використовує не за призначенням. І які існують критерії для об'єктивної оцінки його роботи? Я, та і всі ми мешканці Славути, є хазяями, а він, мер, наш наймит, і добрий хазяїн не повинен хвалити наймита, ба наймит скурвиться. Що дуже часто ми бачимо.
     
     6. Одне шкода, цитую автора, «що в ті часи, коли ми прали і сушили єдиний презерватив, щоб використати його повторно» ми не додумались до того що його, презерватив, треба було ще й вулканізувати, щоб не з'являлись такі моральні уроди, як автор.
     
     Єдине в чому можу погодитись з автором. Дійсно, проблеми суспільного життя дуже «складна логічна конструкція», і якщо для висвітлення цих проблем у автора «не стачить клепки» то і не треба за цю тему братися.
     З повагою до всіх Панас Шпинь
     


Розміщено:
Шпинь Петро Федорович  
+380682077754   SpinPanas@meta.ua


  коментарі: 54

вік : На ті гроші що мер отримуе йому хватае на смажену картоплю.А куди витрачати гроші то він краще знае.його роботу видно на відміну від папередніків.Один Палац культури тому підтвердження.Та й дороги були в порядку.А ями зараз будуть ліквідовані з настанням тепла.В чужих руках завжди товстіший Панасе.  (написано 27.03.2013 в 12:46 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Ні, Дідуню, дермецом як раз від вас несе. А В.Напіткин правду написав, от ви і взбісилися та щей обгадилися при людях. Ніхто мЕру Осанна не кричить, але якщо він найманий працівник, то ставтеся до нього з повагою, а не плюйте йому в очі і топчіть ногами. Хоч ви і дід, але погано виховані, бо якщо своїх дітей вчите тупо підкорятися собі, то ростите з них зомбованих болванів.   (написано 27.03.2013 в 12:50 з адреси:  231-5-200-46.pool.ukrtel.net)
Остап : Ой, Віку, знаю що дурне діло рахувати чужі гроші, але думаю що коли вистачає на смажену картоплю з салом, то це не так вже й мало. А коли мало, то ніхто нікого на налигачі в Білий дім не тягне. Так що нема чого жаліти. А Палац культури, як і все інше, зроблено за бюджетний кошт  (написано 27.03.2013 в 12:55 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р.В. : І ще кілька слів на останок, бо наш Дід геть забрехався. Мені ще батько росповідав, що раніше в Славуті ходило тільки два автобуси 2 і 5. Так що не брешіть діду, неповіримо. І ще почитайте будь-де в іннеті діду, скільки дотацій з державного бюджету пішло на ваш Донбас тільки минулого року. Ви просто не знаєте про що пишите.   (написано 27.03.2013 в 13:00 з адреси:  231-5-200-46.pool.ukrtel.net)
Остап : Особисто для Р.В.
     Перечитай уважно п.6 статті дідуся Панаса, можливо щось знайдеш для себе цікавого. 
(написано 27.03.2013 в 13:07 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Повністтю згідний з Віком і Р.В. У діда Панаса напевно геть с памяттю погано стало. Тут він памятає, а тут вже ні. І виховання радяньське дається взнаки: називати опонентів уродами може тільки "вихована" людина. А чи не клацав бува вставною щелепою і наш дід Панас на тому мітингу?  (написано 27.03.2013 в 13:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Шановний Сірожа! Тобі також раджу перечитати п. 6 статті дідуся Панаса. Дай Боже щоб і тобі завжди було чим і що клацати.  (написано 27.03.2013 в 13:57 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Я тут на днях одного грамотія вже якось провчив, тож бачу, що прийшов час і Панасів з Остапами провчить. Хоча, Адмін, це несправедливо, що окремі неадекватні особи мають право на якісь розширені коментарі, а решта дописувачів ні.
     Дід Панас написав: Не вважаю за потрібне цитувати 2 пункт, але народну мудрість: "не лізь поперед батька в пекло" ніхто не зможе заперечити.
     А особисто я - заперечую. Це абсолютно дурна російська приказка, а не мудрість. Бо українці мають справжню демократичну національну мудрість: «син мій, а розум у нього свій». І якби в мене був такий батько як Панас чи Остап, який вчив би мене на прикладах Сталіна, я б йому так і сказав: "папаша, а чи не пішов би ти...".
     Дуже вірно написав Р.В. про дотації Донбасу. А я вам ще добавлю щоб вже не рипались: Донбас не лише не годує решту областей України, а й отримує з держбюджету майже вдвічі більше, аніж відраховує. Просто треба мати клепку і вміти читати. Ось, наприклад сайт~/2/2/298337
     Знову підтримую Р.В. в питанні автобусного сполучення. Так воно і було. Їздило два заіржавілих автобуса, яких можна було чекати цілими годинами. І ще на дурний аргумент діда Панаса, що діти його годують, скажу, може він не знає, що дорослі діти так само платять податки на яки він живе чи отримує пенсію.
     Ще дід Панас написав: Я, та і всі ми мешканці Славути, є хазяями, а він, мер, наш наймит, і добрий хазяїн не повинен хвалити наймита, ба наймит скурвиться. Що дуже часто ми бачимо.
     Як я бачу, з вас обох такі хазяї, як з гімна - кулі. Щоб бути хазяями треба клепку мати і вміти щось робити, а не тільки язиками молоти.
     Ще дід Панас написав: Одне шкода, цитую автора, «що в ті часи, коли ми прали і сушили єдиний презерватив, щоб використати його повторно» ми не додумались до того що його, презерватив, треба було ще й вулканізувати, щоб не з'являлись такі моральні уроди, як автор.
     А це вже просто безсилля. Як кажуть коли нема аргументів, зазвичай переходять на особисті образи.
     Шкода вас Панаси і Остапи, але такими ви вже напевно останетесь. І не сушіть більше презервативи! Цього вже як мінімум 20 років ніхто не робить. Підіть краще в аптеку та купіть нові:)
      
(написано 27.03.2013 в 14:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік р.в.сергію : При срср автобуси їздили за маршрутом.1від жд до бум.фабрики по вул.Леніна.2 від жд через фаянсовий і військове містечко до бум.фабрики.3 по вул.Кірова і склозаводу до 5заводу.4 від жд до тубдиспансера і 5 від ЗЖБК до силікатного заводу.Проїзд був 5 копійок, при зарплаті в 90-120рублів і ціною хліба 16копійок.І повною відсутності свободи слова .А також були пусті полиці магазинів, а керовники міста, продукцію села вивозили до Росії і зокрема мяса до Москви.А за це, на урочистостях, які нещодавно відбулися, відзначали тодішніх очільників Славути, як при комуністичному режимі ,забувши відзначити бодай одного робітника.Матеріал. критичний, скоро почитаете в нашій газеті.Славутська громадська газета.А що стосуется Діда Панаса, то в нього стареча хвороба.Не звертайте уваги.Він видно з старого партактиву,а вони жили і живуть при тій і при цій владі добре,тому що е пристосуванцями.Вибачай Панасе.  (написано 27.03.2013 в 14:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік всім патріотам : Пишу правду без образ.Не треба перекручувати факти як з одного так і іншого боку.Я в свій час і їв хліб з гороху і крім олії жирів ніхто не бачив.Це було при Хрущові .Щоб він в гробу перевернувся.і в міліції били так що кровью харкав тільки за те, що випив пива в середині дня. Тому куманоїдів я ненавиджу.І карьерногу росту не було,як не був в Партії.А казати про владу і бути чимось не задоволеним, то за це мона було безкоштовно поїхати до Сибіру.Голос Америки і Радіо Мюнхену глушили і слухали потайки.І це не всі прелесті того режиму.Ну.хто бажае проїзд в 5 коп.і хліб з гороху по 16коп.Старі недолугі маразматики.А якщо вчився, то на дурняк під гітару строів корівники в колгоспах. А ночами вчив працю теоретиків Маркса-Леніна замість сопромату і історії своеї країни.То зачим сумувати.Все заспокойтеся діди Панаси і Мітингуючі діти війни.Ваш потяг зійшов з рейок і дальше не поїде.Мені багато років, і все це я пережив, а не почув від діда чи батька.Вибачайте якщо когось образив.Це реалії житя тіеї єпохи.Хто хоче щось заперечити будь ласка.Можу поділитися і про безкоштовну медецину і освіту.Безоплатний сир де бувае.Отож.А ще за релігію люди сиділи по тюрмах і потайки читали Біблію.  (написано 27.03.2013 в 15:26 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Aдмін : Шпинь Петро Федорович, є спеціальна можливість коментувати статті. Вас і в коментарях добре прочитають, для чого ще окремим текстом викладати коментар? Попередню статтю про жовтенят, піонерів, комсомол, комунізм, Леніна, Сталіна і т.д. минулу епоху я видалив, видаляти цю і подальші? Пи.Си.: Щоб не казали (що я такий-сякий через повідомлення адміну у приват), що вибірково видаляю, видалив і попередню статтю Ігора Піголя, реакція від нього була адекватна, на відміну від...  (написано 27.03.2013 в 15:33 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Я не русофоб, а людей смішите ви. І з Віком, хоч він зарізко написав, цілком можна погодитись.  (написано 27.03.2013 в 15:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Підтримую Адміна! Всі хочуть щось коментувати. То чому цей дід Панас повинен мати привелеї?   (написано 27.03.2013 в 15:39 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік 83.149.48.5 : Я з 1948р і те що бачив я, ти можеш побачити в кінотеатрі.Я синку і був на дні і на верху суспільного житя.Бачив дуже багато підлого в житті і тобі не бажаю цього.А пишу правду тому, щоб ви,молоде покоління не наступили на ті грабки на які в свій час наступили ми.А Сергію відповім що на різкість завжди відповідаю тим же.Інакше в часи своеї буренної молодості просто б не вижив.Ось такий я е.І мені вже пізно перестроюватися.Так що вибачай друже.Людям похилого віку це можливо пробачити.   (написано 27.03.2013 в 15:50 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Aдмін : Шпинь Петро Федорович, стосовно нового повідомлення. Якщо так далі піде, то головна сторінка перетвориться на чат між Вами і Ігорем. Інші будуть коментаторами коментарів.
     П.С.: Якщо хтось хоче привілеїв щодо розміщення на головній статей, процедура стандартна, на мило адміна П.І.Б, Е-mail, номер мобільного телефону.  
(написано 27.03.2013 в 15:53 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
панасу золотаруку : Якщо б Славута не віддавала те що відраховують наші працюючі підприемства на київ то ми жили б в достатку і тарифи не потрібно було б підвищувати.А Донецький регіон е дотаційним тому що весь свій прибуток олігархи відправляють на офшори.Так що пиши правду і не бреши.  (написано 27.03.2013 в 16:00 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Всім!!!! Читайте ВІКа. Він, коли не п'яний, каже мудрі речі.   (написано 27.03.2013 в 16:03 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : А з яких пір ти з мене зробив алкоголіка.Я не вживаю ні акоголь ні іншу заразу.Тобі що подобается мене дратувати.Не забувай феномен бумерангу.Це моя поки що тобі дружня порада.  (написано 27.03.2013 в 16:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Знову погоджуюсь з "панасом золоторуком". Бо так воно і є.  (написано 27.03.2013 в 16:13 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік сергію : Сергію ти дав відповідь не для тої людини.Уважно подивися на адресу під коментарем.це адреса не панаса золотарука.  (написано 27.03.2013 в 16:19 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : ВІК будь завжди чемним і розсудливим і ніхто тобі нічого не скаже, а що до твоїх порад то мене це не дуже турбує  (написано 27.03.2013 в 16:43 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Сірожа!!! Ти бачаш що Адмін виклав умови розміщення матеріалу на головній сторінці. Пиши, і твою дурь побачимо. Успіхів в творчості.  (написано 27.03.2013 в 16:46 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Я, поки, що мав, те вам українофобам сказав.  (написано 27.03.2013 в 17:23 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап Віку : Як би на цьму сайті відзначались якісь номінації, то я виступав би за те, щоб тобі присудили наступні: "Самий активний", "Самий мудрий" і можливо "Самий хамовитий".
     До чого це я кажу?
     Тому що, не дивлячись на деякі особливості твого характеру, вважаю, що краще за тебе ніхто не здатен викласти бачення шляху нашого подальшого суспільного розвитку. В тебе всеж - таки великий життєвий досвід, та і всеж ти на дві голови вище за деяких авторів. Всякі інші тобі "в подмётки не годятся". Особисто мені, та і іншим дурням, які відвідують цей сайт, було б досить пізнавально і корисно ознайомитись з розгорнутою аргуменованою твоєю думкою. 
(написано 27.03.2013 в 17:24 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Сірожа! Скажи, будь-ласка, що таке українофоб?   (написано 27.03.2013 в 17:27 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Дякую Остапе.Але для мене важливі не всі ці титули а толерантне і чемне ставлення.Ти знаеш що сказав цар Соломон.Краще завжди давати ніж брати і добро набагато приемніше робити ніж зло.Цей принцип завжди використовують за кодоном.Вони з добром відносятся до оточуючих,справедливо платять податки і тому завжди веселі.Дуже великий гріх в очах Бога е нажива грошей. тому всі ці олігархи нещасні люди і мені їх шкода.Саме велике надбання для людини не гроші а Воля.Тому цигани веселий і співучий народ. А Українофоб це той якому не нависне все Українське.  (написано 27.03.2013 в 18:49 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Панаса-Ананаса-на мило! таку туфту міг написати тільки тормоз або повний совковогумункул. Р.В. Віку і Сергію - уважуха і підтримка! гумункулу-Остапу та іншому совковому кодлу-ганьба і презирство. як вас ще земля українська носить.  (написано 27.03.2013 в 18:51 з адреси:  46.247.196.240)
Рома : П.Ф.Шпиню. Папаша, а ведь действительно, не пошли бы вы на хрен со своими комиссарами и со Сталиным заодно?!  (написано 27.03.2013 в 19:35 з адреси:  26-178-200-46.pool.ukrtel.net)
Рома : Почему украинцы не любят русских?
     
     В последнее время россияне всё чаще сетуют на то, что сталкиваются в Интернете с проявлениями "непонятной" ненависти со стороны "братьев" украинцев. Дескать, куда ни зайдут, куда ни заглянут - всюду их обхают и обматерят эти самые "братья". Мол, раньше россияне всегда относились к украинцам с большой симпатией (ведь чуть ли не у каждого в роду есть родственник "хохол"), а теперь растерянно вопрошают: "за что они нас так ненавидят? что нужно сделать, чтобы вернуть всё как было?" Послушал, послушал я все эти слёзные причитания, и решил растолковать нашим "братьям", за что же их так ненавидят украинцы, и что нужно сделать, чтобы вернуть всё взад...
     
     Честно говоря, меня немного удивляет возмущение россиян по поводу словесной агрессии и ненависти со стороны украинцев? А собственно чего вы хотели? Вы продаёте нам свой вонючий газ по самой высокой цене в Европе, а после этого удивляетесь, что украинцы матерят вас везде и всюду? Конечно, вы скажете, что это всё п*дор Путин, дескать, простые россияне тут ни при чём. Ой, ли! А кто выбирает этого г*ндона уже третий раз? Кто славит этого м*дака до небес? Сейчас его, конечно, уже не так славят, но всё равно в России немало долбо*бов, которые поддерживают царя всея усРуси во всех его начинаниях, в том числе и в политике, направленной против Украины.
     
     И ладно, если бы всё дело было в газе. Но ведь ваши кремлёвские поцыки ебут мозги Украине не только и не столько за газ, сколько во всём, что касается наших внутренних дел. Взять хотя бы язык. Ну, какое ваше собачье дело, на каком языке говорят в Украине? Чего-чего? Вы хотите, чтобы этнические россияне, проживающие в Украине, пользовались своим родным языком? Да ну! А вы предоставили такую возможность для этнических украинцев, живущих в России? Ну, так какие к нам претензии? Для того чтобы что-то требовать, нужно сперва подать личный пример, а потом уже качать права...
     
     А история? Какое ваше собачье дело, кто наши национальные герои? Вы на свою историю посмотрите! Наши герои, по крайней мере, воевали главным образом с оккупантами, а не с собственным народом. И почему вы постоянно упрекаете нас в том, что мы проводим антироссийскую политику, прославляя тех, кто сражался против Москвы? Мы когда-нибудь обвиняли вас в том, что Россия проводит антиукраинскую политику, прославляя Пидора Первого, который вырезал Батурин и разрушил Запорожскую Сечь, или прославляя бл*дину Екатерину, которая ликвидировала Гетманщину, повторно разрушила Сечь и ввела в Украине крепостное право?
     
     А все эти призывы к объединению? Вы считаете это по-братски, призывать к объединению, запугивая при этом всевозможными осложнениями, которые могут возникнуть для украинских производителей в случае, если Украина не присоединится к Таможенному союзу? Нет, это не по-братски - это по-бл*дски! А угрозы нанести ядерный удар по Крыму в случае, если Украина станет членом НАТО? Вы считаете, что это нормально?
     
     Конечно, кто-то скажет, что политика не должна влиять на взаимоотношения между народами. Дескать, это политики-долбо*бы провоцируют конфликты, а простой народ тут ни при чём. Ой, ли! Вот вы корите украинцев за то, что они как-то не так высказываются о вас в Интернете. А вы почитайте, что пишут об украинцах в этом самом Интернете ваши соотечественники, страдающие манией величия и великорусским геморроем. Вы думаете нам, украинцам, приятно читать, что мы, мол, несуществующий народ, что мы предали своё "исконное" вымя... пардон, имя - "русские", и прочий бред? А потом вы удивляетесь, что какой-то "хохол" без причины обложил вас "трёхэтажным"?
     
     Вы спрашиваете, что сделать, чтобы "вернуть всё как было"? Ну, для начала следует признать, что "как было" никогда не было. Натянутые отношения между украинцами и россиянами были всегда. Они начались не сегодня, и тянутся ещё со времён Руси, когда русские князья, якобы принадлежавшие к единой народности, резали друг друга за право обладать киевским престолом. Однако мы не будем так далеко углуся в историю, а начнём с 1618 года когда наш славный гетман Сагайдачный вместе со своими славными запорожцами наделал шороху в России, едва не взяв Москву. Я думаю, именно с тех пор россияне и имеют зуб на украинцев. Оно и понятно: тогда московиты добряче наделали в штаны... А потом была битва под Конотопом, когда другой наш славный гетман Выговский разнёс в пух и прах царское войско. Поговаривали, что царь тогда до того обосрался, что даже удрал из Москвы, опасаясь, что козаки прийдут по его грешную душу.. А потом была ещё не одна битва украинцев в союзе то с поляками, то с турками, то со шведами, то с немцами против россиян. Поэтому не нужно лицемерить и рассказывать сказки о "вековечной дружбе между братскими народами", ибо никакой дружбы на самом деле не было. Потому что те, с кем вы якобы дружили, были не украинцами, а знает кто, ибо настоящие украинцы никогда не дружили с теми, кто причинял им зло.
     
     Да-да! Не нужно кривить рожи и закатывать к небу глаза. Вы считаете, что триста лет совместного проживания в одном государстве были сплошной идиллией, мол, украинцы и россияне жили дружно и счастливо. Однако мы, украинцы, так не считаем. Мы прекрасно помним, как ваши ёб*ные в рот цари и царицы запрещали наш язык; как уничтожали нашу идентичность, запрещая употре названия "Украина" и "украинец", заменив их ьными терминами "Малороссия" и "малорос"; как ваши вожди морили голодом наших предков и убивали их лишь за то, что они хотели жить в своей независимой державе. Каждый нормальный украинец знает и помнит об этом. А те, кто отрицает все эти факты, те просто е-е... не украинцы.
     
     Поэтому, если вы хотите, чтобы украинцы перестали ненавидеть вас, если вы хотите вернуть то, чего никогда не было, нужно сделать вот что: пусть ваш царь всея усРуси Вовочка Пукин приедет в Киев, прийдёт на Майдан Незалежности, станет на колени и попросит от имени всего российского народа прощение у всего украинского народа; потом пусть поднимется с колен, просунет свою голову между ног и поцелует себя в зад. А потом пусть п*здует на с нашей святой земли! И пусть останавливается в каждом городе, в каждом селе и просит прощение за всё то зло, что творили российские цари, императоры, вожди и генсеки на украинской земле!
     
     Вот если это произойдёт на самом деле (в чём я сильно сомневаюсь), мы, так и быть, начнём дружить с вами и забудем старые обиды; тогда можно будет поговорить и о каких-то экономических (но не больше!) союзах. Но не факт, что мы на что-то согласимся! Ибо такой уж мы народ: зла не помним, приходится записывать... К тому же, мы народ европейский, и все наши интересы лежат именно на Западе. Поэтому, уж не обессудьте: европейские ценности нам гораздо ближе, чем евразийские...
     
     Вадим Гонтаренко
      
(написано 27.03.2013 в 20:09 з адреси:  26-178-200-46.pool.ukrtel.net)
вік : А якщо відповісти Ромі чому не лю росіян, даю відповідь.Якщо росіяни бачать Українців тільки тільки як молодшого брата а не рівноціного партнера і використовують всілякий тиск, то на яку повагу вони можуть заслуговувати.Одне те як скінхеди відносятся до не росіян то не приведи Господи попасти їм в руки.Я вважаю що хай частіше згадують свої прислівя.Дружба дружбой а табачок врозь.Та й за роки срср росія по відношенню до України показала себе не з кращою сторони.Ось вам і відповідь.Любов потрібно заслужити.  (написано 27.03.2013 в 20:26 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап Роме : Рома не уподобляйся некоторым авторам. Пиши лучше своими словами. Слямзить чужой текст не такая уж большая заслуга. По крайней мере лично твой умишко не заметен. В первом твоём коменте твое нутро видно лучше всего, оно полностью соответствует тому что ты изобразил во втором.  (написано 27.03.2013 в 20:42 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап Віку : От бачиш дорогенький яка пішла в нас добра розмова. Зверни увагу на те, про що я тебе просив. Я там нічого зайвого не написав, тільки саме потрібне. Зверни увагу як неуки слиною бризкають без жодного аргументу. А ти не погоджуєся що на сайті повно дурнів, але, тим не менше, хтось їм повинен правду казати. Маю надію, що колись вони порозумнішають.
     Я у Сірожі питав, що таке українофоб? Ти намагався за нього відповісти. Твоя відповідь невірна. І ось чому.
     Термін УКРАЇНОФОБ ввів Тягнибок. Він в інституті вчився з двійки на трійку, а латинь він взагалі здав з четвертого разу. А про терміноутворення він взагалі не чув, бо весь учбовий час присвячував вивченню теорії Донцова та Бендери.
      Так от, термін УКРАЇНОФОБ утворюється з двох слів.
     УКРАЇНА - пояснювати не треба, та
     ФО́БИЯ (от греч. φόβος — «страх») — иррациональный неконтролируемый СТРАХ или устойчивые проявления различных страхов. В психиатрии фобией принято называть патологически повышенное проявление реакции страха на тот или иной раздражитель(рос.).
     Тому і виходить що термін УКРАЇНОФОБІЯ означає - БОЯЗНЬ УКРАИНСКОГО (рос.)
     А довірливі папуги тіпа Сірожі НЕВІРНО вживають цей ТЕРМІН в значенні як ПОЖИРАННЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО.
     Тоді як ПРАВИЛЬНИЙ термін, який означає ПОЖИРАННЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО – пишеться УКРАЇНОФАГІЯ від ФАГИЯ (от греч. phagos – пожиратель), часть сложных слов, обозначающая: поедание, поглощение
     Різницю вловлюєш - УКРАЇНОФОБІЯ означає - БОЯЗНЬ УКРАИНСКОГО (рос.);
     ПОЖИРАННЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО – пишеться УКРАЇНОФАГІЯ
      
(написано 27.03.2013 в 20:55 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : Я пишу без словаря Даля.А якщо знаеш то навіщо питати.Я не люблю підтекстів.І перевіряти мене не треба.Я не філолог і не педагог.Я завжди прагнув бути освітченою людиною.А хамство це від виховання при срср.Тому що тоді були школи не виховання, а виживання.А я вчився в школі робітничої молоді після 8класу і з 16р працював.Ось таке було в мене дитинство.А потім Армія, і пішло поїхало як у Т.Г.Шевченко.шукання кращої долі.  (написано 27.03.2013 в 21:40 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап Віку : Шановний Вік! Словарь Даля тут нідочого. Є такий розділ в філології - терміноутворення. Я задав питання про українофобію Сергію, а не тобі. І в тому що ти написав невірно, біди немає. Але тепер, я думаю, що ти не будеш казати УКРАЇНОФОБ на УКРАЇНОФАГА. Пишу для того що б ми всі разом, потроху ставали більш освіченими. ОТ і все.  (написано 27.03.2013 в 22:01 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап Віку : У мене сьогодні був дуже важкий робочий день. Зараз буду йти спати. Але, все ж таки я пропоную тобі викласти бачення шляху нашого подальшого суспільного розвитку. В тебе всеж - таки великий життєвий досвід, та і всеж ти на дві голови вище за деяких авторів. Всякі інші тобі "в подмётки не годятся". Особисто мені, та і іншим дурням, які відвідують цей сайт, було б досить пізнавально і корисно ознайомитись з розгорнутою аргуменованою твоєю думкою. Я б тобі допоміг. Але я впевнений що тобі моя допомога буде тільки заважати. Чи возмешся ти за цю роботу? Повідом, будь ласка.  (написано 27.03.2013 в 22:27 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : Якщо ми будемо допомагати один одному то я тільки за.І для мене не важлива партійна приналежність.Головне що в процесі розумного діалогу може зьявитися конструктив.І владі тоді ми зможемо щось запропонувати.Я вважаю що для кожного з Українців важливо підняття рівня життя.Дивлячись на роботу опозиції прихожу до думки що їм не дуже вігідна позиція підтримки тих соціально уражених верств населення на які вони сподіваются тому що відпаде сама форма протесту проти влади.З якими гаслами тоді вона виведе людей на вулиці, якщо влада підніме рівень житя.Якщо хтось вважае що в партії Влади одні дурні, то той дуже помиляется.У них на озброенні багаторічний досвід комуністів, які його напрацювали з 22року минулого сторіччя.І влада зробить все, щоб утриматися при владі.Для них краще віддати 25проценті свого капіталу на соціалку і заспокоїти всіх невдовлоенних, чим позбутися всього.Ось ми зараз і починаемо бачити початок тіеї роботи.Підвищуются оклади 1тар.сітки працівникам бюджетної сфери.готуется постанова про перерахунок пенсій.Особливо крикливим дають посади.Приклад короловської і порошенка.І всі будуть в шоколаді.А гарант на якого працюють сотні неофіційних радників дуже добре володіе інформаціею про стан в Державі і як фокусник тільки тягне за ниточки.А що стосуется місцевого самоврядування то тут зовсім проста картина.Просто не дадуть грошей на розвиток інфрастуктури. що викличе невдоволення населення і опозиційна влада буде сам знаеш де.Так що кому посади, кому відновлення пільг і підвищення зарплатні і пенсій. а особливо жвавих в тюрму.І король знову на троні.Ще древні говорили.Хліба і розваг.А влада це надасть, щоб зберегти свої посади.Так що ждемо покращення. .На даний час нам потрібно не мітингувати а підтримати Мера а якщо він в чомусь помиляется допомогти йому.На данний час йому не легко.  (написано 28.03.2013 в 05:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік єс : Згоден з тобою.За так мама папу не цілуе. Якщо Росія буде дивитися на нас як рівноціного партнера, то я за та таку співпрацю.І це принесе нам і Росії користь.А якщо використовуется позиція старшог брата і застосовуются всілякі методи тиску то я проти.  (написано 28.03.2013 в 05:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
22-RUS : Чёт вы сильно за "русский" газ разгорячились. Если взять процент стоимости газа в Украине к зарплате украинцев (в частности славутчан), то получится, что за газ вы платите половину от того, сколько платят за него со своей зарплаты россияне (как я не люблю это слово).
     ЗЫ: Прошу обратить внимание, что средняя ЗП в Славуте = средней ЗП у нас в Алтайском крае 
(написано 28.03.2013 в 08:08 з адреси:  46.23.146.177)
Сергій : А мені дуже сподобалась правдива і прикольна стаття від Роми, і я вирішив знайти її оригінал. Коли я його шукав, то знайшов ще одну статтю цього автора тільки навпаки. Раджу перечитати всім, а особливо українофобам.
     
     Ввиду того, что мой недавний пост "Почему украинцы ненавидят "русских" вызвал среди исконников подлинную истерику, я решил расставить все точки над "ё" и довести дело до логического конца, затронув другой животрепещущий вопрос: почему "РУССКИЕ" ненавидят украинцев? Я думаю, этот пост станет подлинным откровением для всех исконников и заставит их совершенно по-новому взглянуть на собственную историю. Итак, приступим-с...
     Ни для кого не секрет, что россияне, по непонятным причинам до сих пор именующие себя "русскими" (ведь и государство Русь уже давно кануло в небытие, и территории - ни географической, ни политической - уже нет с таким названием), испокон веков испытывают к украинцам плохо скрываемую неприязнь, временами переходящую в откровенную ненависть. Конечно, многие "русские" начнут вопить, что всё это, дескать, ложь, мол, они питают к украинцам исключительно братские чувства. К счастью, среди россиян всё же есть честные люди, которые даже не пытаются скрыть своё негативное отношение к "хохлам, малороссам или украм", как они "любовно" называют нас - украинцев. (Низкий вам за это поклон! Пожалуйста, ненавидьте и хайте нас почаще и побольше, чтобы окончательно отбить охоту у наших долбо*бов объединяться с Россией).
     Почему же "русские" так люто ненавидят народ, который не только не сделал им ничего дурного, но и сам во многом пострадал от "братской любви" со стороны россиян? Исконники на это отвечают с откровенной прямотой: мол, украинцы - все поголовно предатели, ибо в тяжёлые для России времена не раз переходили на сторону врага и воевали против "братского русского" народа. Причём, предательством с точки зрения исконников являются любые попытки украинцев добиться независимости от Москвы. Впрочем, здесь нет ничего удивительного, ибо российская шовинистическая пропаганда испокон веков приучала украинцев к мысли, что любая попытка освободиться от московского ига является грехом и предательством "братства двух народов, которым предначертано судьбою всегда быть вместе". Именно поэтому для россиян (и для некоторых ёбнутых на всю голову "хохлов") "предателями" являются все козаки и гетманы, начиная с Ивана Выговского и заканчивая Пылыпом Орлыком, сражавшиеся за независимость Гетманщины; все украинцы, воевавшие с большевиками в Гражданскую войну, и уж конечно все западные украинцы, боровшиеся с "совками" во время и после Второй мировой войны. Следуя этой логике, исконники считают "предателями" также и тех украинцев, которые сегодня пытаются защитить историческую память о борцах за свободу Украины. Очевидно, именно этим и продиктована лютая ненависть исконников к "свидомым"...
     Впрочем, всё это слишком просто и примитивно, чтобы быть реальной причиной неприязни "русских" к украинцам. На самом деле корни этой проблемы спрятаны гораздо глубже, и связаны они не столько с байками о "предательстве" украинцев, сколько с имперской психологией россиян. Ведь большинство из них до сих пор убеждены, что украинцы и россияне это один народ - "русские". И вековечное стремление украинцев жить независимо от России воспринимается россиянами с одной стороны как некое чудачество, а с другой вызывает неподдельное раздражение, переходящее в откровенную ненависть. И дело здесь вовсе не в том, что с отделением Украины Россия потеряла значительную часть "своей" территории. А в том, что вместе с территорией Россия утратила и часть "своей" истории. Причём, не просто какую-то отдельную эпоху, а самое главное - начальный период своей истории, её истоки.
     Как вы, наверное, уже догадались, речь идёт о Киевской Руси. Общеизвестно, что это древнее государство, которое россияне считают своей колыбелью, возникло на берегах Днепра, а Киев, духовный, культурный и политический центр Руси, всегда именовался не иначе как "мать городов русских". Беда лишь в том, что кроме всего прочего Киев также всегда являлся центром украинских земель, а с недавних пор стал ещё и столицей независимой Украины. И теперь, как вы понимаете, для россиян стало весьма проблематично вести свою историю от Киевской Руси и называть Киев "матерью городов русских", ибо получается так, что Россия произошла от Украины-Руси. (Можно сколько угодно дискутировать и спорить о том, кем были основатели Руси варяги - норманнами-скандинавами или славянами, пришедшими из мифической Ладожской Руси, - но факт остаётся фактом: история Киевской Руси принадлежит именно украинцам, хотя бы потому, что это государство возникло на территории Украины, здесь же расположены все значительные памятники той эпохи, а "стольный град" Киев является столицей Украины).
     Конечно, россияне никогда не согласятся с таким утверждением, ибо считают, что раз они именуют себя "русскими", стало быть, они и есть подонки... пардон, потомки тех самых русичей, а Россия - это логическое продолжение Руси. Вот только после провозглашения Украиной независимости доказывать это стало гораздо труднее. Ведь согласитесь, довольно странно звучат заявления страны о том, что её история началась на территории, которая ныне стала независимым государством. Ведь для любой уважающей себя державы так называемые "исконные земли" это неотъемлемая часть территории; земля предков - это своего рода святая земля, которую нужно защищать от врагов любой ценой. В этом контексте как-то нелепо выглядят претензии России на величие, ибо невольно возникает вопрос: что же это за такая великая держава, еби её мать, которая не смогла сберечь свои исконные земли?
     Впрочем, утрата Россией якобы "своих исконных земель" это лишь пол беды. Гораздо хуже то, что после отделения Украины российская история приобрела весьма неприглядный вид. Ибо получается так, что Киевская Русь (она же - Украина-Русь) в своё время завоевала всю европейскую часть России, и - о, ужас! - заставила платить дань племена, ставшие впоследствии предками россиян! Более того, Киев подверг ассимиляции все эти народы, сделав их частью древнерусской "народности"! Таким образом, Киев на протяжении двух веков владел землями будущей России и властвовал над предками россиян!
     Конечно же, россияне тут же начнут вопить, что всё было совсем не так, мол, тогда не было ни Украины, ни России, стало быть, нельзя подобным Макаром интерпретировать исторические события. Однако никого уже не ебёт, что там было, а чего там не было тысячу лет назад, ибо после отделения Украины от России складывается именно такая историческая картина. Именно так она и будет восприниматься любым иностранцем, незнакомым с брехнёй российской пропаганды. Ибо во всём мире уже давно принято считать, что любые события, происходившие на территории суверенного государства, являются частью его истории. Именно поэтому египтяне считают историю Древнего Египта своей (хотя предками большинства из них являются арабы, не имеющие к древним египтянам абсолютно никакого отношения), и точно также итальянцы с полным на то правом считают историю Древнего Рима своей (хотя после нашествия варваров вряд ли среди них найдётся хотя бы один чистокровный римлянин-латинянин). Поэтому любые попытки России претендовать на историю Киевской Руси
     совершенно беспочвенны и безосновательны. С таким же успехом Франция, Испания и Великобритания могут претендовать на историю Древнего Рима лишь потому, что Галлия, Иберия и Британия когда-то входили в состав Римской империи...
     Именно это больше всего и раздражает исконников. Именно отсюда вся эта неприязнь и ненависть к украинцам, укравшим у "великих" россиян "великую" историю. Ведь теперь перед россиянами встала серьёзная дилемма, с какого момента отсчитывать историю России. Ведь если Киевская Русь - это Украина, то когда же тогда началась история России? С 1147 года, когда в летописях впервые появилось упоминание о Москве, столице современной России? Или с конца 12 века, когда возвысилось Владимиро-Суздальское княжество? Либо с начала 14 века, когда великокняжеский престол был перенесён в Москву? Вполне понятно, что ни одна из этих дат не устроит "великорусских" шовинистов, привыкших вести отсчёт своей истории от основания Киева. Ведь если Москва согласится с одной из вышеперечисленных дат, то тогда Россия уже не сможет меряться ми, как она любит это делать, с другими европейскими державами, возникшими тысячу и более лет назад...
     Однако самое ужасное для россиян то, что без Украины полностью рушится вся картина "Русского мира". Ведь что же это за "русский" мир, еби его мать, если в нём нет самого главного - "матери городов русских" - Киева? Ведь согласитесь, невозможно выбросить из истории Древней Руси киевский период и заявить, что Русь - это прежде всего Новгородская и Владимиро-Суздальская земля. Такая история будет выглядеть кособоко и нелепо. Поэтому можно себе только представить, какой ужас вызвало у россиян намерение Украины присоединиться к Европейскому Союзу. Ведь пока Украина независима и живёт сама по себе у России ещё сохраняется надежда когда-нибудь вернуть её уговорами-угрозами или силовым путём. Но если Украина станет частью Европы, то Россия навсегда потеряет не только "свои исконные земли", но и полностью утратит всякую связь с историей Киевской Руси, которая таким образом автоматически станет частью истории Великой Европы...
     Честно говоря, когда я писал этот пост, мне стало даже немножко жаль наших "братьев" россиян. Ведь сколько усилий потрачено, чтобы построить весь этот миф о "Русском мире", о "великой" России, а тут какие-то "нищеброды", как нас, украинцев, называют некоторые ё*нутые на всю голову исконники, взяли и опошлили всё, отделившись от Москвы! Так и хочется воскликнуть: простите нас, "братья"! Простите за то, что Украина-Русь угнетала ваших предков; за то, что киевские князья уничтожили вашу финно-угорскую идентичность и навязали вам ненавистное скандинавское имечко - "русские". Если хотите, Янык приедет в Москву, прийдёт на Красную площадь, станет на колени и от имени великого украинского народа попросит прощение у просто российского народа; затем поднимется с колен, просунет свою голову между ног и поцелует себя в зад. А потом... делайте с ним, что хотите! Можете его, можете его до смерти ногами - нам по! Он всё равно не украинец. Более того, нам такой президент и на не нужен. Можете оставить его себе. Вам же нравятся подобные ? А нам больше по душе правители европейского типа. Именно поэтому мы и стремимся в Европу. А вы идите в ж... то есть оставайтесь в своей Азиопе и не мешайте нам наслаждаться нашей свободой...
      
(написано 28.03.2013 в 08:41 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
22-RUS Сергею : "...Раджу перечитати всім, а особливо українофобам."
     
     Сам что ль украинофоб, раз скопиастил?)))))  
(написано 28.03.2013 в 08:44 з адреси:  46.23.146.177)
Адміну : Шановний Адмін! Скажіть, будь ласка, це норма коли на сторінках в коментах з'являється ненормативна лексика?  (написано 28.03.2013 в 14:40 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Адмін : На мій погляд, це не нормально.   (написано 28.03.2013 в 14:45 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
Адміну : І коменти Сергія і Роми мають право на існування?  (написано 28.03.2013 в 14:50 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Адмін : Дайте список всіх нецензурних слів у електронному вигляді (включаючи їхні варіанти, що наведені на цій сторінці), додам їх у загальну базу. Коментарі далеко не всі читаю.  (написано 28.03.2013 в 15:02 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
Адміну : Не маю достатньої кваліфікації щоб виконати Вашу пропозицію. Мені гидко на них дивитись  (написано 28.03.2013 в 15:12 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Адмін : Пройшовся по швидко по тексту, слова з зірочками сховав.  (написано 28.03.2013 в 15:45 з адреси:  7-59-132-95.pool.ukrtel.net)
патріот : Ач як казиця кодло ригівське. Що правда очі виїдає? Слава Україні!  (написано 28.03.2013 в 22:52 з адреси:  46.247.194.132)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 3 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік