Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.03.2013 IГОР ПIГОЛЬ: Я ТАК ДУМАЮ

Проглянувши черговий нумер «королеви місцевої джинси» газети «Трудівник Полісся», був приємно здивований тим фактом, що деякі з моїх останніх інтернет-публікації («Хай у сусіда здохне корова» та «Відкритий лист невігласам») викликали серед славутчан неабиякий резонанс, а відтак, знайшли своє відображення на сторінках зазначеного тижневика.
     
     З огляду на певну зацікавленість окремих читачів цього поважного сайту правовими підставами моїх скромних дописів та з метою уникнення можливих непорозумінь особистісного характеру в подальшому, хотів би ще раз довести до відома останніх наступне.
     
     Чинне законодавство України абсолютно не забороняє мені, як посадовій особі органу місцевого самоврядування (а не державного службовця (!)), у вільний від роботи час, займатися будь-якою громадською діяльністю на власний розсуд. Більше того! Як і будь який інший громадянин України, я маю право на свободу думки і слова, а також на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
     
     Ну з якого дива, скажіть мені будь-ласка, ви раптом вирішили, що зазначені публікації написані … державним службовцем? Адже, якщо ви уважно їх читали, то напевно ж бачили, що опубліковані вони позапартійним громадським активістом - не більше й не менше того.
     
     До того ж, перед тим як посилатися саме на ці публікації, наприклад, у своїх дослідженнях проблеми підвищення тарифів на послуги водопостачання, слід, спочатку, добрати толку з першоджерелами. Адже висвітлювати цю важливу тематику з посиланням на ... неофіційні ресурси, м’яко кажучи, не коректно.
     
     Відтак нагадаю, що сайт «slavuta.info» так само, як і сайт «slavuta.km.ua.» є НЕОФІЦІЙНИМИ. Тому будь яке посилання на них, як на офіційний засіб масової інформації є нікчемними. Офіційним сайтом нашого міста є лише один сайт, а саме: сайт Славутської міської ради «slavuta-mvk.info».
     
     Пишете про «справедливе невдоволення мешканців Славути черговим підвищенням тарифів?» Перепрошую, але справедливим воно було б, якби ці самі мешканці адресували його справжнім ініціаторам, а саме – державній владі в особі - Президента, Уряду та провладній більшості.
     
     Ображаєтесь, що пристарілих крикунів і горлопанів названо – «крикунами» і «горлопанами», а червоний шабаш – «шабашем»? Перепрошую, але назвати цих людей вихованими, так само, як і провокацію влаштовану ними 1.03.2013 року «мирним зібранням», особисто у мене, не повертається язик.
     
     Тож звиняйте за оціночні судження, але я так думаю. Сподіваюсь, що думати в цій країні не так як натовп невігласів, ще не заборонено.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 115

Тризуб : Ігоре, не знаю яку пакость знову народив Трудівник полісся, але думаєш ти правильно i по украiнському! + 100 і Слава Україні!  (написано 21.03.2013 в 20:41 з адреси:  208-160-55-37.pool.ukrtel.net)
Дід Панас : Вовк в овечій шкурі
     Українська народна казка про тварин (про людей також буває). Почитай Ігоре, в вільний від роботи час. 
(написано 21.03.2013 в 23:11 з адреси:  109-162-25-46-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Підтримую Ігора Дмитровича. Щоб думати треба мати розум. У комуністів його ніколи не було. Образились вони бідненьки. Нехай на свого вождя ображаються і на Бандюковича якого вибрали.  (написано 22.03.2013 в 07:36 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : А ви дармоїди-українофоби памятайте, що поваги до вас не буде ніколи.  (написано 22.03.2013 в 07:46 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Тільки рочитавши пости тризуба і сергія,зрозуміло що це за публіка.Такі точно "піднімуть"краіну.НЕУКИ!  (написано 22.03.2013 в 07:54 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
? : Пану Ігоре! В народі є прислівля "Горбатого могила исправит". Заслужився ти дорогенький свому голові. Посадова особа та держслужбовець це одне і теж. Як видно ти не гідний держслужбовець та посадовець. А тому раджу почитати § 4. Державна служба; поняття, правовий статус державних службовців
     Державною службою в Україні визнається професійна діяльність осіб, які обіймають посади в державних органах та їхньому апараті та на яких покладено практичне виконання завдань і функцій держави.
     Ця категорія осіб є державними службовцями, має відповідні службові повноваження і одержує заробітну платню за рахунок державних коштів.
     Державну службу необхідно розглядати в аспекті виконання службовцями своїх обов'язків у державних організаціях, а саме: в органах державної влади, підприємствах, організаціях та установах.
     Державна служба здійснюється на професійній основі. Такий порядок обумовлюється необхідністю забезпечення неперервної, компетентної діяльності державних організацій.
     Правовий інститут державної служби складають норми конституційного, трудового, цивільного, фінансового та інших галузей права. Вони регламентують правовий статус державних службовців, у тому числі й порядок проходження державної служби, види заохочень і відповідальності службовців, обмеження, пов'язані з прийняттям і проходженням державної служби, підстави припинення державної служби. Адміністративно-правові норми, які регламентують питання державної служби, складають частину цього інституту і є самостійним інститутом адміністративного права.
     Адміністративне право обслуговує передовсім державне управління. Воно визначає адміністративно-правовий статус державних службовців системи державного управління відповідно до Закону України "Про державну службу" від 16 грудня 1993р.
     Виходячи з принципу поділу влад, вирізняється державна служба в органах законодавчої, виконавчої та судової влади. Залежно від специфіки сфер державної діяльності до державної служби належать державні службовці, що працюють в апараті органів прокуратури, судів, дипломатичної служби, митного контролю, Служби безпеки, внутрішніх справ і т. д.
     Основні принципи, що лежать в основі державної служби, закріплені в Конституції України та в Законі України "Про державну службу". Зокрема, державна служба спирається на такі основні принципи:
     служіння народові України;
     демократизм і законність;
     гуманізм і соціальна справедливість;
     пріоритет прав людини й громадянина;
     професіоналізм, компетентність, ініціативність,
     чесність, відданість справі;
     - персональна відповідальність за виконання службових обов'язків і дисципліни;
     - дотримання прав і законних інтересів органів місцевого й регіонального самоврядування;
     - дотримання прав підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян.
     Право проходження державної служби надається громадянам України незалежно від походження, соціального й майнового стану, расової та національної належності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань і місця проживання. Для її проходження вони мають одержати відповідну освіту і професійну підготовку та пройти в установленому порядку конкурсний відбір, або за іншою процедурою, передбаченою чинними законодавчими й нормативними актами.
     Головним компонентом державної служби як юридичного інституту є посада.
     Посада - це визначена структурою і штатним розписом первинна структурна одиниця державного органу та його апарату, на яку покладено встановлене нормативними актами коло службових повноважень.
     Посадовими особами вважаються керівники й заступники керівників державних органів та їхнього апарату, інші державні службовці, на яких законами чи іншими нормативними актами покладено здійснення організаційно-розпорядчих і консультативно-дорадчих функцій. Посада визначає коло службових обов'язків, права й межі відповідальності державного службовця, вимоги щодо його професійної підготовки. Крім того, вона відображає зміст роботи, яку виконує службовець, встановлює його правовий статус.
     Система посад будується за ієрархічним принципом; у її основу покладено сім категорій посад службовців. Основними критеріями класифікації посад державних службовців є організаційно-правовий рівень органу, який приймає їх на роботу, обсяг і характер компетенції на конкретній посаді, роль і місце посади у структурі державного органу.
     Згідно з нормами Закону України "Про державну службу" зазначеним категоріям посад державних службовців присвоюються 15 рангів. Ранг службовцеві присвоюється відповідно до його посади, рівня професійної кваліфікації та результатів роботи.
     Ранги, що відповідають посадам першої категорії, присвоюються Президентом України; другої категорії - Кабінетом Міністрів України; третьої - сьомої категорій - керівником державного органу, в системі якого працює державний службовець.
     Із прийняттям на державну службу службовцеві присвоюється ранг у межах відповідної категорії посад.
     Для присвоєння чергового рангу в межах відповідної категорії посад державний службовець повинен успішно відпрацювати на займаній посаді два роки. Передбачаються випадки, коли за виконання особливо відповідальних завдань державному службовцеві може бути присвоєно черговий ранг достроково в межах відповідної категорії посад. Крім того, з виходом на пенсію державному службовцеві за сумлінну працю може бути присвоєно черговий ранг на ступінь вищий, ніж це передбачено відповідною категорією посад.
     Державний службовець може бути позбавлений рангу лише за вироком суду.
     На державних службовців покладаються передбачені чинним законодавством обов'язки й права.
     До найсуттєвіших обов'язків, що покладаються на державних службовців, необхідно віднести:
     - додержання Конституції України та інших актів законодавства України;
     - забезпечення ефективної роботи і виконання завдань державних органів відповідно до їхньої компетенції;
     - недопущення порушень прав і свобод людини і громадянина;
     - безпосереднє виконання покладених на них службових обов'язків, своєчасне і точне виконання рішень державних органів чи посадових осіб, розпоряджень і вказівок керівників;
     - забезпечення державної таємниці, інформації про громадян, що стала їм відома під час виконання обов'язків державної служби, а також іншої інформації, яка згідно з законодавством не підлягає розголошенню, тощо.
     Державний службовець повинен діяти в межах своїх повноважень.
     У разі одержання доручення, яке суперечить чинному законодавству, державний службовець зобов'язаний невідкладно в письмовій формі доповісти про це посадовій особі, яка дала доручення, а в разі наполягання на його виконанні - повідомити вищу за посадою особу. Державний службовець має право:
     користуватися правами й свободами, що гарантуються Конституцією та законами України;
     брати участь у розгляді питань і винесенні в межах їхніх повноважень рішень;
     одержувати від державних органів, підприємств, установ та організацій, органів місцевого й регіонального самоврядування необхідну інформацію з питань, що належать до їхньої компетенції;
     на повагу особистої гідності, справедливе й шанобливе ставлення до себе з боку керівників, співробітників і громадян;
     вимагати затвердженого керівником чітко визначеного обсягу службових повноважень за посадою службовця;
     на оплату праці залежно від посади, яку він обіймає, рангу, що йому присвоюється, якості, досвіду і стажу роботи;
     безперешкодно ознайомлюватися з матеріалами, що стосуються проходження ним державної служби, в необхідних випадках давати особисті пояснення;
     на просування по службі з урахуванням кваліфікації та здібностей, сумлінного виконання своїх службових обов'язків, участь у конкурсах на заміщення посад більш високої категорії;
     вимагати службового розслідування з метою зняття безпідставних, на думку службовця, звинувачень або підозри;
     на здорові, безпечні та належні для високопродуктивної роботи умови праці;
     на соціальний і правовий захист відповідно до його статусу;
     захищати свої законні права та інтереси у вищестоящих державних органах та в судовому порядку. Конкретні обов'язки і права державних службовців визначаються на основі типових кваліфікаційних характеристик і відображаються в посадових положеннях та інструкціях, що затверджуються керівниками відповідних державних органів у межах закону та їхньої компетенції. 
(написано 22.03.2013 в 08:01 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Що ж ви українофоби цидулите, закон про державну службу. Навіть я знаю,що це не одне і теж саме,бо органи місцевого самоврядування живуть по закону про службу в місцевому самоврядуванні. Це два різні закони. А ще інших повчають, неуки. Були ви неуками і неуками згините.  (написано 22.03.2013 в 08:31 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
CuTRus : Ці пердуни старі, завжди зловживають, мов треба поважати старше покоління!!! Так повага є, тільки не для тих, які обзивають молодше покоління "падло", див. відео мітингу. Це не люди, це червоний непотріб. Повага йде до тих хто її заслуговує, незважаючи на вік!!! Невострєбувані срані економісти та юристи.  (написано 22.03.2013 в 09:05 з адреси: 46.63.78.173 unnamed.x-city.com.ua)
* : Я молодим вже не буду, це однозначно. А ти CuTRus старим пердуном, дасть Бог, ще будеш  (написано 22.03.2013 в 09:08 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
До слова : Якщо людина вихована то вона і поводить себе відповідно з іншими незалежно від того хто ця людина державний службовець чи посадова особа місцевого самоврядування.... А ось те, що після підняття тарифів на водопостачання почали відключати воду після 12 години ночі то це точно. А після того як воду знову включали чо від її чистоти не витримує жоден фільтр в квартирі........  (написано 22.03.2013 в 09:42 з адреси:  156-160-54-37.pool.ukrtel.net)
Слива : Панове! А чим відрізняються норми поведінки державного службовця і службовця виконавчих органів місцевого самоврядування по відношенню до простих громадян?
     А щодо суті висловлених в ТП міркувань - слабо??? 
(написано 22.03.2013 в 11:13 з адреси:  176-8-15-12-slvt.broadband.kyivstar.net)
кукуся : "Пишете про «справедливе невдоволення мешканців Славути черговим підвищенням тарифів?» Перепрошую, але справедливим воно було б, якби ці самі мешканці адресували його справжнім ініціаторам, а саме – державній владі в особі - Президента, Уряду та провладній більшості." Тарифы устанавливает местная власть в рамках закона о местном самоуправлении. Президент, уряд и тем более ВР тут не причем. Национальная комиссия регулирования комуслуг дает цены для каждого города, ее решения местные власти обязаны выполнять. Так гласит закон. Все, что местная власть делает, выходя за рамки закона, превышение полномочий и тянет за собой прокурорские проверки и уголовные дела. Пиголь, ты как посадова особа мисцевого органу должен это знать. Не потому ли ты так нервничаешь, а, прокурора боишься? А обзывать митинги граждан "шабашами" - это для "слуги народа" недопустимо. Ведь граждане тебя НАНЯЛИ, чтобы ТЫ РАБОТАЛ В ИХ ИНТЕРЕСАХ, а не в своих или чьих-то других.  (написано 22.03.2013 в 11:35 з адреси:  handshake.bore.volia.net)
вік сливі : Ти що. Тільки зараз народився.У Урядовців ставка хабаря в декілька разів вища, ось і різниця.А по суті і ті і ці однакові негідники  (написано 22.03.2013 в 11:46 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська  : Піголя наняв його шеф. Наняв на службу для прислуговування. Бояться вони людей тому і пишуть усяку забаганку. Відчувають свій кінець.  (написано 22.03.2013 в 12:02 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Тризуб : От логіка у совків! Значить, якщо вони старі то можна і обзиватися і очі дряпати і на голову місцевій владі срати, бо вони громада, а влада наймані працівники. А дудки вам і червоний прапор в дупу! Ви частинка цієї громади і сама погана її частинка. Інші славутчани вас ніколи не підтримають, як би ви не старалися. Все правильно Дмитрович написав, ваш час пройшов. Слава Україні!   (написано 22.03.2013 в 12:24 з адреси:  208-36-92-178.pool.ukrtel.net)
? Для дуже розумних. : ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
     N 42/5690 від 10.10.2001
     Роз'яснення щодо проведення конкурсу, випробування
     та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування
     Частиною другою статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначено, що проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу.
     Враховуючи зазначене, органи місцевого самоврядування при проведенні конкурсу мають керуватися Положенням про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. N 782, а при проведенні стажування - Положенням про порядок стажування у державних органах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.12.1994 р. N 804, з урахуванням особливостей проходження служби в органах місцевого самоврядування, визначених Законом України "Про службу в органах місцевого самоврядування". Рішення про укладення трудового договору приймає сільський, селищний, міський голова, голова районної, районної у місті, обласної ради на підставі рішення комісії про переможця конкурсу. Інші учасники конкурсу можуть бути зараховані до кадрового резерву чи прийняті на стажування. Класифікація посад та ранги державних службовців
     Класифікація посад та ранги державних службовців
     
     
      ЗАКОН УКРАЇНИ
     Про державну службу
     
     Розділ V
     
     СЛУЖБОВА КАР'ЄРА Стаття 26. Ранги державних службовців
     
     Встановлюються такі ранги державних службовців:
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до першої категорії, може бути присвоєно 3, 2 і 1 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до другої категорії, може бути присвоєно 5, 4 і 3 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до третьої категорії, може бути присвоєно 7, 6 і 5 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до четвертої категорії, може бути присвоєно 9, 8 і 7 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до п'ятої категорії, може бути присвоєно 11, 10 і 9 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до шостої категорії, може бути присвоєно 13, 12 і 11 ранг;
     
     службовцям, які займають посади, віднесені до сьомої категорії, може бути присвоєно 15, 14 і 13 ранг.
     
     Положення про ранги службовців (658-96-п) затверджується Кабінетом Міністрів України. Ранг службовцю присвоюється відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації та результатів роботи.
     
     Ранги, які відповідають посадам першої категорії, присвоюються Президентом України.
     
     Ранги, які відповідають посадам другої категорії, присвоюються Кабінетом Міністрів України, крім рангів, що присвоюються державним службовцям, які є працівниками Апарату Верховної Ради України. Ранги, що відповідають посадам другої категорії, державним службовцям - працівникам Апарату Верховної Ради України присвоюються Головою Верховної Ради України. ( Частина п'ята статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2374-IV (2374-15) від 20.01.2005 )
     
     Ранги, які відповідають посадам третьої - сьомої категорій, присвоюються керівником державного органу, в системі якого працює державний службовець.
     
     При прийнятті на державну службу службовцю присвоюється ранг у межах відповідної категорії посад. Для присвоєння чергового рангу в межах відповідної категорії посади державний службовець повинен успішно відпрацювати на займаній посаді два роки. За виконання особливо відповідальних завдань державному службовцю може бути присвоєно черговий ранг достроково в межах відповідної категорії посад. За сумлінну працю державному службовцю при виході на пенсію може бути присвоєно черговий ранг поза межами відповідної категорії посад. Державний службовець може бути позбавлений рангу лише за вироком суду. (Частина десята статті 26 в редакції Закону N 282/95-ВР від 11.07.95). Якщо державний службовець перейшов на посаду нижчої категорії або залишив державну службу, на яку потім повернувся, за ним зберігається присвоєний ранг. Народним депутатам України, які до обрання перебували на державній службі, час виконання цих обов'язків зараховується до стажу державної служби. У трудовій книжці державного службовця робиться запис про присвоєння, зміну і позбавлення відповідного рангу. Пан Ігор, так який в тебе ранг?
      
(написано 22.03.2013 в 12:43 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
До слова : ЗАКОН УКРАЇНИ
     
     
     Про правила етичної поведінки
     
     Цей Закон визначає керівні норми поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час виконання ними службових повноважень та порядок притягнення їх до відповідальності за порушення таких норм.
     
     Розділ I
     ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
     
     Стаття 1. Визначення термінів
     
     1. Для цілей цього Закону:
     
     термін "особисті інтереси" вживається в такому значенні - будь-які інтереси особи, зумовлені особистими, родинними, дружніми чи будь-якими іншими позаслужбовими стосунками з іншими особами, у тому числі особисті майнові та немайнові інтереси, а також ті, що виникають у зв’язку з членством особи або з її діяльністю, не пов’язаною з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, у громадських, релігійних чи інших організаціях;
     
     терміни "конфлікт інтересів" та "неправомірна вигода" вживаються у значеннях, визначених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".
     
     Стаття 2. Суб’єкти, на яких поширюється дія цього Закону
     
     1. Суб’єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування):
     
     1) Президент України, Голова Верховної Ради України, його Перший заступник та заступник, Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністри України, міністри, інші керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабінету Міністрів України, та їх заступники, Голова Служби безпеки України, Генеральний прокурор України, Голова Національного банку України, Голова Рахункової палати, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
     
     2) народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад;
     
     3) державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування;
     
     4) військові посадові особи Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів військових формувань;
     
     5) судді Конституційного Суду України, інші професійні судді, Голова, члени, дисциплінарні інспектори Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, службові особи секретаріату цієї Комісії, Голова, заступники Голови, секретарі секцій Вищої ради юстиції, а також інші члени Вищої ради юстиції, народні засідателі і присяжні (під час виконання ними цих функцій);
     
     6) особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, державної кримінально-виконавчої служби, органів та підрозділів цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, особи начальницького складу податкової міліції;
     
     7) посадові та службові особи органів прокуратури, Служби безпеки України, дипломатичної служби, митної служби, державної податкової служби;
     
     8) члени Центральної виборчої комісії;
     
     9) посадові та службові особи інших органів державної влади.
     
     Стаття 3. Правове регулювання відносин щодо етичної поведінки
     
     1. Правове регулювання відносин щодо етичної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, здійснюється на підставі Конституції України, міжнародних договорів України, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", цього Закону та інших нормативно-правових актів, виданих на їх основі.
     
     Стаття 4. Дія цього Закону в часі
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані вживати всіх необхідних заходів для виконання положень цього Закону і неухильно їх додержуватися під час виконання своїх службових повноважень.
     
     Розділ II
     ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ
     
     Стаття 5. Правила етичної поведінки
     
     1. Правила етичної поведінки є правовою основою для кодексів чи стандартів поведінки.
     
     Стаття 6. Законність
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час виконання своїх службових повноважень зобов’язані неухильно додержуватися вимог закону та загальновизнаних етичних норм поведінки.
     
     Стаття 7. Пріоритет інтересів
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, представляючи інтереси держави чи територіальної громади у відносинах з іншими особами, діють виключно в їх інтересах.
     
     Стаття 8. Політична неупередженість
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виконують свої службові повноваження політично неупереджено, уникають демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовують службові повноваження в інтересах політичних партій чи їх осередків або окремих політиків.
     
     2. Положення частини першої цієї статті не поширюється на осіб, які обіймають політичні або виборні посади.
     
     Стаття 9. Толерантність
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, толерантно і з повагою ставляться до політичних поглядів, ідеологічних та релігійних переконань інших осіб.
     
     Стаття 10. Об’єктивність
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, діють об’єктивно, зокрема у відносинах з громадськістю, незважаючи на особисті інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб, на свої політичні погляди, ідеологічні, релігійні або інші особисті погляди чи переконання.
     
     Стаття 11. Компетентність і ефективність
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, сумлінно, компетентно, вчасно, результативно і відповідально виконують службові повноваження, рішення та доручення органів і осіб, яким вони підпорядковані, підзвітні або підконтрольні, не допускають зловживань та неефективного використання державної і комунальної власності.
     
     Стаття 12. Формування довіри до влади
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, забезпечують позитивну репутацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, всіляко сприяють зміцненню довіри громадян до влади, утверджують чесність, неупередженість та ефективність влади.
     
     Стаття 13. Конфіденційність
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не розголошують і не використовують в інший спосіб конфіденційну інформацію, що стала їм відома у зв’язку з виконанням своїх службових повноважень, крім випадків, встановлених законом.
     
     Стаття 14. Утримання від виконання незаконних рішень чи доручень
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, незважаючи на особисті інтереси, утримуються від виконання рішень чи доручень керівництва, якщо вони суперечать законодавству або становлять загрозу охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, юридичних осіб, державним або суспільним інтересам.
     
     2. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, самостійно оцінюють правомірність наданих керівництвом рішень чи доручень та можливу шкоду, що буде завдана у разі виконання таких рішень чи доручень.
     
     3. У разі отримання для виконання рішень чи доручень, які особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вважає незаконними або такими, що становлять загрозу охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, юридичних осіб, державним або суспільним інтересам, вона повинна негайно в письмовій формі повідомити про це керівника органу державної влади чи органу місцевого самоврядування, в якому вона працює.
     
     Стаття 15. Недопущення конфлікту інтересів
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, незважаючи на особисті інтереси, вживають вичерпних заходів щодо недопущення конфлікту інтересів, а також не допускають вчинення дій чи бездіяльності, що можуть спричинити виникнення конфлікту інтересів або створити враження його наявності.
     
     2. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не можуть прямо чи опосередковано спонукати у будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчиняти дії або бездіяльність на користь своїх особистих інтересів та/або інтересів третіх осіб.
     
     Стаття 16. Запобігання одержанню неправомірної вигоди або дарунка (пожертви)
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або дарунка (пожертви), незважаючи на особисті інтереси, невідкладно вживають таких заходів:
     
     1) відмовляються від пропозиції;
     
     2) за можливості ідентифікують особу, яка зробила пропозицію;
     
     3) залучають свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа колег по роботі;
     
     4) письмово повідомляють про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або відповідний виборний чи колегіальний орган та/або одного з визначених Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.
     
     2. Забороняється приймати неправомірну вигоду або дарунок (пожертву) для використання в подальшому як доказу.
     
     3. Якщо особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявила у своєму службовому приміщенні чи передану в інший спосіб неправомірну вигоду або дарунок (пожертву), вона зобов’язана невідкладно, але не пізніше одного робочого дня, письмово повідомити про цей факт свого безпосереднього керівника.
     
     4. Про виявлення неправомірної вигоди або дарунка (пожертви) складається акт, який підписується особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка виявила неправомірну вигоду або дарунок (пожертву), та його безпосереднім керівником.
     
     У разі якщо неправомірну вигоду або дарунок (пожертву) виявляє особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка є керівником, акт про виявлення неправомірної вигоди або дарунка (пожертви) підписує ця особа та особа, яка обіймає посаду заступника керівника цього органу.
     
     5. Предмети неправомірної вигоди, дарунки (пожертви) зберігаються в органі до їх передачі відповідним органам.
     
     6. Положення цієї статті не поширюються на випадки одержання дарунка (пожертви) за наявності обставин, передбачених частиною другою статті 8 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".
     
     Стаття 17. Декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру
     
     1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в установленому Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції" порядку щороку подають за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
     
     Розділ III
     ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ
     
     Стаття 18. Відповідальність за порушення правил етичної поведінки
     
     1. Порушення особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, правил етичної поведінки, визначених цим Законом, тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та матеріальну відповідальність з урахуванням особливостей правового статусу таких осіб, визначених Конституцією і законами України.
     
     Розділ IV
     ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
     
     1. Цей Закон набирає чинності через 30 днів з дня його опублікування.
     
     2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
     
     привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
     
     забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
     
     Президент України
      В.ЯНУКОВИЧ
     
     м. Київ
     17 травня 2012 року
     № 4722-VI
     
     
     
      
(написано 22.03.2013 в 13:16 з адреси:  156-160-54-37.pool.ukrtel.net)
Сергій : А я теж не полінувався і перевірив цих два закони.
     «Закон про службу в органах місцевого самоврядування»
     Стаття 1. Служба в органах місцевого самоврядування
     Служба в органах місцевого самоврядування - це професійна, на
     постійній основі діяльність громадян України, які займають посади
     в органах місцевого самоврядування, що спрямована на реалізацію
     територіальною громадою свого права на місцеве самоврядування та
     окремих повноважень органів виконавчої влади, наданих законом.
     Стаття 2. Посадова особа місцевого самоврядування
     Посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює
     в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові
     повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та
     консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за
     рахунок місцевого бюджету.
     Закон про державну службу
     Стаття 1. Державна служба і державні службовці
     Державна служба в Україні - це професійна діяльність осіб,
     які займають посади в державних органах та їх апараті щодо
     практичного виконання завдань і функцій держави та одержують
     заробітну плату за рахунок державних коштів.
     Ці особи є державними службовцями і мають відповідні службові
     повноваження.
     Стаття 2. Посада і посадова особа
     Посада - це визначена структурою і штатним розписом первинна
     структурна одиниця державного органу та його апарату, на яку
     покладено встановлене нормативними актами коло службових
     повноважень.
     Посадовими особами відповідно до цього Закону вважаються
     керівники та заступники керівників державних органів та їх
     апарату, інші державні службовці, на яких законами або іншими
     нормативними актами покладено здійснення організаційно-розпорядчих
     та консультативно-дорадчих функцій.
     Це дві різні служби. Єдина спільне у них те, що вони мають спільний порядок прийому на роботу, ранги і стаж. То хто з нас розумний, а хто тупий?
      
(написано 22.03.2013 в 13:27 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
До слова : Ось вам відповідь хто кому має служити, а хто як до кого відноститься залежить від того як кого виховали батьки.. (не належу до старшого покоління - мені 34 роки, але........)
     
      З А К О Н У К Р А Ї Н И
     
      Про службу в органах місцевого самоврядування
     
     
      Стаття 11. Присяга посадових осіб місцевого самоврядування
     
      Громадяни України, які вперше приймаються (обираються) на
     службу в органи місцевого самоврядування, складають Присягу такого
     змісту: "Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто
     присягаю, що буду вірно служити ГРОМАДІ ТА НАРОДОВІ УКРАЇНИ,
     неухильно дотримуватися Конституції України ( 254к/96-ВР ) та
     законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права,
     свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої
     посадові обов'язки".
      
(написано 22.03.2013 в 13:58 з адреси:  156-160-54-37.pool.ukrtel.net)
Слива : Раджу тим, хто тут дискутує не по суті прочитати статтю в ТП. Немає ніякої різниці в вимогах з етики поведінки ні державного службовця ні службовця органів місцевого самоврядування. Можливо б, слід продискутувати по суті питань піднятих в ТП, на яку прореагував шановний пан Ігод Дмитрович. Невже службовець оргганів місцевого самоврядування може ображати представників громади, зоваючись за статус громадського активіста. Як на мене, то це аморально.  (написано 22.03.2013 в 14:03 з адреси:  176-8-15-12-slvt.broadband.kyivstar.net)
тимоха : Переконувати Ыгоря в чомусь- це все одно,що говорити свин1 гымно не 1сти  (написано 22.03.2013 в 14:21 з адреси:  V32-04.opera-mini.net)
Сергій : А як на мене, ви ніяк не можите зрозуміти, що етика поведінки службовців тут нідочого, бо Ігор Піголь висловив власну думку як пересічний громадянин, а не як якісь службовець. І він має на це повне право і я його підтримую.  (написано 22.03.2013 в 14:24 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : І які всі раптом моралісти стали. А те, що витворяють комуністи, це не аморально?  (написано 22.03.2013 в 14:26 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
До слова : ще раз: "БУДУ ВІРНО СЛУЖИТИ ГРОМАДІ ТА НАРОДОВІ УКРАЇНИ"  (написано 22.03.2013 в 14:33 з адреси:  156-160-54-37.pool.ukrtel.net)
Сергій : І що це там за стаття така? Про що?  (написано 22.03.2013 в 14:33 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Так, Громаді, а не купці оскаженілих комуністів. І в робочий час, а не цілодобово. Тут не треба бути великим юристом щоб це розуміти.  (написано 22.03.2013 в 14:40 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Явдоха : А стаття про те, як Серёга стал ТИМОХОЙ.   (написано 22.03.2013 в 14:45 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Це як?  (написано 22.03.2013 в 14:51 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Явдоха : Ігор Піголь має право висловлювати свою думку тільки на кухні. А так як він зробив на мітінгу та в ЗМІ це думка апарату якому він служить. І тут багато етіки не треба. Прийде час і він буде нести відповідальність. Час всьому голова.  (написано 22.03.2013 в 15:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Вже всі все зрозуміли тільки Явдоха нічого недоганяє. Думка апарату висвітлюється в офіційних змі.   (написано 22.03.2013 в 15:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Явдоха : Інтернет це публічна інформація, яка в окремих випадках може підпадати під кримінальну або адміністративну відповідальність.  (написано 22.03.2013 в 15:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік сергію : І шо ця тупа явдоха у якої розум забитий комуністичними ідеями може написати.Ти краще в неї запитай скільки гною дае свиня за місяць.Оце вона знае.Не даремно теза у куманоїдів була.Госуарством будет править свинарка и пастух.Ось вона себе і зробила громадським діячем.Але тупа забула, що ідеї комуністів вже не актуальні, як вони і самі.Взяли падли моду не голосувати у ВР а грошенята утримують.  (написано 22.03.2013 в 16:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : А саме смішно що комуніст царьков написав заяву про допомогу.а для всіх. на змі заявляв що маючи статки аморально просити у держави допомогу відриваючи її у пенсіонерів.ось вам проза життя.і подвійні стандарти  (написано 22.03.2013 в 16:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Ігор знову витер шмарклі комунякам і совкам. Молодець Дмитрович! Ач як заскиглили червонопузі провокатори.Сьогодні прочитав плач ще одного якогось Петра Скіби. Виявляється сильно образив комуняк Ігор Піголь крикунами і невігласами назвав. Ви скажіть спасибі що він вам пики не натовк за всі ваші фокуси. Памятайте що у вас завжди буде горіти українська земля під ногами. Слава Україні!   (написано 22.03.2013 в 16:57 з адреси:  46.247.214.251)
патріот : Чуть незабув. Кантужений десантник червонопузий комуняка Сорока теж свій сюрпалок відкрив. Сідор вшановует толька воінов ОУН-УПА а про візволітелей савсем забил. Забув кацапура де живе і чій хліб жре.   (написано 22.03.2013 в 17:03 з адреси:  46.247.214.251)
Слюсар : Забув Сарока як Піголь торік захищав його коли той об'ївся і просрався.   (написано 22.03.2013 в 17:25 з адреси:  192-183-124-91.pool.ukrtel.net)
Десантура : Не вам, сраным подгузникам, трепать своими вонючими ртами имя Анатолия Григорьевича. Вы, все поганцы, ногтя на его мизинце не стоите. В Славуте половина населения его крестники. Выходите, сучата, на свет Божий и поговорим. Лаять из-за угла на ветерана не мужское занятие.   (написано 22.03.2013 в 22:40 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Слюсар : Ой, як страшно! Як Сароці в Афгані.  (написано 22.03.2013 в 22:51 з адреси:  192-183-124-91.pool.ukrtel.net)
вік зіркам : Ні.ти десь бачив таке. Мене ображае тупа гапка, а а буду мовчати.Як вона тобі подобается, то поцілуй її в сраку,комунопоїдну тварюку.  (написано 23.03.2013 в 05:58 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік зіркам : А нація така якій уряд.З нас весь світ регоче, а ти вирішив з Піголем та зі мною воювати, взявши собі в помічники тупих явдох.Скоро будуть протестні акції, ось там себе і покажи проти такої влади, а не проти а.Розумію що там страшно -нічого .Як раз отримаеш кийком по тупій голові, то то всі комуністичні гасла повискакають.А твоя явдоха з піною у рота не буде ображати Мера.  (написано 23.03.2013 в 06:10 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : підтримую Віка. ми теж людей поважаємо. а ось комуністичних хамів-ні.  (написано 23.03.2013 в 10:46 з адреси:  107-3-178-94.pool.ukrtel.net)
 : підтримую Ігоря Піголя. єдина порядна людина що дала публічну відсіч комуністичним хамам.  (написано 23.03.2013 в 10:48 з адреси:  107-3-178-94.pool.ukrtel.net)
тарас : **** +1  (написано 23.03.2013 в 11:25 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : знаєте, а ви і є невігласи. не розуміти елементарщини, не розрізняти законів, не знати як формуються тарифи і при цьому погрожувати міському голові і депутатам яких обрала громада розправами, можуть тільки невігласи, або як тут пишуть -провокатори.  (написано 23.03.2013 в 11:50 з адреси:  107-3-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот : Ні крапки вони не невігласи і не провокатори а справжні злочинці Бо вони вчиняють хуліганські дії а ще заперечують українську державу. Поки над ними не буде суду а їх антиукраїнські партії не будуть навічно заборонені толку не буде. Комуняк за грати! Ригів за грати! Опозиції слава! Василю С-и-д-о-р-у слава! Ігорю Піголю слава! Слава Україні!  (написано 23.03.2013 в 12:09 з адреси:  46.247.196.82)
вік зіркам : Я скоріше повішуся чим Юлю буду підтримувати.Я ні її ні юща ніколи не поважав.А чекаю ту силу яка ще тільки формуется.А пишуть під цим ніком дійсно дві людини.Е такі слідчі. Добрий і поганий.Так і в нас.Один розумний,це наш голова організації а другий злий його заступник.Так що не ображайся, а знаходь раціональне зерно в коментарях.На данний час що юля що вітя одна гидота.Була юлина тисяча тепер вітина.Як бачиш вони йдуть одним шляхом.Був клан мафіозний дніпропетровський, який змінив донецький.А дурні поки що цього не розуміють.Сподіваюсь що може націоналістичні сили щось змінять.А якщо ні, то Україна пропаде як Держава.   (написано 23.03.2013 в 12:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік всім дописувачам : А ви знаете як моряки на кораблях в 18-19 століттях позбувалися гризунів.Пояснюю.Брали діжку кидали туди щурів і держали доти поки не зоставався один.А потім його випускали в трюм і він успішно знищував інших пацюків.Потрібно вчити історію і застосовувати її в сьогоденні.В нашій ВР така практика дуже потрібна.Ось тоді і зникне мафія і зьявится сильна політична сила.Вони знищать одне одного.Спочатку Юля сидить потім поміняются місцями і так буде поки їх не стане і зьявится справжній сильний лідер-царь.  (написано 23.03.2013 в 12:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : якщо такі "доброзичливці" як ви не будуть допомагати колоти Україну, то ніхто її ніколи не розколить, не переживайте. І хтось вже тут правильно писав, що купка комуністів які погрожували фізичною розправою міському голові і депутатам, а ви подивіться повне відео з мітингу, це ще не вся громада. І Піголя люди поважають, бо давно знають, ще з часів Помаранчевої революції. Наші хлопціі поглядів не міняють і не зраджують свою Батьківщину, як ви. Так що не старайтеся дарма компрометувати міську владу. Вам вірять одиниці.  (написано 23.03.2013 в 13:33 з адреси:  107-3-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот : Василю я вже казав що доводити щось зомбі радянського союзу марна справа. Їх треба в 24 години разом з манатками відправляти до москалії а не сюсюкатись. Дай їм волю вони на голову сядуть. Тупі совки а хто вам сказав що ми фронтовиків неповажаємо? Де ви бачили щоб справжні фронтовики по мітингах ходили? Це тільки комуняцьке лайно що під фронтовиків косить і що навіть пороху ненюхало по мітингах вештаєця і людей підбурює. Так що свою туфту ви самім собі втерайте. Слава Україні!  (написано 23.03.2013 в 13:51 з адреси:  46.247.195.202)
вік патріоту : Повністю підтримую.Фронтовиків потрібно поважати.А на мітингу дійсно було половина непотрібу.Я як корінний славутчанин багатьох знаю як непорядних і хамовитих явдох.які закосили під фронтовиків.Падлюки.І совість зовсім згубили.І як приклад л.шерудило.Забула як сраку лизала у, коли потрібно було щось урвати.А у треба більш прискіпливо придивлятися до свого оточення.  (написано 23.03.2013 в 14:12 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Скоро виходить знову громадська газета.Багато цікавого там прочитаете.І за тарифи і за те хто виступае проти,підбурюючи славутчан.  (написано 23.03.2013 в 14:16 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : І на додаток.Гральний бізнес в славуті був знищенний завдяки С идору,Піголю та моеї участі як голови громадської ради.Не забувайте.Ось де реальні справи.А ви поливаете брудом Піголя.Він пише як приватна особа і це його позиція а не як службовця.  (написано 23.03.2013 в 14:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Віку-уважуха! Але Вік доводити щось совкам марна справа. А чия це газета місцева? і де її мона буде купити?  (написано 23.03.2013 в 14:29 з адреси:  46.247.205.11)
вік патріоту : Це газета громадської ради.Вона безкоштовна.буде в магазині янек.  (написано 23.03.2013 в 14:46 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Явдоха : А що саме зробив Піголь в часи помаранчевої революції. Щось я його не бачила, в 2004 році, на майдані в Києві. Да і на Донбас він не їздив на третій Презідентський тур. А в часи проголошення Незалежності України, ваш Піголь, як і ви самі, сиділи в глубокій дупі та сопіли в дві дирки. А зараз, коли ми вибороли вам самостійність, ви пристосуванці, стали корчити з себе патріотів. Тут одна людина написала, Слава України, треба ще заробити, аби такими лозунгами кидатися. Так що мукайте в свою нішу, пока народ ще вас терпить. Дійсні патріоти України себе не виставляють, а ро справу на користь державі. Тут і потрібен лозунг Слава Україні.  (написано 23.03.2013 в 19:37 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Явдоха - Вік : А Віку респект за те, що гарно вміє в'язати хвости та свинарок щупати. Гарний парубок, тільки гарбуза просить.  (написано 23.03.2013 в 20:06 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : Явдоха ти так виборювала незалежність як я на місяці був. Незалежність виборювали Бандера Шухевич Стус Лукяненко Хмара та інші герої України. А ти в цей час могла тільки дупою торгувати або сюрпалком своїм сопливим. Самостійність вона нам виборила курка мокра.  (написано 23.03.2013 в 20:07 з адреси:  46.247.215.173)
ЮЕМ -  : Цей сайт - це міні ВР . Різні погляди й думки , спіцефічні образи та приниження. Можна написати на Піголя , що тільки в голову прийде . Так ! він бувший замполіт , але не мєнт і всі своЇ опозиційні думки направляє на покращення рівня життя украЇнців . А те , що якась Явдоха не бачила його на майдані , це не є мінусом в його біографіЇ . Він розумний , сміливий та талановитий офіцер , який має чітку життєву позицію. І не любити його можуть лише ті , кого я не люблю , це синьо - білі більшовики . СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 23.03.2013 в 21:31 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Чмо задрипане твій Піголь, таке саме як і ти. Провокатор і пристосуванець. З нього офіцер як з гімна пуля.  (написано 23.03.2013 в 21:52 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : ЮЕМ +++ Піголь наш хлопець.А синьо-жопій банді колись прийде кінець. Героям Слава!  (написано 23.03.2013 в 21:54 з адреси:  46.247.221.222)
патріот : Остап наше тобі в рота не влізе курва неукраїнська.   (написано 23.03.2013 в 21:57 з адреси:  46.247.221.222)
патріот : От сказав би ти це Піголю в очі я хотів би побачити щоб він з тобою зробив. А так ти просто кізяк зачуханий і не більше гімнюк що скавонить з туалету на всіх українських патріотів. Але час ваш минув тому не бісіться а краще ідіть і втопіться. Слава Україні!  (написано 23.03.2013 в 22:03 з адреси:  46.247.221.222)
 : КЛІНІКА ПОВНА - ПРО ЩО ТУТ ВЗАГАЛІ МОЖНА ГОВОРИТИ- СУМНО ЩО ЦЕ В СЛАВУТІ А НЕ ДЕСЬ В - БІРЮЛЬОВО, ОТ ТАК І ЖИВЕМ.  (написано 23.03.2013 в 22:11 з адреси:  184-215-53-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Ви такі самі гівнюки як і ваш Піголь, чхати я на вас хтів, недобитки нацюківські  (написано 23.03.2013 в 22:14 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Молодець патріот.розумно висоловлюеш свою позицію.Що ви вчепилися до піголя.нормальна і порядна людина.не злодій і не корупціонер.Зрозуміло і правильно пише.А явдоха була на майдані.Вдень допомагала навіженй бабі парасці. а вночі допомагала патріотам.молодець. .Справжньа патріотка.Чому тільки не дав пасічник героя.Так виборола незалежність, що до сих пір ніяк дитяча лікарня не вилізе з фундаменту, а жінка юща до сих пір не поділила гроші які їй зібрав народ України на будівництво.А що стосуется слова бидло, то не піголь назвав народ цим словом.  (написано 24.03.2013 в 06:08 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Явдоха - патріоту. : Ти як сидів в кущах під лопухом так і продовжуєш сидіти. Вік хоть щось намагається зробити. І за це йому спасибі. Прийде час і вік порозумнішає. А ти так і залишися дзявконіти та лизати. Доля твоя незавидна. Але таких як ти не велика кількість.   (написано 24.03.2013 в 08:05 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Явдосі.Вік ніколи не порузумнішає,марна твоя надія. Я б сам хотів щоб він порозумнішав. Але він тріпоче язиком як помелом. Мабуть ніколи не прохмеляється.  (написано 24.03.2013 в 08:50 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік остапу : А ти розумний, що аж завидки беруть.В твому розумінні потрібно підтримувати твою позицію.І не залежно яка вона.А може вона хибна.Скільки разів товкти в твою тупу голову, що не треба ображати людей.Ти ж не матрос-більшовик в 17р, а сопливий і не розумний шмаркач.Якого ще смажений півень не клював в голову.Явдосі я не дивую.хоч вона розумна жінка. але в неї ємоції переважають здоровий глузд.А ти мужик з жіночим розумом і ємоціями.Ти краще порозмірковуй, що творится в Україні, коли немае коштів на дороги-проводять евро.А тепер змусять нас,за наші гроші проводити евробаскет.А там спортивне скакання по пеньках.Ось про що тебе хай турбуе.А те, чи порозумнішае Вік чи ні хай тебе не обходить.Це турбота його близьких.І на додаток .Язик у людини для того щоб висловлювати свою думку. а не тріпотіти.Порозумнішати тобі не бажаю тому що розуму в тебе не мае.ти живеш чужим.  (написано 24.03.2013 в 09:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Я звертався не до тебе, а до Явдохи. Я тобі не сказав жодного слова. Це ти суєш свого язика куди собака х..н не суне. Тобі все ж таки я бажаю набратись трохи розуму, ще не пізно. А втім хто зна.   (написано 24.03.2013 в 09:32 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
ЮЕМ - : Айда Вік ! айда молодець ! Гадаю на цій ноті , ти переконливо втер носа цим гамнюкам , що називають себе остапами , та тарасами . Яких можна без усяких сумніві , віднести до категоріЇ ворогів народу. Про що вони можуть писати ? ні етики , а ні мозгів . Це - украЇнофоби ще ті ! . їх бажано було б обстежити в мед. закладах , на різні тести . Після чого впевнений на 100% , вони і Їм подібні були б позбавлені ліцензіЇ на ці брудні дописи , що створюють негативну атмосферу на сайті. СЛАВА УКРАїНІ !!! В.у та І.Піголю !  (написано 24.03.2013 в 10:03 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап ЮЕМу : Похвала від тебе гірше лайки. Думаю що у Віка достатньо свого розуму щоб не звертатись до тебе по допомогу.  (написано 24.03.2013 в 10:18 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : Віку і ЮЕМу-ще раз уважуха. Неукраїнському Кодлу - Остапу ЭС ЄС Явдосі - великий і товстий болт на всю пику. Якби ви не хотіли стерти з памяті Героїв України що зі зброєю в руках і в радянських таборах виборювали Незалежність - нічого у вас не вийде. Українці будуть завжди їх шанувати. І справжніх Фронтовиків ми шануємо - справжніх а не тих хто в загрядзагонах їм стріляв у спину а тепер має пенсію в три рази більшу ніж ці фронтовики та щей шаркає по мітингах і свєю вставною щелепою проклинає Україну. І при владі в нашому місті справжні патріоти-не вам чуханам з ними рівнятися. Ваша справа гавкати на параші і зубами скреготати від злості. Слава Україні!  (написано 24.03.2013 в 10:51 з адреси:  46.247.206.1)
Остап : Ти не Патріот ти повний ідіот.  (написано 24.03.2013 в 11:06 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Маруська : Шановний Віку! Дуже рада, що в тебе наступило прозріння, хто є хто. Вибач, була на відпочинку. Не шкодую, побачила світ. Бачу ти тут не скучав. Активно вів переписку. А хто ця жінка, що ти її хвалиш?  (написано 24.03.2013 в 11:08 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік марусці : А я її бачив так як і тебе.Радий що відпочила і побачила світ.Е можливість порівняти.Як живуть люди там і тут.Едине що відрізняе нас від них, це те що вони ходять без рожевих окулярів і не ведутся на пусті обіцянки політиків.Ро правильні висновки на виборах а звідси і високий рівень життя.Бажаю всього найкращого.Як надумаеш, то можемо зустрітися .Поділися спогадами про відпочинок.  (написано 24.03.2013 в 12:52 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вик : Смотрю на коментарии и не перестаю удивлятся.Почему никого не удивляет политическая и экономическая ситуация в Украине.Ведь мы претендуем на членство в ЕС, а значит мы стремимся к европейским ценностя жизни.А что мы видим сейчас.Задекларированные реформы с треском провалены.Власть сосредоточена в одних руках и прекрасно живут члены так называемой семьи Гаранта.В какой стране возможно что в условиях глобального финансовоо кризиса в Украине удвоили свои капиталы 20 олигархов Украины.Вывод-в тоталитарной стране.При задекларированом росте ВВП куда идут деньги которые мы платив в виде налогов.Такая политика зеркально отображает и политику местного самоуправления.Вот откуда и повышение тарифов и сокращение рабочих мест.Вопрос. Стоит ли сейчас кричать Слава и собачится на сайте.Или всетаки обьединятся в борьбе против олигархов.Добровольно они власть не отдадут.Давайте каждый задумается. а правильный ли выбор он сделал на выборах.Ведь в том что сейчас происходит есть и наша вина.Потому как говорили древнии -народ заслуживает то правительство которое имеет.  (написано 24.03.2013 в 14:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Підтримую пана Ігоря! Те, що відбулося на мітингу, що дозволили собі комуністи, це ненормальна поведінка. На мій погляд, це була чітко спланована провокація.  (написано 24.03.2013 в 15:31 з адреси:  28-165-54-37.pool.ukrtel.net)
В. : От цікаво. Чого сперечатися чи не сперечатися, коли опонентами виступають: IP 85.26.231.88 - Російська Федерація, місто Новосибірськ, а також користувачі з одного й того ж IP через сервер unnamed.x-city.com.ua. Фактично суперечка йде з двома особами - один москаль, а другий місцевий троль. То ж перед тим як дискутувати може краще подивитися звідки твій опонент, або ж звернутися до адміна сайту з проханням блокувати доступ з закритих ІР-адрес? І тоді стане відразу зрозуміло з ким дискутуєте. Бо мені дуже сподобалася фраза одного з дискутантів "Выходите, сучата, на свет Божий и поговорим", який при цьому сам сховався за ІР-unnamed.x-city.com.ua. Напевно сам боїтсья що його знайдуть?  (написано 24.03.2013 в 15:51 з адреси:  127-210-200-46.pool.ukrtel.net)
Aдмін : Зробив уточнення по IP. Та то не важливо, є час, дата звернення до сайту, є провайдер з якого звернулись, провайдер має фіксовані підключення до себе, далі вже технічне питання. Тут питання більше в сторону гумору про Джо...  (написано 24.03.2013 в 16:11 з адреси:  37-229-113-222-broadband.kyivstar.net)
Остап : Все ж таки, що ви мені не кажіть, але останній коментар ВИКа, це коментар розумної тверезої людини, з якою можна про щось поговорити. Але ВІК ви мені вибачте.  (написано 24.03.2013 в 16:12 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : До всіх інших. Не ображайте самі нікого і вас ніхто не буде ображати   (написано 24.03.2013 в 16:15 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р.В. : Гарні слова,Остап. Але читаєш ваші коментарі і робиш висновок що такі як ви і Єс і провокуєте інших дописувачів. Ви це робити першими,а потім ображаєтесь,що ображають вас. Покажіть приклад нормального спілкування.   (написано 24.03.2013 в 17:39 з адреси:  28-165-54-37.pool.ukrtel.net)
вік остапу : Дуже приемно коли тебе розуміють.Звісно що вибачаю.І я також вибачаюсь за грубість.Можливо ми на цьому сайті знайдемо спільну мову.Адже всі ми хочемо, щоб наша Держава була незалежною і заможною.Всі ми хочемо покращення добробуту українців незалежно від партійної приналежності.Нація у нас Українець а не член партії.  (написано 24.03.2013 в 18:13 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
? : А чого тут тужити. Пишуть всяку дурницю. Які загальні статті такі і коментарі до них. Статті Піголя суцільна юморина на кшалт "Розсміши клоуна". Ось і веселяться люди. Хоть трохи життя покращиться.  (написано 24.03.2013 в 18:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап для РВ : Так, вчора я зробив це першим. Але уважно передивіться всі пости і останні статті. Хто називає людей "совками", "гомосовєтікусами", "комуняками", москалями", яничарами", "українофобами", "старими пердунами" і таке інше? Ви вважаєте що так можна робити? Чи ви думаєте що я і ті інші не такі громадяни України як і ви? Тож перш ніж писати щось, треба думати.
     Я розумію ситуацію таким чином, що комусь з активістів дуже хочеться щоб ми схопились і чубились між собою, а він зі своєї безпартійної сторони буде підглядати і потирати задоволено руки. Можливо він за це має якийсь зиск. Я цю породу людей добре знаю. І вони мені не друзі, а провокатори. 
(написано 24.03.2013 в 19:23 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : а як же вас назвати по іншому коли ви і є гомосоветікуси та служите комунякам і ригам. Гомосоветікуси ви і є. До того ж .  (написано 24.03.2013 в 20:32 з адреси:  46.247.222.185)
Остап : От бачиш РВ, патріотішка оп'ять напрошується на компліменти.   (написано 24.03.2013 в 20:42 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р.В. : Бачу. Лаятись не гарно. Але ще я бачу, що Остап, знак ? і Маруська з Явдохою-одна людина. Чи ні?  (написано 24.03.2013 в 21:09 з адреси:  28-165-54-37.pool.ukrtel.net)
Р.В. : Тут ще про провокаторів говорили. Так я от що скажу. Провокаторами на мою думку є ті, хто знає що ціни на енергоносії підняв Уряд, а звинувачують в цьому і в піднятті тарифів славутську владу. От вони і є справжніми провокаторами. Так що думаймо панове.  (написано 24.03.2013 в 21:28 з адреси:  28-165-54-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Ні  (написано 24.03.2013 в 21:33 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Все правильно. ціни підняв уряд. Але людям треба на когось розрядитись. Як кажуть - взявся за гуж не кажи що не дюж. І по друге. Кому перша рюмка - тому і перша палка. На людське невдоволення владі не треба так реагувати. Треба терпіти і знаходити спільну мову і нікого не ображати  (написано 24.03.2013 в 21:38 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Ситуація в Україні починае наближатися до критичної межі.І на данний час перепоною для цього е погода.З потеплінням почнутся масові акції протесту пільговиків, і тих хто не взмозі прогодувати свою сімью.Для прикладу. Молода людина віддала 2роки війську,прийшла додому. а там ні роботи, ні заробітку.От починае вона тинятися по заробіткам. І це в кращому випадку.А якщо вона створюе сімью. і на роботі отримуе мізер.Як жити.коли ні квартири ні в квартиру.Ось і починае така людина задивлятися на дуже жирний кусок, у вигляді депутата, який за той час що молода людина захищала його він обріс жиром і сколотив мільони.На Волині, молодик потинявшись і від безгрошівя вирішив пошантужувати депутата, погрожуючи вбити його з гвинтівки.Поки діло дальше погроз не дійшло. тому що була відсутня гвинтівка і депутат звернувся до міліції.Молодика при передачі грошей затримали.Напрошуется відповідь.А що буде коли з.являтся гвинтівки і міліція не взмозі буде захисти всіх багатіїв.Нагадую всім.Як каже народна мудрість-ділитися треба, бо інакше народ сам поділить.  (написано 25.03.2013 в 05:55 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віку : Все ви правильно пишете,а чому не пишете що ні в одній краіні світу немае стільки пільговиків?Подивившись на цю картинку ,то в Украіні 50% жителів -пільговики.Де ще таке е?І не треба нам ніякоі помаранчевоі!Бачили вже!  (написано 25.03.2013 в 08:01 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
+ Віку  : "І на додаток.Гральний бізнес в славуті був знищенний завдяки С идору,Піголю та моеї участі як голови громадської ради."
     Це в якій Славуті знищено гральний бізнес? Мабуть щось ти Вік переплутав. Як процвітав так і процвітає........... 
(написано 25.03.2013 в 11:02 з адреси:  77-163-54-37.pool.ukrtel.net)
+ : Ти не плутай автомати і компи.а закрито навпроти к.шевченко,поряд з офісом пр.та вивезені з спорт +.А якщо де функціонюють то звони в приймальню міської ради.  (написано 26.03.2013 в 05:33 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : А ще біля центральної пошти були. Зараз там аптека.  (написано 26.03.2013 в 07:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тверезий-Віку : А Ви скажіть ,який наплодив стільки пільговиків?Куди не плюнь-пільговик!В якій краіні світу ще е такий дурдом?Чи я не правий?  (написано 26.03.2013 в 08:43 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік тверезому : Повністю з тобою згоден.На одну працюючу молоду людину повішено 3 пільговики.І ні один бюджет не може цього витримати.А це все популізм наших вибранців-депутатів.Ні в одній країні не мае стільки пільг.Ну це ж дурдом, коли пільги е для міліції,прокуратури і судів для безплатного проїзду.Хтось бачив прокурора в громадському транспорті.Тому потрібно привести до влади тих людей, які цей бардак скасують.Парадокс в тому, що наприклад робітник ,сплачуючи всі податки отримуе мунімальну зарплатню а дитина війни отримуе пенсію в рази більшу, ще мае й пільги.І підтвердження е те які хворі дідусі і бабсі рвали горло на мітингу.А скільки військових повиходили на пенсію в 45р.Здорові мужицяри, яких мона в плуги запрягати.А жінкам зробили пільгу в лапках.Працювати до 55р а потім отримати пенсію -мінімум.Ось чому мені осбисто це не подобается.Я за скасування всих цих пільг.Пільги повині отримувати інваліди, які вже не можуть працювати.Якщо ми так рвемося в Европу, то і соціальні гарантії Держави також повині бути Европейські.Я коли був за кордоном і спілкувався з соц.працівниками німеччини, то зрозумів одне.Якщо Українських інвалідів перевірити по їхніх стандартах, то 80процентів наших, підуть працювати на фарфурню в ливарний цех.Ось такі реалії життя.Зараз на мене посипется весь бруд так званих дармоїдів,але я витримаю тому що свою позицію вважаю справедливою.Хто що заробив в молоді роки повинен отримати в старості а не бути трутнем на шиї молоді.  (написано 26.03.2013 в 10:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
тверезий-Віку : Хто посипле на Вас бруд -ми знаемо. Вас підтримую не я один.А бруд піде від тих ,хто покупляв "чорнобильські"та "інвалідні" посвідчення.А таких я знаю особисто і не мало.Так що такого бруду боятися не потрібно.Підтримую Вас повністю.  (написано 26.03.2013 в 10:54 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік тверезому : На данний час по Україні йдуть перевірки і вже виявлено тільки в нашій області липових 147.Далі черга перевірка військових на статус інваліда війни.Дякую за підтримку.  (написано 26.03.2013 в 12:08 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
))) : Кукусе. А кому подчиняется НКРЕ, разве не Правительству? А кому подчиняется Правительство, разве не этому Президенту и этому гребаному большинству?!  (написано 26.03.2013 в 19:20 з адреси:  163-181-178-94.pool.ukrtel.net)
вік ))) : про шо ти тут пишеш, якщо в тебе мозги висохли  (написано 26.03.2013 в 20:43 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік