Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.03.2013 ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ - ЖІНКА

      4 березня 2013 року в святково вбраній залі міського Палацу культури відбулось святкове віншування кращих жінок нашого регіону – Ізяславщини, Острожчини, Шепетівки, Гощі, Білогір’я, Нетішина та Славути, приурочене до міжнародного свята усіх жінок – 8 березня.
     Віки і тисячоліття світової історії осяяні мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою жінки. І тільки завдяки життєвій силі, насназі та її довготерпінню, з віку у вік продовжується рід людський на землі.
     Матір, сестра, кохана – цей жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху.
     Піснею, що задала ритм свята була пісня «А я українка» у виконанні Оксани Турчак.
     Навесні, коли природа прокидається від сну, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить міжнародне свято усіх жінок – 8 березня!» - звучали слова ведучого. І якщо краса порятує світ, то це буде жіноча краса. Адже ви перетворюєте цей світ на чарівну перлину, яку ми кладемо до ваших ніг.
     Жінка в історії людства здавна займає надзвичайну роль. Варто зазначити, що громадська активність має значну передісторію. Є багато прикладів, коли жінка ставала консолідуючим фактором у суспільстві. Історії відомі імена видатних жінок – київської княгині Ольги, француженки Жанни Д’Арк, українських письменниць поетес - Лесі Українки та Ліни Костенко, нашої сучасниці – прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер.
     Наша місцевість теж багата гідними жінками, які відіграють особливу роль у здійсненні суттєвих перетворень у різних сферах життєдіяльності нашого регіону та покращення добробуту його жителів.
     Вони працюють на різних посадах і, безпосередньо, знають, відчувають і вирішують нагальні проблеми людей та суспільства. Є основою своїх колективів.
     На церемонію нагородження найвидатніших жінок регіону «Її величність - жінка» було представлено дванадцять номінантів:
     Альвіна Петрівна Шестак- заступник генерального директора з економіки та фінансів Хмельницької АЕС має право сказати, що Славутчина була щирою до неї. Тут пройшло щасливе дитинство, тут торувала шлях фахових вершин.
     Вона з числа першої двадцятки працівників майбутнього велета Поділля – Хмельницької АЕС.
     Інженер, старший інженер-економіст, провідний економіст кошторисно-договірної групи відділу підготовки проведення ремонтів, заступник начальника планово-економічного відділу з договірної роботи, виконуючий обов’язки заступника генерального директора ХАЕС, заступник генерального директора з економіки і фінансів.
     Альвіні Петрівні присвоєно звання «Заслужений енергетик України» .
     За успіхи в трудовій діяльності нагороджена Грамотою Міністерства палива та енергетики України, Почесною грамотою та Грамотою ДП НАЕК «Енергоатом», відзнакою «За спорудження 2 блока Хмельницької АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», знаком «Почесний працівник ВП ХАЕС».
     Не дивлячись на відповідальну посаду та постійні виробничі клопоти, Альвіна Петрівна залишається жінкою, яка прагне домашнього затишку, щастя рідним, близьким та всім хорошим людям.
     Оксана Олександрівна Аржанцова – машиніст-обхідник турбінного відділення Хмельницької АЕС .
     Турбіністи часто констатують, що професія машиніста-обхідника аж ніяк не пасує для жінок, вона надто складна. Багатьом чоловікам навіть важко уявити, як тендітна Оксана Аржанцова справляється зі складним обладнанням. Вона на сьогодні єдина жінка в Україні, якій довірено найвищу – сьому - ступінь складності в обслуговуванні турбоагрегату.
     Вільний від роботи час Оксана Аржанцова приділяє активному відпочинку: вона відвідує басейн, де відточує майстерність з плавання. Саме це допомагає їй виборювати призові місця під час проведення Спартакіади серед колективів Хмельницької АЕС.
     Два роки тому портрет Оксани Олександрівни був занесений до обласної Дошки пошани Хмельниччини.
     Ірина Андріївна Повар–головний редактор Гощанської газети «Рідний край». За час, коли Ірина Андріївна працює на посаді редактора Гощанської районної газети «Рідний край», часопис тричі був відзначений, як найкраща газета області серед районних видань.
     2008 рік - Ірина Повар стала переможцем конкурсу «Міс журналістики-2008» й нагороджена дипломами «Міс Медіа» і «Міс глядацьких симпатій».
     2010 рік - редактора газети «Рідний край» Ірину Повар визнано переможцем рейтингу популярності «Гордість району» в номінації «Кращий керівник».
     Попри розписаний по годинах робочий день редактора газети, Ірина Повар знаходить час для дозвілля. Узимку вона разом з чоловіком і доньками полюбляє кататися на лижах і ковзанах, плавати в басейні, а літо - чудова пора для верхової їзди і вирощування квітів.
     Загалом, якби доля не стимулювала її творчої енергії на ниві журналістики, то вона б з радістю проявила свої фантазії саме в ландшафтному дизайні.
     Світлана Володимирівна Позіховська, директор Острозького Музею книги та друкарства – неординарна особистість.
     У 2006 році Світлана Позіховська стала першим стипендіатом фонду «Україна 3000». Світлана Володимирівна – учасник трьох всеукраїнських музейних фестивалів. Виставка «Спочатку було слово», автором якої була С. Позіховська, увійшла до п’ятірки переможців на першому музейному фестивалі 2005 року.
     Із дослідженнями в галузі історії книги, історичного краєзнавства Світлана Володимирівна постійно приймає участь у міжнародних наукових конференціях в Україні (Київ, Львів,
     Луцьк, Рівне, Житомир, Нетішин, Острог), Білорусі (Брест, Мінськ), Польщі (Краків).
     Віднедавна, Світлана Позіховська ще й колекціонер. Вона захопилась глиняними свищиками, і тепер величезна їх кількість «отримали прописку» у неї вдома. Частина колекції уже
     побувала на виставці у Нетішинському музеї.
     Відкрита для всього нового, комунікабельна, інтелектуально розвинута Світлана Позіховська власним життям доводить, що жінка може поєднувати в собі різні якості та реалізувати
     себе у багатьох напрямках.
     Оксана Василівна Кононюк – директор Нетішинського краєзнавчого музею. Завдяки її вмілому керівництву музей отримав таке неофіційне звання, як «живий», оскільки дійсно
     зорієнтований на відвідувачів, працює для людей.
     Музей тричі брав участь у Всеукраїнських музейних фестивалях і був у числі переможців на першому, на другому отримав заохочувальний
     приз. Впродовж 2007-2009 років музейники були учасниками українсько-нідерландського проекту «Матра / Музеї України».
     Потрапивши в кабінет Оксани Кононюк, одразу стає зрозумілим, що це кабінет директора музею, адже це справжня музейна кімната! Тут і петриківський розпис, і картини, і народні іграшки з різних матеріалів, і вироби з соломи, і… звичайно ж дзвоники, які стали справжнім хобі.
     В колекції Оксани Василівни їх уже більше шістдесяти. Таким чином у 2012 році вона стала учасницею міжнародної виставки дзвоників «Спадок віків» у Луцьку.
     Добре, коли професіоналізм підкріплений любов’ю до своєї справи, тоді вона обов’язково приречена на успіх.
     Успішного руху вперед побажаємо Оксані Кононюк і закладу, берегинею якого вона є!
     Лідія Степанівна Антонюк–жінка зі славною трудовою біографією, оптиміст, професіонал, чудова мама і турботлива бабуся, має гарну родину та багато друзів.
     Життя пов’язане з містом Шепетівка, вчитель за освітою, вчитель української мови та літератури та заступник директора з виховної роботи, а згодом — 30 років роботи в органах
     державної влади і місцевого самоврядування, а далі службовими сходинками Шепетівського райвиконкому і виконкому Шепетівської міської ради.
     Усе життя присвятила служінню людям, тому життєве кредо цієї жінки: «Працювати на людей, для людей і з людьми».
     Лідія Степанівна завжди займала активну життєву позицію, має чудові організаторські здібності, ведуча різних масових заходів і родинних свят, закохана в музику,пісню, літературу, особливо в поезію, любить квіти.
     Її активна багаторічна і сумлінна праця відзначена подяками Президента України, неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами Хмельницької обласної державної адміністрації та
     обласної ради.
     Маргарита Феофанівна Баранова- директор Білогірської школи мистецтв, депутат районної ради, компетентний, знаючий спеціаліст. У 2008 році у школі було відкрито клас хореографії
     і образотворчого мистецтва, створено камерний ансамбль викладачів «Гармонія», інструментальний ансамбль «Лібертанго».
     У вересні 2010 року відкрито філію ДМШ в смт.Ямпіль, створено дитячий хореографічний колектив «Барви Поділля».
     Учні школи займали призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Я люблю Україну», міжнародному фестивалі «Музи» у Болгарії.
     В 2011 році учні школи взяли участь у Міжнародному фестивалі «Світ талантів» м. Київ, регіональному конкурсі «Золоте коло» м. Шепетівка, де стали призерами.
     Хореографічному колективу «Барви Поділля» присвоєно звання зразкового.
     Активна у громадській та суспільній роботі, вимоглива до себе і підлеглих.
     Користується авторитетом і повагою серед депутатів районної ради і жителів району.
     Валентина Василівна Сабінська - людина, яка своєю працею та енергією спрямовує діяльність, творчі наміри, пошук життєвого шляху інших, гідно крокує життям, гордо несучи
     велику відповідальність справжньої Жінки, принциповість та справедливість Керівника, життєву мудрість Матері, турботливість та терпіння Бабусі.
     В нашому місті вона знана як яскрава, неординарна особистість, професіонал високої проби, людина, яка є взірцем для інших.
     Примножуючи здобутки своїх попередників, вона чимало зробила для того, щоб освіта міста розбудовувалась , була сучасною та конкуренто-спроможною. Валентина Василівна
     - ініціатор і джерело нових ідей і технологій. В її активі - створення закладів нового типу, мережі позашкільних закладів, будівництво та відкриття спеціалізованої школи № 9, центру ран-нього розвитку дітей, налагодження співпраці з обласним інститутом після-дипломної педагогічної освіти, вищими навчальними закладами, відділами та управліннями освіти області, перші
     кроки до міжнародної співпраці.
     Як сучасний менеджер, вона постійно перебуває у вирі громадського життя, з 2010 року відстоює інтереси громади міста в обласній раді.
     Освітяни міста багатьох поколінь цінують її за високий професіоналізм, порядність, скромність, шанобливе ставлення до праці, яка є мірилом величі її душі і серця.
     Валентина Володимирівна Кукуріка– вчитель початкових класів Васьковецької ЗОШ І- ІІ ст. Її педагогічний стаж складає 25 років.
     Депутат Ізяславської районної ради п’ятого та шостого скликань.
     У 2004 році була нагороджена грамотою відділу освіти та відділу у справах сім'ї молоді Ізяславської райдержадміністрації як переможець районного конкурсу педагогічної майстерності
     «Відкрий у собі талант».
     У 2005 році отримала грамоту відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації за І місце у конкурсі методичних розробок у рамках акції «Спасибі - НІ!»
     У 2011 році переможець районного конкурсу серед команд КВК шкіл району «Навчаємо творчості».
     У 2012 році переможець районного конкурсі «Жінка року» у номінації «жінка - депутат».
     Валентина Володимирівна – чудова дружина та турботлива мама.
     Ніна Василівна Дрозд– директор Оженинської ЗОШ №2 Острозького району Рівненської області. Завдяки діяльності Ніни Василівни та її колег-однодумців Оженинська ЗОШ № 2 сім
     років визнавалась як найкраща в районі.
     Педагогічний та учнівський колектив продемонстрували найбільшу в нашій державі піраміду з кулькових ручок.
     Її висота склала три метри. На виготовлення піраміди було використано майже дві тисячі кулькових ручок. Це досягнення засвідчено Дипломом На-ціонального проекту «Книга рекордів
     України».
     Ніна Василівна зуміла вийти і на міжнародний рівень. Їй вдалося виграти грант і стати учасником проекту «Школа місцевого самоврядування», який проходив у Варшаві.
     Ніна Василівна Дрозд тричі обиралась депутатом районної ради.
     Протягом багатьох років учні Оженинської ЗОШ №2 є активними учасниками регіонального конкурсу дитячих малюнків «Атомна енергетика і ми». Найвищу нагороду конкурсу –
     гранпрі – вдалося двічі вибороти вихованцям навчального закладу, який очолює Ніна Василівна.
     Ніна Василівна вірить, що доля нашої малої і великої Батьківщини в наших руках і залежить від кожного з нас.
     Тамара Степанівна Іванюк головний редактор телерадіокомпанії «Контакт Славута» . Вольова, ціле-спрямована, наполеглива, відповідальна і водночас ніжна, романтична, самовіддана та витончена жінка.
     Завжди розраховуючи на допомогу до Тамари Степанівни нерідко звертаються за порадою не лише колеги та друзі, а й виборці, адже вона є депутатом міської ради. На роботі Тамара
     Степанівна мудрий керівник, в дома – любляча дружина, ніжна, ласкава мама і бабуся.
     До усіх перелічених якостей слід додати й активну громадську позицію.
     Життєва мудрість і набутий досвіт допомагають цій жінці у переважно чоловічому політичному середовищі мати заслужений авторитет: до її порад дослухаються, а влучне слово має неабияку вагу, що свідчить проте, що ця людина на своєму місці.
     Лариса Євгенівна Чорнокрилюк. З ініціативи цієї чудової жінки був створений клуб «Оберіг», засідання якого проходять у атмосфері тепла, любові, взаєморозуміння. Завдяки Ларисі Євгенівні і зберігаються родинні традиції, і розцвітають родинні таланти.
     Так ця мудра жінка зберігає зв'язки між поколіннями, зміцнює сім'ї, сприяє покращенню загальної атмосфери у нашому місті. Її відкритість, життєвий досвід, високий рівень знань, ерудиція,
     розуміння внутрішнього світу інших людей та доброта дають змогу згуртувати навколо себе людей.. Її захоплення піснею, високохудожнім словом надихає інших на творчість, сприяє розкриттю талантів. Відома вона також як талановитий сценарист і режисер – постановник різноманітних міських заходів.
     З вітальними словами виступили: міський голова Василь Богданович Сидор та віце президент УкрЯТу Сергій Вікторович Барбашев.
     Виступаючі привітали усіх із початком весни і Міжнародним жіночим днем 8 березня.
     Побажаннями шанованих гостей свя-та були щирі слова шани і любові до жінки-матері, коханої дружини, сестер.
     Слова-вітання цього святкового дня линули до усіх жінок України.
     Після сердечних вітань розпочалася церемонія нагородження переможців цінними подарунками та гарними квітами.
     Хвилююча мить і представники славного українського козацтва оголошують результати конкурсу.
     За значний особистий внесок у соціально-економічний і духовний розвиток регіону та з нагоди святкування міжнародного жіночого дня у номінації:
     - «Кращий Митець » перемогла Маргарита Феофанівна Баранова із Білогірщини.
     - « Творець прекрасного»пере-могла Світлана Володимирівна Позіховська із міста Острога.
     - «Віра і слово»перемогла Тамара Степанівна Іванюк із міста Славута.
     - «Призначення – служіння народу»перемогла Лідія Степанівна Антонюк із міста Шепетівка.
     - «Чарівне перо»перемогла Ірина Андріївна Повар із міста Гоща.
     - «Впевнений поступ»перемогла Альвіна Петрівна Шестакіз міста Нетішин.
     - «Золоте серце»перемогла Оксана Василівна Кононюкіз міста Нетішин.
     - «Сила духу»перемогла Оксана Олександрівна Аржанцова із міста Нетішин.
     - «Гордість освіти»перемогла Валентина Василівна Сабінська із міста Славута.
     - «За піклування та підтримку» перемогла Ніна Василівна Дрозд з села Оженіно, Острозького району, Рівненської області.
     - «Виправдана надія»перемогла Валентина Володимирівна Кукуріка з села Васьківці, Ізяславського району.
     - «Берегиня»перемогла Лариса Євгенівна Чорнокрилюк із міста Славута.
     Отож, напередодні жіночого свята переможці отримали дипломи та були відзначені за номінаціями. Як додаткові критерії конкурсу бралися до уваги
     інтелектуальні, особистісні та творчі якості, кругозір, благодійна діяльність претендентів.
     До вітань та нагороджень цього дня
     долучилися:
     - Українське ядерне товариство (УкрЯТ);
     - ВП «Атомпроектінжиніринг»;
     - ВП «Хмельницька АЕС»;
     - Асоціація територіальних громад 30-кілометрової зони ХАЕС;
     - Славутська міська рада.
     Творчими колективами дітей міст Славута та Нетішина був даний чудовий концерт, насолоду від якого отримав кожен, хто того дня був у міському Палаці культури.
     Глядачі, що виходили із зали після концерту, із захопленням ділилися своїми враженнями. Які талановиті наші діти, чулося в розмові біля гардеробу.
     Як чудово був поставлений концерт та підібрані музичні номери.
     Гарне, родинне свято регіону влаштували славутчани.
     Зі сцени на нас, глядачів, дивилися радісні, сповнені гордості за свою Батьківщину очі простих українських жінок. Жінок, що сповна віддають себе улюбленій справі та нашій державі, які
     гордо несуть святе, правічне слово - Берегиня.
     Дякуємо за гарне свято, яке було подаровано Жінкам у переддень Міжнародного жіночого дня.
     
     На святі був присутній Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік