Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.03.2013 ВІДОЗВА

До ОСВІТЯН, СТУДЕНТІВ, ШКОЛЯРІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!!! Кожна самостійна і незалежна держава освітню та наукову галузь вважає за першорядну та стратегічну. Освіта та наука є не лише ідеологічною та культурною передумовою буття нації, але її економічною основою. З огляду на колоніяльну та холуйську ідеологію теперішньої влади, зокрема радянсько-рабський світогляд міністра освіти та науки Д. Табачника, - ми отримали найбільшу
     загрозу для нашого суверенітету. Табачники посягають на духовну основу української незалежності: мову як спосіб мислення нації та історію як її свідомість та пам’ять. Без цих двох фундаментальних опор освіти та науки неможливий розвиток і побудова національної держави. Зменшення прохідного балу з української мови під час вступу, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату, перехід на навчання іноземців з державної мови на мову ворожої держави - російську, ймовірне запровадження мови окупанта як предмету у середні школи, запровадження асиміляторського конкурсу вивчення російської мови «Лукоморьє» все це свідчить про оголошену в середині країни війну з мовою титульної нації - УКРАЇНСЬКОЮ. Елементом руйнації самодостатнього національного світогляду та його входження у світовий контекст є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки. Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, де брутально вилучено історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати Незалежну Державу. Зокрема, з підручника історії для 5-го класу вилучено знаменні «помаранчеві» події 2004 року, факт союзництва СРСР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30-80-і роки, вбивчу більшовицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття, обов'язковість знань під час вступних випробовувань життєдіяльності Героїв України Степана Бандери і Романа Шухевича. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти — продуманий і підтримуваний ззовні план не просто міністра-українофоба; але чинного уряду та Президента. 1933 року Провідник нашої нації Степан Бандера під час навальноі полонізації української освіти зініціював резонансну шкільну акцію «це боротьба за душу української дитини» , де зауважив: « Молоді друзі! Українські школярі! [..J не дайте, щоб з Вас вороги зробили яничарів! Не дайте, щоб вони обернули Вас у своїх слухняних рабів! Ви маєте бути лицарями й борцями за волю України! Перед Вами велика свята боротьба». Як ніколи, ці слова Провідника злободенні. Аби не дати зробити з нашої молоді слухняник московських рабів та яничарів; ВО «Свобода» закликае Вас усіма прийнятними методами боронити нашу духовну незалежність, без якої вся інша незалежність примарна: ® бойкотувати і не приймати ймовірний вихід імперського підручника з історії України через принципове навчання лише за теперішніми підручниками;
     ® організовувати гуртки вивчення з історії української державности та спецкурси «Лідери нації», «Українські перемоги» , «Українська військова історія» тощо. &#65533; пам'ятаючи про чорний для ук- раїнської освіти 1938 рік, коли російська мова стала обов'язковим предметом і 1958 рік, коли можна було відмовитися від вивчення українськвї мови — тепер масово і категорично відмовлятися від вивчення у школі мови окупанта — російської як подальшого надійного засобу асиміляції українців; ® активно здійснювати національне виховання через знакові націєцентричні факти нашої історії у супротиві до відновлюваної радянсько-московської ідеології, а відтак залучати молодь до активної політичної боротьби і протистояння з теперішнім реваншистським режимом; повсякчас найрізноманітнішими формами та методами демонструвати свою українськість. Наше невідступне і послідовне прагнення жити своєю МОВОЮ і наснажуватися власною ІСТОРІЄЮ зробить нас нездоланними і непереможними. Звідси така нахрапистість антиукраїнської влади та імперська агресивність Москви Ми на своїй, від Бога даній землі — і жоден місцевий перевертень чи чужинець не зуміє накинути нам своєї волі. Ірина Фаріон
     Пресс-служба Славутської міської та районної організації ВО «Свобода»
     


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 39

Николай : Славутская ВО "Свобода", а вы хоть что то свое изречь можете? Или вы как Грицьки-Тарасы все на ссылках работаете.  (написано 19.03.2013 в 16:53 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : +100. Слава нації!  (написано 19.03.2013 в 17:52 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
тризуб : +100. Слава нації!   (написано 19.03.2013 в 17:53 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ : Навряд чи славутську молодь , можна залучити до активноЇ політичноЇ боротьби. ПодіЇ в державі наприкінці 2004 -го, дають мені всі підстави і моральне право так мислити . В той час за статистичними даними з ЛьвівськоЇ , ТернопільськоЇ , та Івано - ФранківськоЇ областей на майдані були присутні в середньому по 60 чол. з села . А зі Славути яка має 34 тис. населення , поЇхали 22.11.2004. аж 42 чол. ! Про що мені не дозволили сказати про це , на мітенгу біля міськоЇ ради . Так що масовоЇ підтримки , замітка в Славуті не-знай-де ...  (написано 19.03.2013 в 17:59 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
.... : Аллах акбар!!!  (написано 19.03.2013 в 18:28 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
 : Првильно,ЮЕМ -славутчане еще не разучились думать головой.  (написано 19.03.2013 в 18:33 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік николаю, : А как же.Изрекаем .Славим все что можно.На єто тоже ум нужен.Слава Фарион-бывшему члену кпсс.   (написано 19.03.2013 в 18:34 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тризуб : свинопасам: так, славучани ще не розучилися думати головою, тому николи не проголосують за зека. Славучани завжди голосували за опозицію. Слава Україні!  (написано 19.03.2013 в 19:16 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Тризуб : Українці! Нам справді треба скрізь і всюди демонструвати свою українськість. Лукаморье нехай вчать кацапи. Ми будемо читати і вчити своїх письменників. Слава Україні!   (написано 19.03.2013 в 19:38 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Маруська  : У лукоморья хрен тризубый всё ходит по кругу, кругом.   (написано 19.03.2013 в 20:00 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Volya : А тепер дорогі Славутчани подивіться телевізор хто і що хоче ще витягнути з нашої української землі десь на Кіпр що ви не бачите що вони витворяють тут у нас на нашій з вами Славутській та і всій Українській землі. Так і чешуться руки розібратися з цими українофобськими регіоналами. І після цього всього я разом з Вами дійсними Славутчанами - маю читати тут всяку маячню - на кшталт- ( у лукоморья хрен тризубий) - що від нас з вами - шановне товариство чекють наші діти та старенькі батьки - пенсіонери - як і в якій країні ми з вами маємо жити - чи існувати чи кормити нових олігархів - далі. Зрозумійте одне - що ні " Свобода" ні "Удар" і ні хто інший, самі, вам на блюдєчку нічого не принесе!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Якщо ви це зрозуміли - то нема ніякого смислу - Вам -Славутчанам - збиратися на кухнях ,диванах ,гаражах- це нічого не дасть- починайте щось робити самі для себе бо за вас це ніхто не зробить- задумайтесь над цим. Тому що тотальний колосальний наступ на все українське - продовжується. Слава Україні!   (написано 19.03.2013 в 21:31 з адреси:  237-161-52-37.pool.ukrtel.net)
тарас : продолжу предыдущего оратора (от слова орать)
     Мы победим! Враг будет разбит! Наше дело правое! Победа будет за нами!!! Ура товарищи!!! 
(написано 19.03.2013 в 21:38 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
Volya : .......................(от слова орать) - написано з адреси 176-8-15-89 . Поостійним дописувачам стало все зрозуміло - але люди самі розберуться - що робити - ну наприклад - як з Королевською- на минулих виборах- розкусили її з полуоборота і тебе-176-8.......... розкусили!!!   (написано 19.03.2013 в 21:55 з адреси:  74-167-54-37.pool.ukrtel.net)
грицько : Воля! Ти налементував на три гривні, а конкретно ти просто забрав у людей час. Ти напиши програму де б було видно твої дії по досягненню якоїсь мети.
     Ти точно як Тягнибок, аби тільки дужче кричати та комусь погрожувати, закликати до повстання.
     Повна дурь.
     І хто ж у вас щось витворяє на Славутській землі. Конкретно. 
(написано 19.03.2013 в 23:40 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Volya : Мета - вона і програма заключається в достойному житті Славутчан-яке виражається в справедливому та людському відношенню до кожного Славутчанина - що стосується - медичного забезпечення(зайдіть в нашу лікарню) , сплати за реальне а не дуте надання послуг по комунальним тарифам і взагалі спроможність людей до цієї сплати, ремонту доріг та використання коштів ( проїдьте на машині по вулицям) і здатність Славутчан до виживання в умовах повного безгрошів'я при проживанні в 30- кілометровій зоні ХАЕС і конкретної бездіяльності місцевої влади в плані дієвого вирішення вказаних питань. І т.д..А повна дурь у тих в кого вона є правилом- тобіж - дурь.............................Продовжуйте дуріти далі.А людям треба якось поки що виживати.  (написано 20.03.2013 в 00:17 з адреси:  62-214-53-37.pool.ukrtel.net)
грицько : Знову пустопоржнє ля-ля. Чи ти нічого не розумієш про що мова?  (написано 20.03.2013 в 00:37 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
грицьку : Ну що.Volya все правильно розписав.Проїхати тільки по одній дорозі в Славуті, і піти здати аналіз крові за 70гр, або справку водія за 100гр і стае зрозумілим, що час вибуху людського невдоволення, яке кипить,скоро рознесе цю гнилу систему.А тоді буде пізно щось робити як на місцевому рівні, так і на Державному.А мовчать ті, які в деякій мірі залежні від ціеї влади.І це не залежно, яку партійну силу вона представляе.Все почнется з соц.питань.Ми вже стали заручниками хаєс, коли нас оптом продали за міфічні преференції від добудови 3і4 єнергоблоків.А як все розписали добре.І тарифи низькі і будівництво інфраструктури міста.Були мрійники, які вже мали перевести котельні на єлектрику.І що замість цього.Різке подорожчення.Дивуе не це.Срср вже давно не мае, а кремлівські мрійники е.Коли ви перестанете їсти локшину з вух, яку поки безкоштовно вам кидають на вуха.   (написано 20.03.2013 в 06:24 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік всім патріотам : А навіщо Свобода переписуе тези бувшої комуністки, а нині націоналістки фаріон.Краще займітся проблемами простих людей,що успішно робить опозиція в Верховні Раді.Що не зрозуміло що вона е провокатором.А то у нас опозиція якась однобока.  (написано 20.03.2013 в 06:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Вот читаешь всю эту муть и становится грустно от уровня некоторых комментаторов. Уважаемые, с такими мыслями, нам светлого будущего еще лет 100 не видать.  (написано 20.03.2013 в 07:42 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Я украінець і розмовляю украинськю мовою,чудово розумію тих ,хто розмовляе російською,Але коли чую промови Фаріон ,думаю,що вона хоче сказати.То що ,нам підстроюватись під Фаріон,чи ще якогось вуйка з полонини?Раніше в Славуті розмовляли на різних мовах,і не виникало ніяких проблем.  (написано 20.03.2013 в 10:46 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ - крапкам  : Ні шановний ! саме мовою , символікою та атрибутами добробуту , і відрізняється нація. Чомусь у Польщі в костелі , не правиться на німецькій а в ГерманіЇ на польській мовах. Це тільки у нас національно не свідомих , йдуть до церкви московського патріархату, кладуть гроши . і примовляють : Яка там різниця , Бог один . Так ! один , тільки відомства різні . М.Бочкай ще до цього часу не може привести украЇнську церкву в належний вигляд . Зате у храмі П.Мельничука , купола золотисті , і плота утеплили пінопластом . То які ми укрЇнці ?  (написано 20.03.2013 в 11:36 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
крапки-ЮЕМу : Мене христили в церкві МП ,то що мені іти до Бочкая?Відріктися від своіх предків ,бо вони ходили до церкви МП?Вибачте,я так не вмію.У Вас це краще виходить.А про Бочкая -то окрема тема.  (написано 20.03.2013 в 11:57 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тризуб : то їдь до Москалії і живи там. Понаїхало кацапні, церквей своїх набудували та все їм мало. Як до московського попа ходиш-ходи, ніхто тобі не забороняє. Тільки не вчи нас якою мовою молитися.  (написано 20.03.2013 в 12:37 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
тризубу : Я нікого не вчу,А тебе вже ніхто не научить.Неук неуком помре...  (написано 20.03.2013 в 13:18 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ крапкам : Дискусія переросла на релігійний конфлікт . Мене також христилли в церкві МП. Та після похорон бабусі , яка була католичкою візу до православного яструба , міліардера і КГБіста Кирила Гундяєва . я сам собі анолював! Сьогодні священник-безбожник МП. в селі Славутського р-н. на погребі бере 400 гр. Тобто пів пенсіЇ сільськоЇ бабусі . А настоятель католицького храму СвятоЇ Дороти ксьондз Ян Шаньца , таку процедуру виконує без-кош-тов-но . Так , що ходіть крапки і на далі до Мельничука . збагачуйте цого , та слухайте молебінь на мові окупанта !  (написано 20.03.2013 в 15:26 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська : Ну и наплели же вы здесь на этом сайте. Смешали всё в кучу. Жаль такого народа, который желает говорить на своём языке, а его оскорбляют. Вы послушайте регионалов на Верховной Раде, что они вытворяют. Если депутат говорит на украинском языке, то это фашист. Это называется договорились.  (написано 20.03.2013 в 15:48 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Дуся  : Балачки про мову тільки з метою відволікти від вирішення питань дійсно наболілих - зубожіння, корупція,безпідставно великі комунальні тарифи і т.д.Канада і Фінляндія - дві держ. мови, Швейцарія, Бельгія - три.Люди гарно живуть, розуміють і поважають один одного . Рівень їх життя виявляється не залежить від того на якій мові вони спілкуються.Питання ЮЕМу і Тризубу: Ви коли в лікарні записуєтесь до лікаря, вибираєте тільки того хто розмовляє українською, чи тоді для вас це не важливо? Ви йдете до того, хто вас врятує, хай він говорить хоч китайською.  (написано 20.03.2013 в 16:09 з адреси:  ip41-79.netish.com.ua)
За Батьківщину! : А до чого тут лікарні???!!! Мова про державну мову в державних установах!!!  (написано 20.03.2013 в 16:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Дуся : А до того, що люди хочуть жити : мати роботу, вчитися, при необхідності отримувати якісне лікування.А не ображати сусіда, якщо той розмовляє російською мовою.Треба заставити працювати закони, дати людям роботу,захистити майбутнє дітей.7 мільйонів українців поїхали за кордон на заробітки і розмовляють чужою мовою зовсім не через те, що їх сусід говорить на "кацапській" мові.Скажіть скільки заробітчан з багатомовних Канади чи Бельгії приїхали до нас заробляти.Значить їм зовсім не погано, що в них кілька державних мов?І не відволікайте людей від справжніх проблем мовним питанням.  (написано 20.03.2013 в 16:56 з адреси:  ip41-79.netish.com.ua)
вік розумним жінкам : Я як завжди правий, коли казав що наші жінки розумні.На відміну від телепнів.І я задоволенний що до Марусі приедналася Дуся.Респект Вам.Прийміть мої щирі Вам вітання з приходо Весни.  (написано 20.03.2013 в 17:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тризуб : Дуся-Маруся-дитячий садок. Так можна нюнькати до краю. Але нічого не зміниться, якщо самі не змінимо. Слава Україні!  (написано 20.03.2013 в 18:28 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
* : А ти сам десь був?  (написано 20.03.2013 в 19:21 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас : Если вдруг все начнем говорить на украинском тоже ничего не изменится. Ну кроме того, что нацюки получат моральное удовлетворение. Пилить бюджет и платить дань западу это никак не помешает.  (написано 20.03.2013 в 20:31 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Ми збираемося на протестні акції до Киева кожен місяць.Буду радий бачити тризуба разом з нами.Ось тоді і покажеш свій патріотизм, коли отримаеш кийком по голові.Може тоді перестанеш ображати жінок.Чи ти сміливий коли сидиш в криївці.До речі твої гасла нам знадоблятся.  (написано 20.03.2013 в 21:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Дуся Тризубу : На дитячий садок швидше за все схожі ті хто грається в патріотів.І якщо ви себе патріотом вважаєте, то вдягніть українського виробництва чоботи і куфайку і піднімайте українську землю і українську промисловість.А ви тільки горлаєте, що вам чиясь мова не подобається.  (написано 21.03.2013 в 14:06 з адреси:  ip41-79.netish.com.ua)
Volya : То я так зрозумів , що гвалтування своєї рідної національної мови та історії і автоматично людей цієї національності відкрите плювання на всі історичні біди що пережив цей народ та позбавлення всякого перспективного розвитку майбутнього покоління - що ми сьогодні бачимо на кожному кроці - то це все дитсадок куфайка що там ще - горлопани патрійоти - я розумію що де-кому не подобалось і не подобається те про що сказано в статті - але---- в кінці кінців - шановні Славутчани- ми маємо повне право мати свою владу свою власність свою волю на своїй землі- і говоріть що хоч про гасла - але ж це є елемантарна правда та дійсність я вже не кажу про їх суди податкові та пенсійні знущання. І може хтось буде спорити про те що сьогодні відбувається- ліквідація української освіти армії землі та національної автентичності повне зубожіння нації крім купки можновладців які кожен день відчувають тільки суттєве покращення про яке чути майже з усіх телеканалів.Задумайтесь будь-ласка.........   (написано 21.03.2013 в 23:00 з адреси:  103-214-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік