Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.03.2013 АНДРІЙ ЩУРИК: ВИРВАНИМИ СТОРІНКАМИ РАДЯНСЬКОЇ ІСТОРІЇ

Минуло багато часу від падіння так званої «залізної завіси», що надійно оберігала радянський народ від спадку жахливих історичних реалій, тримаючи його в дурмані більшовицької ідеології. Але багато хто з нас ще й досі живе у полоні ілюзій тими знаннями, що були отримані ще зі шкільних підручників радянського зразка. Документи, з яких знято гриф «Цілком таємно», попри те, що вони стали доступні широкому загалу - важко знаходять дорогу до свідомості пересічного українця. Немала «заслуга» в цьому й нашої, так званої, п’ятої колони. Воно й не дивно, адже марксистсько-ленінська ідеологія багато в чому подібна до націонал-соціалістичної.
     
     Почну з того, що в січні 1848 року в «Новій Рейнській газеті» була опублікована стаття К.Маркса «Чому вбивства необхідні», де він науково доводив знищення цілих верств населення – відсталих народів, «соціального сміття» (дослівно). Пізніше, 16 квітня 1853 року, в «Громадській газеті» він писав, що «…класи та раси повинні піти, вони мають зникнути у революційному голокості…». Як виявилося, ця марксистська концепція знайшла адекватну оцінку й широке застосування в діяльності В.Леніна, Й.Сталіна та дещо пізніше - А.Гітлера.
     
     Кожен радянський школяр знав, що Велика Вітчизняна війна розпочалась 22 червня 1941 року віроломним нападом Німеччини на миролюбний СРСР, та міг багато розказати завчених фраз про парад Перемоги на Красній площі в Москві, зустріч союзників на Ельбі і миролюбну політику нашої компартії. А про пакт Молотова-Ріббентропа від 23 серпня1939 року, якому цьогоріч виповнюється 74 роки, нам було відомо лише те, що вважала за необхідне радянська цензура – без секретних протоколів цього ганебного документу щодо поділу світу, який оголяв всю злочинну сутність комуно-більшовицької ідеології.
     
     Згідно зазначеного пакту, коли нацистська Німеччина (яку ще помилково називають фашистською - від італійського фашизму) 1 вересня того ж таки 1939 року напала на Польщу, започаткувавши Другу Світову війну, то радянський радіопередавач у Мінську успішно спрямовував повітряні атаки «люфтваффе» на польські міста. А 17 вересня радянські війська напали на Польщу зі сходу, де невдовзі зустрілися з німцями посеред зруйнованої країни. З нагоди цієї «перемоги» 22 вересня 1939 року у Бресті відбувся спільний парад німецьких і радянських військ під командуванням Г.Гудеріана та С.Кривошеїна. У грудні того ж таки 1939 року радянські офіцери зустрічались в Берліні з гітлерівськими для подальшого обговорення ходу війни. Так для захоплення Німеччиною Норвегії (9 квітня 1940) Сталін люб’язно надав Гітлеру військово-морську базу поблизу Мурманська, з якої й розпочалась атака на Норвегію. За цю послугу нарком ВМФ СРСР М.Г.Кузнєцов (1904-1974) отримав лист-подяку від адмірала Еріха Редера, а Сталін написав Ріббентропу у відповідь, що відтепер дружба між Німеччиною та СРСР була скріплена кривавою печаттю.
     
     Забігаючи дещо наперед, зазначу, що з 1940 року СРСР став основним постачальником для німецької військової машини, направляючи ешелони навіть тоді, коли 22 червня 1941 року на наші міста впали перші німецькі бомби. Існує цікавий документ, датований 21 червня 1941 року за підписом Л.П.Берії, де останній вимагає від Й.Сталіна відізвати з Берліна нашого посла В.Г.Деканозова за дезінформацію щодо нападу Гітлера на СРСР, який має відбутися 22 червня 1941 року.
     
     А тим часом СРСР переконував європейські компартії в саботажу руху опору та наданні всілякої підтримки нацистам. Цікавий момент того часу – у червні 1940 року Гітлер отримав перемогу над Францією, а в липні того ж року французькі комуністи у своїх кав’ярнях підбадьорювала нацистів: «Так тримати»! Тоді ж В.Молотов у Кремлі заявляв, що боротьба з нацистською ідеологією – це злочин (пізніше ця молотівська заява буде акуратно вирізана з усіх підшивок газет того часу). Радянською цензурою також всіляко ретушувався той факт, що 14 грудня 1939 року за агресію, сором'язливу іменуєму "кампанією" проти Фінляндії, яка була окупована радянськими військами в листопаді 1939-го ціною третини мільйона життів червоноармійців, СРСР був виключений зі складу Ліги Націй. Слідом за мілітаристською Японією, фашистською Італією і нацистською Німеччиною. До речі, коли на Хельсінкі впали перші радянські бомби, фіни не вірили, що то почалося вторгнення СРСР у їхню країну, а вважали це помилкою радянських пілотів.
     
     Всіляко афішуючи комуністичну ідеологію і співробітництво з європейськими компартіями у справі побудови світового комунізму, СРСР вперто замовчує той факт, що органами НКВС ще з грудня 1937 року регулярно передавались до гестапо списки німецьких комуністів та євреїв, що шукали порятунку від гітлерівського режиму в СРСР.
     
     Надбанням історії стали злочинні угоди, скріплені червоними печатками з молоткасто-серпастим гербом СРСР та синіми – з нацистським орлом і свастикою Німеччини, за підписами Берії, Маленкова, Гейдріха та Мюллера. Воно й не дивно, адже і Гітлер, і Молотов (який в часи наймасштабнішого голодомору особисто контролював знищення 7 мільйонів українців), стверджували, що для загального блага певні групи населення мають бути знищені. (Точно за Марксом!) (авт.) На думку тодішнього лідера Великобританії Уїнстона Черчіля, нацизм був формою комуністичного деспотизму. На момент появи гестапо, радянська машина НКВС вже мала неабиякий 20-річний досвід масового знищення цілих верств населення, яким охоче ділилась з нацистськими «побратимами» - губернатор Галичини Отто Вехтер з енкаведистами успішно координували знищення євреїв у концтаборах Польщі.
     
     За іронією долі, саме на нацистів «спишуть» масові страти мирного населення та військовополонених органами НКВС в Західній Україні, Катині, Биківні, Ризі, Тарту, Мінську, Вінниці, Харкові послідовники ленінського вчення. За тією ж іронією нацистські злочинці будуть засуджені на Нюрнбергському процесі, що розпочався 29 листопада 1945 року, а радянські, причетні до масових вбивств, – отримають численні пільги, звання та нагороди.
     
     Андрій ЩУРИК, м.Славута
     
     Стаття зі значними скороченнями написана мною за матеріалами науково-документального фільму «Soviet stori», знятого у 2008 році Егілсом Шноре за задумом депутатів Європарламенту. В якості експертів у фільмі виступили: Норман Дейвіс - професор Кембріджського університету, Володимир Сергійчук - український історик, колишній полковник ГРУ, Володимир Карпов – колишній член ЦК, Франсуа Тома – професор Сорбонського університету, російські історики - Наталя Лєбєдєва, Борис Соколов, Сергій Случ, відомі дисиденти – Володимир Буковський та Віктор Суворов (Резун), екс-президент СРСР Михайло Горбачов.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 64

Р.В. : Да,ребята,як сказав Ігор Піголь і після цього вони забороняють нам длубатися в носі. Андрію+100%  (написано 17.03.2013 в 21:05 з адреси:  205-163-52-37.pool.ukrtel.net)
ЮРІЙ : Пане Андрію , матеріал досить цікавий . Та прикрим лишається факт , що наша молодь ще не скоро прочитає про таке в підручниках . Адже банда украЇнофобів , вилучила з шкільноЇ програми і героЇв Крут та УПА . Тобто тих людей , які віддали своє життя за волю УкраЇни. табачники вкотре акцентують увагу на червоних командирів типу Щорса і Котовського . І на далі продовжують дурити народ . Маю надіЇ , що украЇнська спільнота в 2015- му все ж прокинеться від сну , та доведе , що вона не бидло. СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 17.03.2013 в 21:46 з адреси:  94-153-30-154-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Героям Слава! повністтю підтримую Юрія, Р.В. і Андрія Щурика. додам, що поки над комуністами не буде суду Нюрнберг-2 вони будуть пити кров з України.  (написано 17.03.2013 в 22:23 з адреси:  46.247.206.51)
вік крапкам : П,оки не буде прощення і едності Українського народу який е багатонаціональним. протиріччя між противниками і прихильниками будуть роздирати Україну на шматки.До чого закликають не розумні.До громадянської війни, де ті хто отримае перемогу зищать переможених.Так це вже було в 17р.Отямтеся.Історію назад не можливо повернути.Треба вчитися на помилках.  (написано 17.03.2013 в 22:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Що ви єксгумуете політичну систему яка давно є трупом.Ну навіщо розпалювати міжнаціональний конфлікт який лле воду на млин прихильників федералізації України.Хай щурик напише де була границя в славутському районі.Коло Кривина.В 30 р вся Західна Україна була під владою Польщі.Тому С.Бандера і робив замах на Перацького-керівника польського Уряду.Німці його звільнили з тюрми.Зробив для України добру справу.Безперечно. І борвся за Українську незалежність використовуючи для цього всі засоби.В 39р Червона армія забрала землі західної України давши змогу українцям обьеднатися.Також добра справа.І не нашим горе політикам-славутчанам перебирати брудну білизну не існуючої Держави.Все .Заспокойтеся.Як з одного боку так і з іншого.У нас що проблем не мае.Все добре.Деякі політики сплять і бачать як розколоти Україну.І що ми можемо отримати, якщо не дай Боже це станется.Щурик і К це бачать чи ні.Крим моментально відійде до Росії.Східна Україна бажае федерелізації.Закарпатя також тому що там Українців обмаль.Там живуть Бойки ЛЕмки і Мадьяри.Хто останется.Так що Як написала одна розумна людина давайте піднімати проблеми міста яких у нас більше ніж потрібно.А коментувати історію -дамо історікам  (написано 18.03.2013 в 06:31 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Вік правильно описав картинку. Наша країна вже давно нагадує політичне лахміття, так ні цього мало, треба і далі поглиблювати розкол суспільства. Які ж ви в дідька патріоти?
     Чиї ви агенти? Чи ви просто самі по собі дурні невмиті. 
(написано 18.03.2013 в 08:33 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Хотел много написать в ответ на эту чушь, есть что. Но поддержу вика и грицька. щурик и пиголь, вы неумное дурачьё, которое водят за нос.  (написано 18.03.2013 в 08:43 з адреси:  136-246-124-91.pool.ukrtel.net)
Николай : Как мне это знакомо! Все, что не вписывается в советскую историческую «правду» - ложь и чушь, а ее авторы – дураки, провокаторы или агенты спецслужб. Я вот одного не могу понять - причем здесь расколы и тем более разжигание межнациональной вражды? И с каких это пор изучение истории своего народа стало ненужным делом? За неимением аргументов, знатоки советской истории советуют заняться «чем-то другим» и как всегда переходят на личности. Тоже знакомое дело. Но факты вещь упрямая, уважаемые. Поэтому я полностью с ними согласен.   (написано 18.03.2013 в 10:07 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Ты, Коля, если судить по твоему коменту, еще очень молод, и многого в силу своего малолетства не способен понять. Слушай ВИКа, он человек который много прожил и много знает и ерунды не говорит.   (написано 18.03.2013 в 10:17 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Николаю: да почемуже не вписывается? очень даже все вписывается. все в статье как-бы правда. И Польшу разделили, и сырье в Германию поставляли.
     Вот только Если Польшу несправедливо разделили, то нужно восстановить справедливость и вернуть земли западнее Кривина. Ну че вернем?
     
     Тут можно много расписывать но лучше дам ссылку: сайт
     
     Имеющий глаза прочитает. А имеющий мозг в голове поймет, что вольный пересказ Щуриком этого фильма таже брехня, как и сам фильм. 
(написано 18.03.2013 в 10:58 з адреси:  132-160-132-95.pool.ukrtel.net)
Маруська : Той що написав - прапороносець. Носив прапор "Советского Союза". Другий - пропонував марксисько - ленінську ідеологію. Як перший продовжує носити прапор, але тільки незалежної Держави. Так і другий - продовжує пропонувати ідеологію, але тільки крайно націоналістичну. Що стосується історії - " Но факты вещь упрямая, уважаемые - комент Николая, то роки незалежності це життя по леніну "Шаг вперёд - два назад". Піголі та Щурики продовжують жити таким вченням і нас за собою тягнуть. Так на кого ці хлопці працюють та чиї вони агенти?   (написано 18.03.2013 в 11:13 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Volya : Та залиште нарешті історю історикам- цей словоблуд що я тут читаю веде в нікуди. Зайдіть краще в супермаркет та купіть собі все чого бажаєте, зайдіть в лікарню та в аптеку та отримайте і купіть собі все необхідне пройдітся по славутському базару та по тротуарам щоб не вбитись проїдьте по славутським направленням - які називаються дорогами та сплачуйте своєчасно за якісно надані вам комунальні послуги і дешеву воду в тому числі- звичайно якщо зможете..А історія вам нічого крім пустого струсу повітря не дасть.  (написано 18.03.2013 в 11:28 з адреси:  79-180-178-94.pool.ukrtel.net)
Николай : «Как бы» – вот это неправда! А «делили, вывозили и невинных людей миллионами в землю ложили» – это самая что ни на есть святая правда. И она вам, уважаемые совки, поперек горла стоит. Понимаю и сочувствую. А ссылочек я ведь тоже накидать могу, боюсь, только поседеете ненароком от этих ссылочек. Потому как Андрей Щурик вам только крупицу правды подал, а правда она ведь чудовищная была и никаким человеческим разумом ее не переосмыслить. И историю Украины учить надо. Потому как народ, который не знает своей истории, не достоин будущего. А вообще разговор у нас беспредметный, какой-то получается: вам о фактах – вы о личностях. Учитесь мыслить шире, уважаемые. Пока не поздно.   (написано 18.03.2013 в 11:50 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
*** : Теж підтримую статтю А.Щурика і коментар Николая. Як тільки мова заходить за справжню українську історію, послідовники Маркса-Леніна-Сталіна переводять стрілки на супермаркети, дороги і лікарні. Як тільки мова заходить за супермаркети, дороги і лікарні, переводять стрілки на історію і політику. Та навіщо воно нам, та у нас інші проблеми є і т.д. От саме через те, що ми не знаємо своєї історії, а квакаємо щоб нею займалися історики і політики, ми так і живемо. Якщо ми хочемо щоб нас поважали і ми стали європейською країною, ми забовязані знати власну історію.  (написано 18.03.2013 в 12:46 з адреси:  116-182-178-94.pool.ukrtel.net)
вік : Маруся таки із всіх дописувачів влучно попала. як говорять не в бровь а в глаз.Я завжди казав і буду казати що жінка набагато розумніша за чоловіка.Тому що вона е основа життя.Не дай Боже коли нашим берегиням набриднуть ці політичні чвари, безгрошів"я і вони виїдуть з України.Патріотам пораджу прочитати твір Нечуй-Левицького Кайдашева сімья.Ось на що похожий наш порламент.Читайте класику Панове і набирайтеся розуму.volya cкажу що правильно написав як я і пропоную.Кесарю кесарю а Богу Богове.Краще треба висвітлювати негаразди в місті і разом їх долати.Николаю пораджу краще згадати княгиню Ольгу яка відомстила за свого чоловіка.Щоб краще зрозуміти витоки патріотизму і не забувати що ми беремо початок із нації якою потрібно гордитися.А деяким пораджу не забувати, що вони були дуже активною частиною срср і які в деякій мірі активно пропогували її ідеологію.Але це вже питання мохом поросло.Вони швиденько перестроїлись, але чи на довго.Г.Гімлер казав, що зрадникам довіри не мае.Ось буде сміху коли їхні партквитки миши зьїдять.  (написано 18.03.2013 в 12:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*** : Ви подумайте люди до чого ви дійшли! Знати і плекати свою історію, значить розколювати країну. Чи ви здуріли?! Правду написав шановний Ігор Піголь. Не годуй кремлівського троля, бо він росте.  (написано 18.03.2013 в 12:50 з адреси:  116-182-178-94.pool.ukrtel.net)
вік зіркам : Перемивати брудну білизну-це історія по твоему.Памятати треба загиблих героїв гордитися витоками своеї давньої історії. тобто боротьбою славного козацтва.Для прикладу в Польщі було дві політ сили і дві Армії.Крайова і Людова.Але коли вони зараз стали на европейський шлях розвитку таких протистоянь у них не стало.Німечина також коли обьедналася і не згадують хто винен.Погане забули.ось з кого з треба брати приклад.Чиї ви агенти, які за розбрат серед Українців.Відповідь одна.Замасковані бувші сексоти кгб тобто партійці.  (написано 18.03.2013 в 13:00 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
? Николаю : А что тут мыслить? Тут жить хотелось бы. А вы про правду пишите. Какая правда для простого человека, когда он голодный. Один раз, этот человек, вышел защитить свои права, накинулись аглоеды и засыпали наволочью про патриотизм. Какой патриотизм когда вор на воре сидит и вором погоняет. Что сделали хорошего для простого человека эти Щурики и Пиголи. Уводят нас от повседневной жизни. Одни подкидывают мову, другие ленина сносят. И те и другие разделяют нас то по языку, а то и по национальности и партийной принадлежности. А в это время воры воруют и грабят Украину. Одни кричат про попередников, другие - слава героям. Вас бы всех в одну зону собрать там бы и грызли один другого. Так что мыслить вы не умеете, да и не хотите. Потому что вам выгодна такая Украина. И не за народ вы думаете, а про свои задницы. Как бы больше грабануть на фоне беспредела.  (написано 18.03.2013 в 13:05 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік : ПУСТЬ ЖЕ РАДОСТЬ НАПОЛНИТ ВАМ ДУШУ.ПУСТЬ ВОЛЬЕТСЯ В НЕЕ БЛАГОДАТЬ-И ПОКОЙ ВАШ НИЧТО НЕ НАРУШИТ,ЕСЛИ ВЫ НАУЧИЛИСЬ ПРОЩАТЬ. КАЖДОМУ КТО ХОЧЕТ ОБЛИВАТЬ ГРЯЗЬЮ ДРУГОГО СОВЕТУЮ ПРОЧИТАТЬ.  (написано 18.03.2013 в 13:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
? Вику : ПОПОВСКАЯ ЗАПОВЕДЬ. Какая к чорту благодать. Де ты Вик её заметил эту благодать. На том Свете?   (написано 18.03.2013 в 13:22 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Славянин : Ну теперь всё стало ястно, патриотом каких народов являеться пигаль. Он патриот Польши, у которой "кровавый Сталин" половину страны забрал и Украине присоединил. Патриотом Румынии у которой Бессарабию отобрал. И, что самое страшное скоро все-таки патриотом России станет, вет Крым Украине достался от загнившего комунистического режима.
     
      
(написано 18.03.2013 в 13:29 з адреси:  91.202.132.146)
тарас  : Славянину: стопудово ты прав. А щурик брехло.  (написано 18.03.2013 в 13:50 з адреси:  132-160-132-95.pool.ukrtel.net)
грицько : Да, Славянин! Ты так же мудр как и ВИК! А я и не додумал чьи интересы представляет Щурик и Пиголь. Они коминтерновские агенты. Украину хотят раздерибанить. Ну конечно часть Польше, часть Румынии, часть России и остальное Януковичу.Вот и нет Украины. Вот такие патриоты. Ганьба!!!!.   (написано 18.03.2013 в 14:10 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
 : Славянину +++  (написано 18.03.2013 в 14:11 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Да, ребят, весело тут у вас. А вас давно выпустили?  (написано 18.03.2013 в 14:27 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : нас не сажали. А вас давно?  (написано 18.03.2013 в 15:07 з адреси:  132-160-132-95.pool.ukrtel.net)
Маруська : Миколо, ти розмішив мене. А якщо серйозно, то Вік дуже розумно написав. Останього часу він прогресує. Коли будуть у нас місцеві вибори я обов'язково за нього проголосую, якщо на той час ще буду в Україні. Думаю Вік предоставить гідну програму розвитку м. Славута.  (написано 18.03.2013 в 15:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Мне искренне жаль и Щурика и Пиголя и им подобных. Эти люди больны ненавистью. Однако эта болезнь легко лечится чтением Евангелия. Так что, друзья, желаю Вам скорейшего духовного выздоровления.
     С удовлетворением должен отметить, что аудитория данного сайта заметно прогрессирует на пути консолидации славутской громады. 
(написано 18.03.2013 в 16:50 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
***славутчанин : А я пишаюся тим, що в нашому місті є такі люди, як Андрій Щурик і Ігор Піголь, які сміливо і розумно відстоюють свої патріотичні погляди. Я вже давно читаю цей сайт і дякую їм за небайдужість до національних проблем. Слава Україні, хлопці! Дякую Вам!  (написано 18.03.2013 в 17:54 з адреси:  116-182-178-94.pool.ukrtel.net)
славутчанин : Десь тут на цьому сайті Ігор Піголь колись написав, що народ який обирає між власною правдою і власною свободою хліб, не буде мати ні свободи ні хліба. Правильні і золоті слова. Поки ви отакі малороси будете такими байдужими до своїх коренів до своєї історії – ви будете рабами. Навіть якщо ви щоденно будете мати свою миску супу на обід – ви будете рабами. А рабів до раю не пускають. Запам’ятайте це. Мені соромно читати ваші антиукраїнські коментарі, соромно що є ще такі як ви українці. Ганьба тай годі.   (написано 18.03.2013 в 19:06 з адреси:  116-182-178-94.pool.ukrtel.net)
тарас  : славутчанинам. Ничего смелого в Пиголе не вижу. Он как бы честно подписывается под выкладками чужих статей (вот я, вот мой телефон и мыло), но потом сидит под разнообразными никами и оставляет коментарии уже не так открыто. Например обратите внимание на <b>славутчанинов</b> Вроде ники разные, как бы два человека писало. но модемчик перезагрузить забыл. адресок один и тот же.
     Розумного тоже ничего нет. Берется пропагандистское фуфло и выкладывается на сайт под видом великого откровения. В расчете на тупое быдло, которое схавает все что ему ни дай.
     Насчет рабов и истории. Рабами как раз являются такие национально озабоченные личности. Которые не могут отвлечься от пропаганды и попытаться оценить аргументы противной стороны. Со стороны посмотреть на происходившее в прошлом, происходящее в настоящем и то будет происходить в грядущем.
     Нашу страну грабят. Грабят нагло и цинично. Причем основное ограбление идет не со стороны Яныка и его подельников. Это так, мальчишки в коротких штанишках. Собирают объедки с барского стола.
     Например высокий кредитный процент, заставляет наших национальных олигархов переводить свои активы в иностранную юрисдикцию. Там же кредит дешевле. Почему Вы думаете название всех крутых фирм звучит по иностранному? Например: систем кэпитал менеджмент или интерпайп и т.д. А процент снизить нельзя не рыночно.
     Формирование золотовалютных резервов. Это получается, что мы складываем у себя в сокровищницу кучу резаной бумаги. Упрощенно это выглядит так. Мы тут у себя добыли руду, добыли уголь, произвели чугун сталь. Продали это за валюту и сложили прибыль в кубышку. Реальные ценности меняем на бумагу, которую там на западе просто печатают.
     Независимость Нацбанка и принцип эмитирования гривны, привязаный к купленой валюте. Нацбанк не имеет права выпустить гривну если она нужна. Сначала нужно купить валюты. И лишь потом уже на сумму покупки напечатать гривну.
     Что нам несет ассоциация с ЕС. Кто читал? Вот почитайте сайт
     И кто из нас рабы?
     
     А насчет украинства. Так укры нация молодая. Ей всего лет 150 максимум 200. Получились в результате скрещивания поляка австрияка и руского. Причем результат для укра какой-то неудачный. Все его гнобят. А он гоноровый такой, только и умеет кричать славеса.  
(написано 19.03.2013 в 09:51 з адреси:  204-47-132-95.pool.ukrtel.net)
Николай : Да, уважаемые, так и до 37 года недалеко. Опять личности. Что с одной, что с другой стороны. Ведь то, что пишет уважаемый Игорь Пиголь, или вот как Андрей Щурик, а пишут они на мой взгляд неплохо, это их личное дело. Не нравится, не читайте. Мне, например, нравится. Кто-то видит в их статьях «пожар гражданской войны»? Пожалуйста, это ваше дело. Лично я узнаю из этих публикаций много интересного и даже поучительного. И, замечу, совершенно бесплатно. Самое смешное, что буквально единицы из вас комментирует выложенное, по сути. Вывод. У вас совершенно отсутствует элементарная культура общения. А жаль.   (написано 19.03.2013 в 11:12 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тризуб : Миколо і всі здравомислячі на цьому сайті! З україноненависниками не сюсюкаються. Ці товариші розуміють тільки мову сили. Тому або ігноруйте їх, як писав Ігор Піголь, або одразу в чайник. По іншому з ними неможливо. Слава Україні!  (написано 19.03.2013 в 12:29 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Маруська для Тараса : Неплохо изложил ход своей мысли Тарас. Только одно меня пронизало, это появление на свет Божий украинца. Даже если и так по смыслу Тараса, то всякое появление на белый Свет нового "человека", это деяние природных сил и должно быть уважаемо всеми. Уж очень примитивно "украинец" появился. Я бы сюда добавила ещё турка с евреем. А в остальном Тарас прав и правильно говорит.  (написано 19.03.2013 в 12:39 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
тризуб : В Україні є Українці та непрохані гості, що вселилися в домівки замордованих голодоморами наших братів та сестер. Ті хто прийняли Україну як свою матір - нема питань, а гості що вказують нам українцям як нам жити - краще по-доброму до себе на мать-пєрє-матьківщину, бо зле буде. Так і тільки так має бути. В усіх країнах, навіть з багатонаціональним населенням так, інакше ніяк.  (написано 19.03.2013 в 12:41 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Николай : Скобкам. Ну, куда уж нам, сирым и убогим, к высоте полета вашего «интеллекта»! Только ничего умного в вашем наборе слов, впрочем, как и в словоблудии Вика, Грицка и Тараса я не вижу. Вы когда нибудь по теме разговаривать научитесь? Вот статья А.Щурика - достаточна умна и фактажна. От себя добавлю, что СССР в 1939, 1940 годах оккупировал 50% территории Польши (Западную Украину и Западную Белоруссию), Литву, Латвию, Эстонию, Бессарабию, Северную Буковину, 11% территории Финляндии. А всего СССР оккупировал за первые два года Второй мировой войны территории с населением в 23 млн. человек. Вы говорите об объединении украинцев и белорусов со своими «братьями» из Западной Украины и Западной Белоруссии, о защите мирного населения Западной Украины и Западной Белоруссии. Это можно было бы только приветствовать, если бы раздел Польши не был оговорён с немцами ещё до!!! вторжения немцев в секретном протоколе к договору о ненападении. Так что ребята, учитесь, учитесь и еще раз учитесь. Дальше вы знаете.  (написано 19.03.2013 в 14:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
грицько : Оце не знаю. Чи воно придурюється, чи справді таке недолуге?  (написано 19.03.2013 в 14:59 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Николаю: И рад бы не читать пургу всякую. Да ведь в лицо тычут. Искренне рад за Вас, что Вы там что-то новое узнали.
     
     Маруське: Приходится упрощать. Еще забыл про роль большевиков в становлении украинства. Если бы не Ленин была бы у нас унитарная держава. Безо всякого национального дробления.
     
     тризубу: Мои предки жили на этой земле еще тогда, когда она называлась Малой Русью. А может даже и когда Киевской Русью была. Не тебе, трехзубый, тут указывать кто гости а кто хозяева.
     
     скобкам: Да какая там сила у нацюков? Понты одни и мозги, изнасилованные многолетней промывкой мозгов западной пропагандой.  
(написано 19.03.2013 в 15:01 з адреси:  253-6-124-91.pool.ukrtel.net)
тарас  : Коля: Щурик не сам написал статью. Он, в вольном виде, изложил содержание фильма «The Soviet Story». Который является пропагандистской ложью. Вы же не хотите сходить по предоставленной мной ссылке, где разбирается фильм (а значит и опус Щурика, весь ум и фактаж) по косточкам. Мне что на скопировать всю статью в комментарий? Это не представляется мне разумным.
      
(написано 19.03.2013 в 15:24 з адреси:  253-6-124-91.pool.ukrtel.net)
тарасу : Ну ты Тарас вообще....класс!  (написано 19.03.2013 в 15:35 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Мне думается что неплохо бы было, если бы каждый интеллектуал, или тот, кто таковым себя считает, сосредоточил свои усилия на решении проблем, которые стоят перед украинским сообществом.   (написано 19.03.2013 в 15:43 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Опять ярлык. «Пропагандистскую ложь» еще доказать надо. И зачем мне ходить на ваши ссылки, я ведь не с ссылками разговариваю, а обсуждаю конкретную статью конкретного человека. Таких ссылок с точностью до наоборот, я вам знаете, сколько сослать могу? А уж как А.Щурик изложил фильм, это его проблемы. Главное – фактажно. По крайней мере, для меня. И даже дети знают, что наука история не терпит сослагательности. Поэтому все ваши, «если бы да кабы» не имеют никакой доказательной ценности. Были конкретные факты. Их можно интерпретировать по-разному, но они были. Вот так вот, уважаемые.   (написано 19.03.2013 в 15:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік николаю,тарасу,грицьку : Во первых Щурик занялся плагиатом.Выдав чужой материал за свой.А дискутировать можно с умным человеком, а не с тем, кто занимается оскорблением.Это видно от скудости ума и отсутствии аргументов.Тарас молодец.Поставил на место доморощеного политика.А словоблудием как раз очень плодотворно занимаются в Верховной Раде.Я очень надеюсь что этому бардаку скоро придет конец.Предпосылки к этому уже наметились.Свобода молодец-не Славутская конечно.А проблема одна.Отправить баньдюков туда, где им самое место.  (написано 19.03.2013 в 16:04 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Вик, прежде чем нести очередные глупости, советую вам прочитать определение плагиата. И пока что я в упор не вижу, что бы кто из вас поставил под сомнение хоть один факт изложенный А.Щуриком. Одни пузырьки пока.  (написано 19.03.2013 в 16:28 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Коля ты тупой?   (написано 19.03.2013 в 16:36 з адреси:  253-6-124-91.pool.ukrtel.net)
тарас  : Простите, конечно же Вы. Коля Вы тупой?  (написано 19.03.2013 в 16:38 з адреси:  253-6-124-91.pool.ukrtel.net)
грицько : Микола Дмитрович! Ви, будь ласка, озвучте конкретно, чого Ви хочете? Що Ви хочете довести?  (написано 19.03.2013 в 16:49 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Ребята, держите себя в руках, так и обоср.ться от «интеллектуального приступа» можно.  (написано 19.03.2013 в 16:58 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
грицько : Що, по собі судиш? З тобою таке вже було. Обс_рався і не раз.  (написано 19.03.2013 в 17:25 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тризуб : Миколо, хлопці, яж казав, що кацапи по іншому не розуміють. Тільки по чайнику, як сьогодні в Раді. Слава Україні!  (написано 19.03.2013 в 17:51 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
вік : Плагиат это присваивание чужого.Что мы и видим.Переписать с написаного много ума не надо.Подучись игор дмитрович под ником николай  (написано 19.03.2013 в 18:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тризуб : Скільки непотрібу розвелося на українській землі-Віки,Грицьки,Тараси та інші свинопаси. І скільки їм не толкуй, скільки не вчи, а толку 0,0. Андрію, Дмитровичу, ви праві сто разів, але хіба ви вдовбете цю свою правду в деревяні голови недоукраїнців? Тож не тратьте дарма сили. Вони вам і нам ще знадося. Слава Україні!  (написано 19.03.2013 в 19:18 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
тарас : трезубу: Тут ты прав. Силы не тратьте, они вам еще пригодятся.  (написано 19.03.2013 в 21:36 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
тризубу : тебе бачу щось погано полікували.коли дати мавпі зброю то вона перестріляе все і всіх а дурня начити писати то він буде писати всяку ахінею.Йди назад в криївку.Ти такий українець як завтра впадуть ціни на тарифи  (написано 20.03.2013 в 06:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Все они понимают, только придуриваются. Просто, если их понимание истории не вписывается в их же координаты совкового мышления, они сразу переходят на личности. И это только подтверждает их умственную слабость. Дискутировать с подобными индивидами – не имеет никакого смысла.  (написано 20.03.2013 в 07:35 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік