Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.03.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ВІДКРИТИЙ ЛИСТ НЕВІГЛАСАМ

Спостерігаючи за «дикими танцями» навколо тарифів, що розпалилися останнім часом в нашому місті з легкої руки деяких невігласів*, хотів би ще раз, на скільки це можливо, звернутися до розуму останніх.
     
     Отже, шановні, Ви категорично проти підвищення триклятих тарифів. Не повірите, я також. Але!
     
     Ну скільки ще, скажіть будь-ласка, Вам скрізь і всюди можна пояснювати, що основними складовими тарифів на послуги ЖКГ є ціни на електроенергію та енергоносії, які регулює держава?! Що, наприклад, в структурі собівартості послуг водопостачання та водовідведення оплата праці складає – 40%, електроенергія – 33,2%, а інши витрати – 26,8%. З цих складових впродовж 2011-2012 років на державному рівні збільшилась вартість електроенергії та природного газу.
     
     Лише у 2012 році державний тариф на електроенергію зростав тричі: 1.01.2012р. – 1,08 грн., 1.09.2012р. – 1,14 грн., 1.12.2012р. – 1,16 грн. А ціна на газ склала: 1.01.2012р. – 3,87 грн., 1.09.2012р. – 4,71 грн. Окрім цього, протягом 2011-2012 років відбулося підвищення рівня мінімальної заробітної плати – в чотири та шість етапів відповідно.
     
     Відтак, збалансувати свій фінансовий стан міські комунальні підприємства можуть або через підвищення цих самих тарифів, або через зменшення видатків, в тому числі шляхом скорочення персоналу. Але останне, як показує досвід, неминуче призводить до подальшого зниження якості надання послуг населенню та руйнування інженерної інфраструктури.
     
     Ви, всупереч Закону, пропонуєте не піднімати заробітну плату працівникам комунальних підприємств, а декого з них навіть позбавити роботи? То розкажіть про свою «прогресивну» ініціативу сім’ям цих людей!
     
     Ви, всупереч здоровому глузду, пропонуєте компенсувати комунальним підприємствам різницю в тарифах з … міського бюджету? Але ж у ньому хронічно не вистачає коштів навіть на «захищені статті»!
     
     Чи розумієте Ви, що в такому випадку, місто Славута буде змушене спрямовувати на фінансування закладеного Урядом дефіциту на виконання делегованих державою повноважень до 63% власних доходів, і що це неминуче призведе до ще більшого погіршення стану справ територіальної громади в сфері житлово-комунального господарства?!
     
     Кричите про відсутність у повному обсязі передбачених Законом пільгових перевезень громадян, яких у нас в місті нараховується 8265 осіб (2392-пенсіонери за віком та 5873-мають статус). А чи знаєте Ви, яка сума закладена Державою у цей самий «обсяг»? 923 тисячі 700 гривень!
     
     Якщо поділити виділені Державою для автоперевезення кошти на кількість осіб, які мають право на безкоштовний проїзд, то вийде 111,76 грн. на рік у розрахунку на одного пільговика, або 9,31 грн. на один місяць.
     
     А знаєте що це означає на практиці? Правильно. За такого обсягу державного фінансування пільговик мав би можливість безкоштовно проїхатись, наприклад, до міського ринку … 4-5 разів на місяць! При чому в зворотному напрямку, він вже їхав би за власний рахунок, або смиренно йшов пішки.
     
     Мало? То зверніться, як це неодноразово робила міська рада, до Віктора Януковича, Миколи Азарова, Петра Симоненка, а заразом й до Сергія Буряка – нехай дадуть більше! Адже саме вони сьогодні представляють державну владу, входять до провладної більшості та несуть персональну відповідальність за існуючий стан речей. Заодно спитайте цих поважних панів, чому з тріском провалена анонсована ще два роки тому реформа ЖКГ і хто з них голосував за призначення «уряду професіоналів».
     
     Не переконав? Знову, навіть слухати не хочете «чергові пропагандистки побрехеньки?»
     
     Добре, добре. Тоді покажіть мені шановні Ваші, «економічно обґрунтовані» тарифи. Якими вони повинні бути в нашому місті насправді? Де ці «революційні» громадськи розрахунки?
     
     Що, що? Не готові? А чого ж тоді горлали на площі перед Будинком Рад наче непритомні?!
     
     Втім тут я Вас розумію. Натхненно горлати: «Пришел час россплаты, комуна, вставай!» значно легше, ніж включити мізки та вникнути в суть проблеми.
     
     *«НЕВІГЛАСТВО». Відсутність знань, неосвіченість у якій-небудь галузі. (Академічний тлумачний словник української мови)
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 45

читач : ((Спостерігаючи за «дикими танцями» навколо тарифів, що розпалилися останнім часом в нашому місті з легкої руки деяких невігласів*, хотів би ще раз, на скільки це можливо, звернутися до розуму останніх.)) ДАРМА СПРАВА, Ігор! У них його немає. + 100!!!
     
      
(написано 12.03.2013 в 10:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Пільговик : Ігоре, ось так і треба писати. Як людина без економіної, та взагалі освіти, але зі здоровим глуздом повністью згоден з викладеним. Але побачивши на площі в день "мітингу" налиті кровью і ненавістью обличчя декількох жінок, які верещали (по другому не скажеш) про воду яку качають зі Славути у Шепетівку (тілько до такого додуматись!) і там вона дешевша... стає сумно, що ці слова як кажуть в народі..горохом об стінку. Обо (де ще таке можливо) -2 (ДВІ) години сидіти на зупинці на ринку чекаючи "П" автобуса, щоб проіхати від базару до лікарні:) Обо "вдертися" в той "П" автобус 45-50 чоловік.   (написано 12.03.2013 в 10:55 з адреси:  94-153-30-143-slvt.broadband.kyivstar.net)
читач : З Пільговиком теж повністю погоджуюсь. Якби наші люди були розумнішими, вони б вже давно зрозуміли хто винен в їх бідах і що далі робити. А то тільки кричать і сваряться між собою.  (написано 12.03.2013 в 11:01 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Не все так добре в датському королівстві.Може деякі забули що ми живемо в 30км зоні.Де преференції і знишки які нам обіцяв очілник і голова асоціації міст 30км зони.Виходить якщо тарифи на єлетрику підвищують в Україні всім однаково то на хер нам ці блоки.А може хтось робить собі політичний капітал.  (написано 12.03.2013 в 12:18 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : Знову чудова стаття Ігора Піголя. Не в брову, а в око. Скоро ці проФФесіонали накладуть нам усім велику купу лайна на голову, а наші крикуни будуть і далі ганьбити Sидора. А самі нічого не вміють, нічого не знають і знати не хочуть. Вік, а ти читай місцеву пресу. Для міста Sидор як голова Асоціації 30км зони ХАЕС зробив набагато більше ніж всі попередні мери разом. Але він навіть не депутат щоб його про таке питати.  (написано 12.03.2013 в 12:38 з адреси:  51-164-55-37.pool.ukrtel.net)
вік р.в. : Я не читаю эти лживые газеты.А то что на своем месте, то это никто не оспаривает.Я пишу о том, что надо ему контролировать, как Голове асоциации распределение средств.А если это не в его компетенции, то асоциация не нужна.Может ресурс, который распределен равномерно между городами. кто то наверху дает городам по принципу свой чужой.И на киев кивать не надо.Все это идет от ядухи и его служб.А то. что он не Депутат. то мы его не спрашиваем как Депутата.Надо честно говорить, что тарифы надо поднимать, иначе мы загубим водоканал без материално-технической базы и растеряем специалистов с такой зарплатой.Люди тогда поймут такую позицию.Я в магазине.наблюдал очень интересную картину, когда крикун после митинга взял 2 водки по 70гр и2пачки сигарет по10гр за пачку и не возмущается ценами.А заплатить в месяц 40гр-жаба давит.Вот вам и менталитет Украинца.В Германии после войны. немцы отдавали последнее, чтобы востановить государство.Козлы мы после этого.И кпу и свобода в первую очередь, если вышли на такой митинг.Лучше б вышли поубирать в лесу или в парковой зоне.Обидно .   (написано 12.03.2013 в 13:02 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Стаття повне лайно. Вона тільки підкреслює повну інтелектуальну імпотенцію влади всіх рівнів, без виключення. Я не кажу що треба пільговий проїзд, я не кажу що велика вартість куба води. Я кажу що влада повний інтелектуальний імпотент. Піголь пояснює чому не можна те чи інше. А ти розкажи що зроблено і шо робиться для того щоб щось вийшло.
      
(написано 12.03.2013 в 14:33 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
pkbq : Ігоре, непритомні не горлають. Вони мовчать!!!  (написано 12.03.2013 в 14:52 з адреси:  19-142-132-95.pool.ukrtel.net)
вік : Для всіх поясню.Не треба робити з когось поганого чи доброго.Влада дійсно неспроможна щось зробити, коли існуе корупція і відмивання бюджетних грошей через підставні фірми.Ось коли ми знищемо ці схеми і кошти будуть йти по захищеним статям, то тоді і тарифи будуть справедливі і якісні дороги, а також підвищутся соц.стандарти життя.Вихід-радикальна зміна існуючої влади.Без грошей ніякий мер нічого не зробить. а без відкатів його просто зжеруть більші хижаки бізнесу.На сьогодення існуе гасло.Хочеш жить-делись.  (написано 12.03.2013 в 15:12 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : вік, а тебе хто наймав до влади в адвокати? Звідки ти знаєш на що спроможна влада?   (написано 12.03.2013 в 15:34 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
грицьку : Якщо ти цього не бачиш то мені тебе шкода.Я був на багатьох тендерних закупівлях путівок в оздоровчі комплекси, ще при тодішній владі і бачив багато чого.Але в мене не було права голосу.Я міг тільки спостерігати процедуру.Ось чому пільговики скаржилися на якість послуг в санаторіях.Вот так мой друг горацио.Через що тендерні процедури, ця влада у сфері закупівлі путівок відмінила.Запровадивши ваучерізацію.нинішня влада намагается навести лад після папередніків але поки що результат мінімальний   (написано 12.03.2013 в 15:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Розумний мене зрозуміе, а дурневі пояснювати марно, як на мітингу, коли переважае не розум а ємоції  (написано 12.03.2013 в 15:54 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : А що я повинен бачити? На кой х... мені їхні оборудки?  (написано 12.03.2013 в 15:56 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
.. : Все зрозуміло.  (написано 12.03.2013 в 15:59 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Н. : Прелестно, Игорь. Пять балов по пятибалльной шкале. Самое интересное действительно в том, что эта «общественность» уже ничего не может родить. В этом корень всех их бед. Они просто - общественные импотенты. Поэтому и злятся. А кто бы веселился :( (  (написано 12.03.2013 в 17:53 з адреси:  51-164-55-37.pool.ukrtel.net)
вік )))): : Повністю підтримую.Хочу доповнити, що підняття тарифів для більшості Славутчан зрозумілі.Е ще одна проблема.Це жахливий стан доріг в Славуті.Я бачу що для влади на данний час і для Піголя зокрема це питання не важливе.Ще місяць і ми змушені будемо пересісти на коней.І противники козацтва замовкнуть, тому що всі будуть їздити на конях.Шкода що розікрали військову частину.Бронетехніка ой як би згодилася.  (написано 13.03.2013 в 09:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік н. : А в нас громадскості і не мае.Влада назвала нас бидлом, юля біомасою. а тягнибок козирним тузом.Коли ми вже станемо народом-великим, який дав світові Кобзаря-Т.Г Шевченко.На мою думку, коли всі прочитают твори І.Франка і Т.Г.Шевченка,де е відповідь на ці питання.Ось тоді ми і станемо тим ким по праву повинні бути.  (написано 13.03.2013 в 09:39 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Игорь, перестань истязать бренные тела общественных активистов! Они уж и не дышат давно, а ты все продолжаешь их толочь сапогами под дых :) Лучше Вика добей. А то мучится в судорогах, бедолага, все никак «представится», не может:)  (написано 13.03.2013 в 09:45 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : бачу що мені треба тебе добити дебіл.комуняцька морда.запахло смаженим скотина.бісишся.  (написано 13.03.2013 в 11:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
:) : Підтримую, пане Ігор. Все вірно.  (написано 15.03.2013 в 16:45 з адреси:  101-166-54-37.pool.ukrtel.net)
патріот : а я теж Піголя підтримую. А невігласи це комуністи і всі ті хто з ними прийшов на мітинг. Нормальні люди разом з комуняками стояти не будуть.  (написано 16.03.2013 в 11:16 з адреси:  46.247.212.146)
Маруська : А хто нормальні люди? Вік це нормально. Він на мітінгу одів чорні окуляри, напевно не хотів щоб його впізнали. Але на жаль, він не поважає жінок.  (написано 16.03.2013 в 12:08 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
марусьці : бажаю тобы щоб ти все життя ходили в таких окулярах.дурепа  (написано 16.03.2013 в 19:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : а я коли переглянув відеоролік і те, як вели себе люди старшого покоління, то чомусь саме вони викликали у мене відразу і неповагу. Так себе нормальні люди не ведуть, тим більше похилого віку.  (написано 16.03.2013 в 21:49 з адреси:  76-160-54-37.pool.ukrtel.net)
вік зірці : І це пише людина.Ви тільки уважно прочитайте.викликали в мене відразу і не повагу люди старшого покоління.А ця особа в людській подобі ніколи собі не ставила питання що все що він мае створене людьми старшого покоління і до речі він також.Хай не в ідеалі але це не їхня вина.Вина тодішньої влади.Тепер я цілком згоден що це мислення не його одного.Це ціла ідеологія деяких політиків як минулих так і сучасних.Хто не з нами той проти нас.Цим людям потрібно було дати їм зрозуміле пояснення а не йти з ними на компроміс.Пора перестати свої недоліки перекладати на інших.Не може бути у чиновників гасло.Винні папередніки.Людям не зрозумілі всі ці діаграми,єкономічні обгрунтування.З простими людьми без єкономічної освіти, потрібна мова зрозуміла їм.Тоді і не буде конфліктів.І на додаток.Якщо дитина себе веде погано і капризуе. то вона в такого дописувача також викликае відразу чи ні.Так ось ці люди такі ж самі діти умовно кажучи.Як відносишся ти до людей так і до тебе віднесутся.Теорія бумерангу ще діе.  (написано 17.03.2013 в 05:52 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Можете писати на мене що хочете..За бруд. я вас давно простив.Все що ви бажаете мені вернется вам.Прощайте і вам буде прощено.Не забувайте мудрі слова.  (написано 17.03.2013 в 06:04 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська : Вік зірці дуже гарно написав. Вік справжній патріот свого часу. Не знущайтеся ви з нього. Вік хороший чоловік і гарний сем'янин. Про нього будуть складати вірші. А діти в школі вчити його автобіографію. Слава нашим патріотам!  (написано 17.03.2013 в 10:29 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : оце логіка у совдепів! Якщо комуняка старий-йому можна все-геть на голову всім і всюди срати.бо він бачите старий. А дудки! А Віку давно тра сьорбало натовкти, щоб інших не ображав, а вже потім простити.  (написано 17.03.2013 в 10:35 з адреси:  46.247.210.192)
грицько : Але оце у нас така "патрыотична" скотиняка безрога. І якась мати отаке мурло породила.   (написано 17.03.2013 в 10:45 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріоту . : В мене дуже велике бажання з тобою зустрітися і побачит як ти мені натовчеш сьорбало.чекаю тебе в любий час і кожен день...о ти не доношене.4  (написано 17.03.2013 в 10:46 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
марусці : Ти шо копіюеш фаріон. Краще їдь в чехію працювати. якщо користуешся попитом і е ще сили.А я без тебе дам відповідь тупим і недоношеним патріотам.  (написано 17.03.2013 в 10:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : вас совків треба зібрати всіх в один товарний вагон і вивезти як скотину десь на північ, щоб вами навіть тут не смерділо. І всім буде добре.  (написано 17.03.2013 в 10:53 з адреси:  46.247.210.192)
патріот : а Віка взагалі треба в Скарженцях закрити. хоча вони вже йому недопоможуть.краще на Північ теж як бичка завезти.  (написано 17.03.2013 в 10:56 з адреси:  46.247.210.192)
Маруська для Віка : Вік ти знову ображаєшся. Мені неприємно таке читати. Я від усієї душі бажаю тобі здоров'я. А ти так неприємно пишеш. Я була готова підставити тобі плече та допомогти викарабкатися з цієї прірви. Але ти сам туди хочеш та ще мене тягнеш за собою. А в чехію я не їду працювати. Я там збираюся жити та прийняти їх громадянство. Хотілося побільше взяти з собою толкових наших чоловіків.   (написано 17.03.2013 в 11:04 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
марусці : А якже патріотизм.Ти що хочеш оставити Україну для патріотів. які крім того що кричать слава більше нічого не вміють.Ні ми тебе туди не пустимо.Нам самим потрібні розумні жінки а то ці папуги вже набридли  (написано 17.03.2013 в 11:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : І на останок.Більше писати не мае кому.Націки на сайті показали свою тупість,не освідченність і жорстокість по відношенню до людей похилого віку.Ось що жде Україну коли вони прийдуть до влади.Будуть знищені всі соціально не захищені верстви населення.Це е тактика націонал-соціалізму яка була на озброенні фашизму.перш ніж привести їх до влади потрібно добре подумати.бажаю всім нормальним людям які вміють мислити здоров.я і сили щоб пережити неофашизм.  (написано 17.03.2013 в 11:44 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Шановний Віку! Останній твій напис мене вразив. Розумно написав. Але ти тільки не ображай національну ідею та Славну Україну. Ці два баньдюки, що пишуть під ніками патріот, а може їх і більше, це не вся патриотична Україна. І тому не можна так різко висловсюватися на адресу всього національного руху. Можливо це КГБісти їх заслали, аби зганьбити рух. Я вірю в Україну, їх славних синів та дочок. А в Чехію я тебе перевіряла на національну гідність. Зараз ти кращий ніж коли був. Але мене бере сумнів, коли ти справжній, зараз чи тоді, коли прославляв нашого мера. Для мене це важливо. Вийди з тіні. Перестань бути загадкою.  (написано 17.03.2013 в 12:10 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
марусці : Тільки заради того що ти Жінка з великої букви дам справжню відповідь.Що стосуется життя за кордоном. то за той час що я їздив по країнах европи, мені там не подобалося.Ні їхній спосіб життя ні природа.Найкраща країна для мене це наша рідна країна з її мальовничою природою,різномаїттям тваринного світу.Хай не все добре у нас було і е. але це наше рідне.Як казав колись кіногерой Родіна у нас одна і її не вибирають.Для мене патріоти ті які дійсно вболівають за долю Держави, а не ті що зробили з моеї і твоеї Батьківщини корито для себе і своїх родичів .Для мене однакові герої що боролися в лісах за національну ідею і ті що гинули закриваючи собою амбразуру.Вони всі хотіли кращого життя.А тепер що стосуется мера.Я ніколи не буду його прославляти якщо він не буде реагувати на критику. ігноруючи громаду.Не треба забувати, що я очолюю найбільшу організацію і якщо він зробив для чернобильців в перші роки своеї каденції багато корисних справ то я був забовязаний це відмітити.В подальші роки багато з того що він став приділяти менше уваги громаді зосередевшись на виборах в Верховну раду особисто мені не подобается.Я вважаю що якщо громада довірела тобі місто то працюй.Коней на переправі не міняють.Мер багато зробив для міста і як людина мені подобается тим що він поважае порядок і чистоту.Ну а від зіркової хвороби, він після виборів вилікувався, і громаді побажаю допомагати йому в роботі .І все буде добре.Гуртом і батька легше бити.  (написано 17.03.2013 в 12:47 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р.В. : от так би культурно і толерантно люди завжди розмовляли між собою,було б дуже добре. А ще якби по темі-ціни б вам не було!  (написано 17.03.2013 в 13:50 з адреси:  205-163-52-37.pool.ukrtel.net)
вік р.в : Деякі з дописувачів діють за давнім принципом.когда нет слов говорят пушки.А в них коли не мае аргументів і дуже обмеженний запас слів вхід йдуть лайки і погрози.І дуже прикро що нік собі беруть патріот, не розуміючи що цим вони ображають справжніх патріотів, тому що все йде не них а на весь патріотичний рух дискридитуючи його.Я вважаю що якщо тобі не подобается конкретна людина, чого тоді особисту зневагу переносити на ціле покоління.І чим цей патріот кращий за нквд. який пропонуе всіх вивезти на Далекий Схід.За себе мовчу, тому що бачу у такої людини початок шизофренії.І я бажаю йому скорішого видуження.  (написано 17.03.2013 в 15:47 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська : Зіркова хвороба це надовго. Вона не виліковується. А коні, якщо вони не тягнуть плуга, їх ставлять в стойло. Ми вже 22 роки переправляємося і ніяк не можемо берега достать. З такими особами нам і століття не хватить.   (написано 17.03.2013 в 19:44 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 4 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік