Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.03.2013 В НАШОМУ МІСТІ ТЕЖ Є ПОТЕРПІЛІ ВІД ПСЕВДОЛІКАРЯ?

На перше засідання суду над "доктором Пі" приїхав лише один потерпілий з Хмельницької області.
     
     Як відомо, Сихівський районний суд Львова продовжив термін утримання під вартою Андрія Слюсарчука, відомого як «доктор Пі», до 13 травня. Напередодні вночі підсудного перевезли з Києва до львівського слідчого ізолятора. Розгляд справи розпочнеться 14 березня.
     
     «Доктора Пі» звинувачують у навмисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, у незаконній лікарській діяльності, підробці документів та у шахрайстві. Підсудний на першому засіданні поставив вимогу, щоб слухання відбувалися без журналістів у закритому режимі. Своє клопотання мотивував тим, що розголошуватиме таємну інформацію, яка стосується не лише України, а й Російської Федерації.
     
     Андрій Слюсарчук висловив побоювання, що преса може все перекрутити і завдати шкоди потерпілим, бо він збирається розкривати всі деталі клінічного стану тих, кого «лікував».
     
     Суд частково задовольнив клопотання підсудного. Засідання будуть відкритими, але журналістам заборонено проводити телезйомку. На підготовчому засіданні суд також узгодив список свідків, яких викликатимуть.
     
     На перше засідання приїхав лише один потерпілий з Хмельницької області, батько якого помер після операції на мозку, яку проводив псевдолікар. Подейкують, що цей потерпілий з нашого міста.
     
     "ХП"
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 7

Віктор : Шановний Ігор. Ви там близько біля влади. Невже Вам тяжко допитатися істини, що цей горе лікар робив операцію, де консультантами були наші місцеві лікарі. Невже тяжко було нашім "професіоналам", а це завідуючий реанімаційним відділенням Іван Григорович Бондар, який поруч стояв із злочинцем, розкусити злодюгу. Напевно щось тут не так. А може наші такі самі, як і цей доктор Пі? О це то і горе, що нас вбивають та ріжуть під ножем хірурга, а ми в цей час лижемо задне місце свому начальнику. Смерть прийде до всіх і всіх земля помирить, але наші нащадки можуть нас проклясти.  (написано 11.03.2013 в 18:51 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : Оце логіка у деяких! І тут Сиидор винен! І тут рука бандитьської місцевої влади мерещиця! А Бондара не рухайте, він уже покійний.  (написано 11.03.2013 в 19:28 з адреси:  51-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Віктор для перехожего : Ну що вам весь час мерещиться . А Бондар Іван Григорович живий. Помер інший чоловік, який не полюбляв місцеву владу, тому і нестав більше балатуватися до обласної ради.   (написано 11.03.2013 в 19:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : А я бачу що у вас тут як завжди,аби інших брудом облити. А вони всі там такі! Що за манера така дурна? Потім питаєте про істину, яку ще суд повинен встановити. Бачу у вас тут не все гаразд з логікою.  (написано 11.03.2013 в 19:58 з адреси:  51-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Віктор : Шановний перехожий, якби у мене не було підстав говорити про наболіле, напевно і я би мовчав та радувався нашим злидням. Напевно молодого віку наш перехожий, що так лагідно дружить з логікою манеру поведінки на сайті.І де тут бруд з моєї сторони, коли правда говорить сама про себе. Такий смертельний факт в Славуті був. І наші лікарі проходять в справі доктора Пі поки що в статусі свідків. А як суд розсудить, буде час побачемо. Піголь ближче до влади і повинен знати про цей смертельний випадок.  (написано 11.03.2013 в 20:11 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
читач : все повинен вирішувати суд, а не якась поведінка, чи помста, чи логіка, чи ще щось.  (написано 12.03.2013 в 07:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
читач : і якщо в нашому місті є причетні до злочинів, вони понні бути покарані. Тут я погоджуюсь.  (написано 12.03.2013 в 08:00 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік