Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.03.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ПЕРЕВІР, ЧИ ТИ ЧАСОМ НЕ МАЛОРОС?

Шановні добродії!
     
     Останнім часом на адресу моєї електронної скриньки почали надходити наполегливі запитання від читачів цього сайту щодо ненадання адекватної відповіді окремим малоросійським тролям.
     
     Відповідаючи всім і одразу, ще раз нагадаю вам закличні слова Любка Петренка, якими керуюся і я, а саме: «Не годуй кремлівського троля!»
     
     Це означає, що будь-яке реагування з мого (нашого) боку на провокації таких тролів лише підсилює їх позиції. Не купуватися на їхні провокації, не перейматися їхніми постами, не давати можливості вивести себе з рівноваги – один, але надійний рецепт у боротьбі з таким явищем.
     
     Пам’ятаймо, наші найкращі союзники у боротьбі з інформаційними бойовиками – спокій і аргументованість.
     
     Відтак, замість чергової порції їжі для тролів, пропоную невеличку перевірку від самого Євгена Маланюка в обробці відомого українського патріота Олега Медведєва.
     
     Перевір, чи ти часом не малорос? (текст Є.Маланюка збережено)
     
     Вже скоро 60-років, як написано цей "есей". Вже 45 років, як нема Маланюка. Вже 22-й рік незалежності України, а проблему малоросійства не вирішено й досі. Маланюк правильно оцінив її глибину: "Це є та проблема, що першою встане перед державними мужами вже Державної України. І ще довго, в часи тримання і стабілізації державності, та проблема стоятиме першопляновим завданням ... Малоросійство бо – наша історична хвороба (В.Липинський називав її хворобою бездержавності), хвороба многовікова, отже хронічна. Ні часові застрики, ні навіть хірургія – тут не поможуть. Її треба буде довгі-довгі десятиліття – ізживати".
     
     Хіба воно не так і є?
     
     Варто проштудіювати опис малоросійства, зроблений Маланюком, щоб зрозуміти, наскільки міцне коріння цього явища, і що нічого не робиться, щоб його покорчувати.
     
     "У нас фатально закорінилося майже переконання, що малорос – то, мовляв, неосвічений, примітивний, недорозвинений українець без національної свідомості, словом, як то кажуть темна маса. Вистачить, мовляв, його при помочі "Просвіти" просвітити, переконати й усвідомити – і справа полагоджена. Але кожен, хто давав собі труду зупинятися на цій проблемі, знає, наскільки вищеподана схема відбігає від дійсності. Малоросійство, хоч явище часте і кількісне, – найменш дотикало основну нашу національну масу – селянство (що нас не мусить особливо тішити, бо не маса творить історію). У нас малоросійство було завжди хворобою не лише пів-інтелігентською, але – й передовсім – інтелігентською, отже поражало верству, що мала виконувати ролю мозкового центру нації. І в цім – суть проблеми.
     
     ... Всупереч популярній у нас думці, малоросійство то не москвофільство і не ще яке-небудь фільство. То – неміч, хвороба, каліцтво внутрішньо національне. Це – національне пораженство. Це, кажучи московською урядовою мовою XVII століття, – шатость черкасская, а кажучи мовою такого експерта, як цариця Катерина Друга, це – самоотверженность малороссійская. Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція. Капітуляція ще перед боєм.
     
     В нормальній, незмалоросійщеній психіці кожного сина народу існують своєрідні "умовні рефлекси" національного інстинкту: чорне – біле, добре – зле, вірне – невірне, чисте – нечисте, Боже – диявольське. В малоросійстві ці рефлекси пригасають і слабнуть, часом аж до повного їх занику.
     
     Що ж таке малоросійство? Це також затьмарення, ослаблення і – з часом – заник історичної пам'яти. Тому і колишній Петербург, і теперішня Москва, розпоряджаючи зцентралізованим шкільництвом, таку велику вагу надавали й надають науці Історії...
     
     Малоросійство, як показує досвід, одночасно плекається також систематичним впорскуванням комплексу меншовартості ("ніколи не мали держави", "темне селянство", "ґлупий хохол" і т.п.), насмішкуватого відношення до національних вартостей і святощів. Це – систематичне висміювання, анекдотизування й глузування зі звичаїв, обичаїв, обрядів, національної етики, мови, літератури, з ознак національного стилю, реалізації якого ставляться систематичні, плянові й терором підперті перешкоди".
     
     Тільки на тлі імлисто-хиткого, зрадливо-безформенного, невиразно-обопільного і, часом, просто юдиного малоросійства можна відчути й зрозуміти, чому саме ім'я Гетьмана Мазепи прошиває ворога, як жагуча стріла, чому це ім'я змушує тремтіти його, як ту євангельську осику, на якій Юда повісився, чому сама згадка про Мазепу кидає ворога в холодний піт.
     
     І має цілковиту рацію. Мазепинство бо й є яскравою протилежністю, яскравим запереченням, нещадним демаскуванням і найрадикальнішим ліком саме на малоросійство. Бо що ж є Мазепинство, як не чинна свідомість Нації і інстинктивно зв'язана з тією свідомістю політична і міліарна воля Нацією бути? Навіть за ціну Батурина чи Полтави".
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 24

Славутчанин : Ігор, дякую за цей твір Маланюка. Прочитав з задоволенням. Це дійсно найбільша наша проблема. Уявляю, як "діди панаси" та інші малороси будуть всю ніч ляпати на клавіатурі. До ранку щось антиукраїнське висе..ть:)  (написано 10.03.2013 в 18:03 з адреси:  176-211-53-37.pool.ukrtel.net)
? : Игорь, и к чему эта твоё малорос с тем что люди вышли бороться за свои права. Вот твой шеф и есть малорос. Организовал почти русское казачество и с московскими попами по лесу гасает. Ты но подумай кому служить станешь, когда он работу поменяет. Как людям в глаза смотреть будешь, когда корыто заберут.  (написано 10.03.2013 в 18:36 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік крапкам : Ну і що ти комуняка хочеш.Ігор правильно пише.Не зачіпай козаків .А батюшки тобі вже чим заважають.щоб ти здох тварюка.Це люди вийшли.Це прийшли навіжені разом з дурним свободівцем.ти тварюка тут не какай москаль не добитий.мало тобі козаки давали по пиці.  (написано 10.03.2013 в 18:44 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Славутчанин : От, Ігоре, я що казав, вже почали вилазити як чорти на ніч. Не знаю яке козацтво у Sидора, але чомусь малороси і комуністи його сильно не лю. Може молиться не так як вони хочуть, а може як Мазепа колись, не тому Богу.  (написано 10.03.2013 в 18:48 з адреси:  176-211-53-37.pool.ukrtel.net)
Славутчан : Правильно, Вік. Дякую Богу, що я не москаль:)  (написано 10.03.2013 в 19:06 з адреси:  176-211-53-37.pool.ukrtel.net)
вік козак : Пропоную коменти москалів російською не публікувати.а то лізуть по драбині, а падают с лестницы.Їм тут не Верховна Рада.У нас козацький край і мер у нас отаман.І дякуйте Богу що він у нас е.Слава козакам.Смерть ворогам України і корчмарям запроданцям.  (написано 10.03.2013 в 19:24 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Цу статтю коментувати тільки патріотам.Щирим Українцям.Москалі коментуйте собі в свому осередку кпу.Козаки обьеднуйтесь проти іноверців.Нам досить було чучмека сталіна полужида леніна і жида троцького.які хотіли знищити Україну  (написано 10.03.2013 в 19:29 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
? : О це і будуть два "ПАТРІОТИ" (хворий ВІК та Славутчанин), а може трохи більше, які "ПАЛКО ЛЮБЛЯТЬ" Україну. Для них людей нема, вони вміють тільки мочить в сартирах. Инакомышление для них противопоказано.  (написано 10.03.2013 в 19:29 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Цікаво Піголь, а зміг би ти це все написати своїми словами. Мабуть слабо. Отакі ви є нероби та ледацюги, а кажете патріоти.  (написано 10.03.2013 в 19:38 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік . : Ти звідки взялося .Тампекс моськовський.Жереш наше сало падло, і інако мислящий.Їдь до путіна, він тобі бистро лапті сплете за інакомислення.А тебе ми скоро втопимо там де ти бажаеш  (написано 10.03.2013 в 19:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік крапкам : Не переживай.Вирок він тобі напише зрозумілою мовою.Тобі до нього далеко. Ти крім праці вашого виродка в житті нічого не прочитав.Іди геть з сайту.  (написано 10.03.2013 в 19:43 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
? : Ты что вик не понимаеш наш родной язык. Ведь ты русский человек по фамилии Калашников. От тебя руусским духом тхнёт. Делаеш вид, что не понимаеш русской речи. Тогда я не понимаю тебя, зачем было ездить в Севастополь и поступать в партию Русский Мир.  (написано 10.03.2013 в 19:58 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Два рази в ХХ сторіччі Бог давав Україні і Державність, І Волю, І багаті землі, і народ працьовитий. А ніяк не таланить народові українському на керманичів. То Грушевські, то Винниченки, то Петлюри, то Скоропадські, то інша наволочь. А на справжніх керманичів сильних духом і розумом не везе. От і зараз то Тягнибоки, то Піголі, то ще якась непотріб. А все ж туди - до корита.  (написано 10.03.2013 в 20:00 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Я завжди правий.З яких пір я став калашніковим і ще їздив в севастополь.Завтра йому скажу.Може йобнится від сміху.Те що москалі не адекватні то я в цьому і не сумнівався.Ти мене на ніч дуже повесилив.Дякую тобі..Ти ще скажи що я народився в росії і е москалем.їбанати ви іе їбанатами.  (написано 10.03.2013 в 21:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік крапкам : ти забув наших депутатів перерахувати а також інших керманичів і опозицію також.а за те що мене назвали генералом від руського міра дякую.може згодится коли москалям нас здадуть.  (написано 11.03.2013 в 06:27 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : Вот это и есть настоящий ВИК. В Великую Отечественную такие уже были. Их называли полицаями.  (написано 11.03.2013 в 10:21 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
ТТ : молодець, Ігор! Як бабця пошептала тролям.  (написано 11.03.2013 в 10:23 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Вопрос в заголовке очень правильный и очень своевременно заданный. Статья же по сути очередное фуфло. Призванное вдохнуть второе, или третье, или какое там по счету дыхание в загибающееся нацюковое движение. Ну и заодно в проект псевдогосударства Украина.
     Ни для кого не секрет, что название "украина" начало массово и насильственно насаждаться примерно со второй половины 19 века. А ранее тут была Малая Русь.
     Вот сайт кому интересно. 
(написано 11.03.2013 в 11:39 з адреси:  226-197-132-95.pool.ukrtel.net)
С.Г. : Тарасе, так це ж для тебе заголовок і тобі подібних! Ти вже себе перевірив? "В нормальній, незмалоросійщеній психіці кожного сина народу існують своєрідні "умовні рефлекси" національного інстинкту: чорне – біле, добре – зле, вірне – невірне, чисте – нечисте, Боже – диявольське. В малоросійстві ці рефлекси пригасають і слабнуть, часом аж до повного їх занику." По-моєму про вас, малоросів, написано. Дякую, Ігоре, за гідну відповідь. Кращих слів ніж у Маланюка не найдеш.  (написано 11.03.2013 в 12:01 з адреси:  51-164-55-37.pool.ukrtel.net)
тарас  : Да нет. Не для меня это. Этот мусор для нацюков, таких как ты. У вас головы замусорены поляцко-австрияцким бредом. А я труху эту выбросил из головы. И, что характерно, сегодня многие просыпаются. И воссоединение с Великой Русью не за горами.  (написано 11.03.2013 в 13:30 з адреси:  60-193-200-46.pool.ukrtel.net)
* : Молодчина Ігор! Вмієш запудрити мозок собі та собі подібним. Замість того, аби вирішувати загальні проблеми на захист громади м. Славути та в цілому в Державі, ти та твій шеф і надалі будете розвалювати цю Державу, та розводити цю громаду по обидві сторони. Поки ми будемо чубитися між собою, ви і надалі будите рахувати себе за ПАТРІОТІВ. Чим ти та твій шеф відрізняєтесь від партії Регіонів?  (написано 11.03.2013 в 13:36 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Тризуб : Оце правильна стаття, пане Ігоре! Перевір, чи ти не малорос і не годуй кремлівського троля. Ігноруй його де тільки можна і демонструй свою українськість де тільки можна. А якщо не розуміє і нахабно лізе до нас у хату - по чайнику. +100. Слава Україні!  (написано 19.03.2013 в 19:31 з адреси:  190-3-178-94.pool.ukrtel.net)
василько : коментар супер  (написано 20.03.2013 в 14:51 з адреси:  252-181-178-94.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік