Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 07.03.2013 СЛОВО ПРО ВЕЛИКОГО ЖИТТЄЛЮБА

Минуло більше двох років, як немає з нами В’ячеслава Тернового, заслуженого журналіста України, поета, лірика, газетяра, керівника міськрайонного радіо.
     Завжди, коли приходжу в студію записувати ту чи, іншу передачу, неймовірний біль торкається серця. Біль втрати
     відчувають усі, хто знав його, талановитого, доброго, чуйного, по-особливому світлого, сонячного. Я вдячна Богові і
     долі за те, що мала можливість творчої співпраці з В’ячеславом Терновим. Маю на увазі телевізійні передачі «З народ-них джерел» та радіопередачі «Народна скарбниця», ідея творення яких належала саме йому, В’ячеславу Терновому,
     ще у далекому 1995 році, коли він був редактором Славутської студії телебачення «Руна», згодом директором телерадіокомпанії «Контакт-Славута» і керівником міськрайонного радіо. Мені і досі вчувається його мелодійний красивий
     голос. А вже коли беру до рук його збірку поезій «Славута – дивоказка», сама себе із подивом питаю: ну хто ще так зумів Славуту оспівати?.
     У цій збірці він весь, його душа, його великий світлий розум, палка любов до України, рідного міста, села, у якому зростав, любов і шана до простих, працьовитих і добрих людей.
     
     Так і напрошується сказати віршованими словами :
     Він так любив життя,
     Любив свою Славуту,
     Це небо голубе, зелений шум лісів,
     Його ніколи ми не зможемо забути,
     Бо він для нас, для України жив.
     Жив: творив…
     Вогонь в од ежі слова
     Проніс через усе своє життя,
     Вірші його, пісні його чудові –
     Окраса сьогодення й майбуття.
     Він закликав у правді об’єднатись,
     Окрилитись духом добра,
     До болю хотів, щоб щасливо
     Свята Україна жила.
     
     Свята Україна постійно жила у його золотому серці: в студентські роки, коли навчався на філологічному факультеті Кам’янець-Подільського педінституту, і мріяв про майбутнє у роки служби в Армії, в роки учительської праці у Головлях та Гориці. Добром і любов’ю була пронизана його кореспондентська праця у міськрайонному «Трудівнику Полісся», міжколгоспагробудівському «Пульсі», на студії телебачення «Руна», а також на посаді директора телерадіокомпанії «Контакт-Славута». Його неповторні радіорепортажі пам’ятають не лише славутчани, а й широкий загал подолян, оскільки відновивши районне радіомовлення, В’ячеслав Олександрович працював кореспондентом Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр».
     Його глибокому аналітичному розуму вдалося вперше в районі дослідити наслідки Голодомору та репресій на Славутчині. У 1993 видрукував систематизовану документалістику : «Це було на Славутчині у 30-х роках».
     А коли у Лисичому відкрився пам’ятник жертвам голодомору, репресій, виселеним і розкиданим по сибірах і казахстанах, розстріляним – його дідуся, до речі, теж розстріляли у Кам’янці-Подільському, - В’ячеслав Терновий на повен голос заявив про це публіцистичним віршем.
     Невимовно сумно від того, що так рано згасла зоря його життя. Але залишилися рідні, близькі, друзі, знайомі, колеги по творчості, які, запалені його любов’ю і добротою, понесуть далі цей життєвий вогонь.
     Марія Караван


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2

вік : Дуже шкода що такої людини не мае з нами.Губить Славутчина кращі свої таланти.Мир праху твому.Спи спокійно, а ми повині пам.ятати тебе.  (написано 07.03.2013 в 22:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Андрій Роздобудько : А скільки йому було років як він помер? Я його трохи знав!  (написано 12.06.2013 в 11:53 з адреси:  94-230-196-94.pool.ic.km.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік