Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.03.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: МЫ НАШ, МЫ НОВЫЙ МИР ПОСТРОИМ ?..

Днями попав мені до рук протокол об’єднаного пленуму Славутського міському і райкому КПУ від 17-го лютого 2013 року. Серед завдань, які поставили перед собою політичні нащадки Леніна-Сталіна, є доволі цікаві, як то: підвищення боєздатності партії та посилення її впливу в суспільстві.
     
     Серед іншого, з доповіддю на зібранні виступив секретар обкому КПУ Д.Л. Мельник, якій проінформував славутських комуністів про завдання первинних партійних організацій Хмельниччини щодо підвищення їх ролі в укріпленні ідейної та організаційної єдності. Далі, мовою оригіналу:
     
     «Поднимался вопрос о модернизации партии, ее обновления, повышения боеспособности и активности всех партийных звеньев, усиления влияния в обществе.
     
     Пленум постановил:
     
     – отработать четкую систему руководства первичными организациями ;
     – обеспечить выполнение решение пленума ЦК КПУ о пополнение рядов не меньше чем на 10% ;
     – создать новые первичные организации ;
     – усилить роль партийных собраний ;
     – ежемесячно проводить занятия с секретарями первичных организаций ;
     – главная задача — от слов переходить к делу. С этой целью совместно с общественными организациями города провести акцию протеста 1 марта против повышения тарифов на водоснабжение и канализацию и возобновление законных льготных перевозок у общественном транспорте.
     
     Также на пленуме были вручены партийные билеты новым членам партии и памятный знак « 40 лет в КПУ » Назарову Виталию Викторовичу…»
     
     Отже, шановний читачу, як ми бачимо, комуністична зараза не лише живе на теренах нашого краю, але й успішно шириться. І це після того, як будуючи «новий мір» за допомогою кровавих багнетів, «червоні кхмери» принесли:
     
     - смерть мільйонам українців;
     - знищення української інтелігенції;
     - знищення української церкви;
     - знищення української мови, культури та національних звичаїв;
     - знищення духовності і моралі.
     
     Наслідки цього страшного етноциду, українська нація відчуває й по сьогодні.
     
     З огляду на цей красномовний факт, ще раз закликаю всіх здравомислячих співгородян, керівників громадських і політичних організацій Славутчини, жодним чином не співпрацювати з політичними нащадками злочинців світового рівня!
     
     Свято пам’ятаймо про ціну, яку довелося заплатити нашому народу за «світле майбутнє» під червоним прапором!
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 72

Славутчанин : +100 підтримки!!! Геть червонопузу заразу!!!  (написано 05.03.2013 в 13:41 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : бред редкостный. креатифф гуано. афтар выпей йаду!!!  (написано 05.03.2013 в 13:56 з адреси:  145-210-132-95.pool.ukrtel.net)
Остап : Ігоре! Ну й чого ти ссиш кип'ятком.
     То внутрішній стандартний документ. Нічого нового в його догматичних формулюваннях немає.
     Ти це мав знати з основ марксизму-ленінізму та з методів партійно-політичної роботи в масах.
     Оцінку КПУ отримує на виборах. В чому ти правий, так в тому що інтелігенцію дійсно знищили і відродиться вона не скоро. А від надлишка духовності та моралі ти дійсно не постраждаєш.
     Акція протесту відбувалась згідно з чинним законодавством. Безсовісний підбурювач і провокатор,шукач дешевого авторитету. 
(написано 05.03.2013 в 14:05 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Правильно, Игорь. …И контрольный в голову! Да, теперь ясно откуда ноги растут от такой активности коммунистов. Почувствовали, что корабль Азарова идет ко дну, и решили всю вину за «покращення» переложить на него же и местную власть, а заодно и численность своей партии жуликов пополнить. Не выйдет, братцы! Ваши руки не только по локоть в крови, они еще и га..ом воняют. И все кто с вами сотрудничает уже с неприятным запахом давно. К сожалению, есть такие и в нашем городе.  (написано 05.03.2013 в 14:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Слюсар : Молодець Ігор! Душити в зародку комуністичну нечисть!  (написано 05.03.2013 в 14:38 з адреси:  247-115-124-91.pool.ukrtel.net)
грицько : Стреляльщики и душильщики берегите свою . Может быть так, что вы и опомниться не успеет как ОН уже будет там  (написано 05.03.2013 в 14:42 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Славутчанин : Нехай нас Бог береже від цього їх нового світу. Ми ще той старий їх світ відхаркувати років зо 20 будем. Тож Геть червонопузу погань!!!  (написано 05.03.2013 в 14:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Що ,Піголь прорвало?Я не думав що ти таке гівно!!!Боюсь в тебе вже почалось...  (написано 05.03.2013 в 15:29 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Ми той старий світ не відхаркуємо, ми за його рахунок живемо.  (написано 05.03.2013 в 16:06 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Ага, живем за счет созданного трудом советских рабов:) А коллективным эксплуататром рабов СССР была Коммунистическая партия советского союза и её верный подручный – Всероссийский ленинский коммунистический союз молодёжи. Вернее не все 19 миллионов членов КПСС и десятки миллионов членов ВЛКСМ, а т.н. – «освобождённые члены». Забыли кто это такие? Это «особо нужные» члены этих организаций, которые нигде не работали, а получали зарплату за то, что состояли в руководящих структурах КПСС и ВЛКСМ. Иначе говоря, КПСС выкачивала из своих рабов баснословные деньги, которые тратились на роскошную (по советским меркам) жизнь партийной номенклатуры и поддержание прокоммунистических режимов во всём мире. А когда им захотелось роскошную жизнь уже не по советским, а по западным меркам, они просто послали весь «советский народ» куда подальше. СССР был больным государством, государством, которое жило с внутренней раковой опухолью – КПСС и ВКЛСМ, опухолью, которая в итоге сожрала государство. И защищать этот строй и эту систему могут либо те, кто был частью этой раковой опухоли, либо клинические идиоты, либо ничего не смыслящие в жизни дети.  (написано 05.03.2013 в 16:24 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Николай! То о чем ты пишешь мы обсуждали 25 лет назад. Не надо открывать Америк.
     Если были при той системе паразиты, так тогда счет шел максимум на несколько тысяч на весь Союз и уровень паразитирования был на несколько порядков меньше. Сталин тем новуришам в один секунд откручивал головы. Доставалось иногда и невинным, но на то были свои причины. Мой свояк мне говорил такую фразу:"все воровали и всем хватало", потому что все работали. Мало было в магазинах, но у всех было в холодильниках.
     За нынешнюю систему говорить излишне. 
(написано 05.03.2013 в 16:42 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р.В. : Підтримую Ігор.   (написано 05.03.2013 в 18:35 з адреси:  177-161-52-37.pool.ukrtel.net)
Р.В. : Костирко і Свобода читайте добре. Це для вас Ігор написав, щоб ви не співпрацювали з КПУ. Як вам не соромно!  (написано 05.03.2013 в 19:00 з адреси:  177-161-52-37.pool.ukrtel.net)
Николай : Нет, уважаемые, Америки открывать как раз надо, поскольку как я вижу ни вы, ни большинство из граждан Украины не знаю в достаточной степени, какое на самом деле чудовище скрывалось под аббревиатурой СССР. И для этого не обязательно быть бывшим замполитом. Достаточно ознакомиться с этой темой на уровне обычного украинского обывателя, у которого есть мозги. Коммунисты сейчас рассказывают сказки про те времена. Якобы коммунистическая номенклатура была «махонькой», получала очень низкую зарплату, которая выплачивалась из членских взносов. Зарплата может и в самом деле выплачивалась из членских взносов – всё-таки 19 миллионов человек!, многие из которых получали очень высокую зарплату, и в самом деле могли раз в месяц выплачивать зарплату ораве коммунистических «освобождённых» дармоедов. Но вот про что «забывают» коммунистические защитники Совдепии и чего как-то удивительно «не замечают» защитники Совдепа с других позиций, что зарплата «освобождённых членов» была далеко не самой главной и не самой большой статьёй расходов КПСС и ВЛКСМ. На самом деле, КПСС и ВЛКСМ были самыми большими собственниками недвижимости по всей стране. Им принадлежали: шикарные по советским меркам офисные здания обкомов, райкомов, закрытые пансионаты, гостиницы, дачи, лучший автопарк с тысячами (если не миллионами) самых дорогих советских машин (коммунистические и комсомольские работники очень любили ездить на новеньких чёрных «Волгах»). Кроме того, КПСС содержала ораву «дружественных» компартий во всём мире – а это сотни партий от Европы до Африки. Это всё стоило миллиарды рублей! Откуда брались эти деньги, кто-нибудь из защитников Совдепии задумывался? Отвечаю: эти деньги брались из кармана пресловутых советских трудящихся или рабов. Ибо больше денег брать было неоткуда.  (написано 06.03.2013 в 09:53 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : И че? Как это объясняет полные холодильники тогда и почти пустые сейчас? Как это объясняет рост населения тогда и вымирание сейчас? Почему сейчас из свободной страны уезжают молодые и красивые мыть старческие задницы в европу? А молодые и умные технически подкованные уезжают в Россию?   (написано 06.03.2013 в 10:02 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : И сколько стоила для страны черная волга для обкомовского начальства? И сколько стоит для бюджета нынешний автопарк, из роскошных авто люкс класса? Партийная недвига осталась в стране и успешно используется нынешними начальниками. А вот нынешние начальники недвигу тут не строят. Они строят дворцы на лазурном берегу. Тех если попались на хищениях ставили к стенке. А нынешних селят в люксовую палату и вся страна смотрит сериал "Жюля в тюрьме".  (написано 06.03.2013 в 10:08 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : А Игореха нас пугает выдуманными ужасами:
     
     - уничтожение миллионов украинцев - весьма спорное утверждение. Я считаю что спасли десятки миллионов украинцев от уничтожения в ВОВ.
     
     - уничтожение украинской интеллигенции - это смотря кого считать интеллигентом.
     
     - уничтожение украинской церкви - тут спорно. Не было украинской церкви. Русская была. Ее поляки еще уничтожать начали. А вот украинская только после национальной катастрофы 1991 года появилась.
     
     Уничтожение украинского языка - полная чушь. Насильственная украинизация как раз при большевиках в 20-30 годах проводилась. А потом всячески поддерживалась. У меня на дальнем востоке в 80-х годах полная этажерка детских книг была и почти все на украинском.
     
     про мораль и духовность самое смешное. Когда малолетки школьники начали пьяными валяться после выпускного? И с пивком посиживать? И не только с пивком? 
(написано 06.03.2013 в 10:22 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
Николай : Полные холодильники говорите? Уважаемый, затарены советские магазины были очень небольшим перечнем продуктовых товаров: крупы, макаронные изделия, соль, спички, хлеб, соки в 3-литровых банках, портвейн, водка и т.п., а в промтоварных магазинах и магазинах одежды продавались в основном устаревшие и убогие модели, которые уже никак не могли удовлетворить возросшие потребности населения. Да, за этими товарами очередей не было никогда – какой дурак станет устраивать очереди, чтобы купить, например, продающиеся всегда баранки, вермишель или ботинки с дизайном 1965 года? Поскольку большую часть месяца в магазинах продавались только эти товары, то и очередей не было почти никогда. Но зато, если «для плана» в конце месяца «выбрасывали» дефицит, то вот тут и начиналось светопредставление.
     В свое время моя семья жила в Москве. Так вот, в столице нашей «Родины»! за отдельными товарами в отдельных магазинах были дикие очереди за колбасой всегда! Например, в «Новоарбатском». Почему там всегда были жуткие очереди? Потому что в центральных магазинах Москвы отоваривались несчастные люди, которые прибывали на «колбасных электричках» из близлежащих городов лишь для того, чтобы купить колбасы и сосисок своим семьям. Ежедневно! Тысячи людей! Стекались в Москву, чтобы купить варёной колбасы! Если это не унизительная жизнь, то я тогда не знаю, что такое унижение. Само собой, что человек, приехавший из Иваново в Москву за колбасой, покупал не 300 грамм, а несколько батонов и целые пулемётные ленты сосисок. Вообще, конечно, очень жалко, что нет машины времени. А то бы я с удовольствием всех защитников Совдепа собрал и отправил в какой-нибудь 1977 год на вечное поселение. Пусть там живут и радуются.
      
(написано 06.03.2013 в 11:12 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : И еще вы спрашиваете: «Почему сейчас из свободной страны уезжают молодые и красивые мыть старческие задницы в европу?» Да потому, уважаемый, что Совок в этой стране еще жив! К тому же, я абсолютно уверен, что покинув депрессивную Украину, эти люди не перестали жить хуже – скорее наоборот. И как метко подметил кто-то из историков, эмиграция в Европу, США, Израиль или РФ несколько отличается от пули НКВД в затылке. Не так ли?:)  (написано 06.03.2013 в 11:22 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Так и знал что сейчас про очереди и дефицит будет. Только характерно это было в пред перестроечный и перестроечный период. Когда Брежнев одряхлел. А сформировавшаяся вокруг него окружение не отпускало на покой. Хотя он просил его отпустить и не раз. Тогда начали воровать по крупному. Но тогда еще боялись показать свое богатство наворованое. А когда пришел меченый. Кстати с перевесом всего в один голос. Тот уже развернулся. Тогда и талоны вводить начали. Хотя есть свидетельства как на свалку эшелонами вывозилось продовольствие. Специально экономику разваливали, чтобы у людей вызвать негативное отношение с советскому строю. Тогда и ложь массово начали на все советское печатать. Гранты сумашедшие выделялись тем кто гадости пишет.  (написано 06.03.2013 в 11:33 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : Николай, вы из какого года? Ягодовско-Ежовского НКВД уже давно нет. Самого НКВД давно нет. Незалежность уже 21 год. А люди все едут и едут. Ваш аргумент не засчитан.  (написано 06.03.2013 в 11:36 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
коммунист : Правильно ,Тарас!Эти взбесившиеся "патриоты"-все с "черного"пытаются сделать "белое"и наоборот. И интеллигенции я там тоже не вижу.Ну разве Фарион-то таки да.И о "меченом" тоже правда ,янки называли его нежно-"горби",-будь он неладен сволочь.Вот такая "товарыство" правда.  (написано 06.03.2013 в 11:42 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Николай, честное слово, Вы удивляете. Эту тему мы уже прошли. Мы все помним и не ужасаемся. Прочитайте книгу Восленского "Номенклатура". Обратитесь к творчеству Сергея Кара-Мурзы, А.А. Зиновьева, О. Платонова, Н. Старикова, А. Н. Энгельгардта, Паршина, Ильина, Пьецуха и др. Библию почитайте. И главное больше сами думайте и найдете то что ищете.
     СССР не был идеальной страной. Но, что делать, такая нам досталась Родина. Помните у Некрасова: Ты и могучая, ты и бессильная, ты и убогая, ты и обильная матушка Русь
     Да и где они идеальные страны? 
(написано 06.03.2013 в 12:03 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Вы не ужасаетесь, а я ужасаюсь. Большинство из вами перечисленных авторов, я, как бывший инженер (успокойтесь, не замполит), а в настоящее время довольно успешный предприниматель, тоже читал. Но в отличие от вас я сделал выводы из прочитанного. Напомню, что советская экономика функционировала в соответствии с планом. План был пятилетний, годовой, квартальный и ежемесячный. Абсолютно всё в СССР функционировало по плану. Даже пьяниц в вытрезвитель собирали в соответствии с планом. А дефицитом, в жизни советского человека было всё и всегда!!!– начиная от еды и заканчивая автомобилями. Кстати за автомобилем («Жигулями» или «Москвичём») в очереди надо было стоять не несколько часов, а несколько… лет! Стоил автомобиль в зависимости от модели от 5 до 10 тысяч рублей. Моделей, собственно, было четыре: «Запорожец», «Жигули», «Москвич» и – предел мечтаний – «Волга». Были в СССР и другие автомобили, например, «Чайка», но они населению не продавались. Иномарок в продаже не было. И люди всегда и везде едут, даже в сытой Европе из страны в страну. Так было, есть и будет. Человек, как и рыба, ищет, где лучше. Напомню, что из Совка выезжали или на Колыму, или вперед ногами. Так что для товарищей защитников Совка преклонного возраста хочу сказать: вы тупые идиоты. Пока вы создавали ваши ракеты и залповые системы огня, ваши дети убивали друг друга за американскую жвачку и проникались идеей, что всё, сделанное в СССР – убогий хлам, а всё сделанное на Западе – самое лучшее что только может быть. Запад захватил умы советских детей, после чего похоронить пыльных идеологов не представлялось сложным. В коечном итоге именно коммунисты воспитали поколение, которое стало измерять личность человека исключительно по количеству жизненных благ. Сегодня они винят в этом кого угодно, но только не себя.  (написано 06.03.2013 в 13:26 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Профессор Преображенский : Шариковым и Швондерам больше не наливать!
     Личнаяая просьба к Шарикову - займись ка лучше котами. 
(написано 06.03.2013 в 13:48 з адреси:  26-89-124-91.pool.ukrtel.net)
тарас  : Опять все в кучу. Насчет планирования. Возможно Вы будете удивлены. Так называемые "цивилизованые" страны, в которых очень развит рынок, тоже занимаются планированием в экономике.
     Если Вы успешный предприниматель значит у Вас тоже есть план. План развития Вашего дела. Иначе у Ваш успех скоро кончится.
     Насчет дефицита все и всегда это враки. Даже в преступную перестройку, когда магазинные полки были пустые, столы на праздники ломились. И голодных не было. Я про старушек у касс магазинов, которые выскребают копеечки из платочка, чтобы купить себе 2 яйца !!!
     Да с личными автомобилями была напряженка. Но зато был развит общественный транспорт. За копейки можно было передвигаться по всему Союзу. В том числе на Колыму и обратно. Зато сейчас ляпота. Купить машину тоже сложно, хотя несколько проще. Но вот с общественным транспортом беда. В итоге ситуация стала хуже.
     А вот с жевачками и преклонением перед западом в бытовой технике тут да. Недоработка. Вернее предательство верхов и таких вот замполитов как Пиголь. Их вина а не народа. 
(написано 06.03.2013 в 13:53 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
Тарасу : Про общественный транспорт (как про все что вы пишите) ложь и провокация! Большего зла человечеству (во всем мире) чем "красная коммунистическая зараза" никто не принес. И до сих пор мы страдаем от ее "наследия". И одна из причин, нашей "жизни" - (ничего личного) что на свете есть такие как вы (ваши мысли и дела).   (написано 06.03.2013 в 15:27 з адреси:  94-153-30-143-slvt.broadband.kyivstar.net)
Преображенскому : Так вот:За 10 руб,я ездил в Москву,За 23 (по ст.билету)в Здолбунов,а там за 20 в Ровно,за 16 р.Летал из Ровно в Одессу.Стипендия -40 руб,комплексный обед -60 коп(со сметаной),общежитие ,библиотека,практики-нам платили..Что было плохо?Только ...вотпроблема -жвачек и соса-соли не было,а без них никак.Так что Преображенский не надо дурить народ...(студент1975-1980гг.)  (написано 06.03.2013 в 15:39 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
студент -преображенскому : Спросите у Пиголя,как ему училось в СССР?Если не соврет,то скажет правду!  (написано 06.03.2013 в 15:42 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Да піголь вообще не учился. Он просто сидел у общества на шее и скулил что ему всё хреново. Если бы человек учился, разве он мог бы нести такую ахинею в своих писюльках. Сейчас вон нашего м-ера выставил на весь мир дураком. Темная личность. Он кроме работ Донцова и Стецька ничего не читал, да и то в сокращенном варианте.  (написано 06.03.2013 в 16:13 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : не представившемуся: Основная причина нашей жизни такие как вы. которые объявляют ложью все что им не нравиться. Без аргументов. Вот мол ложь и провокация. Потому что мне так хочется.
     И штампов побольше таких как "красная коммунистическая зараза".
     
     а сам наверняка и не знает что означает коммунизм и кто такой коммунист. 
(написано 06.03.2013 в 16:41 з адреси:  146-176-132-95.pool.ukrtel.net)
**** : В бют дуже розумні люди.Тому що дурні. коли крадуть, обов,язково попадають на нари.Якби Юля не пішла в політику то зараз би десь на канарах загоряла і на Україну б висралась,а так бідна на нарах загоряе.І потрібна їй була ця коса, коли в неї предки розумні евреї.Будемо сподіватися що вона буде Президентом і ми заживемо як Ізраїлі.Ось чому більшість у нас депутатів від Бют.Славутчани знають за кого треба голосувати.А ПР начолі з В.Ф тягне нас то Европу- голу то в Росію- бандитську.Свободу Юлі і дорогу в Ізраїль.А Піголь гад мовчить що вже візу в Тель-Авів отримав разом з Р.Бачинським.Ганьба.  (написано 06.03.2013 в 16:45 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
**** : Можимо звісно і за Сеню проголосувати.Тоді Україна буде придатком сіонізма і будемо жити дуже добре .Всі приймемо іудаїзм і корупція зникне. тому що евреї в себе не крадуть.Ось де вихід з кризи.Слава Сені і Олежі.  (написано 06.03.2013 в 16:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮРІЙ : Тарасе , хто тебе так назвав ? На відміну від тебе , я знаю москалів котрі національно свідомі . А ти украЇнофоб ще той ! І до Піголя тобі братан , ще далеко . Він розумний , та молодий політик , якого цінять і поважають досить не не малий % славутчан . А те , що він не подобається ( начитаному ) Грицькові , це ще не означає кінець його карєрі . Саме такі як він і йому подібні , війдуть в нову добу та історію . А ваші імена хлопці зникнуть , як табачника... СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 06.03.2013 в 17:17 з адреси:  109-162-25-160-slvt.broadband.kyivstar.net)
? : І до Піголя тобі братан , ще далеко... . Саме такі як він і йому подібні , війдуть в нову добу та історію . Як же він вийде в нову добу та історію, коли він не поважає людей. Перспективний політик повинен всі партії поважать та з ними співпрацювати в рамках законодавства. А що робить Піголь? Кого він поважає? З ким він працює? Яку партію підтримує? І що це за громадський активіст, коли він не належить ні до жодній громадській організації. Так що в цього безпартійного активіста дуже широка дорога. Куди вона його приведе час покаже. Але на жаль цей громадянин поважає тільки себе та свого пана бригадира. І тому в нього не має жодної перспективи стати хоть яким, мало мальським політиком.   (написано 06.03.2013 в 18:07 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Смішно і сумно з цих "політиків".  (написано 06.03.2013 в 18:15 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Тарасу  : Я коммунистом был с 1975 по 1989 год, пока не швырнул эту поганую книжечку в морду нач. политотдела, который у сынков грузин брал взятки и мне "намекал" как их принимать в кандидаты. И эта гнилая коммунистическая зараза через 3 года пала и канула в историю. И всем цивилизованным миром осуждена и проклята. И я ее проклинаю, когда я с молодой женой и годовалым ребенком снег топил, чтоб супчик приготовить и во все щели сборно-щитового ДОСа снег залетал, она это СИСТЕМА миллиарды народных денег в ракеты и танки бухала, а создать человеческие условия проживания просто человека - ей никакого дела не было. ну, а если ты был "тем нач.полиотдела" то все понятно, на таких она и продержалась ...надцать лет.   (написано 06.03.2013 в 18:18 з адреси:  94-153-30-143-slvt.broadband.kyivstar.net)
""" : Дмитрович, бачу тобі слово.  (написано 06.03.2013 в 20:11 з адреси:  100-163-55-37.pool.ukrtel.net)
""" : Дайно їм ще раз щоб щелепи свої позакривали навіки, ти це вмієш. Слава Україні!  (написано 06.03.2013 в 20:12 з адреси:  100-163-55-37.pool.ukrtel.net)
Профессор Преображенский : Піголь - замполіт, видало комуністичне і радо потипає руки, уявляючи як Піголь лізе у зашморг, ріже собі вени, викидається з п'ятого поверху, прочитавши це "разоблачєніє". Йолопе, у замполіти дурнів не брали, там потрібні були розумні люди, а не тупорилі солдафони. Мені свого часу в армії казали, що командир для того, щоб навчити вас стріляти, а замполіт - у кого стріляти. Піголь зараз правдиву ціль вказує. Я теж був у компартії, бачив всю цю гниль і плазунство зсередини, продажність і лицемірство. КП - це нині дохла зловонна туша, яку пора вже давно зарити аби не смерділа.  (написано 06.03.2013 в 22:50 з адреси:  26-89-124-91.pool.ukrtel.net)
вік патріотам : Як на мене то ті що були при срср в партії набагато гірші і продажніші тварюки чим ті що зараз.Комуністів. як і кгбістів бувших не бувае.Тебе що туди на мотузці тягнули.Ні.Вигоду шукав.Такщо як казав мені один правильний чолов,яга.Комуніст-пуф.Незалежно бувший чи сучасний.Це трутні і пристосуванці.  (написано 07.03.2013 в 06:57 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
тарас : Неизвестному: Я никогда не был на партийных должностях по малолетству. Я даже в комсомол не успел вступить. Некуда стало вступать когда вырос. Да и не вступил бы потому-что тогда в комсомол силой начали загонять. Обязаловку сделали. Изначальный замысел исказили испортили.
     Мне вот хочется узнать, ты зачем в коммунисты вступил? Потому-что хотел сделать что-то лучше или потому-что конъюнктура такая была? В партию же просто так не брали. Пару лет кандидатом надо было побыть. Типа обдумать все, взвесить тщательно. А не вступлю ли я случайно в какую-нибудь "гнилую заразу"? Ведь в 75-м не так как в 89-м было.
     А когда партбилет швырнул, что сразу легче стало? Снег в щели перестал залетать?
      
(написано 07.03.2013 в 07:16 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
тарас : Профессору: Фантазии какие-то у тебя больные. Пусть себе живет и здравствует Игорь Пиголь. Этот (как там у классиков в нетленке) Гигант Мысли, Отец русской Демократии ой извините, конечно же украинской.
     Тебя кстати обманули. Не замполитская задача целеуказания выдавать. Замполит - это скорее аналог войскового батюшки. Словом зажигать сердца.
     Дурных туда не брали - это правда. А вот хитрожопых очень даже и брали. Тех которые карьеру по партийной линии сделать решили. Очень сложно отличить просто умного от умного хитрожопого Гиганта.
     И вот такие отцы, обломавшись на карьере замполита, после развала Союза, поперекрашивались в "провідників національної ідеї". То есть чем занимаются? Жизни нас учат сирых и убогих.
     Поэтому ту бабку которая может и не сильно грамотная но которая не предала свои идеалы и 50 лет в партии состоит я больше уважаю чем таких как Пиголь. 
(написано 07.03.2013 в 07:28 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
студент  : Вісновок:Хто продав раз-буде продавати і далі!Це стосуеться Піголя і гнилоі компаніі біля нього.  (написано 07.03.2013 в 08:27 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
грицько : Ну Тарасе ти і вправляєш. Наче роман пишеш.Продовжуй.Цікаво  (написано 07.03.2013 в 08:43 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Славутчанин : Совків прорвало. Бісяця наче скажені.  (написано 07.03.2013 в 09:11 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : славутчанину: а по существу есть что сказать? или так просто ядом брызнуть?  (написано 07.03.2013 в 09:20 з адреси:  173-218-132-95.pool.ukrtel.net)
комуніст  : Хто пише,що був комуністом ,і "зробив подвиг"порвав квиток,ізараз обливае гряззю ком.партию,-це не люди,вони перевертні!В свій час вони приліпились до КПСС,зараз до інших ,потім буде дальше...Що чекати від зрадників?Знаю одне- Зрадників ніхто ніколи не любив.О дне вміють-"бризгати ядом"і писати безграмотні коменти.А Піголь свій ресурс вже вичерпав.С кожним днем йому все більше людей не вірять.Гебельсівська пропоганда тут не проходить!І на закінчення хочу запитати Піголя :"Чому вступив в члени КПРС?Примусово затягнули?Дайте відповідь ,або хоч збрешіть.Відповіді не буде...  (написано 07.03.2013 в 11:08 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Славутчанин : Сьогоднішні комуністи - це політичні злочинці. Хто цього не розуміє-хворі люди.  (написано 07.03.2013 в 11:20 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : Славутчанину:
     Сегодняшние, да вчерашние тоже, националисты - это политические преступники. Кто этого не понимает - больные, зомбированые люди. 
(написано 07.03.2013 в 11:42 з адреси:  173-218-132-95.pool.ukrtel.net)
вік **** : А чого ти мене ображаеш морда комуняцька.Я що захищаю Скомороху і Піголя.Я пишу що бувші і е продажні тварюки-пристосуванці.Якщо я флюгер то ти гандон, якого скоро викинуть на смітник історії.На вас шибениці вже готові.Тарасу.Чого не розуміють.Націоналісти і е злочинці які готують нас до громадянської війни.  (написано 07.03.2013 в 12:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
комуніст : Я так і знав ,Піголь не відповість.Чи думае,що збрехати на цей раз?  (написано 07.03.2013 в 15:17 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Слюсар : Да, комуністи, низько ви впали. За вашими розрахунками вже мав бути комунізм давно, всі жили б "від кожного по можливості - кожному по потребі". Кажись це основний ваш постулат. А що маємо? Ї буть вас у хвіст і в гриву. Так вам і треба. Не діє ваша ідеологія. Смердить від неї трупами.
     Хто там казав не наливати більше Шариковим і Швондерам? Прослідкуй що за пійло вони вживають, що такі агресивні. 
(написано 07.03.2013 в 15:45 з адреси:  8-134-132-95.pool.ukrtel.net)
Слюсар : Таки вже хтось налляв.  (написано 07.03.2013 в 15:57 з адреси:  8-134-132-95.pool.ukrtel.net)
вік патріотам : Саме цікаве, те що один з лідерів А Турчинов закликае до мобілізації населення проти Диктатури.Питаня.Хто з так званих патріотів хоче поїхати до Київа і отримати пару ударів по дурній голові на захист Злодіїв.Коли порушувалися права соціально вразливих верств населення, то ці тварюки називали нас біомасю і на протестні акції не закликали.А як одного відтягнули від кориті, то майже негайно запросили допомогу вулиці.Ось коли їм потрібне бидло і біомаса.Згадайте коли люди мерзли на майдані, щоб привести Пасічника до влади і їм обіцяли красиве житя а потім не дали грошей щоб вернутися додому.Виграла дурнувата Параска яку потім кийком прибили.Е ще дурні чи не мае.І на додаток.Прочитайте статі Волкогонова хто зараз нами рулить.Великий теоретік сионізму висловився дуже влучно.Славьянска нація.сучасна. себе вичерпала як нація, яка зможе зі своїх рядів висунути лідера який підніме націю на бунт.Тільки еврейська кров може це зробити.Тому революцію зробили майже всі евреї.Тодішній уряд був майже весь, або з наполовину евреїв або полукровок.Ленін мав кров калмицьку,німецьку і еврейську.Тому успадкував педантичність німецьку,жорстокість азіатську і хитрість еврейську.Наша опозиція така ж Українська, як ми будемо отримуваи пенсію в 5000евро.Тому вперед патріоти на барикади на захист сіонізму якому потрібна наша земля.До речі самі багаті евреї. і сама жорстока еврейська мафія.і не плутайте їх з українськими які е потомками хазар.Тому у них е ідиш і іврит.Бажаете побачити справжніх- поїдьте на збір хасидів.І раджу перш чим щось робити думайте, а не робіть спочатку, а потім думайте.  (написано 07.03.2013 в 16:19 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік зіркам : Я навчився від наймудрішої і найдавнішої нації з рядів якої вийшли апостоли, які написали Біблію і які були вірними помічниками Іісуса Христа.А вони завжди дуже добре думали перш ніж щось зробити рекомендую читати притчі Соломона.Тому я не флюгер як ти пишеш, що нашим і вашим.І серед комуністів е порядні люди яких я поважаю, а е дурні.Серед патріотів також, які розмірковують як краще зробити, щоб нам жилося добре, а е такі, які крім слова Слава більше нічого не знають.Але повірте що ні ті, ні інші не бажають зла, ні собі ні своїм дітям.Тому я за розумний діалог, без образ, тому що зло викликае зло.Якщо не стримався і когось образив-вибачайте.Якщо не правий - поправте.  (написано 07.03.2013 в 16:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Пропоную не їздити до німечини.москалі нищили українців і німці також в другій світовій.Якщо бути неупередженим.А краще збудувати стіну на україно-російському кордоні як свого часу срср збудувало в гдр.І мовне питання зникне .як прокляті москалі.прикол для нациків  (написано 07.03.2013 в 17:06 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Толян : Вік, чухан, та заспокойся вже жаба, чухан немитий. Слава Україні!   (написано 07.03.2013 в 20:21 з адреси:  212-160-55-37.pool.ukrtel.net)
вік толяну пахучому і вмитому : о.толян виліз з криївки.я казав що одне слово вивчив..твоя свобода подала законопроект про сплату податку заробітчанами.так що скоро відправиш свою жінку на окружну.молодці свобода.от тепер мона і покричати слава україні і слава свободі.далі буде ще краще.адже корито треба поповнювати за таких дурнів як ти.  (написано 07.03.2013 в 20:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : А таки ти чухан, вік смердючий.  (написано 07.03.2013 в 20:56 з адреси:  46.247.193.66)
Батькивщина : Да, и после такой дискусии они еще Пиголя в чем-то обвиняют. Слава Украине! Пиголю Слава!  (написано 08.03.2013 в 14:12 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Тарасу : В партию же просто так не брали... вот правильно написал, в партию за деньги брали - раз, обманом два и по разнарядке - три, колхозников столько то , рабочих столько, евреев ни, ни... хотя попадались. Ти там не был то и молчи, я ее мразь партейную изнутри видел.
     А кинул в рожу, когда понял, что ничего уже не сделают, а до этого надо было семью кормить. Что, что, а расправляться они умели, учителя то сталино-бериевские.... 
(написано 09.03.2013 в 02:02 з адреси:  94-153-30-143-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : А що навчили як папугу то і кричать.Мозгів то не мае.Відповідають лайкою, тому що вбогим осьвіту не дали.навіщо вона їм була для роботи з биками на фермі.Не розуміють дурні, що европа їх не візьме до себе.Це всерівно, як країна Монголія перейшла від феодалізму до соціалізму. проминувши декілька формацій.Як була по устрою феодальною так і залишилась.Так і патріот.Як був биком так і залишився.Слава патріотам з колгоспним мисленням.Мало не забув.Поїхати можеш до білорусіі.Там Лука відроджуе колгоспи і з свої вихованям попадеш в свою стихію,  (написано 09.03.2013 в 05:57 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік