Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ПРОВОКАЦІЯ СЛАВУТСЬКИХ КОМУНІСТІВ ЗАХЛИНУЛАСЯ У ВЛАСНІЙ НЕНАВИСТІ

1 березня 2013 року близько 50-ти пристарілих славутських комуніста та зо два десятка так званих громадських активіста передпенсійного і пенсійного віку, спробували вкотре перекласти відповідальність за підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення та пасажирські автоперевезення виключно на плечі міської влади.
     
     Чергова «пролетарська» провокація планувалася ретельно та заздалегідь. Не випадково для проведення останньої був обраний і день - пленарне засідання славутської міської ради. Єдине, чого не врахували полум’яні «борці за справедливість», так це того, що на заклик профсоюзів, захистити власне право на збереження робочих місць під стіни міської ради прибудуть понад 200-ті працівників міських комунальних підприємств, а також шість приватних підприємця-перевізника разом із своїми автобусами.
     
     Діючи за принципом: чім гірше тім краще, організатори червоного шабашу поставили за мету зірвати планове засідання сесії міської ради та примусити депутатів скасувати останні «тарифні рішення» її виконавчого комітету. Про те, що подібний крок остаточно заблокує роботу міських комунальних підприємств, а також дестабілізує рух пасажирського автотранспорту, вони, якось, не подумали. За відомою логікою політичних нащадків Леніна-Сталіна, спочатку треба усе зруйнувати, а вже потім …
     
     Слід наголосити, що згідно поданих організаторами заявок, в той день було заплановано проведення одразу двох акцій. Одна, комуністична, проти підвищення тарифів, мала відбутися на площі навпроти Будинку рад (біля сцени). Інша, профсоюзна, за збереження робочих місць і проти спекуляцій на ринку автоперевезень, на майданчику біля Будинку рад. ВО «Свобода» хоч і подала окрему заявку на проведення власного заходу, фактично стала на бік комуністів, розмістивши свій партійний намет в акурат по лінії червоного прапора з іншого боку сцени.
     
     Втім, запримітивши «неладное» (сценарій дійства явно не вписувався в комуністичні канони), вірні ленінці порушили заявлені умови та перетнули розділяючу два табори дорогу. Видершись на сходинки будівлі міськвиконкому, вони вирвали мікрофон з рук ведучого, а отримавши бажаний предмет, з заслиненими ротами і кров’яними очима, взялися до звичної справи – «клейміть пазором» місцеву владу. Мить, і вже «спільний захід» перетворився на суцільну вакханалію…
     
     Між тим, так звана ініціативна група протестувальників на чолі з "гігантом економічної думки" Василем Гапонюком, зажадала оприлюднити свої «революційні ідеї» з висоти сесійної трибуни. Така можливість їм була надана. Зачитавши листа з вимогами в стилі: «не допустити», «скасувати» і «знизити», розчервонілий Василь Костянтинович гордо залишив залу. Сесія продовжила роботу в звичайному режимі …
     
     Випорожнившись, перепрошую, викричавшись, розійшлися по домівках й сердобольні бабці. Комуністична провокація захлинулася у власній ненависті.
     
     І вже нікого з крикунів не цікавили такі «дрібниці», як основні складові будь-якого тарифу, ціни на електроенергію та енергоносії, відсутність державних коштів для повноцінного забезпечення життєдіяльності територіальної громади в сфері житлово-комунального господарства тощо.
     
     І все ж, попри загальний негатив від шабашу «червоних кхмерів», був у ньому й певний позитив. Похмурий і мовчазний робочий люд на власні очі побачив, хто таки славутськи комуністи та чім, насправді, дихають окремі громадські активісти.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 125

стояв поруч : Бачили ,як ти там плескав разом з Башинським.Два засранці!  (написано 03.03.2013 в 11:32 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Н.П. : Полностью и однозначно поддерживаю, Игоря!!! Это была четко спланированая провокация комуноидов и гапонюков. Хорошо, что у них ничего не вышло. Но не нужно расслася. Следующий раз им бы разок-другой дубинками по спинам пройтись не мешало. Может поумнеют.  (написано 03.03.2013 в 11:35 з адреси:  128-2-178-94.pool.ukrtel.net)
 : Ти холуй,не дуже розма дубинкою...  (написано 03.03.2013 в 11:38 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Н.П. : Идиоту, который там и близко не стоял. Ты, , не из комуноидов будешь? Потому, что я лично не только там был и все видел, но и фотографировал. Мало вам, козлам, нос утерли.  (написано 03.03.2013 в 11:42 з адреси:  128-2-178-94.pool.ukrtel.net)
азіров : Я пріїхал до ЛЬвіва, тут мене ні любілі
     Тут міне трохі білі, тут міне шпілі вілі
     Бо нізнаю я мові, но язык я их знаю
     І ліжу десь у ріві, весь я крів'ю стікаю
     І ніхто ні паможе, хоч крічу я спасітє
     Іль не вишел на роже, я пожалуюсь Вітє
     Як я хочу до діму, як до Кієва вже
     Але дівлюсь рібьонок біля мене іде
     По прівичці на русском, я на помощ зову
     А дітіна злікалась я знов сам ліжу
     Та за паро мінут, він із батькам прішол
     Я крічу "Наконец то", але в батька був ствол
     І малій йому каже, вот скотина ота
     Забивай його батьку, забивай москаля!
     Я почів вже молітись, я піпісявся з страху
     Колі батько тім стволом мене вдарів з розмаху
     Ну а потім проснувся, я на ліжку свіїм
     Я біл в КІєві дома, там біл спав я адін
     То біл сон, "хууууу", як дібре, більше я нікогда
     Ні поїду до ЛЬвіва і у сні тіж туда
     То тіпер мій ужастік, самий гірший тіпер
     Кріще я бі не спав тоді, кріще бі вмер! 
(написано 03.03.2013 в 12:09 з адреси:  199.58.84.19)
Н.П. : И правильно В.Б. сказал. Где вы комуноиды были, когда поднимали пенсионный возраст? Когда уничтожали украинский язык вы тоже хлопали в ладошки. А кто голосовал за гос.бюджет? Вруны, болтуны, провокаторы и преступники. Вот вы кто.  (написано 03.03.2013 в 12:17 з адреси:  128-2-178-94.pool.ukrtel.net)
вік азірову : А чим робітник-москаль якого обдирають олігархи відрізняется від українського,який також бідуе.Що російськи злодії що українські дуже гарно находять спільну мову.У них ідея-бізнес.А у знедолених ідея повина бути-геть кровосісів.  (написано 03.03.2013 в 12:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік н.п : А всі чомусь не голосували проти добудови 3і4 блоків хаєс.повторюю.Всі представники всіх партій.Пізно пити боржомі коли нирки відвалилися.І не треба шукати крайніх.Винні всі.  (написано 03.03.2013 в 12:25 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Ігорю-молодець! все правда. Подивіться на обличчя цих комуністів і вам все стане зрозуміло. за їх лозунги і заклики їх треба на соловки вислати як вони колись висилали невинних людей. Комуняку на гілляку!   (написано 03.03.2013 в 12:49 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : Комуняку на гілляку! Москаля на тополя! Слава Україні!  (написано 03.03.2013 в 12:51 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Прочитав. Констатую, прогресує в ненависті та зневазі до своїх співгромадян автор. Важко вкласти в свідомості чим керується автор в своїх вчинках? Хто його такому навчив? Думаю, що такому його навчили в сім’ї. Але ж я добре знаю його тата і його маму. Поважні люди, а воно отаке г…о, напевне чомусь важливому не довчили.
     Хоч автор і закінчив політичне училище, але мабуть був він там слабеньким трієчником. Якби був відмінником, то він би розумів, що саме з подібних до нього ХАМів, в яких немає звички в людині перш за все бачити людину, виростають Леніни, Дзержинські, Троцькі, Ягоди, Єжови, сексоти, безсовісні псарі, зрадники та інша людська погань. Автор би знав, що той хто сіє вітер - жне бурю. ЗРОЗУМІЛО, ЩО БЮДЖЕТНІ ГРОШІ ТРЕБА ВІДРОБЛЯТИ, АЛЕ Ж НЕ СІЙ НЕНАВИСТІ.
     Якщо автор плює в громаду – громада втреться, але коли громада плюне в автора – автор може захлинутись. Вже колись автор плакав, та розтирав по пиці соплі і люди йому допомогли. Пам’ятай, і не кажи що тебе не попереджали.
      
(написано 03.03.2013 в 12:52 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : ти диви Ігор, сексоти Остапи комуняцьки повилазили і хочуть щоб ми їх поважали. А ви падли поважали наших батьків і дідів, коли їх на Соловки відправляли? прийшли уроди і права качають. Вас так треба обплювати що ви вже втопилися в своїй ненависті до всього українського. Ігор продовжуй в тому ж дусі! цю наволоч червону треба на корню душити.   (написано 03.03.2013 в 12:59 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : Ігор! всі нормальні люди тебе підтримують. але є в Славуті кубло комуняцьких тарганів що не дають іншим жити і волочать нас назад в ссср. души і не зупиняйся тарганів! вони б з нами не цацькались. жалко що мене не було на цьому шоу. ти можеш і сам в пику засадити. але якщо не справишся клич мене. мій телефон ти знаєш  (написано 03.03.2013 в 13:06 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : ач як заїло комуняк правда. нічого це тільки початок Слава Україні!  (написано 03.03.2013 в 13:08 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Так званому "патріоту". По перше - добре розберись з поняттям "патріот".
     По друге - не вважай що автор дурніший за тебе 
(написано 03.03.2013 в 13:08 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : комуняку на гілляку! ви по іншому не розумієте.  (написано 03.03.2013 в 13:19 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : і як тут писали не називайте себе громадою. ви отброси громади. ви комуністи гірше злодіїв  (написано 03.03.2013 в 13:21 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Остап : Ігор викличи "швидку" до патріота. Бачиш йому башту розносить!!!  (написано 03.03.2013 в 13:26 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Та перестаньте ображати інших..Будьте толератні.А що стосуется мітингу то я побачив Бачив на мітингу тих, хто живе в приватному секторі і яки ціле літо поливають свої городики.Інші пільговики,, які платять за пільгами Решта тих хто як зазначив зовсім не платять І чого верещати.Як платити людям на водоканалі,як оновити базу.Якщо береш за місяць 5кубів то це не велика сума виходить.Треба мати єлементарну совість і не йти на поводу у так званих захисників трудового люду.Правий .І я його в сіляко підтримую.Бачив великог націоналіста-чорнобильця Луначевського який тримав ганчірку комуністів.Що вже йому потрібно я його не розуміюйого як пільговика.у бажаю витримки.І менше звертати на запінених увагу.  (написано 03.03.2013 в 13:27 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : правильно Вік! але комуняки продажні цього не розуміють і тільки шкодять громаді. а швидку треба комунякам і Остапу викликати бо вже геть у них дах поїхав. їх треба всіх в дурдом відправити щоб ними не смерділо.  (написано 03.03.2013 в 13:34 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Остап-2 : Це не початок,це ваш кінець ,убогі засраннці.Так правда ,таких Остапів набагато більше ніж ви засранці думаете.А твій Ігор -перший засранець після а і Башинського.  (написано 03.03.2013 в 13:47 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : таких сволот як ви Остапи дійсно одиниці. продажні кацапськи холуї прислужники комуняк пархатих. А Піголь Бачинський Си-дор-це патріоти. і не лізьте до них своїми брудними язиками бо повідриваємо. Слава Україні!  (написано 03.03.2013 в 14:04 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
? : Те що написав Ігор суцільна правда. Тільки ця правда не в його бік. Всім було зрозуміло, що ця провакація, яку запропонував Ігор не вдалася. А провокація задумана була стінка на стінку. І тому були міліціянти в броніжелетах, касках та дубінках. Правда вони стояли не на сходах міської ради, а дивилися з вікон третього поверху. Так скажи добродій Ігор, хто запланував цю провокацію? Хто заздалегідь привів міліцію на третій поверх? Хто задумав привести робітників ЖЕКу та водоканалу? Хто надоумив проводити, в цей час, мітінг на захист комунальних служб? Думаю тобі ще буде вказано від твого начальника, що ти невдалий дурень та провокатор. Якби не дай Бог сталися сутички, ти думаешь авторитет твого начальника виріс? Кути ти його штовхаєш? На кого ти хочешь перекласти відповідальність. Ти що не розуміешь натовпу? Твої методи такі як і у правлячої партії, створити провокацію і за рахунок правоохоронних органів все вирішити. Ти, як завжди будеш в сторонці, а відповідати буде твоє начальство. Йому і так не солодко зараз. Ти славний "ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ - ПОЗАПАРТІЙНИЙ" не бачив обличчя робітників, яких примусово привели. Ці робітники стояли похмурі з тими плакатами що ви їм всучили в руки. І коли пан надав наказ розійтися, вони з радісттю пійшли на робочі міста. Перевізників було всього 4 чоловіка. І коли ти їм запропонував виступити, вони відказалися. Бо перевізники почули, що не в їх ділах справа. ПРОВОКАЦІЯ з твого боку невдалася.   (написано 03.03.2013 в 14:04 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : ач як викручуюця комуняцька наволоч. правда очі вже виколола то за брехню взялися. Так їх Ігоре! викривай кацапню недобиту! Слава україні!  (написано 03.03.2013 в 14:08 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
вік комуністу : Приклад як ви перекрасились це те як ваш бувший прихватизував гостиницю.І вмить забув ким був раніше.  (написано 03.03.2013 в 14:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : що ти тут комуняка брешеш. мій швагро працює у водоканалі. ви скажіть спасибі що вони вам комунякам морди там не набили. бо вже хотіли аж руки чухались. якби я там був то виб там юшкою точно вмилися.  (написано 03.03.2013 в 14:31 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
грицько : "патріотику" ти не стомився? трохи відпочинь, бо захворієш.   (написано 03.03.2013 в 14:34 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : заплануйте но ще щось подібне тоді побачите що з вами буде і напишіть щоб усі прийшли на площу. тоді побачимо де ви будете і куди драпати будете барани недорізані. Комуняку на гілляку! Слава Україні! Героям Слава!   (написано 03.03.2013 в 14:36 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
вік патріоту : А як ти таке пишеш.Не мона бити літніх і хворих людей.Як би в Яблунівці таких хворих били, то що було б.До них треба лагідно.Хворі люди, яких комуністична ідеологія зробила каліками заслуговують на прощення.Бог їм суддя.  (написано 03.03.2013 в 14:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Патрийот видохся...  (написано 03.03.2013 в 14:43 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : правильно Вік! будемо їх лагідно на гілляки вішати і прощати заодно  (написано 03.03.2013 в 14:43 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
грицько : "патріотику"! зло, яке ти випромінюєш, має властивість матеріалізовуватись. охолонь!!!  (написано 03.03.2013 в 14:48 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : патріот правий.Тільки трохи ємоційно пише.Але я його розумію.Набридли злодюги.Не було б так прикро коли б це були не ряжені.  (написано 03.03.2013 в 14:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Шановна украінська громадо! Не потрібно ображатися на комуністів. Вони хворі люди! На хворих людей гріх ображатися,- їх потрібно лікувати! В деяких випадках примусово. Комуністи це партія збоченців. Ленін є їхнім вождем ОТЖЕ!!! Посудіть самі, адже факти вперта річ. сайт ПЕРЕПОСТ!!!!Про всяк випадок скопіюйте інформацію у себе в архіві!!!! Комуняки її знищать. Тому зробіть перепост! ПЕРЕПОСТ!!! Щоб правду про комуністів дізналось максимально багато людей!!!  (написано 03.03.2013 в 15:58 з адреси:  37-229-112-216-broadband.kyivstar.net)
неодикватний : Перший сексот-сам Піголь коли так про іньших людей говорить.Ці пенсіонери, вони життя прожили ,а зарас нікому непотрібні для всіх вони люди-невидимки.Дай Боже і автору і патріотам дожити до їхнього віку,от тоді вони відчують себе на їхньому місті. Я особисто не підтримую ні комуністів ні жодних іньших партій.ЖОДНИХ. Бо немає їм неіякої різниці. На людей всім начхати ,ми просто мясо . Я для себе обрав гуманізм ,поважати і любити людей потрібно ,а не партії і вчення ,дбати про іньших та допомагати не словом ,а ділом
     
     
     Для пана Н.П. от чесно хотів би я побачити як ти спробував би " бы разок-другой дубинками по спинам пройтись " для тих старенькіх бабусь , і що з тобою зробилиб їхні діти та онуки...
     
       
(написано 03.03.2013 в 16:20 з адреси:  119-219-200-46.pool.ukrtel.net)
вік неодекватному : Ти нормальний і розумний якщо це твое кредо.Я також не підтримую жодних тому що на відміну від інших прозрів, і тепер знаю що вони всі негідники.І буду добре коли вони по черзі скуштують баланду і посплять на шконках, а замість туалету посидять на параші  (написано 03.03.2013 в 16:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : Комуняку на гілляку! Ігорю честь! Си-дору - шана! Слава Україні! Героям Слава!  (написано 03.03.2013 в 16:33 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : неодекват а ти прийди другий раз на площу і мене повідом тоді не тульки скоштуєш палицю але й юшкою вмиєшся комуняка недобитий. Бо є пенсіонери а є стара комуняцька наволоч яка з України кров пила і пье!  (написано 03.03.2013 в 16:37 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : крапки, класний сайт!!!!!! як раз для славутських комуноїдів!!!!!!! Дивіться тварюки і не кажіть що не знали.  (написано 03.03.2013 в 16:47 з адреси:  153-170-55-37.pool.ukrtel.net)
ЮРІЙ : Гадаю ця замітка, має побити усі рекорди по кількості коментарів і матюків . З повагою ставлюся до міського голови , проте останні подіЇ в місті , підірвали йому авторитет . Запитаєте чому ? А тільки тому , бо він в опозиціЇ до діючоЇ влади . Коли б він був членом ПР, переконаний не було б ні яких мітенгів . І мовчали б , та погоджувались з любими тарифами , особливо товаріщі комуністи які так конструктивно і плідно співпрацюють з регіоналами у вред для украЇнськоЇ спільноти . Яка терпить і приказує ; Аби не гірше...  (написано 03.03.2013 в 22:04 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : згоден повністю з юріем.і грошей нам ніхто не дасть поки у нас опозиція.до 2015 будемо терпіти.  (написано 03.03.2013 в 22:08 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
@ : Пакращення, панове таваріщі, пакращення за яке ви голосували - наступає! Якого поца не поїхали в Київ до Симоненіна, до Буряка, а приперлися до опозиційного міськвиконкому?
       
(написано 03.03.2013 в 22:31 з адреси:  211-126-124-91.pool.ukrtel.net)
лехторат : Опозиційним хай буде вдома з жінкою,а тут хай працюе на громаду.А не х....займаеться.Якщо хоче працювати.Бо як вибрали ,так і нагонимо.А то його бачте мова турбуе і пенсійна реформа,а в основному в ньго все добре...  (написано 04.03.2013 в 07:05 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
жко : Ігору-respekt від усіх працівників жКО! Ми були на мітингу і все бачили. Особисто умене було враження, що попав у комуністичний звіринець. Стільки ненависті у людей я ще не бачив. І головне, що ніхто не розуміє, що ціни на все підняв Уряд. А В.Б. і працює на громаду а не на окрему її частину. Повністтю його підтримуємо!  (написано 04.03.2013 в 07:35 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : Це питання підняли не декілька бабусь і дідусів, а професійні провокатори - комуністи-Максимчук, Пономарьов і Гапонюк. Вони підбурили людей. І це питання треба не тут піднімати, а в Києві. Треба спочатку розібратися, а потім верещати. Sидор-молодець. Наші діти ніколи не будуть комуністами!  (написано 04.03.2013 в 08:36 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
сергію : Вони будуть джурами ,а потім "попандопалами"...  (написано 04.03.2013 в 08:52 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Джурами, то добре. Дай Боже щоб не Віками:)  (написано 04.03.2013 в 08:54 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Сергій : І ще абсолютно погоджусь з коментарем Юрія. Опозиційна міська влада як кістка в горлі для комуністів і регіоналів. Через це весь сир-бор.  (написано 04.03.2013 в 10:22 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік сергію : Я тобі що в борщ насрав. ти і тупе  (написано 04.03.2013 в 10:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Сергій : Прикро лише за Свободу. Чого вони взагалі приймали в цьому неподобстві участь?  (написано 04.03.2013 в 10:42 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
ПП водій : подтримую статтю Ігора Піголя. Ганьба комуністам і Гапонюку. Свобода зрадила підприємців. Більше голосувати за неї буде тільки дурень.  (написано 04.03.2013 в 12:05 з адреси:  175-166-52-37.pool.ukrtel.net)
пенсыонер -пп водыю : А за що ганьба?За те що добиваються справедливосты?А вам не ганьба,що дурите народ?  (написано 04.03.2013 в 12:17 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
ПП водій : за те що брешете і хочте їздити за наш рахунок.  (написано 04.03.2013 в 12:26 з адреси:  175-166-52-37.pool.ukrtel.net)
ПП водій : ми побачили,як ви себе вели на мітингу. Так себе нормальні люди неповодять. Ганьба!  (написано 04.03.2013 в 12:28 з адреси:  175-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Николай : Да, Игорь, жестковато конечно, но в целом правильно. Как всегда +100% Жаль не знал. Такое шоу пропустил((  (написано 04.03.2013 в 13:06 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
пп водію : Якщо Вам так важко працювати-кидайте цю роботу,На Ваше місце прийдуть люди ,які будуть чесно робити свою роботу.А з людьми жартувати нікому не раджу.  (написано 04.03.2013 в 13:14 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
николаю : Шоу Вы привыкли устраивать,а сдесь реалии жизни.  (написано 04.03.2013 в 13:16 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Слюсар : З комуняками не жартують, їх потрібно знищувати як ракову пухлину, поки та не дала метастазів. Це гарно робили холодноярці і бандерівці. Потрібно переймати їх практику.  (написано 04.03.2013 в 13:20 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
вік : Прикро бачте сергію за свободу.Так ця партія була створена партіею регіонів.Приклад наташі, яка була правою рукою юльки а потім її послала на х..за що отримала пост міністра.Молодець.Е розум на відміну від деяких лідерів опозиції.А пп зауважу, щоб не їздили на шару і не було вибраних пп.то міській владі треба зробити талони. які коштують копійки і роздати пільговикам, а ті в свою чергу при здачі їх в соцзахист отримають гроші за проїзд пільговиків .Як це зробити.На приклад. Управління праці отримуе певну кількість коштів на пільговиків.Потрібно їх розділити на кількість пільговиків-умовно.І роздати їм талони.Ось тоді і буде соц.справедливість і зникне корупційна складова, коли ніхто не знае скільки хто кого перевіз,і по друге зникне автобус з буквою П. тому що перевізники всі будуть в однакових умовах.А так е можливість і деякі кошти відмити.В біларусі така система вже давно працюе.А то тільки і знаете що вміете кричати ганьба взамін нічого не запропонувавши.І на останок.Свобода зрадила і студентів запропонувавши Львівській Облраді поки що обмеживши їм пільговий проїзд.  (написано 04.03.2013 в 13:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : Цитата: (А з людьми жартувати нікому не раджу) Я ведь ролик тоже смотрел, уважаемый, и поддерживаю водителя. Обычно Люди так себя не ведут. Поэтому для меня это шоу.
     Цитата: (З комуняками не жартують, їх потрібно знищувати як ракову пухлину, поки та не дала метастазів. Це гарно робили холодноярці і бандерівці. Потрібно переймати їх практику). Эта практика конечно тоже жестковата и вызывает вопросы, но коммунисты поступали именно так.
     Цитата: (Неважно, какая партия подняла социальный вопрос, зачем срывать свою ненависть, злобу, оскор старшее поколение, которое вас вырастило…) Вы ролик внимательно смотрели, уважаемый? Все было как раз наоборот. Ненависть срывали коммунисты на мэре, а не наоборот. Даже то, что они кого-то вырастили (дай Бог, что бы не похожих на себя) не дает им право так себя вести. А уважаемый Игорь Пиголь просто умело передал настроение.
      
(написано 04.03.2013 в 13:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : З яких пір золотарук взяв собі нік 4крапки.Що не хватае сміливості  (написано 04.03.2013 в 13:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Слюсар : Золотарук хвора людина. Розумово. Він був в сраці у всіх партіях і громадських організаціях і всюду його перли як сирливого кота. Не чіпайте його - менше смороду буде.
     Комуністам - де урочисто обіцяний комунізм у 80-х роках минулого століття? Патронів не хватило? Всрались - сидіть собі тихенько, сопіть у дві дирки і попедуйте. 
(написано 04.03.2013 в 13:48 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
вік : Пише дебіл, що наша молодь не вміе працювати.Вміе,але так як робили ми, за часів срср-за кусок хліба не хоче, і я молодь підтримую.Дійсно старі пердуни повстроювались чинушами де пі...не мішки носити, а наших дітей рабами робить. Своїх виблядків навчаючи за кордоном В.Мене слово золота молодь осоціюется зі словом сучі дармоїди. які не знають що таке поле і як росте картопля.Кого образив вибачайте-накіпіло.  (написано 04.03.2013 в 13:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : звездам. Значит, если я поддержал Пиголя, я ему сапоги лижу. А если вы поддержали неадекватных ленинцев, у вас такая гражданская позиция. А не те ли это звезды, которые где-то на этом сайте призывали к толерантности и взаимному уважению? Я вот после ваших слов как то все больше Слесаря уважать стал……..  (написано 04.03.2013 в 13:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Конечно, конечно! Это только у коммунистов совесть есть. У остальных на ее месте, что то другое выросло.  (написано 04.03.2013 в 14:05 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : У них кто говорит правду и чесно,тот- ."Слесарь"-молодец.С Вами все ясно !С такими "слесарями"далеко не уедете.  (написано 04.03.2013 в 14:09 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік 4крапкам : А діти в тебе е чи, ти вже їх пристроїв десь так на тепленькі місця.І від війська мабуть відкосив.Ти чого чужих дітей ображаеш.Ти ще про мою совість будеш патякати .А то бач Бендера йому заважае.А чому не згадаеш ежова, ягоду.берію та дзержинського які залили кровью невиних ліси та поля  (написано 04.03.2013 в 14:11 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : І шо за крапки тут е.невже з психічки повтікали  (написано 04.03.2013 в 14:16 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : О.. я вгадав 4зірки старий пердун.А ну с..віддай місце молоді-тварюка.Мало нагріб  (написано 04.03.2013 в 14:18 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : звездам. Вы, может, и беспартийный, но как видно даже невооруженным глазом, до мозга костей - коммунист. Вас выдает абсолютное, я бы даже сказал, патологически-враждебное невосприятие иной точки зрения. С такими то качествами вам давно пора в компартию, уважаемый!  (написано 04.03.2013 в 14:23 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік зіркам : Не хочу приватної зустрічі.Я психічно хворих дуже боюся.Ще вухо відгризеш.Ти ж голодний.Бачиш як за пару гривень кричав на мітингу.Що,обідніеш якщо людям зарплатню підвищать.Вони й так отримують мізер.  (написано 04.03.2013 в 14:29 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : ''Я знаю город будет, я знаю саду цвесть, когда такие люди в стране советской есть!''  (написано 04.03.2013 в 14:33 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Не хочу вас бачити.З вами сперечатися марна справа.Легче стіну лобом продовбати.Прощавайте.Бувайте здорові і цілуйте жінок і коханок в брови  (написано 04.03.2013 в 14:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : ти дурень.мені ще 40не мае.а кого ти маеш під ніком вік.вгадаеш-звільню від сплати внесків в кпу.  (написано 04.03.2013 в 14:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : звездам. А вы всех-то под одну гребеночку не чешите и коммунистическим мировоззрением не меряйте. То, что я абсолютно не разделяю ваши взгляды, еще не означает того, что я собираюсь вас повесить:)   (написано 04.03.2013 в 14:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Після того, коли "патріота" попередили про кримінальну відповідальність за розжигання громадянської ненавісті, він відразу перейшов на "ПП водій". Дивись друже, погано закінчиш свою писанину. Це саме стосується і "віка". Що стосується Піголя, то він також підпадає про кримінальну відповідальність.   (написано 04.03.2013 в 14:51 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Вот они и бесятся ,что "звездочек" в Славуте еще много ,и они правы.  (написано 04.03.2013 в 14:52 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Николай : А никто не бесится. И пугать уголовной ответственностью никого не надо. Чай не в СССР живем:)  (написано 04.03.2013 в 15:01 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Та вы подурели от злобы. Почитайте новый КПК и узнаете кто кого пугает.   (написано 04.03.2013 в 15:06 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Лично у меня никакой злобы нет. А вот у вас она просматривается. Но даже если она есть, это не наказуемо. Вы лучше у коммунистов спросите, откуда у них столько душевного «добра» взялось первого марта. Судя по ролику, очень «добрые» старушки собрались.  (написано 04.03.2013 в 15:12 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Слюсар : Постановление ЦИК и СНК СССР от 7 апреля 1935 года.
     Хочу нагадати що це постанова більшовицької влади про кримінальну відповідальність з 12-річного віку. Ви, кровожерці, страчували малих 12-річних дітей! І після цього ще будете вчити мене моралі? Читаючи спогади чудом вцілілих жертв і очевидців ваших злодіянь - кров холоне в жилах! Ви і ваші нащадки прокляті на всі віки! 
(написано 04.03.2013 в 15:13 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
Николай : Они, Слесарь, своих грехов не помнят. Старенькие совсем, понимаешь, память подводит..  (написано 04.03.2013 в 15:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
     1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью, цветом кожи, языком, а также прямое либо косвенное ограничение прав или установление прямых либо косвенных привилегий по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и иных убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или иным признакам, — наказываются штрафом от двухсот до пятисот не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок до пяти лет, с лишением права занимать определённые должности или заниматься определённой деятельностью на срок до трёх лет или без такового.
     2. Те же действия, соединенные с насилием, обманом либо угрозами, а также совершённые должностным лицом, — наказываются штрафом от пятисот до тысячи не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или ограничением свободы на срок от двух до пяти лет.
     3. Действия, предусмотренные частями первой или второй настоящей статьи, совершённые организованной группой лиц или повлекшие гибель людей либо иные тяжкие последствия, — наказываются лишением свободы на срок от трёх до десяти лет.
     
     Источник сайт 
(написано 04.03.2013 в 15:37 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Слюсар : : Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
     
     Тут нічого не сказано про приналежність до компартії.
     
     Питання: в якому році ви колгоспникам паспорти видали, що було равноправіє? Скільки на трудодень платили? Пенсію тим самим колгосникам коли призначили? Скільки кілокалорій у перерахунку на баланду видавали етапованим посеред зими до Сибіру матерям з малими дітьми? 
(написано 04.03.2013 в 15:51 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
Слюсар : Вашим злочинам немає терміну давності. Потрібно буде і царя гороха згадаємо. А розповіді моїх дедушек-бабушек я добре помню. І про голод, і про репресії, про ті самі порожні трудодні і про те як гнали на німецькі танки з однією рушницею на трьох.  (написано 04.03.2013 в 15:57 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
Николай : Точкам и звездам. Я не оправдываю грубость, но такими «нарушениями» весь интернет кишит, даже официальные сайты. К тому же «разжигание», «унижение», «оскорбление» и т.д. по национальному или религиозному признаку еще доказать надо. Для одних «москаль» или «хахол» – унижение, для других нет. К тому же официальной трактовки этих слов нет ни в одном уголовном кодексе.   (написано 04.03.2013 в 16:40 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Так что же мешает и вам признать сталинские преступления? А то, что репресированых реабилитировали и то, что началось грандиозное строительство разве смягчает вину Сталина и его упырей перед человечеством? Ну и логика у вас, уважаемые. С такой логикой вы далеко пойдете. Оправдать столько жертв освоением космоса, это конечно круто. Даже Сталин до такого не додумался.  (написано 04.03.2013 в 16:49 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Слюсар : "...репрессированных реабилетировали... "
     Втираю слёзы умиления!
     
     Може ви і з могил їх підіймете? А якщо Сталін такий кака, то чого з його портретами досі носитеся? В Запоріжжі чого його ідола втулили? Це не разжигание ненависти? Ваш Симоненко, будучи торік у Славуті чого його ставив у приклад до любові до... лісів? (Люди - херня, хто їх рахує, ліси, бачте, він любить. А людей хіба що на лісоповалі)
     
       
(написано 04.03.2013 в 17:00 з адреси:  67-173-124-91.pool.ukrtel.net)
Остап : Слюсар та Николай! Притормозите немного! Какое число на дворе? Что Вы со Сталином?
     Не об этом сечас речь.
     Надо сегодня понять, что гражданский мир наше общее наидрагоценнейшее достояние. Всякий кто вольно или невольно, в любой форме, покушается на него является преступником. 
(написано 04.03.2013 в 17:14 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
 : и сколько ж вас тут  (написано 04.03.2013 в 17:20 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : От комуністи і покушаються. Хіба незрозуміло?  (написано 04.03.2013 в 17:46 з адреси:  36-160-55-37.pool.ukrtel.net)
* : Слюсар і Микола праві. Перш ніж миритися з комуністами-нехай вони покаяться. Ігорю, дякую за статтю.  (написано 04.03.2013 в 17:49 з адреси:  36-160-55-37.pool.ukrtel.net)
 : 26 березня відбудется вистава ненормальна.це що про тих хто галасував на мітингу.як бистро артисти реагують на ситуацію.уважуха їм.  (написано 04.03.2013 в 19:38 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : Перечитав схвильовані коментарі сталіністів, вибачте але я не можу їх по іншому назвати, ще раз. Я не можу повірити, що в нас час, ще є люди, які той режим, що існував, називають справедливим і прогресивним. Не бачили видно бід люди і не дай Боже щоб побачили, як моя сімя. Тож подаю ці данні і сподіваюся на прозріння всіх нас.
     
     Перечень преступлений советского режима за все годы, начиная с 1917 года, весьма велик, включает множество событий и занимает многие страницы.
     
     Приведем поэтому список наиболее серьезных и значимых преступлений коммунистического режима, подтвержденных документально:
     
     1. Организация т.н. "красного террора", когда согласно постановлению Советского правительства 5 сентября 1918 г. была внедрена практика взятия заложников, внесудебных расстрелов и организованы концлагеря для "социально-чуждых" слоев населения и политических противников.
     2. Массовые репрессии против крестьян - т.н. "раскулачивание", выселение, аресты и расстрелы по решениям троек Полпредств ОГПУ. 1930-1931 гг.
     3. Организованное Сталиным и Политбюро ЦК ВКП(б) масштабное изъятие зерна для засыпки в государственные хранилища и продажи за границей, в результате чего возник искусственный голод. От голода погибло в СССР от 7 до 12 млн. человек, в том числе от 3.5 до 4.5 млн. населения Украины, 1932-1933 гг..
     4. Массовые аресты и расстрелы по т.н. "кулацкой" операции НКВД - расстрелы согласно заранее намеченным квотам. Июль 1937 - ноябрь 1938 гг. (арестовано 767397 человек, из них 386798 расстреляно)
     5. Массовые аресты и расстрелы по национальному признаку в рамках т.н. "национальных операций" НКВД (немецкой, польской, "харбинской", латышской и т.п.) Июль 1937 - ноябрь 1938 гг. (арестовано около 350 тыс. человек, из них 250 тыс. расстреляно)
     6. Массовые аресты и расстрелы граждан Монголии, проведенные советским НКВД. 1937-1938 гг. (арестовано около 25 тыс. человек, из них около 20 тыс. расстреляно)
     7. Репрессии против членов семей осужденных за "измену родине". В период 1937-1938 гг. в качестве "членов семей изменников родине" (ЧСИР) было арестовано свыше 18 тыс. жен и 25 тыс. детей были помещены в детские приемники НКВД.
     8. Расстрелы и осуждение по т.н. "расстрельным спискам", когда мера наказания определялась не судебными органами, а самим Сталиным и его ближайшими соратниками по Политбюро - Молотовым, Ворошиловым, Кагановичем, Ждановым, Микояном и др. За период февраль 1937 - октябрь 1938 гг. были вынесены санкции на осуждение по 383 спискам, содержащим 44 тыс. фамилий, из них 39 тыс. - к расстрелу.
     9. Санкция Сталина о применении в НКВД в ходе следствия т.н. "мер физического воздействия" - т.е. пыток и истязаний. Телеграмма, подписанная Сталиным 10 февраля 1939 г., подтвердила "правомерность" этой практики, принятой в 1937 г. В более поздние годы Сталин продолжал давать указания о применении пыток, например, в ходе т.н. "дела врачей" в 1952-1953 гг.
     10. Заключение т.н. "Пакта о ненападении с Германией" и подписание секретного протокола о разграничении сфер влияния СССР и Третьего Рейха. Согласно этому тайному протоколу СССР начал проводить акты захвата соседних территорий и в качестве союзника Гитлера участвовал в разгроме государственности Польши, начал войну с Финляндией, оккупировал Латвию, Литву, Эстонию, Бесарабию. В итоге СССР был обвинен международным сообществом в проведении агрессивной экспансионистской политики и исключен из Лиги наций. Август 1939 - лето 1940 гг.
     11. Санкционированные Сталиным и Политбюро ЦК ВКП(б) массовые депортации гражданского населения по т.н. "классовому" и национальному признакам:
     - Выселение польских граждан с территории Западной Украины и Западной Белоруссии 1939-1940 гг.
     - Выселения граждан из Прибалтики и Молдавии в мае - июне 1941 г.
     - Выселение немцев, калмыков, чеченцев и ингушей, карачаевцев, крымских татар и других народов в 1941-1945 гг..
     - Выселение из Прибалтики и Молдавии в 1949 г. т.н. "кулаков".
     - Выселение украинцев во второй половине 40-х годов "за пособничество УПА".
     12. Массовый расстрел военнопленных польских офицеров и гражданских лиц по решению Политбюро ЦК ВКП(б) от 5 марта 1940 г.: в апреле-мае 1940 г. органами НКВД в Катыни, Медном и Харькове расстреляно 21857 польских граждан.
     13. Проведенные по указаниям Сталина бессудные расстрелы заключенных в тюрьмах осенью 1941 г.: в Орловской тюрьме, в московских тюрьмах, в Куйбышеве.
     14. Санкционированные лично Сталиным акты индивидуального террора - тайные политические убийства, осуществленные госбезопасностью за границей и в СССР.
     15. Организованные по указаниям Сталина советниками МГБ СССР показательные судебные процессы в Венгрии, Болгарии и Чехословакии в 1949-1952 гг.
     
     Перед украинским обществом и государством стоит безотлагательная задача правовой квалификации преступлений, имевших отношение к Украине, перечисленных и многих других, как например, репрессий против украинских церквей. И правдивого рассказа о нашей истории и о преступлениях коммунистического режима.
     
     Чем лучше будет решаться эта задача, тем меньше рудиментов коммунизма будут переживать наши дети и внуки. А если этого не делать, то мы будем постоянно испытывать стыд и позор от чествования и возвеличения Каннибалиссимуса.
     
     Список составлен Научно-информационным и просветительским центром международного общества "Мемориал"  
(написано 04.03.2013 в 21:11 з адреси:  36-160-55-37.pool.ukrtel.net)
вік правим і лівим : наберіть в гуглі запит.что происходит в никополе або повстання козаків проти ермян.дуже цікаво.а тоді ляпайте про патріотизм.ось де справжні патріоти  (написано 05.03.2013 в 07:02 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : вибачаюсь.ось що потрібно набрати.не пожаліете.http:svpressa.ru/all/article/55325  (написано 05.03.2013 в 07:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : уточнення не 55325 а56325  (написано 05.03.2013 в 07:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : вже сайт хтось заблокував.треба набирати.анонимный атаман о событиях в никополе  (написано 05.03.2013 в 07:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Остап : Думаю що треба не тільки жахатись тими явищами що були в минулому, але й докопатись до причин тих явищ   (написано 05.03.2013 в 08:38 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
 : класний фільм є , як сталін з гітлером ділили світ : 1941. Запрещенная правда  (написано 05.03.2013 в 09:18 з адреси:  95.141.28.55)
сталинист славутчанин : * ты брехло и мемориал твой брехло.   (написано 05.03.2013 в 10:39 з адреси:  145-210-132-95.pool.ukrtel.net)
Слюсар : О! Ти диви! Знов повилазили комуняки як жуки колорадські. Давили і давити будемо!
     Ніколи за 70 років свого панування ви не мали і не матимете підтримки у простих людей! Кривавий слід по собі залишили і трупний сморід. 
(написано 05.03.2013 в 10:50 з адреси:  247-115-124-91.pool.ukrtel.net)
тарас : Давилки у тебя не хватит.   (написано 05.03.2013 в 11:09 з адреси:  145-210-132-95.pool.ukrtel.net)
слюсарю : А мы никогда и не от кого не прятались,тем более от таких засранцев как ти.Это вы как кроты по схронам прятались.Славута никогда не пойдет на поводу у ЗАСРАНЦЕВ.Ваше кодло только языками трепать и способно.Пользы от вас-0!  (написано 05.03.2013 в 12:38 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Славутчанин : Геть червонопузу заразу!!!  (написано 05.03.2013 в 13:43 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас : иди в схрон чучело.  (написано 05.03.2013 в 13:54 з адреси:  145-210-132-95.pool.ukrtel.net)
Слюсар : Це коли в ленінців-сталінців немає аргументів, то закіпаєт разум возмущонний. Кришку рве. Дно, дно тримайте пальцем, бо воно у вас давно пускає.  (написано 05.03.2013 в 14:44 з адреси:  247-115-124-91.pool.ukrtel.net)
Слюсар : сайт
     Це, щоб не бути голослівним. Аргумент. 
(написано 05.03.2013 в 14:57 з адреси:  247-115-124-91.pool.ukrtel.net)
Р.В. : Підтримую всіх нормальних і патріотичних людей!  (написано 05.03.2013 в 19:02 з адреси:  177-161-52-37.pool.ukrtel.net)
пісець : повний пісець. Тут що Мамай пройшов?  (написано 14.03.2013 в 20:25 з адреси:  14-239-95-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 4 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік