Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.02.2013 ПАЛІННЯ І ЗДОРОВ’Я

«Не можу кинути палити», - на жаль саме такі слова чую майже щоденно під час лікарського прийому від пацієнтів, які одержимі недугом тютюнопаління і якиім за станом здоров'я вкрай не бажано палити. І дуже прикро, що майже за 20-річну лікарську діяльність можна перерахувати на пальцях тих, хто послухав порад і переміг тютюнового змія.
     Болить душа і розривається серце, коли бачу дівчат і жінок з цигаркою в руках, коли від вагітної тхне їдким димом. І найстрашніше, що ці люди не усвідомлюють того, що стають наркоманами, залежними від нікотину, який міцними кігтями впивається в їх душу і тіло.
     Часто говорять, шо крапля нікотину вбиває коня. Це дійсно так, бо нікотин - це надзвичайно сильна отрута, яка діє переважно на нервову систему, травлення, а також дихальну та серцево-судинну системи. Відомі смертельні випадки від викурювання двох-трьох цигарок, смерть настала в результаті рефлекторної зупинки роботи серця й органів дихання. При нікотиновому отруєнні виникає слинотеча, нудота, збліднення шкірних покривів, слабкість, запаморочення, сонливість, головні болі, шум у вухах, падіння
     артеріального тиску.
     У тютюновому димові міститься близько 4 000 хімічних компонентів (у тому числі 43 канцерогени), які шкідливо впливають на всі органи та системи організму. Пам'ятаймо, що тютюнопаління один із найважливіших факторів ризику серцево-судинних захворювань, смертність від яких у курців у 2 рази вища, ніж серед тих хто не палить. Паління на 30-40% обумовлює смертність від шемічної хвороби серця.
     Тепло тютюнового диму та хімічні речовини,що знаходяться у ньому (аміак, кислоти, анілін, сірководень та інші)
     подразнюють слинні залози, тому у курців посилене слиновиділення. Отруйні речовини диму (анілін) переходять в слину, діють на слизову оболонку шлунка, викликаючи гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки.
     Украй шкідливий вплив має аміак, що міститься в димові. Цей газ добре розчиняється у воді з утворенням нашатирного спирту, який має властивості лугу і подразнює слизову оболонку бронхів, викликаючи бронхіт курців.Згодом знижується опірність організму до інфекційних захворювань зокрема туберкульозу легень.
     Паління вбиває жінок раніше ніж чоловіків, особливо згубно воно впливає на вагітних жінок. Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшення росту і ваги плоду). Чим більше диму вдихається матір'ю (навіть якщо вона
     сама не курить, а знаходиться в прокуреному приміщенні, тобто є пасивним курцем), тим більше виражений ступінь гіпотрофії в дитини. Паління під час вагітності призводить до підвищення ризику передчасних пологів. Уроджені вади серця, головного мозку частіше зустрічаються у дітей, чиї матері палили під час вагітності. Паління матір'ю може збільшити ризик синдрому раптової смерті немовляти. Крім того, ці діти мають видимі відхилення у фізичному й інтелектуальному розвитку. Вони частіше хворіють, гірше вчаться, відстають в рості.
     Тому, якщо ви піклуєтесь про здоров'я своєї дитини, вам варто назавжди відмовитись від цигарок. Не будьте байдужими до свого здоров'я та до здоров'я своїх ближніх, зігрівайте їх любов'ю, теплотою своєї душі, а не їдким димом. Бажаю вам сили волі і терпіння у боротьбі з тютюновим недугом.
     
     Л. В. Рудюк, лікар загальної практики, сімейний лікар


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік