Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.02.2013 ГРА В СНІЖКИ З УРЯДОМ

Гасло «Хліба і видовищ!» в зимовий період неминуче доповнюється вимогою тепла. Голод - не тітка, а мороз, навіть якщо і не великий, то все одно прожити взимку без газу і електрики в нашій країні зможуть далеко не всі. Про газ розмова окрема, а от
     за електроенергію українці платять менше за всіх у Європі. Наприклад, у Болгарії її ціна для населення вище в 3 рази, а в Німеччині взагалі - в 10.
     «Але ми ж не Німеччина», - заперечить читач, і буде правий. У німців і життя інакше, і зарплати незрівнянні. Скоріше ми Болгарія - в усякому разі, українські підприємства платять за електрику стільки ж, скільки болгарські. А невисока «соціальна» ціна для населення утримується у нас за рахунок штучно занижених атомних тарифів і вітчизняноaї промисловості, яка бере на свої плечі частину вартості електрики, яку споживають громадяни. Однаково вигідно виходить всім: і пенсіонерам і мільйонерам.
     Тариф на атомну електрику в Україні - 20,53 коп. за 1 кВт • год - втричі менший ніж для теплових електростанцій. Зважаючи на те, що атомна енергетика виробляє майже 50% всієї електроенергії в країні, відбувається приховане дотування кожного мешканця. Усіх без винятку - від немовляти до глибокого старця. Адже середня ціна електрики в оптовому ринку України складає 43 коп. за 1
     кВт • год, а ми сплачуємо за неї всього 28 коп. Різниця лягає на плечі вітчизняної промисловості, яка купує електроенергію по 90 копійок за ту ж кіловат-годину. У минулому році розмір подібного завуальованого перехресного субсидіювання склав 35
     млрд. грн.
     Дуже зворушлива і схвальна турбота про людей, ось тільки «талія» української промисловості неухильно зменшується в об'ємі. Так за офіційними даними промвиробництво в Україні в 2012 році знизилося на 1,8%, при цьому в грудні відбулося найбільше падіння - в порівнянні з листопадом показник впав на 3,9%. Неофіційна інформація набагато більш сувора і говорить про 20 відсотковий провал.
     І якщо промисловість «худне», то атомна енергетика стрімко «старіє» - 30-річний термін експлуатації 10-ти з 15-ти діючих атомних енергоблоків добіжить кінця вже до 2020 року. І чи буде продовження терміну їх експлуатації – наразі невідомо... Де вже
     тут думати про зайві кілограми приросту - хоч би рукам вдалося утримати штани, що спадають.
     Тим часом тариф, встановлений нині для «Енергоатому» Нацкомісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики, не включає в себе ані кошти на підвищення безпеки ядерних енергоблоків, ані інвестиційну складову. В результаті на сьогоднішній день план заходів щодо продовження термінів експлуатації виконується в неповному обсязі, а з введенням нових потужностей виникла заминка. Здійснення планів з будівництва двох енергоблоків на Хмельницькій атомній станції застопорилося. Незважаючи на те,
     що минулого року Верховна Рада ухвалила Закон «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції», його реалізацію гальмують складнощі з фінансуванням проекту, до яких нещодавно додалися нові вимоги Державної інспекції ядерного регулювання України ( ДІЯРУ) ...
     Зараз модно розмірковувати про альтернативні джерела електрики: наприклад вітрової та сонячної енергії. Мовляв, як це прогресивно, безпечно і добре для екології. Адже якщо чогось в Україні і не достає, то начебто вітру і сонця повинно вистачати всім
     і платити за них поки що не потрібно. От би нехай промисловість і населення і задовольняли свої енергетичні потреби з цих дармових джерел - і економічно вигідно і природі користь. Замість труб, що димлять - блискучі панелі сонячних батарей або симпатичні лопасті вітряків, які, за наявності розвиненої фантазії, можна прийняти за крила пасторальних вітряних млинів.
     Картина звичайно приваблива, але виявляється, що за альтернативну енергію теж потрібно платити, і платити чимало. «Зелений тариф» виробників вітрової енергії в Україні становить 1 грн. 22 коп, а сонячної - всі 5 грн. і 50 коп за кВт • год! І якщо взамін атомних енергоблоків, чий строк експлуатації добігає кінця, не будуть введені нові потужності, утримати ціни на електрику на при-
     йнятному рівні ніяк не вийде. А це значить, що зрив державних планів по продовженню терміну експлуатації діючих і введення до ладу нових блоків погрожує непередбачуваними наслідками.
     Вдалою ілюстрацією наслідків затягування з вирішенням стратегічних завдань в енергетичній сфері можуть служити нещодавні події у наших сусідів. Тисячі жителів Болгарії вийшли на вуличні протести проти підвищення тарифів на електроенергію. До протестів громадян підштовхнули величезні рахунки на оплату електрики, що прийшли в грудні: у ряді регіонів рахунки за зимовий період виявилися на 100% вище рахунків за ті ж місяці минулого року. Крім Софії протестувальники вийшли на вулиці Пловдива,
     Варни, Санданскі, Силістри, Гоце Делчево, Блекоти, Шумена, Ямбол, Велико-Тирнова, Бургаса, Монтани, Добрича, Карджалі - це всі адміністративні, економічні та культурні центри країни.
     Протестні заходи координувалися активістами в соціальних мережах. Напередодні в столиці Болгарії близько 500 осіб вийшли до будівлі Міністерства економіки, енергетики і туризму, стали вимагати відставки міністра Ділячи Добрева. Коли він вийшов до громадян для обговорення нагальних питань, деякі учасники акції почали скандувати «Мафія!» і кидати в міністра сніжками.
     Потрібно відзначити, що в січні цього року в Болгарії пройшов референдум з використання атомної енергії, на якому понад 60% тих, що проголосували підтримали будівництво АЕС. Але через низьку явку результати референдуму були визнані недійсними і рішення питання про будівництво атомної станції перенесли в Народні збори (парламент) Болгарії. В результаті реалізація планів з будівництва та введення в експлуатацію болгарської АЕС була відкладена ...
     Чи можливо подібний перебіг подій в нашій країні, і чи не будуть покинуті плани з будівництва блоків на Хмельницькій АЕС, покаже
     час. Сьогодні з упевненістю можна стверджувати лише те, що в Україні в державних діячів кидати сніжками не прийнято ...
     
     Ігор Демиденко
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 19

 : Геть Бандюковича і Азірова! Слава Україні!  (написано 27.02.2013 в 17:06 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
: : А на кого їх міняти?  (написано 27.02.2013 в 17:35 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
* : Дуже зворушлива і схвальна турбота про людей, ось тільки «талія» української промисловості неухильно зменшується в об'ємі. Талія зменьшується, а міл'ярдери та міліонери ростуть. Грабунок населення продовжується.  (написано 27.02.2013 в 18:42 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Тільки що подивився вистум мера по ТВ.Це не виступ мера -а виступ зацикленого на "Батьківщині" придурка.Раніше думав ,що дійсно щось робить для громади,а виходить тільки язиком.Це не мер .  (написано 27.02.2013 в 18:49 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Батьківщина : зациклений придурок той, хто пише подібну хрінь. Sидор, дійсно, не просто мер, він дуже корисний для міста мер. А ВО Батьківщина - його партія, яку він не зраджує і не міняє. А міняти Януковича треба на лідера української опозиції Ю.Тимошенко. І це, рано чи пізно, станеться. Слава Україні!   (написано 27.02.2013 в 20:01 з адреси:  70-4-200-46.pool.ukrtel.net)
* : Нічого, настане час він перебіжить в іншу партію. Це ми вже проходили.  (написано 27.02.2013 в 20:10 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Батьківщина : От коли перебіжить, тоді й гавкайте.  (написано 27.02.2013 в 20:14 з адреси:  70-4-200-46.pool.ukrtel.net)
 : коли перебіжить-вже пізно буде!!! яценюк аж 2 табалових привів і що? чого сам не положив мандат за те що зрадників привів??? а жюльку запихни собі в дупу-ми вже бачили як вона рулила з лазаренком ЄСУ , і як премєром була , і які угоди з пукіним на газ підписала. подивіться в інтернеті фільм ,,просто юля,,  (написано 28.02.2013 в 08:04 з адреси:  204.93.60.131)
 : Батьківщина в ж.....і   (написано 28.02.2013 в 08:24 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Що юля,що вітя одна хрень.Вони обое йдуть по одному сценарію.що та тисячу давала що то цей.І обое ні одну справу не довели до кінця.Проклята Богом Держава.А це за те нам що більшовики знищували 70років релігію.5  (написано 28.02.2013 в 10:23 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Микола : комуняку на гілляку! москаля на тополя! Слава Україні!  (написано 28.02.2013 в 10:38 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Маруська : Що юля,що вітя одна хрень. А Вік наш не хрень. Він толерантна та поважна людина. Його наш мер поважає і я його поважаю. Думаю нам пора зустрітися.  (написано 28.02.2013 в 11:26 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Славутчанин : Цього віка лікувати треба негайно! Ви подивіться що воно пише!  (написано 28.02.2013 в 12:39 з адреси:  28-163-55-37.pool.ukrtel.net)
бютівець : воно і до нас тулилося але ми дали копняка. ще є га...нюк такий самий. з ригіками злизались а людям лапшу вішають що демократи  (написано 28.02.2013 в 15:07 з адреси:  204.93.60.48)
вік бютівцю : ти такий бютівець, як ваша юля щира українка.краще скажи скільки вкрали піску в карьері під крупцем і як розбили дорогу коли возили його на хмельницький.хто керуе цим. і під ким карьер.  (написано 28.02.2013 в 15:16 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік марусці : Що стосутся моеї партійної приналежності, то я на відміну від вас давно прозрів, і ніяку партію не підтримую.Я аполітичний.Тобто безпартійний.І Демократію по Українському сценарію не підтримую. А марусі бажаю здоровья і добра не зважаючи на її підколи.Бог тобі суддя а не я.  (написано 28.02.2013 в 15:24 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік  : чого підписуешся славутчанином.ти де народилося чудо в ріп,яхах  (написано 28.02.2013 в 17:50 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Шановний Вік! Якщо не будеш писати дурниць, то і я бажаю тобі добра. Дасть Бог скоро зустрінимось.  (написано 28.02.2013 в 20:19 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік марусці : шановна маруся.буду поводити себе як скажеш.на все добре.Тільки добро врятуе світ і наша переписка тому свідок.  (написано 28.02.2013 в 20:45 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік