Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.02.2013 ЄВГЕН ЛУПАКОВ: ЩО МИ СВЯТКУЄМО 23-ГО ЛЮТОГО ТА 8-ГО БЕРЕЗНЯ?

На жаль, в Україні і посьогодні на державному рівні існують не притаманні українській національній ментальності, традиції та культурі чужинські "празднікі", нав'язані нашій нації окупаційним совєтським режимом. Без очищення від совєтської скверни, не варто й прагнути побудувати здорове та ефективне суспільство.
     
     Одним з обов’язкових атрибутів незалежної держави, і Україна не є винятком, є армія, завданням якої є захист держави від іноземних загарбників. Отож, якщо повинні бути захисники України, то повинно бути і їх професійне свято – «День захисника України».
     
     Російська Федерація, а за нею і Республіка Білорусь після розвалу комуністичної імперії, швидко відновили святкування ідеолого-пропагандистського свята СССР - День Радянської армії і Військово-морського флоту під нейтральною назвою День захисника Вітчизни.
     
     Указом Президента України Л.Кучми від 23.02.99р. № 202/99, на передодні президентських виборів в Україні, щоб ще раз заручитись підтримкою манкуртів-гомосовєтікусів, 23 лютого надано і в Україні святкового статусу- оголошене Днем захисника Вітчизни. Звертаю увагу – не України, а невизначеної Вітчизни (у кожного своя Перемога, як казав відомий розвідник Штірліц, і своя Вітчизна) - святом, про яке в комуністичному СССР до 23.02.38р. соромилися навіть говорити, свята яке і донині прив’язує нашу героїчну історію до наших північних загарбників (на жаль не лише воно одне...)
     
     Історична довідка: Щоб якось легалізувати загарбницькі дії п’яних банд московських грабіжників-окупантів, В.Ульянов-Ленін 15(28) січня 1918р. підписує Декрет Раднаркому про початок створення Робітничо –селянської Червоної армії.
     
     Символічно, що вже наступного дня – 29 січня 1918р. відбувся бій під станцією Крути на Чернігівщині між збройними загонами загарбників-більшовиків під проводом М.Муравйова і захисниками незалежної Української Народної Республіки(УНР), яка була проголошена 22 січня 1918р. ІV-м Універсалом Центральної Ради.
     
     Для патріотів України саме цей день — 29 січня 1918р. за новим григоріанським календарем — є Днем Героїв Крут — святом української зброї або Днем захисника України.
     
     З певних причин (про це пізніше) святкування першої річниці створення РСЧА у 1919р. в Москві було проведене майже на місяць пізніше. Відтоді й почало своє самостійне життя 23 лютого як День РСЧА, пізніше — День Радянської армії і Військово-морського флоту. Щоб якось обґрунтувати існування 23 Лютого, як військового свята, більшовицькі ідеологи вигадали до 20-ї річниці його відзначення міф про здобуті 23 лютого 1918р. загонами Червоної армії(РСЧА) перші перемоги над регулярними військами Німеччини під Нарвою і Псковом.
     
     Ще за т.зв. радянських часів, коли з нас виховували гомосовєтікусів, з нас вимагали шукати відповіді на будь-які питання в творах Леніна. Спробуймо і зараз пошукати відповідь на наше питання в ПЗТ Леніна т.35 1962р. вид. На стор.384 читаємо:"…армия воевать не может. Неделя войны с немцами, перед которыми просто бежали наши войска, с 18 по 24 февраля 1918г., вполне доказала это". А в роботі „Тяжелый, но необходимый урок" (стор.394) Ленін про бої 18-24.02.18р. пише: "С одной стороны, безудержный разгул "резолютивной" революционной фразы…С другой стороны, мучительно-позорные сообщения об отказе полков сохранять позиции, об отказе защищать даже нарвскую линию, о неисполнении приказа уничтожать все и вся при отступлении; не говорим уже о бегстве, хаосе, безрукости, беспомощности, разгильдяйстве." І в довершення цього, Постановою Ради народних комісарів про прийняття германських умов миру прийнятою 24 лютого 1918р. о 4.30 ночі (стор.381) в Брест-Литовську по завданню Леніна Троцький віддав німцям окуповану російськими військами Україну, 245 тон золота, Балтійський та Чорноморський флоти, 915 заводів тощо.
     
     Правда, 23 лютого 1917р. сталася «Лютнева революція»: більшовики не зіграли тоді провідної ролі в скиненні самодержавства, але згодом благополучно записали цю перемогу собі в архів.
     
     Отож, 23 лютого - це день капітуляції більшовиків Російської імперії перед німецькими противниками в період Першої світової війни, названої більшовиками імперіалістичною, свято вшанування ганебної втечі „червоних героїв” на чолі з головою Центробалту Дибенком від Нарви аж до Уралу і які були зупинені лише телеграмою того ж Леніна з погрозою розстрілу, свято армії, якої на той час і не існувало ( бо вона була офіційно створена лише 10 липня 1918р. постановою 5-го Всеросійського з’їзду Рад), армії, яка в цей день ніякої перемоги над німцями не здобула, як про це кричала радянська пропаганда, а навпаки — зазнала ганебної поразки. Про загарбання значної частини України, про "перемоги" московських банд в Києві в той час, як і по всій Україні за 75 років московсько-комуністичної окупації, бувший Президент Росії Путін просить зараз не згадувати.
     
     Для виправдання дати свята було знайдено газетну замітку, в якій в той час мова йшла про пожертви простих громадян Росії на потреби червоної армії.
     
     Оце і вся "слава" сусідніх захисників їх вітчизни, яку вони святкують щороку 23 лютого.
     
     Цікаво, що проти цього «свята» виступає і московська православна церква. А як ми знаємо, жоден священик в СССР не міг отримати сану без «благословення» КГБ, а тому до правдивих таємниць КГБ вони ще тоді були допущені! Та і нині ФСБ РФ їх ретельно опікує! Ось читаємо (мовою оригіналу!) їх версію цього «свята» в газеті «Начало» т.зв. «української православної церкви московського патріархату» Дніпропетровської єпархії №2(112) 2008р. – під гаслом «23 февраля – черный день календаря». Пояснення з цього приводу дає диякон Андрій Кураєв: «23 февраля – абсолютно надуманая дата… 23 февраля 1918 года был разбит сводный матросский отряд в 1000 штыков под командованием народного комиссара по морским делам Дыбенко, посланный против немцев под Псков и Нарву. После короткого столкновения под Ямбургом матросы покинули позиции и бежали до Гатчины, что в 120 километрах от линии фронта. По пути они захватили на железнодорожных путях цистерну со спиртом. Этим спиртом был впервые отмечен день рождения Красной армии. За такой «подвиг» Дыбенко сняли с должности наркома и иключили из партии…(А чому не розстріляли? Тоді і за менші провинності розстрілювали. Виявляється, Дибенко, це чоловік коханки Леніна! – прим. мої) То есть, 23 февраля большевики не победили немцев, а капитулировали перед ними!
     
     В 1938 году была выпущена медаль «20 лет РККА», и так родился очередной советский миф – день Красной армии…Оказывается, восьмое марта по новому стилю – это 23 февраля по старому. Вот и отгадка, почему «мужской» день и «женский» так недалеко друг от друга.
     
     Когда еврейские братья по Интернационалу отмечали «восьмое марта», в Росии этот день назывался 23-м февраля… Затем календар переменили, но остался рефлекс праздновать что-то революционное 23 февраля. Дата была. В принцыпе эта дата ничем не хуже и не лучше 8 марта. Но – надо было найти и для него прикрытие. Спустя несколько лет соответствующий миф был создан: «День Красной Армии». Память о первом сражении и первой победе. Но это – миф.
     
     23 февраля 1918г. не было ещё Красной Армии, и не было её побед… Лишь в 1922 году 23 февраля было обьявлено Днем Красной Армии…
     
     Впрочем, придумать празднованию 23 февраля прикрытие надо было еще и потому, что именно 23 февраля 1917г. началась «Февральская революция»… надо было дню «свержения самодержавия», сохранив его праздничность, дать иное название. Он стал «днем Красной армии».
     
     Ось так трактують «наше свято» 23 лютого московські попи…
     І це в той час, коли дійсні захисники України проявили свій героїзм під Крутами ще 29 січня того ж 1918р., захищаючи Київ якраз від московських окупантів. Тобто, свято це просто змавповано Кучмою з Росії як зі «старшого брата» чи то пак «сестри» і "наші" президенти нас примушують святкувати свята окупантів наших земель..
     
     А чому б не святкувати за цією "логікою" ще пару свят московських загарбників - свято першого чи другого знищення Києва? Першого - засновником Москви Юрієм Долгоруким в 1147р.? Ми ж зберігаємо з 15 травня 1157р. його саркофаг в Києві, коли за його «заслуги» перед Україною Кияни вкоротили йому віку. Після його смерті відбувся масштабний виступ киян проти московських загарбників (володимиро-суздальської адміністрації).
     
     А вдруге - 8 березня за старим стилем, ще одну з трагедій нашого народу – черговий погром і пограбування святинь нашої столиці Києва 8 березня 1169р. московським (володимиро-суздальським) князем Андрієм Боголюбським, після чого Київ не зміг відновитися до початку монголо-татарської навали. (29 червня 1174р. - в Боголюбово біля м. Володимир Андрій Боголюбський – князь володимиро-суздальський, внук Володимира Мономаха, син князя Юрія Долгорукого, був убитий боярами-змовниками. Він був князем у Вишгороді, але, виїжджаючи до Володимира на Клязьмі, забрав із Вишгорода ікону Божої Матері, подаровану Візантійським патріархом князю Володимиру під час хрещення, яка згодом отримала назву Володимирської Богородиці. 1169 року військо Андрія Боголюбського захопило і нещадно зруйнувало місто Київ, тому він відомий ще і як казнокрад та богокрад).
     
     Або ж ще одне «унікальне» з точки зору здорового глузду щорічне військове професійне свято українських саперів 03 листопада, узаконене Указом Президента України Л.Кучми від 27.10.1999р. №1399/99 - День інженерних військ.
     
     І святкується воно як відзначення «героїзму та винахідливості радянських саперів» які 03 листопада 1941р. зруйнували радіокерованим фугасом святиню українського православ’я Успенську церкву Печерської Лаври разом з українцями, які там молилися.
     
     А хто святкує свої трагедії та свята окупантів? Зрадники, дурні або ж манкурти та яничари. Так недалеко і до відродження в Україні німецько-фашистських свят - іншого недавнього окупанта наших земель…
     
     Так чому ж і яку подію взяли за основу «наші» керівники для визначення нам свята захисників, і чому іменно 23 лютого?
     
     Як відомо з енциклопедій, проголошене на знак солідарності жіночого пролетаріату у боротьбі за рівні економічні і політичні права жінки з чоловіком міжнародним жіночим днем - 23 лютого!!!, а не 8 березня!!! було вирішено святкувати на другій Міжнародній конференції жінок-соціалісток в Копенгагені в 1910р. на пропозицію Клари Цеткін, яка при цьому була великою шанувальницею головної героїні однієї з книг Тори – Книги Есфірі, і таємною прихильницею єврейських традицій. Тому навряд чи можна вважати простим збігом те, що вперше день «нової» жінки, жінки-революціонерки відзначався в день, що збігався саме з єврейським святом - Пуримом.
     
     І в Україні ж вперше почали святкування Міжнародного жіночого дня не 8 березня, а 23 лютого 1913р. і так аж до 1918р.! Чому до 1918р.? А тому, що з 01 січня 1918р. комуністична російська влада, аби зліквідувати відмінності з Європою, утворити "Сполучені Штати Європи" (за ленінським планом) і прискорити "всємірную революцію" перейшла на григоріанський стиль літочислення ( в народі ми це звемо за новим та старим стилем-приклад: Новий рік 01 і 13 січня, т.зв. жовтневу революцію, а точніше-переворот теж святкували не 25 жовтня, а 07 листопада). 25 лютого 1918р. і в Україні, очоленій соціалістами ЦР, було введено григоріанський календар та середньоєвропейський час.
     
     Важливо також знати:
     
     Згідно Брестської угоди переможена представниками Четвертного союзу (Німеччина, Австро-Угорщина, Туреччина і Болгарія) в Першій світовій війні Росія о 4.30 ночі 24 лютого 1918р. в Брест-Литовську по завданню Леніна не лише, як уже відмічалось, віддала німцям 245 тон золота, Балтійський та Чорноморський флоти, 915 заводів тощо, а і офіційно визнала незалежність України та зобов'язалась вивести свої окупаційні війська з території України. Угоду підписали, але виконувати її і звільняти загарбану ними Україну не збиралися - традиція москалів. Це були останні дні кровавої вакханалії банд жандарма Муравйова та В.О.Антонова - Овсієнка (призначений, за вказівкою того ж В.І.Леніна, командувачем більшовицьких військ 07 березня 1918р. - з метою стримання наступу українсько-австро-німецьких військ та для забезпечення вивозу з України награбованих матеріальних цінностей) в Києві та і по всій окупованій ними Україні. Вибивати їх прийшлося нашим дідам та прадідам з допомогою тієї ж німецької армії про перемогу над якою долдонять і нині зашорені комуністи.
     
     Так от, на передодні підписання вищевказаної угоди, 23 лютого 1918р. для України - апогей кривавої вакханалії московських окупантів в Києві (Київ захоплено ними 8 лютого 1918р.).
     
     Виконуючи наказ більшовицького жандармського полковника М.Муравйова, відданого ним ще 31 січня 1918р., після бездарної поразки цієї банди під Крутами, напередодні штурму Києва, про «безпощадне знищення всіх офіцерів, гайдамаків, юнкерів, монархістів і всіх ворогів революції», окупанти розстріляли без суду і слідства більше 2500 військових (такою була вимога «дуже чуйного» Леніна), серед яких була значна кількість і етнічних росіян, але які відмовились служити комуно-окупантам, та стільки ж цивільних, за те що ті розмовляли українською мовою, або ж були представниками української еліти та носили українське вбрання (їх дві братські могили були в Маріїнському парку на місці нинішніх пам’ятників). Серед інших в Києві російсько-більшовицькими балтійськими моряками Муравйова вже 10 лютого був розстріляний і похований в одній з численних по Києву таких могил - під стінами нинішнього військового ліцею імені І.Богуна разом з командиром 1-ї дивізії 1-го українського корпусу П.Скропадського генералом Я.Гандзюком (1863-1918), і інший український військовий діяч, генерал-майор Я.В.Сафонов (1872-1918), за відмову перейти на службу до Червоної армії.
     
     В той же день - 23 лютого 1918р. - у Севастополі большевицькі комісари по-звірячому замучили і розстріляли визначного кримсько-татарського політичного і державного діяча, борця за національне визволення, відомого поета, автора національного гімну, першого Голову Кримськотатарського мусульманського уряду Челебі Джихана Челебієва (1885-1918).
     
     Це були останні дні кровавої "братської" вакханалії, бо вже вранці 24 лютого 1918р. - 2-й курінь Окремого запорізького загону під командуванням Героя визвольної війни полковника армії УНР Петра Болбочана, зайнявши місто Житомир, розпочав наступ на Київ . "Страшні брати" остервеніло трималися за нашу столицю і лише 2-3 березня 1918р. Київ було повністю звільнено від московсько-більшовицьких військ. До Києва увійшли Окремий запорізький загін А.Присовського, Кіш Слобідської України С.Петлюри та загін Січових стрільців Є.Коновальця.
     
     Як відомо, якраз 08 березня 1918р. в Олександрівському палаці Царського села був заарештований більшовиками останній імператор Російської імперії Микола ІІ та його сім’я, після чого, вони, за особистим наказом "дуже чуйного та людяного" Леніна всі, разом зі слугами (а цих за що?), були розстріляні більшовиками. До того ж, 23 лютого 1944р. - День депортації Чеченців, Інгушів до Казахстану і Сибіру - День їх національної жалоби;
     
     Згідно православних канонів, 23 лютого - Свято робочої худоби. В цей день святять воду і окроплюють нею худобу;
     
     А за давнім українським календарем – 23 лютого – Колодій (Масляна). Парубки вибирають наречених. Магія родючості – неодруженим парубкам жінки прив’язують колодку (символ продовження роду). Обрядові страви цього тижня переважно молочно-масляні (вареники, пироги з сиром і сметаною, млинці тощо). На цьому тижні не шиють і не прядуть.
     
     8 березня 1946р. - початок ліквідації совєтами Української Католицької Церкви.
     Так це дати (дата) святкування чи день загальноукраїнської жалоби по фізично і духовно невинно убієнним московськими загарбниками українцями різного етнічного походження?
     
     29 січня 2009р., вшановуючи Героїв Крут, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Президент України В.Ющенко, зреагувавши на багаторічні звернення до нього та його попередника Л.Кучми представників державницьких політичних партій та громадських організацій, висказав думку про необхідність святкування в Україні українських свят і щорічне вшанування захисників України в день героїчної перемоги українських захисників від московських загарбників під Крутами – 29 січня. Висказав, та не зреалізував ні тоді, ні зараз…
     
     23 лютого, я так вважаю, необхідно залишити зашореним «радянським ветеранам» як їхне, а не державне, свято ще років на п’ять, допоки всі вони … На що не підеш заради тих, хто ні чути, ні читати, ні думати, ні аналізувати вже не здібний…
     
     Що ж стосується 8 березня – т.зв. міжнародного жіночого дня, то традиційно на українських землях ще з початку минулого століття святкували День матері у другу неділю травня. В незалежній Україні це наше національне традиційне свято, яке вже стало міжнародним, відроджено теж у другу неділю травня Указом № 489/99 від 10 травня 1999 року Президента України Л.Кучми «Про День матері» на підтримку ініціативи Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, міжнародної організації "Жіноча громада", Спілки жінок України, громадської організації "Союз українок". Можливо в незалежній Україні Україні, коли ми не лише формально, а і душею сприймаємо нашого пророка Т.Г.Шевченка, доцільніше вшановувати нашу головну українку, маму Тараса, 09 березня і в цей день вшановувати всіх українських жінок та святкувати День української матері?
     
     Мабуть було б доцільно ввести ще одне щорічне свято для найкращих, найчарівніших жінок світу – українок - «День українки» 01 березня.
     
     Чому 01 березня? А тому, що це день початку весни, а весна, Україна, українка – жіночого роду і відповідно пов’язані…
     
     Особисто ж я вважаю за необхідне цінувати і вітати наших чарівних україночок, дарувати їм бажані ними подарунки якомога частіше. Запевняю, вони цього заслуговують!!!
     
     Святкуймо "дами і гаспада гомосовєтікуси" та пані і панове українці…
     
     
     З повагою, колишній яничар ЗС СССР, а нині капітан 1 рангу Військово-Морських Сил Збройних Сил України у відставці, батько трьох доньок-офіцерів Збройних Сил України Є.Лупаков
     
     
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 91

патріот : Класна і викривальна стаття. Побільше б таких статей, то може українці колись стануть європейською нацією яка себе поважає. А то збируться,нажруться як свині і катюшу співають, а потім ще рила одне-одному бють. І це українці? Геть радянські окупаційні псевдосвята! Слава Україні!  (написано 23.02.2013 в 19:01 з адреси:  46.247.195.110)
 : Ці дві дати є державними святами-відповідно-обовязковими до виконання.   (написано 23.02.2013 в 19:12 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
 : Яничар, це щось з рідні найманця (наемник)  (написано 23.02.2013 в 19:54 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
 : А взагалі, стаття правильна. Україна повинна мати свої свята, тим більше, що вони в неї є. Тільки коли це станеться-невідомо.  (написано 23.02.2013 в 19:56 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
BW Bur : Шановний пане Ігоре, а Ви в радянській армії служили, а якщо служили то і присягу на вірність Відчисзні приносили, чи ні? і майбуть гімн СРСР співали, та і неодноразово помовляли фразу "Да Здравствует Союз Советских Социалистических Республик, віддавали честь червоному прапору, та майбуть і сьогодні вранці поздоровлення від своєї дружини отримували, чи, можливо, я помиляюсь? І тільки не кажіть, що в той час Ви вже були затятим патріотом Неньки-України.
     Особисто сьогодні я бачив дуже багатьох чоловіків, для яких 23 лютого було і залишиться святом до останнього їх подиху.  
(написано 23.02.2013 в 20:05 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
 : Мій старший брат теж служив в ЗС СССР і колись святкував це свято. Зараз він не святкує його, бо знає правду. І особисто я його підтримую. А це не цей Лупаков, якій перегнав перший крейсер на Чорному морі і підняв український прапор на ньому?  (написано 23.02.2013 в 20:39 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
BW Bur : А от відповіді на своє запитання я так і не отримав...  (написано 23.02.2013 в 21:08 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
патріот : BW, а яку відповідь ти хочеш почути від пана Ігора? Все гарно і переконливо написано в статті,яку він розмістив. І що за дурна логіка? А якби я служив в Гестапо, то теж повинен святкувати день його створення Гітлером до останнього подиху? Люба нормальна людина,українець, після всього що ця червона наволоч наробила з Україною повинна засудити цю армію,а не святкувати день її створення нам на погибель.   (написано 23.02.2013 в 21:19 з адреси:  46.247.222.65)
патріот : Правильно все написано! У нас повинен бути День захисника України, а не якогось там атечества. І повинен він бути 14 жовтня або 29 січня. А советікуси нехай святкують 23 хвевраля. Слава Україні!  (написано 23.02.2013 в 21:24 з адреси:  46.247.222.65)
BW Bur : *дістав з-за пазухи шапку крайнього націоналіста-русофоба, трохи подумав і натягнув на голову* а знаєте, панове, у тому, що картопля недородила три роки тому винні комуняки і росіяни, а ще через них сніг з неба падає не з того боку і сонце якось косо світить.  (написано 23.02.2013 в 22:49 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
Іван : можливо, я скажу неправильно чи не грамотно, але більшій частині чоловіків або пофігу на дату, або, за алкоголем затуманеними мізками, десь проривається горда бравада за неіснуючою державою, чи власною службою тих, хто, віддаючи присягу СРСР, просрав одну державу, не побудував іншу, і вже готовий просрати вже і її. Гріш ціна таким захисничкам, незважаючи на виправдовування.   (написано 24.02.2013 в 00:29 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Спочатку треба привести армію до нормальнего стану.щоб вона дійсно стала українською, а потім робити День Захисника Вітчизни.Поки що вона себе захистити не спроможна.І так ходить по Африці з простягнутою рукою.Справжні чоловіки присягають на вірність один раз.З святом вас.А Івану скажу що всі війни по захисту Армія виграла,Державу будують зовсім інші, а прослали її горе-патріоти.  (написано 24.02.2013 в 06:09 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
*  : Тих, хто, віддаючи присягу СРСР, просрав одну державу, не побудував іншу, і вже готовий просрати вже і її. До таких відноситься Ігор Пігогль. Котрий служив в Збройних силах так званим замполітом. Він тоді брихав та був лінивий , дурив голову людям і зараз такий є. Лиже свого шефа начеб то перед преісподньою, залижуючі всі його гріхи.  (написано 24.02.2013 в 07:13 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : Гомосоветікусам! Ваше СРЕр просрали ви самі, бо були і є нажаль дуже тупими. Ваша СРЕрівська армія окупантів окрім України окупувала і Чехословатчину і Афганістан і Кубу і багато інших країн. Чи вже забули? Де б вона не була всюди кров і горе. А такі з великої букви офіцери як Ігор Піголь – честь і слава нашого народу. Ви його навіть мізинця не варті, так само як Василя Си_дора. Слава Україні!   (написано 24.02.2013 в 10:22 з адреси:  46.247.209.62)
 : Як з"ясуваолось ,то "патріот"-Не грамотний дармоід.Яке йшло -таке здибало..  (написано 24.02.2013 в 10:45 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Р. : Шановні, я не второпаю до чого тут взагалі І.Піголь і В.. Може хтось заздрить їм, а може це щось особисте. Особисто я знаю І.Піголя як порядну, патріотичну і розумну людину. Так само, більшість славутчан поважають і нашого голову. Але я хочу запитати, чи це той Лупаков, якій перегнав крейсер, чи сторожовий корабель ВМФ СССР до Севастополя під українськім прапором? Хтось знає? Ігоре, дай знати.  (написано 24.02.2013 в 10:59 з адреси:  51-0-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот : так воно і є Р. Ці тупі советікуси тільки те і вміють що хаяти все українське і всіх українських патріотів бо люто ненавидять Україну. Їм Ігор Піголь і Василь Богданович, як костомахи в горлі. Не лю правди советікуси. І коли вони вже повиздихають.  (написано 24.02.2013 в 11:09 з адреси:  46.247.192.155)
Танкіст : Моя рідня і близькі вже давно кріпко засвоїли, що мене не варто вітати з днем совєцької окупаційної арміїї, якій я відав 2 роки. Так само мій покійний дід свого часу повикидав свої бойові нагороди з профілем сталіна.
     Молодець, Піголь. Вчасно і доречно навів тут цю статтю Лупакова. 
(написано 24.02.2013 в 11:57 з адреси:  177-181-124-91.pool.ukrtel.net)
вік патріоту : Не гарно бажати смерті людям які воювали з загарбниками.які будували країну.Згадай лише один Дніпрогес-,які ліквідовували техногенні катастрофи.Не все було добре в тій Країні, але на відміну від теперішнього покоління люди були добрішими.І не їх вина що центральне керівництво на чолі негідників банально використовували людей собі на користь.А потім успішно перейшли в демократи.І вірно казав А.Гітлер, що зрадивший один раз, буде це робити і надалі.І не виключаю можливість що так звані демопатріоти при зміні влади змінять і свою партійну оріентацію.  (написано 24.02.2013 в 12:45 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік танкісту : А якщо ти такий патріот то навіщо віддав 2роки окупаційній арміі.Для прикладу деякі віруючі люди не йшли до війська.Ім краще було відсидіти в тюрмі.А в німецькій арміі за часів Гітлера, люди йшли на шибеницю замість війська.То хто патріот.  (написано 24.02.2013 в 12:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Що стосуется 8березня то в незалежній Україні гарно поздоровили жінок-додавши пару років пенсійного віку.  (написано 24.02.2013 в 12:53 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
BW Bur : Погоджуюсь з Віком, не людей звичайних треба у всьому винити, а тих хто керував.
     Так що перебіжчиками вас шановні можна лише і назвати, особливо враховуючи таку швидку зміну політичної орієнтації, добре що хоча б не сексуальної.  
(написано 24.02.2013 в 12:54 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
Р. : А я вважаю, що Є.Лупаков це зразок справжнього офіцера. Я так думаю, що він міг продовжити службу в Росії і залишитися, як він написав яничаром. Але він прийняв присягу на вірність своїй Батьківщині. Тому він не перебіжчик, а справжній патріот, на відміну від тих, хто продав Україну в обмін на більшу платню. Так само вчинив і мій рідній брат. Тож на мій погляд зрадниками України є ті українці, хто після розвалу союзу залишився служити в Росії.  (написано 24.02.2013 в 13:18 з адреси:  165-164-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот : я не бажаю смерті людям. Хай живуть довго і щасливо. Я питаю совків які бажають смерті Україні коли вони самі виздихають. А ще я не можу зрозуміти як совки можуть бути такими тупими. Розвалився УСрСеР. Всі нормальні люди офіцери українці прийняли присягу на вірність Україні. Це люди з великої букви і патріоти. Залишився «прязник» окупаційної армії 23 хвевраля. Нормальні люди не хочуть його святкувати, бо та армія була армією окупантів в Афганістані і в Чехословакії, Угорщині і т.д. А совки святкують п’ють горілю і чистять морди одне-одному. Огидно і не має більше про що говорити.  (написано 24.02.2013 в 13:53 з адреси:  46.247.196.61)
перехожий : Демократичні свободи взагалі і свобода слова зокрема, шкідливі з тієї причини, що вони відкривають широкі можливості для неука і дурня. Коли культурна людина отримує право висловитися перед співвітчизниками про наболіле, це одне, і тут немає чого заперечити. Коли ж таке право належить кожному балакучому шалопаю з незакінченою початковою освітою, то це вже соціальне лихо, пандемія, від якої порятунку немає.  (написано 24.02.2013 в 14:07 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р. : Шановні, дійсно не треба одне-одному грубити, або я щось не розумію, або ті, хто вважає 23.02. та 8.03. святами нічого не розуміють: відомо, що і 23 лютого і 8 березня є кривавими для нашого народу датами. Це факт. Чи може знаюча про це свідома людина продовжувати відзначати ці дати? При чому тут хто, коли, де і кому служив, кого виховував? При чому тут, хто і ким був раніше? Хіба могли знати раніше люди про ці факти? Хіба міг мій старший брат-комуніст-ракетник знати про це? На мою думку біда в тому, що ми не знаємо своєї історії. Такі як Є.Лупаков і І.Піголь доносять нам її. Хіба це погано?  (написано 24.02.2013 в 14:48 з адреси:  165-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Танкіст : Танкіст віку-сексоту: Віддав 2 роки армії, щоб не віддавати ще більше буцегарні. Зато зсередини побачив усю цю гниль і дебілізм за показним лоском і громом фанфар. У яку військову форму не рядили б українця, яку б чужоземну доктрину йому не насаджували - він завжди залишатиметься УКРАЇНЦЕМ. Затямте це, недруги!  (написано 24.02.2013 в 15:01 з адреси:  177-181-124-91.pool.ukrtel.net)
перехожий : І Лупаков і Піголь - це є мазепи в мініатюрі. А зрозуміти треба те, що для когось і 23. 02. і 8. 03 є святами, до яких люди звикли на протязі свого життя. І не треба давати їм за це якісь образливі прізвиська. А то як подивитись, саме тільки з пальми злізло, а вже намагається про щось судити.
     Хто хоче хай молиться Ісусу Хресту, хто хоче хай ходить в мечеть, або сінагогу, хто хоче нехай в схроні на гнилий пеньок молиться.
      Треба бути просто людиною, а не заіделогізованим болваном. Те шо має статися, те і так станеться.
     Велике паскудство, коли деяке цебе букваря не вивчило, а вже намагається про щось судити.  
(написано 24.02.2013 в 15:03 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Р. : Для ))): Ні, не Микола Скомороха. Звати його Олександр Володимирович Кухарчук, якщо вам цікаво. І перечитайте шановний тоді цю статтю ще раз, якщо вам не зрозуміло чого ці дні для українців кріваві свята. Бачу ви її не читали, а дискутуєте.
     Перехожий, а дійсно, що звикли. Але треба відвикати! Треба, бо не можна святкувати свої біди і трагедії. Бо так ми стаємо схожі на дикарів і дійдемо до маразму. Якщо завтра наших дітей привчать святкувати день народження Сталіна, то що, ми повинні святкувати бо це звичка? А як же тоді правда про мільйони знищених ним наших пращурів?  
(написано 24.02.2013 в 15:24 з адреси:  165-164-55-37.pool.ukrtel.net)
вік танкісту : Я тебе не ображав.Чи та за танковою бронею зовсів отупів.А що ти скажеш про миротворчі війська.Кого захищають україці в Ліберії чи Югославії. а краще згадай як гинули в Іраку.  (написано 24.02.2013 в 15:30 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік патріотам : Спочатку треба згадати що таке 23 лютого.А потім поливати все брудом.Я ніякі свята не відмічаю. тому що це не свято.Для старшого поколіня це своерідний день памьяті і не треба нікого ображати.Не бажаеш знати його, не відмічай.Може я святкую особисто, день Святого Іоргена,хтось ще якесь чудо.Це право кожного.І що-мені також будете забороняти.Тупі дурні.У кожного е право вибору.Ось коли цей день зро святом на національному рівні тоді і виступайте проти.І на останок,якщо в Націоналістів такі виховані, як танкіст то боронь боже Україну від таких патріотів.  (написано 24.02.2013 в 15:42 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : А чого і в Росії і Білорусї збережені боездатні сили.в Білорусії збережені ракетні війська і авіація, А у нас крім дешевого гонору і голодного війська нічого нема.Як би не запрошення на миротворчі операції то і літати розучилися б.Навіщо знищили авіацію,а те що осталось то від проклятих москалів.Танки випускаемо на продаж. крейсер продали для китайців.Якби не Росія то підводний човен давно згнив в балаклаві.Ось наш крейсер буде патрулювати чужі води за наші 90 мл.Це краще ніж модернізувати чф разом з росіянами.Національна гордість не дозволяе.А якщо рівняти в Севастопополі рівень вихованя моряків україни і росії то це велика різниця.Можливо наші вважають що вони в себе дома і хамство в порядку речей.  (написано 24.02.2013 в 16:12 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮРІЙ : Особисто я горджусь . що мені рядовому солдату - танкісту окупаційноЇ арміЇ , випала нагода потиснути правицю Є. Лупакову. А сталося це 3 р. тому весною на урочищі Гурби. Шкодую про те , що не зробив знімок поруч з ним , адже це було б історичне фото. Його досить цікавий матеріал , на славутському сайті . заслуговує тільки позитиних коментарів . Про таке шановні , потрібно в школі учням розповідати . а не табачникову украЇно - фобію . СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 24.02.2013 в 16:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік всім дописувачам : В мене коли я служив у війську завжди були не гаразди з начальником політвідділу, за неналежне конспіктування праці теоретиків марксизму-ленінізму, а також за те, що не бажав бути комуністом.І врешті доконали.Я змушений був звільнитися з лав з.с.В подальшому житті, я в київі на майдані зустрів цього лже патріота в лавах кун.На мое запитання чому він так швидко перекроївся, він відповів, що той хто вміе пристосуватися той і живе.Він і від тої влади заробив пенсію полковника, і від ціеї не погано мае.Може і в нас е такі.Ну не вірю я що бувши офіцером в зс, і заробляючи звання, такий розумник які пишуть на сайтах про незалежність, агітував в армії за націоналізм.А тепер можна і покричати пока цій владі Слава, а як почнутся репресії швиденько поміняти колію  (написано 24.02.2013 в 16:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік юрію : А тобі не соромно було бути окупантом.Чого ти там був.може як окупант гнобив щирих Українців а зараз совість прокинулась.Тоді я щиро радий за тебе  (написано 24.02.2013 в 16:45 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : А лу..... простий злодій який вкрав. як і росіяни наші заощадження, крейсер.Тому при розподілі чф росія нам не дала новіший крейсер.А в незалежній Ураїні він не отримав посади  (написано 24.02.2013 в 16:54 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ЮРІЙ ВІКУ :  : Шановний , я нікого не гнобив . А перший термін 10 суток гауптвахти , на прикінці 70 -х , я отримав приблизно за тією ст. що і ти . Задавши замполіту запитання ; Що за фах професійний революціонер мав Ленін , і на які кошти він жив ? Так , що я прокинувся уже давно . А ще наголошу . що не пишу як ти під псевдо , а можу й фамілію написати , завжди дотримуюсь етики , і радий нашому знайомству .  (написано 24.02.2013 в 17:19 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Маруська для Віка : В мене коли я служив у війську завжди були не гаразди з начальником політвідділу, за неналежне конспіктування - КОНСПИРАЦІЮ. Ай молодець наш ВІК. Правду кажеш, ти і зараз конспируєшся не належним чином. То ти не бажав бути комуністом, а був при СССР сіксотом, то ти вийшов з партії Регіонів, то звільнився з лав З.С. Коли ти вже будеш казати правду?   (написано 24.02.2013 в 17:26 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Р. : Вважаю, що хоч і грубо, не тактовно, але Патріот вивів формулу яка всіх нарешті повинна примирити. Дійсно, якщо ти був порядною людиною і в цій армії і в тій, це добре. Мій брат був комуністом в Радянській армії, він був порядною людиною і не скоював військових злочинів. Він заслуговує на повагу і шану, бо він не "косив" від армії, а чесно виконав свій тодішній військовий обовязок, як справжній чоловік і воїн. Але, чи може заслуговувати на повагу той, хто служив в Афганістані і палив мирні кішлаки? А той, хто служив в українській армії і скоїв військовий злочин, чи можна його назвати патріотом і порядною людиною? Тож все залежить від людини.  (написано 24.02.2013 в 18:52 з адреси:  165-164-55-37.pool.ukrtel.net)
вік р : Нарешті прочитав розумний вислів.Молодець.  (написано 24.02.2013 в 19:13 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік марусці : іди тупа гапка краще коровам сраку мий.виховання як у лідера свого.  (написано 24.02.2013 в 19:17 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік юрію : ти відсидів 10суток а мене звільнили за політичний анекдот.тупа маруська видно не знае що потім я сидів у ментів більше чім їй років.в той час як я працював тяжко в пустелях вона ментам задирала ноги.   (написано 24.02.2013 в 19:25 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік юрію : ти добре знаеш мене а я тебе.так що ніякого шифрування не мае  (написано 24.02.2013 в 19:27 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Славянин : Советую всем "патриотам", дать прочитать эту статью своим детям, если такие имеются. Ответ будет однозначный "Батя ты в какой стране меня родил, и на..я" Как можно воспитывать хоть какой-то патриотизм и любовь к Родине у своего чада, если судя из истории, которую преподает пигаль-дыбигаль и прочие нацики, здесь постоянно всех били, пытали, взрывали, убивали и т.п. Что можно после этого полюбить!!!???
     
     П.С. В следующий раз когда будете кричать Слава Украине, перечитайте еще раз эту статью 
(написано 24.02.2013 в 22:47 з адреси:  188.190.82.127)
тарас  : Статья - бред сивой кобылы. Начиная с разгона сопляков под Крутами. Которых, отеческими копняками, разогнали по домам украинцы из отряда Муравьева. До попытки назвать православного святого богокрадом.   (написано 25.02.2013 в 00:06 з адреси:  176-8-15-89-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : На жаль в патріоти пішла одна шваль.Розуму нуль.Ні історії ,ні єкономіки не знають.навчилися від своїх керовників кричати слава. не розуміючи чого вони так кричать.Чого не піднімають рідне село.Ось де потрібно кричати- Слава рукам що пахнуть хлібом.А то повтікали з села зробившись великими політиками.  (написано 25.02.2013 в 06:31 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Я-й як совочки заверещали, не подобається правда-матінка. Україна мала і буде мати власну історію! І не вам, совкам, нас вчити. Герої у нас відомі – козаки – хмельничани, мазепинці, холодноярці, крутянці, упівці, а не муравйовці прокляті у яких руки по лікоть в крові. Афганськи кішлаки кажите не мирними були? Так то гостей із хлібом-сіллю зустрічають, а не окупантів. Окупантів зустрічають так, як і годиться, зі зброєю в руках.   (написано 25.02.2013 в 08:49 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : Виморили, вирізали, замордували і згноїли в таборах цвіт нації, мільйони українців, а тепер питаєте, чому вас, москальню, не лю, чому таке життя погане в Україні? Мовчіть вже краще, або в печери йдіть, гріхи свої замолювати. Хоча молити вам їх, не замолити!   (написано 25.02.2013 в 08:59 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Маруська для Віка : Любий мій Віку! Те що природа зробила, я спокійно відношуся до такої статті, як жінка. Но чого ти не замислюєщся над своє статтю. Адже те, що тобою висловлюється суцільний каламбур та брехня. Навчися поважати себе та свою думку. Якби не те село, куди ти мене посилаєш, ти вже помер би з голоду. А те що ти сидів у ментів, більше чим мені років, так ти і зараз там сидиш. В народі кажуть: "Горбатого могила справить". Дай Бог тобі здоров'я і подалі мене веселити.  (написано 25.02.2013 в 09:05 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : перехожий тролищще ты без чести без совести. Всех в кучу свалил. И Хмельницкого и мазепу. Выморили тебя. Всю страну заводами застроили. 20 лет режете на металл никак вырезать не можете.
     Украину в одно государство собрали из кусков.
     Лучшее образование и здравоохранение в мире создали. Подняли науку, в космос полетели.
     Хлеба и молока было столько что свиней кормили. Все было хорошо пока предатель меченый не пришел.
     Сам сиди и молчи нацюк нещастный! 
(написано 25.02.2013 в 09:15 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
вік марусці : повеселися поки що хвойда.  (написано 25.02.2013 в 10:58 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Націоналіст : Вік, ти не був у кпрс по тій простій причині, що неграмотний. Заяву про вступ не здатен був написати без помилок. Лише твої доноси й користувались попитом у партійців. А вам, колишнім прихлєбатєлям, тільки й лишається, що сичати від безсилої люті на все українське. Мали таку суперзброю! Таку суперармію! Такі тюрми і концтабори! І всрались. Крутянці, УНРівці, УПівці перемогли вас через 70 років. Слава Україні!
     Я, Юрій, теж тоді у Гурбах тис руку Євгену Лупаку і Миколі Поровському. 
(написано 25.02.2013 в 11:18 з адреси:  213-105-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий : Все харошо біло? Де ти вражина хорошо бачив? На Колимі? В українських колгоспах по три копійки на трудодень? Понад двадцять мільйонів, чуєшь падло, понад ДВАДЦЯТЬ мільйонів (БЕЗ ВІЙНИ!!!) українців стерла з лиця СВОЄЇ землі ваша радянська влада!!! ТАКОЮ БУЛА ПЛАТА НАШОГО НАРОДУ ЗА КОСМОС І КРАЩУ ОСВІТУ!!!
     Хто взагалі звав вас, пьяну голоту, до нас у 18-му? НІХТО!!! Хто просив вас лізти у наше життя? НІХТО!!! Хто ви є насправді і будете такими завжди, доки не перестаните це робити? ОКУПАНТИ!!!  
(написано 25.02.2013 в 11:29 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Націоналіст : тарасу: Носити таке легендарне ім'я і бути таким покидьком?! Добре що хоч з малої літери себе величаєш.  (написано 25.02.2013 в 11:41 з адреси:  213-105-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : ))): То покажи мені на карті свій ссср.  (написано 25.02.2013 в 11:45 з адреси:  213-105-132-95.pool.ukrtel.net)
Семен Битый : ПОСЛЕДНИЙ ВЫДОХ СОВКА
     Ох, совок, совок, злая Родина,
     До чего ж, совок, ты уродина –
     Нет бы, лечь в тиши на завалинке,
     В зипуне вонючем да валенке,
     Взять издохнуть тихо в стороночке,
     Не пугать нас Путиным Вовочкой.
     
     Ох, ты дурь донецко-советская,
     Непробудная дурь извечная,
     Ох, холопство ты малоросское,
     Второсортное ох да скотское -
     Жизни нет совку без хозяина,
     Без тугих плетей да без барина.
     
     Страны умные впереди давно,
     Мы ж российское жрём да жрём говно,
     Провонялись их сериалами,
     Их шансонами ох да нарами,
     И посажен нам, тянет третий срок
     Подмоскальский хам, всем совкам совок.
     
     Взять бы, выдохнуть рабий перегар,
     Ох, да выблевать на душе нагар,
     Только жив совок, поперёк лежит,
     Хоть беззуба пасть, воет, сторожит,
     Весь облезлый стал, подыхать пора,
     Но лежит совка поперёк гора.
     
     Двадцать лет - война да агония,
     От совка гнильё да зловоние,
     Но не мрёт урод проспиртованный,
     Собачёвками загартованный,
     Ох, живуч совок, чёрен как Кащей,
     Мавзолеевых поживей мощей.
     
     Возомнил совок, что силён, как встарь,
     Обнаглела тварь, ощерилась тварь.
     Не кровянь, совок, об пол темечко -
     Отошло твоё злое времечко,
     Разложился весь, пережил свой срок -
     Прощевай, совок - подыхай, совок!
      
(написано 25.02.2013 в 13:09 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Клас:)))))))))  (написано 25.02.2013 в 13:20 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Служители культа Совдепа в любой дискуссии всегда имеют наготове «последний аргумент». То есть даже если их прижать как следует в угол по поводу довольно унылых бытовых условий жизни в СССР, они всё равно начинают кидаться в оппонента фразами: «Зато в СССР было бесплатное образование», «Зато в СССР была бесплатная медицина».
     
     Ошибку делает тот, кто начинает спорить по поводу слова «бесплатное», утверждая, что государство серьёзно недоплачивало советским гражданам, поэтому образование и медицину считать бесплатными нельзя. Бесперспективность споров в этой плоскости заключается в человеческой психике. Среднему человеку, как правило, тяжело понять экономические механизмы манипуляций, вроде скрытого налогообложения. Тоже самое и с бесплатным образованием. Человек в самом деле в СССР приходил в медицинское или образовательное учреждение и у него никто не брал денег за обслуживание/обучение. То, что при этом ему недоплачивали – это весьма расплывчато и труднодоказуемо, поэтому для среднестатистического человека всё равно аксиоматическим является утверждение: «В СССР медицина и образование были бесплатными».
     
     Отлично, будем исходить именно из этого утверждения. «В СССР медицина и образование были бесплатными». Но рассмотрим, для чего совки вообще используют этот аргумент? Ответ очевиден, чтобы доказать другой тезис – «Жизнь сегодня гораздо хуже, чем в СССР». То есть даже отступая по всем фронтам, совки всё равно упираются в твердыню бесплатного образования/медицины и с этих позиций их выбить кажется практически невозможно.
     
     Однако твёрдость позиций совков только кажущаяся. На самом деле для того, чтобы выбить их оттуда вовсе не требуется тяжёлая артиллерия. Судите сами – ну хорошо, в СССР все медицинские и образовательные учреждения не взимали плату за пользование ими. Ну и что с этого? А разве в РФ кто-то уничтожил эти учреждения? В РФ точно также, как в СССР, все районные поликлиники, все больницы, все школы и ВУЗы, который существовали в СССР, остались и точно также оказывают услуги гражданам РФ бесплатно.
     
     Так о чём, собственно, спор? Совки считают, что наличие бесплатного образования и медицины – это есть гут? Да никто с ними и не спорит, собственно говоря – это в самом деле хорошо. Ну так в РФ тоже есть бесплатное образование и медицина. Вы заболели и у вас невысокая зарплата? Идите в районную поликлинику и вас там примут, не взяв ни копейки (ну разве только за стоимость пресловутых уродских бахил). Вы хотите бесплатно учиться, скажем, на математическом факультете МГУ? Да никаких проблем – сдавайте вступительные экзамены и учитесь. Сдадите экзамены, пройдёте по конкурсу – и всё в порядке, учитесь 5 лет абсолютно бесплатно.
     
     При этом к вашим услугам будут и библиотека МГУ, и преподаватели с профессорами – практически те же самые, что и в СССР – так что получите знания точно такие же, как в СССР. Есть только маленькое «но». Получите знания, если в самом деле захотите их получать. Не захотите – останетесь без знаний. Но так оно и в СССР было.
     
     Но в РФ, помимо бесплатных медицины и образования, появились и платные учреждения. Если брать ВУЗы, то каждому, кто не прошёл по конкурсу на вступительных экзаменах, будет предложено поступить на коммерческое обучение – оно точно такое же, но за него в самом деле придётся платить. Не хотите платить? Никаких проблем – ждите год, готовьтесь и поступайте следующим летом. На мой взгляд – вполне справедливо. Очень многим не хочется пропускать год и они с радостью поступают на платное образование. Причём эти платные студенты ничуть не ухудшают образование бесплатных студентов.
     
     Впрочем – мне это известно из бесед с множеством преподавателей самых разных ВУЗов, – платные студенты учатся, как правило, хуже. Это странный парадокс, но факт есть факт. Видимо человек, заплатив деньги, считает, что преподаватели должны из кожи вон лезть, чтобы нагрузить его знаниями. А преподаватели ничего не должны. Им плевать, какой перед ними студент – платный или бесплатный, – они читают лекции, рекомендуют литературу и принимают экзамены. Получение знаний в ВУЗе всегда было и остаётся индивидуальным и с оплатой это никак не связано. Хотите сидеть до ночи в читальном зале? Запросто. Хотите до ночи гулять с девочками в кабаках? Флаг вам в руки.
     
     Ещё одно новшество, которого не было в СССР – частные ВУЗы, имеющие государственную лицензию. Вот про эти ВУЗы можно с оговорками утверждать, что вышедшие из их стен специалисты уступают тем, кто подготовлен в старых государственных ВУЗах. Строго говоря, именно там учатся студенты, которые очень сильно похожи на пэтэушников советских времён. Однако тоже нельзя так говорить огульно про всех – кто хочет учиться, учится и там. И есть очень хорошие частные ВУЗы, во всякому случае, в Москве – тут всё индивидуально. Являются ли такие ВУЗы злом? Это однозначное зло, если владельцы такого частного ВУЗа просто продают дипломы. Но если они дают качественное образование, то это скорее хорошо, поскольку в области образования возникает конкуренция.
     
     Итак, что мы имеем в области образования в РФ? РФ ничуть не уступает СССР по объёму бесплатных ВУЗов и по качеству образования, которое в них даётся. Но в дополнение к тому, что было в СССР, в РФ в таких вузах есть ещё платные формы обучения. Ну и кроме того, в РФ есть то, чего не было в СССР – частные платные учебные заведения (средние, кстати, тоже). Так что, как ни смотри, а процесс обучения в РФ поставлен лучше, чем в СССР. И, кстати, в РФ есть такая совершено чудесная на мой взгляд штука, как возможность, учась на дневной форме обучения, получать не одно, а два (а то и три) образования, причём в любом другом ВУЗе, какой понравится (в случае сдачи вступительных экзаменов, разумеется). На мой взгляд – это хорошо.
     
     Тоже самое имеем и с бесплатным медицинским обслуживанием. Все бывшие советские поликлиники и больницы, как уже было сказано, остались бесплатными. Но в них появились и платные – дополнительные – услуги. Плюс к бесплатным, появились частные клиники и больницы. Так что каждый выбирает то, что ему ближе. Правда – следует признать – если в области образования государственные ВУЗы по качеству почти всюду кладут на обе лопатки частные, то в области медицины наблюдается обратная тенденция – лучшие медицинские кадры уходят в частные клиники, а в районных поликлиниках работают либо выпускники медицинских ВУЗов, набирающие стаж, либо те, кого не взяли в частные.
     
     Ну и конечно мзда. Медицинские работники в бесплатных поликлиниках и больницах очень уважают подношения (как, кстати, и школьные учителя). Ну так это дело каждого – подносить «подарки» или нет. В советские времена тоже, например, хирургу, сделавшему операцию, делали подарки в виде разных там коньков и шоколадных конфет. Так что это уже совсем другое дело, к платности или бесплатности отношения не имеющее. В любом случае, мзду выжимают из тех посетителей, которые выглядят обеспеченными, а пенсионеров обслуживают точно также, как и в советские времена. Ну а что касается стоимости лекарств, то отечественные лекарства стоят сравнительно недорого (а разные аспирины стоят вообще копейки). Что касается более высокой цены иностранных лекарств – так в СССР их вообще не было, так о чём, как говорится, разговор?
     
     Резюме. Говоря о бесплатном образовании и медицине в СССР, следует помнить, что в РФ полностью сохранено это самое бесплатное образование и медицина. Плюс к тому, в РФ есть платное образование и медицина, которых не было в СССР. Где учиться или лечиться – выбирает всяк для себя. Не хватает мозгов, чтобы поступить на бесплатное обучение – платите деньги. Не хотите платить деньги в платной клинике – идите в бесплатную районную поликлинику.
      
(написано 25.02.2013 в 13:34 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас : перехожему: ты голь перекатная. методички свои вашингтонские на помойку выбрось, ну или на макулатуру сдай, хоть какая то польза будет. сказку про двадцать миллионов без войны расскажи кому нибудь другому. а заодно и про 7 миллионов при незалєжности (фу гадость то какая) и про 5 миллионов за бугром.
     а звать сюда никого не надо было. вся власть от народа была в отличии от вас. на немецких штыках сюда въехавших и все испоганивших.
      
(написано 25.02.2013 в 13:38 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : сене недобитому: помечтай еще, поскрежещщи в бессилии. может еще че изрыгнешь.  (написано 25.02.2013 в 13:42 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас  : нацюку: у вас очень хорошо логика развита, раз ссср нет уже значит его упа победило. браво!!!  (написано 25.02.2013 в 13:44 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
перехожий : Що кацапня совкова, не подобається правда? Звикай, звикай, москалику, це тобі не 37-й рік. Тільки дивись не всрися від люті :))  (написано 25.02.2013 в 13:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : двоеточию: скопипастил бред сюда и доволен. а тем временем общеобразовательную школьную программу сократили как для быдла и еще сократят. до арифметики и прописи. быдлу ж больше не надо. а дети элиты будут образование в частных школах получать в англии. и править тут. зато образование будет ФОРМАЛЬНО бесплатным.
     то же и с медициной. раз ты не элита значит иди лечись в районную поликлинику если ее не оптимизировали. а отцы нации будут по забугорьям лечиться.
     при союзе такого не было. 
(написано 25.02.2013 в 13:49 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
тарас : правда похоже тебе не нравится нацюковая.   (написано 25.02.2013 в 13:51 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
Дядько : Де ти, тарасе з малої букви, бачив, щоб при союзі рядовий колгоспник лікувався разом з першим секретарем райкому, обкому? Або стояв у черзі за дешевою ковбасою разом з ним? Один Чорнобиль з дебільним намаганням його керівництва вгодити кремлю, нехтуючи безпекою, перекреслює всі здобутки срср.
     Мені якось довелось бачити легендарний совковий комбайн СК-4, випущений в кінці кварталу з забитими молотком болтами піддона картера. І чути думку комбайнера про все радянське машинобудування. І машина у мене була совкова, під якою я днював і ночував у гаражі та визначав розход бензину не в літрах на 100км, а у відрах. І є зараз машина несовкова. Тож порівняти є з чим.
     А діти в срср хороші були, на відміну від того, що робилося руками. 
(написано 25.02.2013 в 14:50 з адреси:  4-185-132-95.pool.ukrtel.net)
Остап : Дивні люди ці національно - обтяжені. Складається враження що вони і Бога не шанують і не знають.
     Кругов вони шукають собі ворогів. То у них були ляхи винні, то турки, то татари, то москалі, то більшовики, то жиди, то Сталін, то комуністи, то Кучма, а зараз винен Янукович. Всі їх били, трощили, різали, гнобили. Всі їм не до вподоби. А може все виглядає простіше. Це просто невдахи по життю. Ніде ничого в них не виходить - от і злі вони на весь світ, бо ті кого з цих я знаю, то вони за життя собачої конури не збудували. Їх можна тільки жаліти, але треба зневажати. 
(написано 25.02.2013 в 14:52 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
тарас  : как бы дядке: первый может не стоял и не лечился с колхозником. даже второй и третий пусть не стояли и не лечились с колхозниками. но вот часы за десятки тысяч баксов они точно не носили. и ездили на совковых машинах а не на иномарках с самой крутой комплектацией. а колбаса была дешевой потому-что дорогой не было. и пусть она была дешевой тогда но позволить себе ее мог КАЖДЫЙ рядовой гражданин СССР. в отличие от сейчас. сейчас кожный пересичный громадянын вильнои украины считает копеечку потому-что копеечек мало в кармане.  (написано 25.02.2013 в 15:31 з адреси:  141-8-132-95.pool.ukrtel.net)
вік тарасу і остапу : Якщо по житю дебіл,3 то навчання в англії не допоможе.Он жужа тимошенкова тупа як валянок.Вже третій чоловік дае деру.Так що ця так звана золота молодь вже себе губить.одне те як вона провлить свое дозвіля багато про що говорить.Проблема буде унас коли вони в наркотичному угарі народять дебілів.Що тоді з ними робити.А як вони стануть Депутатами і не дай Боже Президентами.Аж страх бере.  (написано 25.02.2013 в 16:27 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік націоналісту : Згоден.НЕ вмів написати на відміну від тебе заяву на вступ до кпу.А ти розумник на 1травня який портрет носив.І в партії був.Ти давай забий стрілу і там я тобі популярно дам відповідь.За криве слово даш при пацанах відповідь.Не зможеш довести кого я закладав готуй вазелін.Де хочеш.називай місце.я прийду  (написано 25.02.2013 в 16:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Засранцю ти Віку. Поки ти в пустелі верблюдам яйця чухав, я пройшла Крим, Рим та мідні труби. А в політиці мені не тяжко, бо таких як ти треба ще вчити та вчити. Бо ми з тобою в одній партії. Лідер нашої партії благословив нас на добрі діла. Тримайся Віку, не здавайся. Конспируйся під лося і все буде гаразд.  (написано 25.02.2013 в 16:47 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Після всього бруду. який ллють націоналісти на людей яки мислять інакше чим вони, то треба бути останім ідіотом щоб їх підтримувати.Я зроблю все щоб їхня тупа ідеологія заволоділа якомога менше розумами людей.Всі тверезо мислячі люди перш ніж їх підтримати, повині замислитися до чого штовхае ця наволоч Україну.Половина населення проти націоналізму і шовінізму.Це прямий шлях до громадянської війни.Прокинтеся від цих дешевих гасл націоналістів,адже крім того що вони кричать слава, вони ніякого конструктиву запропонувати не можуть.А пише тут всілякі неподобства шмарката націоналістична сволота яка нічого не бачила в свому житті і якій ніхто не пускав соплі. За кожне слово треба відповідати.  (написано 25.02.2013 в 17:02 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Іван : Добре у Піголя виходить лайно кидати на вентилятор :)
     Раз кинув - й досі холівар!
     Троль 80lvl. Росте з кожною публікацією. :))) 
(написано 25.02.2013 в 17:05 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Молодець Маруська.Пройшла все в житі. Яж казав що порядних в націках не мае.  (написано 25.02.2013 в 17:06 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік івану : А піголя хто вчив ідеології маркса-леніна.Вірно .Політпрцівники в училищі.А ті вміли вчити як кидати лапшу.  (написано 25.02.2013 в 17:09 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Дорогенький Вікучок! Ну коли ти второпаєш, що з тебе гарна людина тоді, коли ти закладуєш. Виходь ти з нашої партії. Не позорь нашого лідера. А я поки що поїду до нього, з'ясую де тобі далі бути. Вибачай за принциповість.  (написано 25.02.2013 в 17:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Віку.
     Зараз так само готують фахівців, ті самі викладачі що і колись, ті самі методики. Тільки все більш цивільно, прагматично, без усілякої ідеології. Мене так само готували, тому добре бачу як деякі намагаються маніпулювати свідомістю громадян, формувати їхні погляди, переконання. Нічого нового на цьому світі :) 
(написано 25.02.2013 в 18:00 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Ник : Ребята, не пытайтесь понять невозможное – умильно вспоминающих прошлое и шарахающихся от настоящего совков. Потому что совок – это диагноз. Причём неизлечимый.  (написано 25.02.2013 в 19:21 з адреси:  237-121-53-37.pool.ukrtel.net)
 : спробую всіх трохи відволікти. подивіться про мера Харкова ось сайт  (написано 25.02.2013 в 21:04 з адреси:  204.14.79.173)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік