Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.02.2013 НЕ ЗАВАЖАЙТЕ НАМ ПРАЦЮВАТИ!

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ
     
     Останнім часом в місцевих ЗМІ, зокрема в газеті «Трудівник полісся», розповсюджується відверто неправдива і провокаційна інформація щодо пільгових перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. При цьому, думка самих перевізників - ігнорується. Ця тема активно обговорювалась і під час щорічного звіту міського голови 8 лютого цього року. Деякі громадяни висловлювали незадоволення роботою перевізників, хоча відповідно до підсумків анонімного загальноміського соціологічного дослідження за 2012 рік щодо позитивних тенденцій, які славутчани вбачають в розвитку міста, варіант «пасажирські перевезення» посів друге місце.
     
     Чомусь вирішення проблеми пільгових перевезень хтось хоче перекласти лише на плечі перевізників та міської влади. Проте саме держава, яка надає пільги, має забезпечити своїм громадянам відповідне їх відшкодування.
     
     До 2010 року в місті всі категорії пільговиків перевозились без обмежень. Для перевізників це коштувало майже один мільйон гривень не відшкодованих коштів на рік. Такий подарунок ми робили для громади нашого міста! Міська влада неодноразово зверталась до Кабінету Міністрів України щодо відшкодувань, у відповідь – «коштів не має і не буде».
     
     З метою максимального забезпечення пільгових перевезень, перевізники спільно з міською владою відпрацювали прийнятну для обох сторін альтернативу. Пільгові перевезення здійснюються протягом усього дня визначеними рейсами, зазначеними в затверджених графіках руху, що розташовані для вільного доступу в усіх автобусах та на зупинках.
     
     Існує чимало думок на кшталт «держава виділяє значні кошти, а вони видумують якісь експерименти». Так виділяє, але цих коштів не вистачає на покриття витрат. Судіть самі: у 2012 році за даними обстежень, які проводить міське управління праці та соціального захисту населення, перевезено 831706 осіб, що скористалися пільгами на суму 1247559 грн., з яких відшкодовано лише 72% Решта витрат взяли на себе перевізники, а це близько 400 тис. грн. Чи робить ще хто-небудь для міста такі подарунки? То можливо той хто так голосно критикує перевізників - долучиться до вирішення проблеми і знайде щедрого мецената, чи власними коштами хоч частково понесе витрати спільно з перевізниками, адже саме за справедливість вболівають такі критикани.
     
     Вважаємо за необхідне довести до громади відповідальність перевізників, адже ліцензійні умови на пасажирські перевезення одні із самих жорстких в державі, вони мають забезпечити належний рівень якості перевезень та безпеки пасажирів. Утримання в належному стані існуючих автобусів та оновлення автомобільного парку - необхідна умова безпечних перевезень, що потребує значних коштів. До прикладу вартість одного автобуса ПАЗ, що сьогодні здійснюють перевезення в місті, складає 291 тисячу гривень. З врахуванням витрат на обслуговування необхідно перевезти понад півтора мільйона пасажирів для того щоб зібрати таку суму, а купівля нового транспорту не збільшує надходжень.
     
     Середня вартість проїзду в міському автобусі по Хмельницькій області становить 2 гривні. В нашому місті тільки з початку року ціну збільшено до 1,75 грн., а до цього часу вона була однією з найнижчих в Україні. При цьому, окрім визначених державою пільгових категорій, на прохання міської влади, пільговим тарифом користуються діти шкільного віку, а також безкоштовно перевозяться соціальні працівники та медсестри Червоного хреста, що обслуговують соціально незахищених мешканців нашого міста.
     
     А чому ніхто з критиків і журналістів деяких заангажованих газет не розповідає, як здійснюються пільгові перевезення в Славутському та інших районах Хмельниччини? Чи там немає ніяких проблем із перевезеннями пільгових категорій громадян? Тоді чому, наприклад, у Кам’янці – Подільському пільговиків перевозять з понеділка по п’ятницю та лише до обіду, а в багатьох інших містах по два пільговика за один рейс?
     
     Існує лише одна альтернатива сьогоднішньому тимчасовому механізму пільгових перевезень – Закон про адресну допомогу, якій ще з 2005 року чекає на прийняття Верховною Радою України. В Російській Федерації схожа норма працює вже давно, чим забезпечено стовідсоткове персональне відшкодування пільг державою. Отримав кошти на проїзд – використовуй на свій розсуд. Сподіваємось, що й наші новообрані депутати, які під час минулої виборчої кампанії обіцяли захищати наші інтереси, не відкладуть цей Законопроект у довгу шухляду до наступних виборів.
     
     Вважаємо, що створення нездорового ажіотажу навколо пасажирських автоперевезень декількома особами, спрямовані насамперед на задоволення їх політичних інтересів і не призводить до вирішення проблеми. Адже ніхто з цих критиків не запропонував більш ефективного механізму ніж діючий. А непереборне бажання отримувати блага за рахунок інших ніколи не призводило до позитивних результатів. Тож не заважайте нам працювати, шановні «доброзичливці»! Безкоштовних сніданків не буває.
     
     Автоперевізники: Ковальчук В.К., Панчук С.А., Панчук А.М., Мазур В.І., Остапчук О.П., Комар В.С.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 10

Р.В. : "Деякі громадяни висловлювали незадоволення роботою перевізників" То нехай і далі висловлюють в тряпочку. Більшість населення міста гарно відзивається про вашу робуту. Успіхів вам хлопці і терпіння!  (написано 23.02.2013 в 10:46 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
патріот : В нашій державі я взагалі дивуюся що наші автобуси ще їздять. Підтримую!  (написано 23.02.2013 в 11:08 з адреси:  46.247.218.167)
Іван : Дійсно, законопроект про адресне відшкодовування є найбільш справедливим виходом із ситуації. Але ж все таки комусь то він невигідний, раз його не приймають. Хтось ловить рибку у мутній водичці.  (написано 23.02.2013 в 11:57 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
вік перевізникам : Мое бачення у вирішені ціеї проблеми таке.Тільки адресна допомога і в цьому в першу чергу ініціативу повина проявита міська влада.Адже в першу чергу всі негаразди переводять на неї.Я вже писав як вирішити проблему.Залучити працівників соцзахисту з метою підрахунку всіх пільговиків які дійсно е малозабезпечені а не тих які підпадають під дію Закону.Адже не секрет що пенсіонер-дитина війни мае пенсію в 3000гр.і вважаю що він може за себе заплатити.Так от, кошти які виділені на перевезення Державою в першу чергу спрямувати тим в кого пенсія мінімальна видавши їм талони.Будуть звісно не задоволені і на їх совість повина подіяти громадська думка.В Україні стільки пільговиків що скоро ми перетворимося на жебраків.МСЕК продовжуе і далі за зелені штампувати інвалідів.Чого ми не беремо приклад розвинених країн де халявщиків мінімум.Я завжди за те щоб всі ці пільги були відмінені.Скоро наші діти втічуть світ за очі від цих дармоїдів.Я знаю що кажу.Подивітся скільки серед вас таких інвалідів у яких морда колится.Це ви повині їх отримувати.Повірте-совість у таких не проснется.  (написано 23.02.2013 в 13:07 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : Тож не заважайте нам працювати, шановні «доброзичливці»! Безкоштовних сніданків не буває. Так, я підтримую Вашу тезу. Але, не принизуйте літніх людей шановні перевізники. Якщо гарно подумати то Ви все одно перевозите потрібну кількість пільговиків. Тобто, якщо пенсионер захоче їхати, він все одно поїде. Це перше. Друге, я на власні очі бачу, як шофер перевозить пільговика. Заходить молоденька дівчинка і каже: "У мене посвідчення". Шофер мовчить. А я думаю, звідки у 13-14 років дівчики є пільга. Або у молодого парубка теж ніхто не перевіряє посвідчення. Таких випадків я бачив декілька. Занадто часто у Вас ломаються автобуси і що саме головне, так це пільгові, особливо у суботу та неділю. Неодноразово робиш зауваження, просиш шофера переставити трафарет на пільговий рейс, бо часто він забуває це робити. І взагалі мені прикро, коли шофер перевозить пільговика, як дрова, або каміння. Тобто жметна гальма, як при аварійній ситуації. Кваліфікації майже ніякої. Хоч є один водій, який дуже гарно обслуговує, попереджає про закриття дверей. Зупинки взагалі ніхто не об'являє. Так що шановні до мінімально-нормального сервіса нам ще дуже і дуже далеко. А що стосується Ваших труднощів, мені все зрозуміло, вони були, є і будуть, бо така наша держава та ми з вами такі. А в загалі то Ви нормально перевозите. Тільки один серед Вас Вам багато перешкоджає. У нього дуже часто ломається автобус за маршрутом № 1 і саме пільговий. А в додаток він ше і не правду говорить. Автобус зніме з маршруту, а каже що все в нього працює. Ви же знаєте, що ложка дьогтю бочку меду спортить. Ваші водії знають про нього, але покривають свого товариша. Розберіться по між собою і все буде гаразд. Терпіть як і ми терпимо. Не все так погано, як Ви кажете. Нема терпіння, перестаньте нас возити і ми будемо Вам платити. Давайте поважати один одного. Подумайте, резерви у Вас ще є, а в нас терпіння хватить по відношенню до Вас. Ви дійсно робите корисну справу. Тільки на робіть з цього благодійну позу. Пенсіонер цього не заслужив що би його принизували.  (написано 23.02.2013 в 13:56 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
р.в. : Все залежить від держави. Вона повинна регулювати всі питання в сфері перевезень. А так заручниками в цій ситуації є всі ми ми без виключення.  (написано 23.02.2013 в 16:39 з адреси:  177-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Ник : Ребятки, вы бы отдохнули денек-другой, а совки пусть бы пешечком потопали - вмиг бы успокоились.  (написано 25.02.2013 в 19:26 з адреси:  237-121-53-37.pool.ukrtel.net)
Віктор для Ника : Если бы не эти "совки", тебя бы моль сьела. А за то, что ты учавствуеш в грабеже Украины и молча этому радуешся, ты не то, что пешком ходить не будешь, ползать для тебя будет за счастье. Паскудник видать ты большой и засранец не малый.   (написано 26.02.2013 в 07:25 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Для Віктора. Золоті твої слова!  (написано 26.02.2013 в 08:15 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
підприємець : А я з Ником погоджусь. Нашим совкам скільки не роби-ніколи не вгодиш. Так, як ходять автобуси в нашому місті краще мало де є. А вони все ниють і ниють. То ходіть пішком і не нийте.  (написано 26.02.2013 в 08:22 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік