Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.02.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ЛОГІКА «СОВКА», АБО ФАНТАСМАГОРІЯ ОДНОГО ЗВІТУ

8 лютого 2013 року в міському Палаці культури відбувся черговий щорічний звіт міського голови перед громадою. Власне, про свою роботу відповідно до виборчої програми, очільник міста розповідав близько однієї години. Все що відбувалося далі нагадувало театр абсурду у виконанні десятка неадекватних акторів, переважна більшість з яких відверто сумували за «світлим майбутнім».
     
     Волаючи про «відсутність людяності» в діях міської влади зокрема, політичні нащадки Леніна-Сталіна якось зовсім забули той факт, що саме їх партія несе відповідальність за існуючий стан справ в країні в цілому. Хіба не стараннями комуністів, у тому числі, до влади прийшов Віктор Янукович?! Хіба не «пролетарська фракція» вкотре підтримала «антинародний режим», зрадливо проголосувавши за Уряд олігархів?!
     
     Слухаючи окремі «виступи» городян, які протягом багатьох років безуспішно намагаються закріпити за собою статус «просунутих громадських активістів», раптом подумалось: з таким «громадським активом» наше місто приречене ще довго лишатиметься периферійним «совком». Причина – «совкова» логіка так званого активу.
     
     Ось громадянин (З), не сіло не впало, робить висновок, що міський голова … «вичерпав самого себе на посаді» ...
     
     Ось громадянин (К) лякає його … «педикульозним карантином у зв’язку з підняттям тарифів на послуги лазні» …
     
     Ось громадянин (В) вимагає негайно встановити радіаційний датчик …
     
     Ось громадянин (Б) монотонно рекомендує зробити ремонт будинків, які … «не ремонтувалися більше 100 років» та запитує, хто ламає урни для сміття…
     
     Ось громадянин (Х) безпідставно звинувачує В.Б. Сидора в небажанні вшановувати пам'ять полеглих славутчан, а громадянин (А) закликає повернутися обличчям до ветеранів …
     
     Ось громадянка (К) істерично нагадує міському очільнику про влаштований на території міста … «концтабір для тварин» та звинувачує одного з його заступників у побитті …
     
     Ось громадянин (Г) цікавиться тим, за які кошти утримуються … коні …
     
     Квінтесенцією «обговорення» стає тирада однієї немолодої панянки, яка викрикує наступне: «Василю Богдановичу! Ваш звіт нікому не потрібний. Люди зібралися в цьому залі лише через одне питання – воду! Знизьте тарифи на воду і люди заспокояться. Ми ж за Вас голосували!..»
     
     Виявляється нікого з присутніх у залі абсолютно не цікавила сама суть звіту міського очільника, коло окреслених ним проблем та шляхи їх вирішення. Колективна підсвідомість вимагала одного – зниження тарифів! При цьому колективний розум у цей час був повністю відімкнений…
     
     Заспокоїв усіх настоятель Церкви Святої Покрови отець Миколай. Подякувавши міському голові за роботу, депутат міської ради звернувся до залу: «Наближаються часи набагато важчі. Можливо станеться таке що й хліба вдосталь не буде. Треба всім більше працювати, а не лише волати…» І далі, звертаючись до конкретних осіб: «…Василь Костянтинович, припиніть писати різні пакости в продажних газетах. Станьте врешті – решт християнином!» Поріділий зал вибухнув оплесками …
     
     P.S. Наступного дня, ідучи на ринок, я став свідком ще однієї симптоматичної картини: біля магазину «Міленіум» (м/р «Військове містечко»), не зовсім тверезий чолов’яга, раптом послизнувся і стрімко опустився на «п’яту точку». «Клятий, Сидор!» - гаркнув чоловік, ретельно обтрушуючи сніг…
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 89

жко : смішно і сумно. Нашим "активістам" треба такого господаря як Гапонюк хоч на місяць. Тоді вони порозумнішають.  (написано 19.02.2013 в 11:38 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Свекор : - Хто встався?
     - Невістка!...
     - Хто винен у всіх смертних гріхах?
     - !
     Правильно Піголь підмітив. Люди налаштувалися не на конструктив, а на вихлюпування своїх негативних емоцій. 
(написано 19.02.2013 в 11:40 з адреси:  116-102-124-91.pool.ukrtel.net)
 : Слухав виступ міського голови сум від партії свобода.Більшого цинізму годі чекати.Розмовляв на російській мові тому що українська в нього як у премьера.А дальше більший абсурд.Він заявив що 2 памятника Леніну не можливо знести бо депутати проти.а ще краще мені сподобалося в лапках його вислів що в Україні буде демократія тоді коли останій українець забуде абріатуру влксм і кпу.Так і хочеця запитати іуду чого ж ти був в рядах і влксм і можливо кпу.Та зек який відсидів в тюрьмі чесніший за таких вгодованих кабанів тому що ні в яких влксм і кпу не були.Краще б сказав що потрібен був руминський сценарій.А краще почав би з себе. Демократіі не буде доки такі перевертні у владі а ми їх вибираемо.Кожен голова повинен буди аполітичним тобто не підримувати жодну партію.Його кредо не партія а міське господарство.  (написано 19.02.2013 в 11:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Ось і в нас у місті схожа ситуація, тому що майже все населення бувші, і від цього нікуди не подінешся.І на останне- нашим дебілам в Раді дійшло тільки за дві неділі блокування, як дійти до порозуміння і раду розблокували.Верблюду скоріше доходить.А те що скільки коштів пішло на вітер, то їм це по барабану.Головне що не працювали .Робіть висновки які закони вони приймають і на чию користь.Вважаю що скоріше депутатів винесуть з зали чим знесуть ідола.Видно комусь Указ президента не указ, тому що партквиток під подушкою чекае свого часу. Менше галасуйте слава.Тому що славити крім Бога поки що не мае кого  (написано 19.02.2013 в 12:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : все правильно Ігор. В місті є десяток неадекватів які нічого не ро і не розуміють. А ще біда в тому, що в місті не має справжніх громадських організацій.  (написано 19.02.2013 в 12:15 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
 : А головою міста треба поставити самого галасливого критика і тоді прислівя що в чужих руках завжди товщий зникне.А Си-дору наша повага.Едине що хочется побажати йому це послати всіх критиків на великий Х..  (написано 19.02.2013 в 12:19 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Звичайно, для автора цього опусу, інакше не можна цю писанину назвати, було б більш приємним якби люди кричали "Слава великому С-идору". Але ні. Люди кажуть те що їм болить і в них є таке право.
     І якщо чоловік(як пише автор цього опусу), після того як впав, сказав "Клятий С_идор", то він також мав на те повне право, тому що слідкувати за безпекою пересування громадян повинен мер і ніхто інший. Хто автору дав право назвати того чоловіка, який впав на склизоті, не зовсім тверезим. Це вже підлість.
     Дуже добре коли на пасіці є вулики, і є в них мед, тоді і бджоли не потрібні.  
(написано 19.02.2013 в 12:25 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
кат перехожому : Скоро буде створена організція по страті перевертнів-комуняк які е вже у всіх партіях.Вони ще не знають що справжні комуністи це їм дозволили в90 роках щоб очистити свої ряди.ото буде сміху коли вони всі назад побіжать.а ми їх....Ленін свого часу так підняв єкономіку запровадивши НЕП.що потім було........історія памятае.зараз перед кінцем так само жирують  (написано 19.02.2013 в 12:32 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
:) : Игорю Пиголю + 100! Как всегда в точку. С такими общественниками - только в дурдом а не в Европу.  (написано 19.02.2013 в 12:32 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
 : білоруські кореспонденти коли проїхали від кордону до львова по нашій дорозі попали в лікарню з нервовим стресом.з новин.  (написано 19.02.2013 в 12:51 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : білоруські кореспонденти коли проїхали від кордону до львова по нашій дорозі попали в лікарню з нервовим стресом.з новин.  (написано 19.02.2013 в 12:52 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : Дуже гарний опис пана Піголя. Відчувається агонія місцевої влади. А Ігорь більше всього переймається своєю подальшою долею. Ігорю Піголю + 1000 % ! Слава Ігорю Піголю! Слава громадському активісту, позапартійному, адекватному Піголю! Треба подумати нашим громадським організаціям про нагородження Ігоря Піголя відзнакою міської ради та присвоїти звання почесного громадянина м. Славута. Я особисто голосую руками та ногами. Шановний пан І. Піголь дай Бог щоб в тебе розум завжди був ввімкнений. (При цьому колективний розум у цей час був повністю відімкнений ...). Це ж треба до такого маразма додуматися. Біль громадян для тебе чуждий.   (написано 19.02.2013 в 13:11 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Набрав же собі Си-дор недолугих помічників. Недарма в народі кажуть: Яке їхало таке здибало.  (написано 19.02.2013 в 13:20 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Неодекватний : Цей сайт взагалі потрібно назвати "Пігольска правда" бо він тут висловлює свою громадську позицію.Цікаво чи не лоскоче для пана мера дупа як пан Піголь йому її лиже.
     Я не суперечу що мер в нас непоганий, робить ВСЕ для людей.Та людям краще знати що в них болить.Довжелезна лавка яку два козака побудували просто необхідна всім,а от тарифи на воду це таке... неважливо.Цетую " Виявляється нікого з присутніх у залі абсолютно не цікавила сама суть звіту міського очільника, коло окреслених ним проблем та шляхи їх вирішення. Колективна підсвідомість вимагала одного – зниження тарифів!"-ОЦЕ чиста правда бо людям ВСЕОДНО що він говорить ,робить чи неробить.Людям хочеться жити нормально.
       
(написано 19.02.2013 в 13:22 з адреси:  219-72-124-91.pool.ukrtel.net)
Неодикватний : от для Піголя сайт хай вивчить і співає  (написано 19.02.2013 в 13:35 з адреси:  219-72-124-91.pool.ukrtel.net)
Евгений : И.Пиголь просто и точно назвал вещи своими именами. Я тоже был на том собрании и могу подтвердить, что все так и было. Несколько отмороженных активистов несли такую чушь, что уши сворачивались в трубочку. Так что нечего на зеркало кивать... Учитесь.   (написано 19.02.2013 в 14:04 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Комунальщик : Підтримую і підтверджую кожне слово пана Піголя! Разів певно десять В. С*идор розповідав про справжні причини підняття тарифів на воду цим активістам, а вони про собак, про фанарики, про вошей торочили. Повна шизофренія.  (написано 19.02.2013 в 14:39 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Пенсіонер для І. Піголя  : Шановне Управління економіки! Ще раз наголошую, мені все одне, чи 4/5, чи 5/4, для мене як пільговика потрібно було їхати до центру міста, але в 13.45 з З/вокзалу ніякої маршрутки в цей час та день не відправлялося. Слідуюча маршрутка відправилася об 14.00 годині, але вона вже була не пільгова. І тому прошу відповісти на питання: "Чому з З/вокзалу об 13.45 годині не відправилася пільгова маршрутка. Також прошу уважно читати свій же графік свого виконавчого комітету, де чорним по білому написано об 13.45 годині відправляється пільгова маршрутка по 5 графіку маршрут № 4 З/вокзал - Ринок - ЗЗБВ. І тому, виконуйте будь ласка свої обов'язки. Правда якщо ви поважаєте літніх людей. Не викручуйтесь та не використовуйте своє бюрократичне правіо.  (написано 19.02.2013 в 15:31 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : що це було? Черговий неадекват?  (написано 19.02.2013 в 15:36 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Комунальщик : Схоже на те.  (написано 19.02.2013 в 15:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Яскравий приклад як обрані народом-хазяїном приказчики, при відсутності хазяйських навичок і доброго батога у цього самого народу, перетворюються в свиней.
     Про цю злосну властивість приказчиків перетворюватись в свиней добре знали і Іван IV Васильович, і Петро 1 і Йосип Віссаріонович.  
(написано 19.02.2013 в 16:20 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Ну, найадекватнішою була репліка батюшки щодо майбутніх часів. Народ не розуміє, що незабаром питання буде стояти не у ціні на воду, а у її наявності у будинках. Не про пільгові рейси, а про взагалі присутність громадського транспорту у місті.
     Звичайно ж, Sидору не пощастило з населенням, не хоче, бач, народ слухати так грунтовно підготовлений інфовідділом звіт сонцесяйного, без благословення якого навіть птах над Славутою не літає :)
      
(написано 19.02.2013 в 17:38 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
 : Вот именно, что население, Иван. Потому, что граждане это адекватные люди, которые знают что хотят и кто действительно виновен в их бедах. Я когда прочитал выступления этих людей наведенные Игорем, задал себе вопрос: могут ли нормальные люди нести подобную чушь? Нет, не могут. А ты знаешь Иван, оно так может и быть скоро. И воды будет все меньше и меньше, и соляра и бензин и газ будут такой роскошью, что мы все или на урановые двигатели пересядем, или на велосипедах ездить будем.   (написано 19.02.2013 в 19:09 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Пенсіонер : Це якраз те, чим саме зараз переймається Піголь. Перевезення пільговиків. Саме за цю роботу він отримає, від шефа, на кусок хліба. А ще в міськвиконкомі є Управління економіки. Вони теж перевозять пільговиків. Тому вони і вигадали цю "ПІЛЬГУ" для нас. Забери з автобуса цю букву, бідолашні працівники УЕ помруть з голоду.  (написано 19.02.2013 в 19:15 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : А вообще, И.Пиголю надо отдать должное: умеет он за живое зацепить и на рану соли насыпать. Главное не увлекаться, Игорь!  (написано 19.02.2013 в 19:20 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
 : Та какое там должное. Просто парень почувствовал сокращение штатов, вот и отрабатывает. Такой Игорь был и на службе в вооружённых силах. Ленность его тогда и погубила, и кое что другое. Одним словом горбатого могила исправит.  (написано 19.02.2013 в 19:54 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Крапкам.
     Колись давній Греції та Римській імперії був розподіл на громадян та не громадян, до останніх відносились: раби, іноземці та жінки. Можливо, пан Ігор разом із сонцесяйним хоче віднести до категорії "негромадян" ще й пенсіонерів? :)
     Щодо вміння Піголя "зачепити за живе" - таких називають в інет мережі - Тролями!  
(написано 19.02.2013 в 20:19 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
 : Ні Іване, Піголь не троль. Він звичайний паскудник.  (написано 19.02.2013 в 20:34 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
 : Если он и паскудник, то весьма не глупый и с юмором. Как по мне -побольше бы таких паскудников, может и жизнь в этой стране наладилась:)  (написано 19.02.2013 в 20:42 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Іван : Та який із нього паскудник. так підвид Троля звичайного, характерною ознакою якого є низький інтелект, погана пам"ять, довгий широкий язик та завищена самооцінка :)
      
(написано 19.02.2013 в 21:15 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
* : Так Ігор не дурний. Працювати він не любить. Голову задурювати вміє. Але користі від цієї особи майже ніякої. Так що життя від цього не покращується, а навпаки погіршується і це ми вже спостерігаємо по м. Славута. Від того часу, коли Ігор перейшов на службу до міськвиконкому, що в Славуті змінилося? Навпаки тільки гризня та безглуздні звинувачення. А кого звинувачує? Громадян які не прийшли та не проголосувли за його шефа. Велике дармове корито зникло, яке він так старанно собі малював. Так кому і що він налаштовував? Такі люди тільки і вміють що себе виставляти. А ви задайте йому питання, а навіщо він це робить коли інших звинувачує. А він більше нічого не вміє робити. Де б Ігор не працював, у нього завжди будуть винні. Він ніколи не визнає своїх помилок перед слабкою людиною. Среди овец он молодец. А среди молодца сам как овца.   (написано 19.02.2013 в 21:21 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Я взагалі дивуюсь, для чого він останні статті писав про звіти свого шефа. Ну недолугий звіт. Так про нього вже давно забули. Забули і про звіт, і про шефа, і просамого Піголя. Так ні -висунувся, чим і викликав шквал критики на свого шефа. Правда кажуть що підводні човни критики не бояться. На місці Богданича я б помічникові за таку роботу не подякував.  (написано 19.02.2013 в 21:36 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
М. : Мені от що подобається з 31 коментара - 16 коментарів з адреси "unnamed.x-city.com.ua". При чому коментарі з цієї адреси діаметрально протилежні. Складається враження, що якийсь неадекват пише собі іп ише.  (написано 19.02.2013 в 21:41 з адреси:  116-255-132-95.pool.ukrtel.net)
Товариш : Нічого-нічого, друже. Тримайся. В саму точку попав. В осинне гніздо. Бач, яка борода виросла. Хай гавкають.  (написано 19.02.2013 в 21:43 з адреси:  116-102-124-91.pool.ukrtel.net)
 : М! Найбільший неадекват так це ти сам. А дописувачі не гавкають, а правду кажуть. Тобі неодноразово це і в очі казали. Але хіба ти щось чуєш?  (написано 19.02.2013 в 21:59 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : "unnamed.x-city.com.ua" - це не адреса, не айпі! :)))   (написано 19.02.2013 в 22:14 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
 : А мне кажется, что именно таких Пиголей-остроумных и активных нехватает нашей власти на всех уровнях. Лично я с удовольствием читаю его заметки, даже если по тем или иным причинам, с ними не согласен. И при чем тут выборы? Они уже кончились. Но я был полностью согласен с его позицией по поводу СИдора. И сейчас его поддерживаю. Что бы там и кто не говорил, а лучшего мэра у нас пока небыло. Так что я остаюсь при своем мнении.   (написано 19.02.2013 в 22:17 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Іван : У чому будемо виміряти ефективність роботи міського голови?
     Можна у слоненятках, я ж пропоную у папужках! :)))
      ( це з мультфільму, хто не знає:) 
(написано 19.02.2013 в 22:24 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
 : У меня складывается впечатление, что некоторые коментаторы именно из числа тех, которые выступали на том собрании и о которых написал Игорь. Если это так, то мне пора спать, ребята. Слоников считать, это без меня.  (написано 19.02.2013 в 22:36 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Іван : Якщо це до мене питання, то я не був на зібранні. Як казав колись пан Ігор Піголь, не має сенсу ходити на добре зрежисовані владою збіговиська. Так, Ігорю? Тільки тоді Ігорьок був по іншу сторону, представляв одну із " клятих" ГО,ПО та ін.   (написано 19.02.2013 в 22:56 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
 : В мене питання до п.Піголя а чому ні в одному звіті міського Голови не відображено як лікують у нас в лікарні пільгові категорії пенсіонерів та дітей.Те що під кожним відділенням цілі автопарки ініх іномарок і іх приватних кабінетів ми бачимо, те що майже всі лікарі бізнесмени, це зрозуміло.Клятва Гіпократа для них замінена на гроші.Де піклування влади.І не мішало б робити перевірки діяльності цих горе лікаробізнесменів=депутатів, а особливо в частині виписки ліків які страшенно дорогі і мало приносять користі хворим крім них самих На данний час боротьбу з цими горе лікарями веде в славуті тільки один чоловік.Решта боятся і мовчки платять..  (написано 20.02.2013 в 06:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олександр : Да, Ігор, зачепив ти цих полуумних активістів, аж слиня в різні боки летить. Правда не всім подобається. Хлопці вам до Піголя як до Марсу. Ловіть краще свого хвоста і попробуйте його вкусити. А пожалітися можите свому Симоненку чи Буряку. А ще краще Азарову. А Піголю-респект!  (написано 20.02.2013 в 07:42 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Евгений : Саня, зато ты бы слышал какие эти активисты смелые на собрании были, какие умные в кавычках мысли толкали. И это им не так и тут плохо и там плохо и власть бандитская. Им Богданыч про одно они про другое, им про другое они про собак и дохлых кошек. Орали как сумасшедшие. Я ели досидел до антракта и сразу на пиво. А ты гад не пришел:))   (написано 20.02.2013 в 08:19 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : Дійсно, всім цим полуумним активістам до Піголя як до Марсу. Такого незалежного та хитромудрого стратега і тактика треба ще пошукати. Він наче ніде і в той же час усюди. І що характерно, всі ті контори де ошивався цей стратег, потроху хиріли і танули, а Піголь завжди залишався на плаву. Він в усі організації вносив якийсь непомітний, але дуже шкідливий та дієвий вірус безтолковості. Це дуже добре помітно, якщо уважно прочитати його останні публікації та коменти в його підтримку. Так що, Ігоре, так тримай і надалі. Повний тобі респект   (написано 20.02.2013 в 08:46 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
захожий-перехожому : Шо Піголь хитрожопий-то таки да...  (написано 20.02.2013 в 10:44 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Коишній краянин : Поки Піголь був у Краю, то той Край ще тримався. Пішов Піголь - прийшов песець.  (написано 20.02.2013 в 11:06 з адреси:  78-9-124-91.pool.ukrtel.net)
Підприємець : Той Піголь тільки і вмів, що бігав по ринку та грощі збирав собі на зарплату. Ато що він голосливий, то це так. Гарно брихати вміє. Того і взяли його до міськвиконкому. Підлабузник на підлабузнику сидить, підлабузником погоняє. Така наша дійсність.   (написано 20.02.2013 в 11:20 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Евгений : Ну вот, Дмитриевич, тупоголовые бездарности тебя уже хвалят, хитрожопым называют. Кино и немцы:)  (написано 20.02.2013 в 11:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : А як же Піголя не хвалити. Це талант. Талант пускати пилюку в очі.
     Так, дійсно, необізнана людина, вражена поверхневою чарівливістю його особи, легко потрапляє під його вплив. Але в подальшому, коли стане явно помітною яловість та убогість піголівського інтелекту, вузька зацикленість його мислення на вчорашніх запліснявілих ідейках, в повній мірі проявляється справжній кар’єрист та пристосуванець, такий собі сучасний гоголівський Хлєстаков. 
(написано 20.02.2013 в 11:42 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
BW Bur : Тут говорять, що хтось кращий, а хтось гірший. Шановні товариші, ви в суть самої дійсності хоча б вглядались?
     Світом правив і править капітал, а хто при кормушці це питання вже десяте. Навіть трошки занурившись в суть суворої буденності і державного апарату розумієш, що життя простих смертних тут нікого не цікавить. Що ж до тариів на воду-газ-опалення чи щось інше то це вже просто гра на виживання де сильні світу цього виживають більш слабших і існують за їх рахунок. А соціум в українському маштабі перетворився на справжній харчовий ланцюг, в якому звичайні люди виступають самої нижньою ланкою.
     Я не буду ставити питання про чудові кабінети наших можновладців чи, ще якісь МАЛОЗНАЧУЩІ речі - це зовсім не відіб"ється на тих тарифах, які наші люди будуть платити, не за те щоб жити достойно, а щоб хоча б якось вижити. І на цих тарифах зовсім не відіб"ється ХТО буде тримати важелі впливу в місті чи країні - просто відкати і хабарі будуть просто йти в інші кишені.  
(написано 20.02.2013 в 12:01 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
* : BW Bur Ну і що ти пропонуєш? Кишеню свою підставити? Під тиском вулиці: уряд Болгарії йде у відставку - Головна   (написано 20.02.2013 в 12:19 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
* : Болгарський прем'єр-міністр Бойко Борисов оголосив у середу, 20 лютого, про намір піти у відставку. Така заява пролунала на тлі масових антиурядових протестів, які тривають уже понад десять днів.
     Попри всю складність ситуації, Бойко Борисов вирішив попрощатися красиво. "Ми не втратили гідність і честь, - цитує його слова інформаційне агентство AFP. - До влади нас привів народ, і тепер ми знову віддаємо її йому". Виступаючи в парламенті, Борисов також наголосив, що не готовий очолити перехідний уряд країни. Так гниє це капітал.  
(написано 20.02.2013 в 12:21 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
* : Напередодні заяви Борисова про відставку мирні протести почали переростати вже в силове протистояння між демонстрантами й поліцейськими й виходити з-під контролю. Як повідомляється, внаслідок сутичок щонайменше десять осіб зазнали поранень, 25 учасників протестів правоохоронці змушені були тимчасово затримати.
     У вівторок уряд у Софії пообіцяв виконати частину вимог демонстрантів і, починаючи від березня, знизити ціни на струм на вісім відсотків. Частину вини за високі ціни на електроенергію покладають на чеське енергетичне підприємство CEZ, яке в західних регіонах Болгарії має фактично монопольне становище. Тепер болгари хочуть відібрати ліцензію у цієї компанії. Відповідну процедуру вже розпочато. 
(написано 20.02.2013 в 12:27 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
BW Bur  : Шановний, а чим моя кишеня гірша за Вашу, мого сусіду, що живе на два поверхи вниз по діагоналі, чи якогось начальника? (це питання риторичне і задане ЛИШЕ для роздумів)
     Нажаль, ніхто з наших можновладців на болгарський сценарій не піде, стандарти знаєте не ті, нам до Сомалі по стандартах ближче ніж до цивілізованого світу.
     А що до України, то нам просто бракує Піночета.  
(написано 20.02.2013 в 12:28 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
* : Тепер зрозуміло кого захищає Піголь та що робить наш мер, та його команда.  (написано 20.02.2013 в 12:30 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
BW Bur : Я не підтримую жодного з них. Я лише констатую те, що є. Звичайно ж, з точки зору пересічного громадянина, який зрозумів, в якій глибокій чорній дирі ми існуємо. Не всі, але більшість.   (написано 20.02.2013 в 12:39 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
 : BW Bur, ты что не видишь, тут же клиника: идиот на идиоте сидит и Пиголя проклинает. Ты почитай внимательно о чем они пишут.   (написано 20.02.2013 в 12:40 з адреси:  72-171-55-37.pool.ukrtel.net)
 : Это же Тролли, о которых Игорь писал!   (написано 20.02.2013 в 12:42 з адреси:  72-171-55-37.pool.ukrtel.net)
ЮРІЙ : ЕмоціЇ зашкалюють !. Не довелося бути присутнім на зібранні . та уявляю яка там була атмосфера . Злі духи від П/Р , надто не задоволені роботою мера , бо він в опозиціЇ . Облити брудом , принизити , і в решті зЇсти по Нетішинському сценарію . Ось до чого вони прагнуть , хоча мудра людина уже давно давно дала позитивну оцінку В. у. . .  (написано 20.02.2013 в 12:43 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Юрий - прав. И я о том же.  (написано 20.02.2013 в 12:46 з адреси:  72-171-55-37.pool.ukrtel.net)
патріот BW Bur : Ні Піночет нам не підійде тому що тупоголвих він зразу стратить.Нам підійде Лукашенко який в трудових таборах псевдодемократів швиденько виховае а потім в колгоспи підіймати сільське господарство.Хохли тоді зникнуть.Зьявлятся нові Українці.з новим мисленням і думкою про процвітання своеї Держави.  (написано 20.02.2013 в 12:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : На звіті міського Голови не задоволені були як не дивно військові пенсіонери.Хочу декому пояснити що ,по перше це не сама бідна верства Славутчан.По друге 50пр з них е інваліди війни,які зовсім не платять за послуги.Інші пільговики-тобто афганці чорнобильці які також якийсь процент не платить.А е і зовсім такі які принципово не платять.Тепер у мене питаня.Шановні а ви задумувалиссь з якого хера платити зарплатню тим людям які в люті морози ліквідовують пориви,які ковиряются на очисних спорудах в вашому гімні щоб ви срали в теплі. Я пропоную поставити лічильники на воду і тоді не будете поливати через вікно свої міні городики.А для бідних людей е субсидії.Стосовно того що двірники не ро нічого брехня тому що кожен ранок бачу їхню роботу.Так що будемо обьективними.А що стосуется С дора то він на свому місці.Тепер по виступу істеричноі захісниці тварин.Мене дивуе її позиція.замість того щоб підняти питання стерилизяції тварин вона піднімае питання прживання тварин в притулках.В якійсь мірі я з нею згоден.Притулок потрібен і разом з тим потрібно цівілізовано підходити до цього питання в плані зменшення популяції тварин.А то дійде скоро до того що будуть обісцяні не тільки підїзди а і двері в квартири.так що включайте розум і памятайте яка була Славута до а.Гопак-антураж до зьомок фільму про війну.дорога навпроти як після бомбування.Згадуйте і робіть висновки.Дивуе мене питання чому такі захісниці не підняли питання про притулок для безпритульних людей які в люті морози масово замерзали.  (написано 20.02.2013 в 13:37 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Олександр : Точно. Тільки були незадоволені не військові пенсіонери, а комуно-пенсіонери, «совки», як написав Піголь, які звикли жити «на шару». А хто за ними лайно прибиратиме і чи вистачає для цього коштів їм до фені. Тільки про себе думають і все.  (написано 20.02.2013 в 13:57 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік олександру : Дякую що обьектино оцінив мій коментар.Тепер буду чекати хвилю лайок яким не довподоби С дор.На мій рахунок я не звертаю уваги, а ось коли ллють бруд на мера то мене дивуе насамперед їхня позиція, тому що вони лають не стільки його як тих виборців які віддали за нього свій голос.Що стосуется роботи мера то він дуже швидко реагуе на всі пропозиції громади.Як приклад.До мене звернувся чорнобилець з питанням і обуреням чому С идор не включив чорнобильців на пільгове обслуговування означеної категорії в міській лазні.на мое зверненя до Голови данне питаня виправлено.І все що я пишу я озвучу на мітингу який ініціюе гапонюк.Який вічно,як баба-яга проти.Відповідати буду на адекватні коментарі без лайок,і якщо я в чомусь не правий то залюбки вибачусь.а за попередні коментарі вибачаюсь за своїх колег.Буду тепер писати тільки сам.Роутер відключив і ніхто тепер без мене з мого айпі не напише  (написано 20.02.2013 в 14:34 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Шановний вік! На скільки я знаю, то Ви, за класифікацією Олександра, також є комуно-пенсіонером і "совком" і "як написав Піголь звикли жити на "шару". То за що ж Ви дякуєте цьому шмаркачу, який ще досі не зрозумів що і звідки береться.
     Повірте, я не хочу Вас ніяким чином лаяти, а все ж таки мені дивно.  
(написано 20.02.2013 в 15:51 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
жко : і все цьому Гапондюку не йметься. Якби ще хоч розумів про що говорить..  (написано 20.02.2013 в 15:53 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік перехожому  : Я просив без персонального обливання брудом.,.На перший раз даю відповідь вам особисто, а також особливо талановитим.Ні в влксм,ні в кпу я ніколи не був.В комсюки не прийняли, тому що в свій час я вибив вікно в кабінеті директора і був змушенний піти після 8 класу працювати і вчитися в вечірній школі.В кпу також не прийняли, тому що не привик бути під командою телепнів з партбілетом, і тому що мій батько багато розповідав, хто йшов в партію а він це добре знав.тому що внески плати 50р Далі після армії я працював в середній азії-в пустелі, а також в сибірі .в тайзі на видобутку золота по 12годин.Так що життя я прожив не на шару торгуючи консервами.І курив і пив як всі дійсно совки.Був на ліквідації землетрусу в спітаку, а також в чорнобилі.На даний час очолюю чорнобильську організацію не отримуючи за це ні копійки.пенсія мінімальна.То на яку шару я звик жити.Мені ця Держава заборгувала дуже багато.І ви мене дуже обідели.я багато разів падав в багнюку життя, самотужки вибираючись звідти.І мое кредо е вислів М.Горького-життя мої університети.А людей я не поділяю на дорослих і шмаркачів.Е розумні і адекватні а е хворі політично і дурні.І без образ.Ви запитали я відповів  (написано 20.02.2013 в 17:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : віку Вибачаюсь все зрозумів  (написано 20.02.2013 в 17:55 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Маруська : Любий мій Віку, чому ти мене зрадив. Адже ми разом з тобою готували номери газет про те як все погано в Славуті, коли була виборча компания, ти що забув? Ти забув про свого куміра Ляшка. А потім тобі сподобався Тягнибок. А потім Лукашенко та Путін. Дивись, бо я переживаю за твою репутацію.   (написано 20.02.2013 в 18:21 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік перехожому  : Вибачаю.Це говорить про те що Ви розумна і чемна людина.Бобільше б таких на сайті і в Державі тоді ще не все втрачене.  (написано 20.02.2013 в 18:25 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік марусці -марусенькі : Шановна представниця прекрасної статі.По перше газету готував не я.По друге ловити мене на дешеві понти марно.Я пройшов таке житя в ссср ставши сіксотом, то це про щось говорить.Рекомендую відкрити газету і прочитати ще раз всі публікації.а якщо ви профінансуете випуск то всі будуть вдячні.Що стосуется матеріалів в газеті то я все підримую, тому що влада адекватно прореагувала на не доліки і їх усунула.всі інші статті писали люди які фінансували газету.Це і питаня нічних забігайлов.грального бізнесу і стихійних звалищ.голвне що на відміну від деяких депутатів я не обіцяв те що не можливо виконати.А голосування за ту чи іншу партію це спосіб коли можливо забрати хош якість гроші які вони винні народу.За мене не переживай я не жінка.А репутація вже підмочена у всіх через вибори і зокрема Держави де найбільша корупція.А за кохання дуже вдячний.  (написано 20.02.2013 в 18:44 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Віку мій дорогий! Я в шоці, ти що при СССР був агентом - сіксотом? Напиши любий як це сталося. Я не можу уявити, тебе мабуть примусили? Хоч це не таке вже й велике нещастя для тебе. Ти з любої ситуації вийдеш сухим з води.   (написано 20.02.2013 в 19:03 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : сразу видно - очень любит Вик женщин. Еще тот старый грешник!  (написано 20.02.2013 в 19:03 з адреси:  72-171-55-37.pool.ukrtel.net)
Маруська : Не можна так на Віка казати. Він жінок взагалі не любить. Вік і мене не любить. Хоч я в ньому бачу справжнього джентельмена по віднощенню до свого хозяйства, яким він переймається. Бо у нього була сторінка на сайті знайомств, а потім вона раптово зникла. На тій сторінці були написані всі досягнення що мають чоловіки.   (написано 20.02.2013 в 19:41 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік марусі-красуні : Нарешті наша маруся прозріла.Башиш як тебе на сіксотів тягне.Як про це написав то зразу і в коханні призналася і дорогим став.А на сайті не хотіла знайомитись.І в ліжко не затягнеш.а тут такий подарунок.я вже і не сподівався.Ось що значит великий досвід в спілкуванні з такими красунями.Кохати жінок в любому віці вважаю не гріхом а великим досягненям.Ось коли на півшостого то це вже гріх.А саме головне моя красуня, що мені вдалося відтягти тебе від грязного діла-політики,яке не личить такій красуні.цем моя люба.ха.ха.оце повесилили на нічь.  (написано 20.02.2013 в 20:35 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік марусі : Оце пішла розмова.І весела.А то переймаемося жкг,виборами.Це чоловіча робота а жінки вносять в це свій відтінок.Ось чому раніше жінок не допускали на кораблі і майже не було в політиці.По статистиці зростання війн в середньовіччі було саме тоді коли країнами правили прекрасні представниці роду людського.а якщо ще раніше то саме жінка-ева збавила першого чоловіка-адама.займайтеся красуні краще тим що ви вміете найкраще-коханням.,і за це ми будемо цінувати вас ще більше.Спокійной ночі Маруся.Пропоную замість сварок занятись знайомствами а про проблеми міста завтра поговорити на круглому столі. Подивемось на кожного і познайомимось  (написано 20.02.2013 в 20:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська : А де ця зустрічь відбудиться.   (написано 21.02.2013 в 07:49 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Микола Сергійович : Прочитав статтю Ігоря Піголя і хочу засвітчити йому свою підтримку. Совковою логікою обладають ще дуже багато славутчан. Вони не цінять те що зробив для міста Василь Богданович. Але треба більше доносити до простих людей правду не тільки через інтернет,а через газети. Шановний Василь Богданович! Головне не зупиняйтеся на досягнутому, а працюйте далі на користь громади. З повагою, М.С.   (написано 21.02.2013 в 09:52 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
миколі сергійовичу : Шановний,Скажіть Що ж зробив В.Б.для Славути?Вам не соромно його вихваляти?Одне питання -що доброго зроблено ним?Що поганого і що не зроблено ми знаемо,хочете,можемо перерахувати.Іийдіть "в люди"і послухайте людей!Там Правду почуете.А поки що ви" жополиз".  (написано 21.02.2013 в 10:44 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Шановний Микола Сергійович! Ви звинувачуєте багатьох славутчан в совковій логіці. А Ваш пост чи не являє собою взірець "совковості" в її найгіршому парояві? Соромно за Вас.  (написано 21.02.2013 в 11:16 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік марусці -марусенькі : Можемо домовитись приватно.А якщо серьезно то бачу знову пішли лайки. Невже аргументів бракуе.Чого ви шукаете у всьому негатив.Настройте у собі позитив.Подивітся який Палац Культури е.Гуртки працюють.Літом танці під муніципальний оркестр.Тільки за це я дякую С-дору.Будьте добрішими і до вас також буде адекватне ставлення.  (написано 21.02.2013 в 11:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська : Віку, ти пропустив лавочку, шахи та себе любимого. Скоро ти получиш медалю з хрестом. Ти краще скажи коли будеш рвати когті до Лукашенка. Дивись він підлабузників не любить. Враз посадить.  (написано 21.02.2013 в 13:47 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік марусці : Бачиш,такі речі відпочинку які я перерахував, а також лавочка де може відпочити літня людина, милуючись плесом річки та краевидами Славути тобі далекі для розуміння, не кажучи вже про шахи.А стосовно медалі даю відповідь - нею нагороджують.Получити можна тільки трипір.А рвати когді будеш ти, туди де народилася тобто в колгосп.До речі Лука для таких як ти їх реанімував.Я в себе дома,тому що народився в славуті а не в ганопілі.Щодо підлабузництва то це скоріше твоя прерогатива.Так заклала природа тобі.Лежати під.а не на.Так що вибачай.Що просила то і отримала.  (написано 21.02.2013 в 14:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Маруська для Віка : Шановний Віку! Погано ти знаеш хто на кому лежить, чи сидить. Краще за тебе ніхто не лежить. Чоловича твоя гордість загинула разом з розпадом СССР. Так що тр..ір для тебе вже не грозить. Природа зробила велику помилку, це ти правду кажеш. Прийми мої співчування.  (написано 21.02.2013 в 18:46 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Яка маруська розумна.Знае що в кого стоїть а в кого лежить.Маруся ти не путай срср і один орган.Видно так подобается ця тема що тільки і розмов про це..А щоб ти так не переживала так,то прийди і зможеш попробувати.Тобі не відмовлю.  (написано 21.02.2013 в 19:47 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : маруся.де ти.тебе опозиціонери ще не обідили.якщо шо, то звертайся ми їм супостатам покажемо.а то вже хочуть відмінити день 8березня.як тебе тоді поздоровити  (написано 22.02.2013 в 06:47 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріот : та що з цими комуняками цацкатись - на гілляку тай все! Ігору - респект! Слава Україні!  (написано 22.02.2013 в 13:44 з адреси:  46.247.213.208)
 : Але спершу дуркуватих патріотів  (написано 22.02.2013 в 14:26 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Дуркуваті патріоти це ті які мерзли на майдані. щоб привести пасічника до влади, і яких потім єлементарно кинули, не давши грошей щоб з піснею вернутися додому.Хвора баба Параска мене не здивувала.Яку за патріотизм відлупцювали кийками і вона тихо відкинула ноги.А там було крім навіжених які женилися в палатках, багато справжніх патріотів, до яких у мене справжня повага.А єлементарно їх кинули.Паскуди.Едине що дав майдан позитивного, це те що влада побачила, що народ не бидло і коли прийде час такий майдан буде відтворений.Тільки люди підуть не за якусь постать.Люди вийдуть захищати себе і свое майбутне  (написано 22.02.2013 в 15:33 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік