Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.02.2013 СИЛАМИ ГРОМАДИ (ІЗ ЩОРІЧНОГО ЗВІТУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ)

- За результатами всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», у 2012 році місто Славута зайняло друге призове місце.
     - Втілюються цільові програми суспільно важливого значення, спрямовані на підтримку усіх сфер міста. Таких у 2012 році, за активної участі громадськості, було прийнято десять. Так, Славута має програму соціально-економічного та культурного розвитку, відпочинку та оздоровлення дітей, забезпечення чистою питною водою, охорони навколишнього природного середовища, сприяння створенню та функціонуванню ОСББ та багато інших програм, що спрямованні на послідовний та системний розвиток міста.
     - Успішно діє проект «влада і громада – конструктивний діалог». Щорічні соціологічні дослідження, постійно діюча «гаряча» телефонна лінія 2-35-92, онлайн форум, регулярні прийоми громадян сприяють ефективному діалогу влади і громади. Протягом звітного періоду, згідно із затвердженими графіками, міським головою проведено 15 особистих та виїзних прийомів громадян, на яких побувало 117 громадян. 153 звернень громадян надійшли через онлайн форум та «гарячу» телефонну лінію. Всього до виконавчого комітету міської ради надійшло протягом 2012 року 1733 звернення.
     - Виконавчий комітет Славутської міської ради отримав сертифікат відповідності виконання повноважень органу місцевого самоврядування вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Значно підвищено рівень надання адміністративних та інформаційних послуг громадянам. Силами працівників міськвиконкому впроваджується електронна система документообігу.
     - Налагоджена співпраця з вуличними та будинковими комітетами, ОСББ. Проводиться активна співпраця з 17 квартальними комітетами та 173 будинковими комітетами - проводяться зустрічі та надається методична допомога для голів комітетів. Крім того, працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою надається постійна консультативна допомога щодо створення та функціонування об’єднання співвласників багатоквартирного будинку не лише представникам уже існуючих ОСББ, а й для усіх бажаючих жителів міста, надається методичний матеріал з даного питання. Протягом 2012 року таку інформацію було надано для представників 11-ти будинків.
     - Міста європейських держав хочуть співпрацювати зі Славутою. Лише у 2012 році офіційні представники міста та юні славутчани у відповідь на отримані запрошення побували у містах Пріверно (Італія), Нєполоміце та Сулевйов (Польща). Представники вказаних міст також із радістю відвідали Славуту, окрім того із метою обміну досвідом приїзжала до нашого міста делегація із м. Александров-Куявський (Польща).
     - Стрімко реконструюються та ремонтуються мережі міста. Покращується якість води. За 2012 рік замінено 715 м.п. теплових мереж, реконструйовано водопроводи на вулицях Миньковецька та Ватутіна. Виконано поточний ремонт водопровідних мереж на вул. Соборності, 39 та 41, Б.Хмельницького, Привокзальна, Кн. Сангушків, Острозька, Кошового, Злагоди,55, а також поточний ремонт водопроводів і колодязів на вулицях Ізяславська, Сокола, Чкалова, Садова. Щодо поточного ремонту каналізаційних мереж, то він здійснювався на вулицях Одухи та Садова. Виконано поточний ремонт колодязів інженерних мереж на вул. Грушевського. Завершено реконструкцію "Південного" та "Центрального" водозаборів (ІІІ черга). А також: проводилися поточні ремонти водорозбірних колонок, запірної арматури на КНС 3-7, свердловинах 5,7-9; облаштовано частину водопроводу до ТДВ Славутського цикорієсушильного заводу; встановлено водоміри на вул. Набережна, 63; замінено каналізаційний колектор на вул. Лісній; облаштовано водопровід та каналізацію до будинку на вул. Я. Мудрого; проведений капремонт водопроводу та каналізації до ДНЗ №1 «Оленка» на вул. Миру,76; облаштовано водопровід на вул. Миру; здійснювався поточний ремонт водогону між свердловинами №6-7 та свердловинами №7-8; відремонтовано водопровідний ввод до будинку №40 на вул. Я. Мудрого та інші поточні роботи. Впродовж 2012 року підключено 83 абонента.
     Незважаючи на постійне впровадження енергозберігаючих технологій, для Славутського УВКГ залишається проблемним питанням стрімкий ріст на державному рівні ціни на електроенергію. Так, якщо проаналізувати споживання електроенергії Славутський УВКГ та її вартість впродовж 2010-2012 років, то маємо наступну картину: 2010 рік – спожито 3 563 556 кВт електроенергії, вартість її з ПДВ становила – 2 872 216,38 грн.; 2011 рік – спожито 3 122 987 кВт, вартість з ПДВ становила – 3 066 654,46 грн.; 2012 рік – спожито 2 894 051 кВт, вартість з ПДВ становила – 3 260 648,28 грн.
     - Дороги та тротуари міста отримують нове життя. Завершено перший етап реконструкції стратегічної для Славути об’їзної дороги вулиці Ярослава Мудрого. Реконструйовано дороги на вулицях Монастирській, М. Коцюбинського. Капітально відремонтовані дороги вулиці Грушевського (між вул. Ярослава Мудрого і пл. Шевченко та між вул. Ярослава Мудрого і Кузовкова), провулку Новомісного. Побудований тротуар на вулиці Козацькій. Продовжується ремонт асфальтобетонного покриття при будинковихтериторій території, зокрема, такі роботі проводилися минулого року на вул. Козацька №46,48,50. Значна увага приділяється поточному ремонту доріг, зокрема, на вулицях Соборності, Козацька, Богдана Хмельницького, Миру, Ярослава Мудрого, Івана Мічуріна та провулку Федора Михайлова.
     - Розпочато благоустрій мікрорайону «Сонячний». У 2012 році значна частина коштів була зосереджена на влаштуванні зливової каналізації даного мікрорайону, яка є одним із його елементів благоустрою. У поточному році роботи тут будуть продовжені.
     - Вулиці та провулки міста – освітлюються. В 2012 році розпочато реконструкцію вуличних мереж електропостачання по вул. Привокзальна та Ганнопільське шосе. Завершено роботи по капітальному ремонту вуличного освітлення по вул. В. Стуса та поточному ремонту мереж вуличного освітлення по вул. О. Кошового.
     - Використання енергоносіїв щоденно аналізується. Впроваджено програму щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс», завдяки якій збираються та аналізуються дані споживання усіх видів енергоносіїв установами і закладами міста.
     - Впроваджено роздільний збір сміття. Встановлено 23 контейнера для збору ПЕТ пляшки та 4 контейнера для збору скла. Кошти отримані від здачі вторинної сировини було використано на облаштування 3-ох дитячих майданчиків (по вул. Ярослава Мудрого, вул. Сокола та вул. Церковна). Організовано збір паперу в освітніх закладах міста. Вже закуплено для роздільного збору сміття 77 сучасних контейнери.
     - Вирішуються житлові питання громадян. Видано 11 ордерів для заселення житлової площі у гуртожитках комунальної власності міста для працівників: освіти - 1, медицини - 2, міліції -2, бюджетної сфери міста - 2, підприємств, установ та організацій - 5.
     - Успішно освоюється субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. У 2012 році освоєно коштів субвенції на загальну суму 2954,924 тис. грн. дані кошти були спрямовані на виконання ряду необхідних капітальних та поточних робіт мереж, доріг міста, об’єктів благоустрою, покрівель житлових будинків тощо. Щоквартально звіт про використання даних коштів друкується в газеті «Вісті громади» №2 від 11.01.2013р.
     - Славутська ЦРЛ має сучасний рентгенкабінет. Проведено капітальний ремонт рентгенологічного кабінету за кошти виділені з бюджету міста на суму - 66300 грн. А також для розширення лапароскопічних операцій придбано резектоскоп, для розширенні діагностики захворювань - гематологічний аналізатор.
     - Ефективною є співпраця громадських формувань з охорони громадського порядку. В 2012 році члени громадського формування були задіяні на 152 патрулювань з охорони громадського порядку. Було розкрито 14 злочини, виявлено та задокументовано 53 адміністративних правопорушень.
     - У відповідності до міської програми «Вчитель» зміцнюється кадровий потенціал закладів освіти міста. Відсутня заборгованість по заробітній платі, виплачено щорічну винагороду за сумлінну працю у сумі 38853 грн. Вчителям, які виховали переможців обласних олімпіад та конкурсів встановлено надбавки у розмірі від 15 до 30 % посадового окладу. За складність та напруженість в роботі 23 педагогічним працівникам встановлено доплати у розмірі 25-50 % посадового окладу. З 366 педагогічних працівників 360 мають вищу освіту, 142 - вчителі вищої категорії, 28 вчителів – методистів, 60 мають звання «старший вчитель». Серед вчителів міста 1 кандидат наук, 1 пошуковець аспірантури, 3 педагогічних працівники навчаються в Університеті менеджменту освіти при Академії педагогічних наук України.
     Педагогічний колектив НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» є учасником Всеукраїнського психолого – педагогічного проекту Академії педагогічних наук «Вибір успішної професії». Академія педагогічних наук Міністерства освіти України співпрацює з директором ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Янісевич Іриною Валеріївною над науковим проектом «Розвиток пізнавальної активності та самостійності учнів на уроках» та з Катериненко Анатолієм Валентиновичем, вчителем біології ЗОШ №1 по вивченню червонокнижних рослин Полісся, Теребіжі.
     - Модернізується матеріально-технічна база освітніх закладів. Впродовж 2012 року в закладах освіти міста проведена значна робота по підготовці матеріально-технічної бази, освоєно 159,8 тис. грн. коштів міського бюджету, 831,0 тис. грн.- з цільового фонду міськвиконкому та залучено 210,9 тис. грн. спонсорських коштів.
     Розпочато роботи з реконструкції басейну та укріплення зовнішньої стіни актового залу ДНЗ №3. Встановлено електрокотел та проведено частковий ремонт мережі внутрішнього опалення в ЗОШ №4 та ремонт внутрішньої мережі опалення приміщення Екологічного центру школярів, НВО № 1, ЗОШ №3. Значні ремонтні роботи проведено в ДЮСШ. Проведено ремонт паркану НВК «загальноосвітня школа,гімназія» №5 та виготовлено секції металеві для зовнішнього паркану ЗОШ № 3. Завершено роботи з утеплення корпусу початкових класів у ЗОШ № 4. Виконано роботи з ремонту п’яти внутрішніх санітарних вузлів у ДНЗ №1 та ДНЗ № 3, відремонтовано трубопровід внутрішньої каналізації у ДНЗ№ 9.
     Замінено на енергозберігаючі віконні блоки в ЗОШ №4, ЗОШ № 6, ДНЗ № 4, ДНЗ№6, ДНЗ №9, дверні блоки в ЗОШ № 3, ЗОШ №4, НВО № 2, ДНЗ № 3, ДНЗ №4, ДНЗ №7. Придбано дитячих ліжечок в НВО № 1 та спортивного інвентаря в ДЮСШ на загальну суму 35,5 тис. грн .
     Інтерактивними класами забезпечені ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №6, НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх».
     - Збільшено охоплення дошкільним вихованням дітей міста. Відсоток охоплення є одним з найкращих в області і складає 99,6% (1645 дітей). Додатково відкрито 3 дошкільних групи в НВО №1. У місті діє Центр розвитку дитини «Дивосвіт» на базі ДНЗ №4 «Сонечко». Даний заклад відвідує 117 дітей віком від одного року до шести, в тому числі 4 дітей з особливими потребами.
     - У місті успішно реалізується проект «Обдарована дитина». 12 талановитих та обдарованих старшокласників отримують стипендію міського голови, на яку з міського бюджету виділено 17801 грн. 27 випускників 2012 року нагородженні золотою та срібною медаллю, 22 - отримали відзнаку міського голови «Юна надія». У місті активно діє молодіжна дорадча рада при міському голові, члени якої є активними учасниками життєдіяльності міста.
     - Молодь активно залучається до позашкільного виховання. Функціонує 5 позашкільних закладів, в яких виховується 2933 вихованці (78,4% від загальної кількості учнів). Вихованці позашкільних закладів на обласних та Всеукраїнських змаганнях здобули 63 перших місць, 45 – других та 43 - третіх. Особливо варто відмітити роботу клубу «Повір у себе» Будинку дитячої творчості, де організовано змістовне дозвілля та створено умови для розвитку творчих здібностей дітей з особливими потребами.
     - Різноманітні спортивні секції відкриті для юних славутчан та дорослих. На базі Дитячо-юнацької спортивної школи в 2012 році додатково відкрито секції армійського рукопашного бою та бойового гопака. Здійснено реконструкцію в приміщеннях тепломережі та гуртожитку ЖКО, де сьогодні займаються діти та дорослі учасники клубу настільного тенісу «Золота ракетка» та шахового клубу. При НВО №1 «Дошкільний заклад початкова школа» у 2012 році взяли на роботу Майстра спорту України з плавання для якісного навчання дітей плаванню та підготовки спортивного резерву. Зараз іде набір двох груп на платній основі. Разом з тим всі діти даного навчального закладу мають змогу навчатися плаванню безкоштовно.
     - Міська програма «Піклування» допомагає людям. У 2012 році надано матеріальну допомогу для 133 громадян на суму 27,9 тис. гривень. Виділялась допомога на поховання для 26 чоловік на суму 12,5 тис. грн. Виплачена компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги для інвалідів І групи та людей, яким виповнилось 80 років та старшим для 125 чоловік на суму 164,3 тис. грн. Проводяться заходи щодо працевлаштування інвалідів, так за 2012 рік працевлаштовано 19 інвалідів та перебуває на обліку 105 інвалідів, направлено на навчання 14 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
     - Пенсіонери, інваліди, одинокі престарілі та непрацездатні громадяни отримують адресну соціальну допомогу. Комунальною установою «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» за 2012 рік надано 30 видів послуг, із них платних на суму 22869 грн. Впродовж 2012 року працівниками центру: обслуговувалось 308 одиноких та одинокопроживаючих осіб, із них 259 осіб потребують постійної опіки, соціально-побутового і медико-соціального обслуговування, інших видів адаптації та допомоги; надано послуг для 1535 осіб, які звертались в територіальний центр за платними так і за безоплатними соціальними послугами. Для 17 підопічних центру було надано безоплатну допомогу дровима в кількості 102 скл. м. на суму біля 7.0 тис.грн. Із інвалідами дитинства, глухонімими, яких на обслуговуванні в територіальному центрі 30 чоловік працює соціальний робітник-дактилолог. Для малозабезпечених підопічних територіального центру надано допомогу продуктами харчування на суму 2000 грн. та матеріальну допомогу грошима на суму 2300 грн. за рахунок благодійних організацій. В складі відділення соціально-побутової адаптації функціонує гурпа із 5-ти працівників терцентру та мобільна група із 4-ох працівників, які займаються соціальним патрулюванням на вулицях міста, виявленням бездомних осіб та безпритульних дітей (було виявлено 5 осіб).
     - Активно працює у місті волонтерський рух. При Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено спеціалізоване формування «Школа волонтерів», в якому працюють 58 волонтерів
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 46

Анатолій : А я був разом з дружиною. Стільки бруду і ненависті в голосах деяких людей я ще не бачив. Ті люди що кричали як навіжені не були схожі на нормальних, бо їх не цікавив звіт. Вони намагалися побільше вилити грязі на міську владу, а відповіді Василя Богдановича навіть не слухали. Считаю, що сьогодні ми всі повинні обєднатися навколо нього, допомогти йому, бо він є справжній господар. Подивіться скільки всього доброго зроблено. Але декому чім гірше тім краще.   (написано 16.02.2013 в 21:17 з адреси:  180-214-53-37.pool.ukrtel.net)
Volya : Прочитавши те що тут написано і пройшовши вулицями Славути відчуваєш себе -якимось неповноцінним дебілом - якому розказують як кругом все класно - а ти - дебіл не розумієш. Так от це приблизно - сьогоднішня схема- співіснування влади і народу - який обирав цю владу для благополуччя свого та своїх дітей.   (написано 16.02.2013 в 21:25 з адреси:  204-160-54-37.pool.ukrtel.net)
патріот : а що тут неправда написано Volya? Що зроблено те і написали. Ти вулицями Берездова чи Шепетівки пройдися і зразу порозумнішаєш.  (написано 16.02.2013 в 21:42 з адреси:  46.247.194.167)
перехожий : Славута - оазис благополучча на всій Україні.
     Треба зібрати всіх мерів подібних міст і провести показове заняття з екскурсією. Але мені, як старому бюрократу, здається що "куті трохи передали меду". Мене колись вчили: зробив - запиши, не зробив - два рази запиши. Бамага все витримає. Колись видатний російський режисер, актор, педагог, народний артист СРСР К. С. Станіславський казав:- Не вірю.
     Не вірю тому, що немає порівняння. Те що написане - це добре чи погано? Це багато чи мало? Ніякого аналізу - прицип такий що плебс все схаває.
     Зараз морозець перетворив дороги на ковзанки, а піском їх і не думає С_идор посипати. У мого доброго товариша дружина ногу поламала по склизоті, так їй до фені С_идорова балаканина. За мого друга мені дуже обідно. Якби С_идор та Я_цюк зі своєї кишені заплатили їй за лікування це було б дуже справедливо.
      
(написано 16.02.2013 в 21:54 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : якби ще влада на чолі з Бандюковичем палки в колеса не ставила то взагалі добре було.  (написано 16.02.2013 в 21:55 з адреси:  46.247.194.167)
патріот : перехожий, то візьми і посип біля свого дому, як я зробив. Чи вам усім С_дор посипати буде? Де набрати такій штат ЖКО, щоб біля кожного дому було посипано?  (написано 16.02.2013 в 21:59 з адреси:  46.247.194.167)
патріот : перехожий, ти порівняй що було до Си_дора і що зараз. Ось і все тобі порівняння. Про що тут взагалі мона говорити.  (написано 16.02.2013 в 22:05 з адреси:  46.247.194.167)
* : А ти патріот пройдися зараз центральною вулицею. Враз лоба розіб'єш, або ногу зломаеш. Всі вудиці міста як ковзанки. А грязі на узбіччі дороги. А біля міського палацу культури гори чорного льоду. А кому надали хоть одну соціальну квартиру? А чому В.Б.С-ор жодного метра житлової плоші не набув за рахунок будівництва житла в м. Славута. Чому дороги, що побудовані рік чи два тому всі в ямах? Чому ми не можемо зараз пройтися тротуарною доріжкою вулицею Сокола до магазина "Зірка"? А від прокуратури до вул. Ізяслівська суцільне болото в літку, а взимку ковзанка. А чому діти школи інтернату ходять по узбіччу дороги, як в літку так і в зимку? А де людям похилого віку віддихнути в літку на лавочці? А парк культури в якому стані? А що робиться біля пам'ятника Ф.М. Михайлова?. А біля пам'ятника жертвам голодомору? Зате Ленін вхожаний. Кожен рік ЖКО садить цвіточки. Це що за двійна мораль? Кату честь, жертвам ганьба? Кого захищати та від кого?   (написано 16.02.2013 в 22:15 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Николай : Что бы и кто не говорил, а В.С*идор на своем месте. Ведь все зависит от местного бюджета. А он у нас нищенский. Отсюда все наши проблемы. В наших условиях, когда государство только мешает, а не помогает местному самоуправлению, он делает свою работу хорошо. Конечно, есть недостатки, но это отнюдь не значит, что у нас в Славуте хуже жизнь, чем у других городов. И что он должен говорить на своем отчете? Конечно об успехах. О недостатках должна говорить общественность. Я бы поставил ему за работу 10 балов.   (написано 16.02.2013 в 22:25 з адреси:  70-2-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот : Таке враження що всі хочуть щоб Си_дор влаштував їм казкове життя одразу. А я теж питаю ДЕ ВЗЯТИ НА ЦЕ ВСЕ КОШТИ? Щоб і дороги за годину прибиралися, посипалися, сміття вчасно вивозилося, ями латалися, парк зробився і т.л. А не подобається Ленін то зваліть його як Свобода це зробила вчора в Охтирці а не нийте що він стоїть. Бо пілікати не робити. Я теж ставлю СИ_дору 10 балів. Слава Славуті! Слава Україні!   (написано 16.02.2013 в 22:39 з адреси:  46.247.214.170)
Volya : Я коли чую про своє місце і про гроші місцевого бюджету - мені плакати хочеться - а тому що - мер повинен говорити те як він розподіляє ці гроші на премії та доплати собі та своїм заступникам та тисячу інших витрат - не першої необхідності.І говорити треба про те що не виконано та з якої причини - а ви ставте йому хоч 110 балів - але наше життя від цоьго краще не робиться.І мова про ніщенський бюджет буде завжди - а скажіть мені хто його цей бюджет приймав.   (написано 16.02.2013 в 22:47 з адреси:  204-160-54-37.pool.ukrtel.net)
* : Розумна людина не буде сама собі начиплювати бляшки. На коні до Верховної Ради не вїдеш. Шкода що не пройшов. Тоді б ви враз зрозуміли на кому шапка горить. Папірових патріотів в нас хватає. А грошей скільки не дай, їх все мало. Гроші витрачені, а де дороги? Та навіщо вони йому, коли він про Київ мріяв. На другу каденцію пішов неохоче, бо мріяв про Хмельницький. Одним словом гарний козачок.  (написано 17.02.2013 в 08:00 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Петрович : Особисто я підтримую В.Б.а. Правильно тут пишуть, що у нас ще не було такого голови. Хто зробив більше - Поліщук чи може Жук? А негаразди завжди будуть. Постав на цю посаду хоч святого, все одно всім не вгодиш. Дай Бог здоров’я тобі Василь Богданович.   (написано 17.02.2013 в 08:55 з адреси:  255-212-53-37.pool.ukrtel.net)
патріот : Що за люди? Ви хоч розумієте про що пишете? Volya, ти ж вроді газети читаєш, радіо слухаєш, в Іннеті сидиш. Там все пишиться і про використання бюджету також. Я особисто читав звіт про річний бюджет за 2012 рік у «Вісті громади». А те що бюджет тра було не приймати ти вчителям розкажи, вони тебе «зрозуміють», бо у мене сестра вчитель і я знаю які у них настрої. Плачитесь що погано жити, а не розумієте, від кого справді залежить наповнення бюджету. Про що з вами можна тоді говорити! Я знаю одне. Краще Богдановича у нас голови міста ще не було і напевно ще не скоро буде. І як він піде на третій строк то його знову всі славутчани підтримають.  (написано 17.02.2013 в 09:37 з адреси:  46.247.197.147)
петровичу : Що конкретно зробив ?А то зробив..зробив ...І що ж він зробив.?КОНКРЕТНО?  (написано 17.02.2013 в 10:13 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
перехожий : Основна властивість звіту - відобразити динаміку сучасного процесу в порівнянні з минулим або з запланованим на майбутнє. Тоді видно якість керування. А коли іде голий перелік різних видів робіт, то це не звіт - це має назву маніпулювання фактами і цифрами, або окозамилювання - що є одним з засобів шахрайства.
     Можна покрасити одну штахетину, а написати - відремонтований паркан.
     Можна залатати одну яму, а написати - відремонтував дорогу.
     Можна вкрутити лампочку в ліхтар, а написати - зробив освітлення вулиці.
     Все вимірюється в кв. метрах, гривнях, тонах і т. д. А порівнюється в відсотках.
     Є ще таке поняття як пріорітетні питання. Де і як вони відображені?
     Людині, яка має науковий ступінь кандидата наук, це повинно бути відомо. А можливо цьому в сучасних освітніх закладах не вчать. Тоді вибачайте. І тоді повинен стати зрозумілим стан речей в нашій державі навіть для патріотів. Дуже шкода що керманичі на всіх рівнях своїх людей мають за стадо неуків. 
(написано 17.02.2013 в 10:41 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
перехожому : Ви в-10!  (написано 17.02.2013 в 10:53 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Петрович : Про те, що В.С-р зробив він прозвітував. А популізм Перехожого підтверджує що його теж не цікавить звіт. Бо достатньо уважно його прочитати і побачити цифри, метри, гривні. Інша справа, коли людина не хоче це бачити. І хіба покрасити штахети, залатати ями, вкрутити лампочки-це не відремонтувати? Маразм.   (написано 17.02.2013 в 10:57 з адреси:  255-212-53-37.pool.ukrtel.net)
*  : Не відремонтувати, а приписати, або око замилити, що і зроблено в звіті. - Міська програма «Піклування» допомагає людям. У 2012 році надано матеріальну допомогу для 133 громадян на суму 27,9 тис. гривень. Це по 209 грн. На коней, тобто бездомних собак більше 80000 гривнів. Це з бюджету міста. - Пенсіонери, інваліди, одинокі престарілі та непрацездатні громадяни отримують адресну соціальну допомогу. З міського бюджету пенсіонер отримав букву "П" - автобус. Це вірно. Виділялась допомога на поховання для 26 чоловік на суму 12,5 тис. грн. За такі гроші навідь труну не купиш. - Впроваджено роздільний збір сміття. Встановлено 23 контейнера для збору ПЕТ пляшки та 4 контейнера для збору скла. О це то да! Де ці контейнера стоять? Коли це станеться на мікрорайоні "Сонячний"? - Використання енергоносіїв щоденно аналізується. Коли перестанемо обогрівати землю навколо будинків на "Сонячному". - Вулиці та провулки міста – освітлюються. В ранці вся Славута в темряві. Зате як тільки настають сумерки- світло горить по всьому місту. - Розпочато благоустрій мікрорайону «Сонячний». Де хоч одна клумба розбита, або деревце посаджене. В літку "Сонячний" перетворюється в пустиню Сахара. В зимку - ковзанка. - Дороги та тротуари міста отримують нове життя. Де тротуар по вул. Князів Сангушко? Там діти постійно перебуваєть в небезпеці йдучі по узбіччу дороги. - Стрімко реконструюються та ремонтуються мережі міста. Покращується якість води. Це ми вже побачили по тарифах. - Міста європейських держав хочуть співпрацювати зі Славутою. Це видно по відрядженнях нашого мера. - Успішно діє проект «влада і громада – конструктивний діалог». Це видно по громадській раді та хто туди запрошується.  (написано 17.02.2013 в 11:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Шлемазл : Начнём с того, что Sидора в мэры никто не тянул, поэтому нечего сетовать на трудности. Назвался груздём - будь добрый, полезай в кошелку. И перестаньте в конце концов равняться на остающих, теша себя что где то ещё хуже. Все умные жиды давно покинули эту нищенскую и воровскую страну, уехав в страны цивилизованные подальше от вечных обещаний о светлом будущем. Один я остался, полудурок, полужид. Вы, гои, хоть имеете представление о том, что треть суммы нужно отдать вашему дражайшему очильныку в виде откатных за право что то построить в Славуте?   (написано 17.02.2013 в 12:47 з адреси:  136-87-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : Більше всього не люблю нитіків і трепачів. Наведіть хоч один факт а не брехники. Якщо Си_дор бере хабарі і откати то де факти? Щось я про такі не чув. Тільки сплетні. І ніяке це не окозамилювання а конкретна робота. У мене таке враження що * з неба прилетів, бо хоче в Славуті за 5-10 років комунізм построїти. Хочите жити як в Європі з такім бюджетом? То зверніться спочатку до психолога.   (написано 17.02.2013 в 15:51 з адреси:  46.247.197.84)
serj : Патріоте, як ти думаєш чому Миклуш почав будинки в Нетішині будувати а не в Славуті?  (написано 17.02.2013 в 16:43 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : скоро буде будувати в мижгырье.  (написано 17.02.2013 в 17:15 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
патріоту : Ні він бере -тещо ви написали: цит.... Якщо Си_дор бере хабарі і откати то де факти?.... на центральній площі серед білого дня прилюдно і ті що дают з плакатами на яких написани їх імена стоять в черзі біля будинку рад:) Наївний ви чи навпаки... то може всі його мат.блага, машина, квартири, будинкі за мізерні 2000 грн. зарплатні. Той звіт і реальний стан і місті - як біле та чорне. А вони все жука та поліщука згадують.   (написано 17.02.2013 в 17:29 з адреси:  109-162-25-223-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : Та ніхто нашого мера не хаїть. Просто ця людина любить владу і це здорово помітно. На звіті всі його служби сиділи як рядові мешканці. А він отдувався за всіх. Це стиль його роботи. Сесії проводяться також під його особистім керівництвом. Він за всіх відповідає на всі питання. Тобто, як він скаже, так воно і буде. А все повинно бути навпаки. Але нашому меру так подобається, за все відповідати самому. Хоч рішення приймаються колективно. Кожен керівник служби ставить свою підпис. За що і переживав покійний Сабинський. Дійсно людина думала про майбутне. А ще підлабузників він пригрів біля себе не міряно. Таке враження, що якщо він покине Славуту, то ми всі пропадемо. Як людина наш мер мені подобається. Як керівник міста, що узурпував владу в своїх руках ні. А винні в цьому ми самі. Не треба вирощувати місію.   (написано 17.02.2013 в 19:03 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : я про вашого Миклуша чув два чи три рази. І при чому він тут взагалі? Хай де хоче там будує аби податки платив. І що за придуркувата логіка? Голова міста що повинен на Таврії їздити і жити в бараці? А те що він сам за всіх відповідає то це правильно. Так і повинен робити нормальний керівник а не ховатися за спинами підлеглих.  (написано 17.02.2013 в 20:09 з адреси:  46.247.214.39)
serj : Миклуш тому подався на Нетішин, що хабарі занадто великі почали вимагати за землю. А хто здогадайтеся самі.  (написано 17.02.2013 в 20:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
ТУРИСТ : І ВЗАГАЛІ ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ. Жити всім хочеться в гарному, красивому місті. І наш міський голова В.Б. багато сил прикладає ,щоб наше місто було ще гарнішим, про це говороять 90 % славутчан.
      Але є в нас дуже "популярна" газета "ТПТПТП", яка чомусь все бачить грязному світлі, в ній поблікуються тільки "грязні матеріали", ну заложено в длумках керівників і не знаю хто їх змінить , або потрібно щось придумати брудне, так це "ТПТПТП".
      Шановний В.Б. не звертайте на них уваги, а продовжуйте также керувати містом. 
(написано 17.02.2013 в 21:29 з адреси:  ip24-73.netish.com.ua)
serj : Так, місто Славута на сьогодні стала значно кращою ніж раніше. Да, це чудово. Але я йду вранці на роботу, світла нема. Тротуари не посипаються піском навіть біля будинків на Сонячному. Сонячний не благоустроєний, біля "Економа" як порили асфальт, так його робити ніхто не спішить. Руки б ї поламати тим копачам. Славута потихеньку перетворюється в філію Шепетівки. Ось це дійсно погано. Та й взагалі Славута чи не єдине місто де до цих пір працює промисловість і тому в Славуті мусить бути ситуація кращою ніж в інших райцентрах Хмельницької області.  (написано 17.02.2013 в 21:47 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Л. : serj, а ти, що свічку тримав чи фотоапарат коли у цього Миклуша хабарі вимагали? У нас так завжди, аби щось бовкнути на когось, без доказово. Підтримую туриста. Наш В.Б. на своєму місті. Тож не заважайте йому.  (написано 18.02.2013 в 07:56 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Для Л. А ніхто В Б і не заважає. Він всі дурниці робить сам.  (написано 18.02.2013 в 08:52 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Л. : десь я читав, що за рік було більше сотні перевірок славутської влади. Це називається не заважають:-) А якби В. робив дурниці то його вже зняли.  (написано 18.02.2013 в 10:20 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
serj для Л : На відміну від твого "Десь я читав" я чув це особисто від працівника Білого Будинку.  (написано 18.02.2013 в 11:17 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Як раз з більш високим начальством він веде себе дуже розумно. Він добре розуміє, що їм треба, тому і тримається на своєму місці.  (написано 18.02.2013 в 11:44 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
* : Ця посада виборна. І ніхто його не зніме. Так що не турбуйтеся про долю нашого мера. А перевірки потрібні, аби не зажиралися. Нас все вчать, а ми з кожним разом все тупішаєм.  (написано 18.02.2013 в 11:52 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Треба пам'ятати в якій країні ми живемо і тому не треба переоцінювати значення виборності посади. На любій посаді треба ладити з начальством.   (написано 18.02.2013 в 12:31 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : В нашій країні такі риси як добропорядність, доброчинність, правдивість, відданість, вірність, мужність, скромність зовсім не є обов'язковими для успішної кар'єри. Скоріше за все ці риси для успішної кар'єри шкідливі.  (написано 18.02.2013 в 13:01 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
serj : Але попри все що я тут сказав я погоджуюсь що стільки як зробив для Славути ще ніхто до нього не зробив. Усякі там Дзюні, Жуки лише все просрали та порозкрадали. Можливо звіт про виконану роботу роздутий але доля правди в ньому є.  (написано 18.02.2013 в 13:06 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Остап : Звичайно, якась доля правди в звіті є. З цим ніхто і не спорить. Але треба враховувати що зробити можна лише тоді коли є кошти. А в своїх каденціях він був самий багатий.   (написано 18.02.2013 в 13:20 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
*  : А в своїх каденціях він був самий багатий. Да, коли була зв'язка з І. Гладуняком, С. Буряком та А. Фридманом. У нього ніколи не було стратегічного та державного мислення. Як кажуть в народі для себе та свого пана бригадира.   (написано 18.02.2013 в 15:50 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Комунальщик : У В.Б.а завжди було і є стратегічне мислення і державницький підхід в усьому. Він висококласний господарник. А нормальний голова повинен з усіма співпрацювати навіть з ворогами. Люди, якіж ви всі далеки від реальних проблем!  (написано 18.02.2013 в 17:05 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
* : Та де ж це мислення та співпраця з ворогами, коли він не просчитав ситуацію з виборами. Його попереджали, що в разі програшу Славута втратить всі дотації. Так що нема і не буде для Славути шансу вижити в цій ситації. На двух стільцях ще ніхто не всидів. Пора робити висновки.  (написано 18.02.2013 в 17:44 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Сват : Пять баллов. Держись, Богданыч! Делай и дальше дело и не обращай внимания на злопыхателей.  (написано 18.02.2013 в 18:08 з адреси:  111-3-178-94.pool.ukrtel.net)
 : костирка на мери.ось ми тоды побачимо реальну роботу а не за угла.тоді хай кричать слава свободі.  (написано 19.02.2013 в 09:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік