Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

     Відповідно до статей 34, 28 Конституції України та враховуючи, що в місті Славута журнал «Журналіст України» передплачує тільки 1 (один) абонент – це редакція «Трудівник Полісся», то згідно із статтею 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» 17 листопада 2012р. я надіслала спростування (із додатками) рекомендаційним листом на ім’я головного редактора КП «Редакції газети «Трудівник Полісся» Мальчук В.О. на публікацію «Справжня журналістика – це проща…», розміщену в міськрайонній газеті «Трудівник Полісся» в № 42 від 18 жовтня 2012 року для оприлюднення в найближчому випуску газети «ТП», але вже минуло більше місяця як редактор Мальчук В.О. проігнорувала моїм законним правом, чим порушила чинне законодавство.
     У зв’язку з цим я звертаюся до редакції газети «Вісті громади» з проханням надрукувати підготовлене мною спростування.
     Тетяна Скрипнюк
     
     СПРОСТУВАННЯ
      на статтю «Справжня журналістика – це проща» в газеті «Трудівник Полісся» № 42, 18.10.2012р.
     
     ЗАРАДИ СПРАВЕДЛИВОСТІ
     Поставимо всі крапки над «і». Мені шкода, що керівник газети «Трудівник Полісся» Віра Мальчук так і не змогла правдиво оцінити події дворічної давнини(!), які стосувалися призначення головного редактора комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся» у 2008 році, - хоча б заради справедливості, адже чомусь саме цю тему вона підняла в даній публікації.
     Інакше як використання службового становища редактором «ТП» Мальчук й не назвеш, коли на двох газетних шпальтах у публікації ллється словоблудство, надається брехлива оцінка подіям, наводяться несумісні речі та друкується неправдива інформація,- чим й принизила честь і гідність Людини, а саме – тимчасово виконуючого обов’язки головного редактора комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся» Тетяни Скрипнюк, та порушила її конституційне право, надане статтею 28 Основного Закону України.
     
МОВЧАТИ НЕ МОЖУ
     По-перше, коли в тексті авторка називає мене колегою, яку влада рекомендувала на посаду головного редактора, і тут же робить ганебний наклеп - цитую: «з неї ніколи не буде головного редактора, бо вона не розрізняє термінів «моніторинг» і «монітор». Не буду займати увагу читачів роз’ясненнями даних слів, якими володіють навіть школярі, бо це є принизливо, лише зауважу, що для журналіста, не говорячи вже як про редактора чи заслуженого журналіста – це Ганьба! Писати такі речі може лише той, хто керується помстою, і саме тоді Бог вкорочує людині пам’ять.
     А для читачів перерахую лише Почесні грамоти та відзнаки, якими Тетяна Скрипнюк нагороджувалась протягом 18-и років роботи на журналістській ниві – з 1999 і до 2005 років мала Почесні відзнаки від редактора В. Мальчук та Почесну грамоту від голів районної ради та райдержадміністрації за високий професіоналізм та за активну роботу з висвітлення діяльності органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також розкриття проблем державотворення в Україні., у 2007 році – стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Соціальний журналіст» у номінації «Ринок праці, трудові відносини та соціальне партнерство», і нагороджена Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики, а також Почесною грамотою від голів Славутської райдержадміністрації та районної ради, у 2009 році нагороджена Грамотою міської ради. Тож, як мовиться, коментарі зайві - факти річ уперта.
     Щодо коштів, зароблених за півроку керівництва тимчасово виконуючого обов’язки головного редактора «ТП» Тетяною Скрипнюк, як мовиться у статті: «обидві ради розщедрились на 135 тисяч гривень», внесу ясність – на рекламно-інформаційних послугах за період керування Скрипнюк редакція заробила 145 тисяч грн. Окрім того, вперше в історії існування редакції!, повністю була оновлена вся оргтехніка та технічно-професійна фотоапаратура, а саме: закуплено 3 комплекти комп’ютерної техніки, 4 лазерних принтерів та багатофункціональний пристрій (сканер, принтер, ксерокс), 1 сканер із слайд-модулем, професійний цифровий фотоапарат з фотоспалахом та фото штативом, 4 цифрових диктофонів – всього на суму 27 тис.грн.
      Слід також нагадати, що Скрипнюк прийняла редакцію від керівника Мальчук із суцільними боргами – точніше в сумі 55672 гривні, де заборгованість тільки по заробітній платі становила 35752 грн., з них за квітень – частково та травень – 24 тис. грн. За півроку Скрипнюк разом з трудовим колективом зуміла покрити не лише всі борги редакції, а й на кінець 2008 року залишити підприємство з прибутком в 1,5тис.грн.
     Не можу не згадати про талановитих журналістів, людей високої моралі – це заслуженого журналіста України, місцевого письменника, редактора Славутського міськрайонного радіо, вчителя за освітою В’ячеслава Тернового, котрий і запропонував депутатам районної та міської рад на сесії обох скликань мою кандидатуру на посаду головного редактора «ТП», та досвідченого журналіста, депутата міської ради декількох скликань, редактора багатотиражної регіональної газети «Пульс» Петра Федоровського, хоча за освітою він був інженер-будівельник, які завжди підтримували мене та давали наставницьку пораду. Тож нехай в інформаційному медіапросторі залишається світлою їхня пам’ять.
     А щодо освіти самої Мальчук, то вона також має за плечима заочне навчання, де торувала стежину піонервожатої півмісяця в Горицькій школі, згодом в Полянській і, швидше всього, саме завдяки тітчиному чоловікові – Славутському меру Мосійчуку, Віра Мальчук раптом опинилася на роботі в Славуті…
     
     ІНЦИДЕНТ РЕДАКТОРКИ З МЕРОМ, АБО ФЕЄРІЯ НАВКОЛО ГАЗЕТИ
     Хочу відкрити завісу, яка цікавить багатьох славутчан – хто ж пустив «чорну кішку» у відносинах між міським головою Сидором В.Б. та редактором газети «Трудівник Полісся» Мальчук В.О. Якщо підняти підшивки газет «ТП» за минулі роки, то побачимо, майже в кожному номері часопису редактор писала про гарні справи мера. Голубою мрією редакторки було роздержавлення редакції, і все, здавалося, цьому слугувало. Завдяки земляку зі Стриган, який у Національній спілці журналістів України мав вагомий вплив та тісній співпраці із керівництвом НСЖУ, Мальчук домоглася, аби редакція газети «Трудівник Полісся» потрапила у пілотний проект роздержавлення вітчизняної преси. Ідилія між мером та редакторкою тривала до весни 2008 року, допоки не постало питання про майно та приміщення редакції чи ба, як любить писати авторка у статті - «тиск влади», «рейдерське захоплення юридичної особи та перейменування її в комунальне підприємство (КП) «Редакція газети «Трудівник Полісся».
     Справа в тім, що ще в 1999 та в 2007 роках за письмовими зверненнями редактора «ТП» Хмельницьке обласне управління статистики надало довідку за № 3110, де чорним по білому сказано, що за організаційно-правовою формою господарювання редакція газети «Трудівник Полісся» належить до державного комунального підприємства і має форму власності – комунальну. В установчих документах редакції газети «ТП» мали місце розбіжності, зокрема між державною реєстрацією і статутом редакції газети та печатки, про ці юридичні не доопрацювання постійно било тривогу казначейство. Доходило навіть до блокування рахунків казначейством, що закінчувалося численною перепискою співзасновників для владнання даного питання. Отже, юридичні доопрацювання зі змінами в статуті редакції стали в часі.
     Коли редактор збагнула, що влада вирішила діяти відповідно до чинного законодавства, де за юридичними нормами державне комунальне підприємство редакція газети «Трудівник Полісся» належить територіальній громаді, а не як мабуть мріялось, клану Мальчуків (бо заробітна плата сімейства Мальчуків у співвідношенні до загальної суми всього трудового колективу мала вагомий процент), то влаштувала цілу феєрію – циркову виставу - навколо свободи слова. Навіть спромоглася назвати міського голову «ворогом преси», хоча сама ж і виправдовувалась на шпальтах «Трудівника..», посилаючись на рішення Хмельницької обласної організації спілки журналістів. Та от цікава річ, що 20 червня 2008 року на засіданні правління Хмельницької обласної Спілки журналістів від Славути був запрошений і присутній лише один представник – це Віра Мальчук, яка на той час в місті була єдиним членом Національної спілки журналістів України?! Виправдовування її були зрозумілими, бо відповідно до діючого законодавства тільки в редактора-керівника КП оклад прирівнюється до окладу першого заступника міського голови, а при виході на пенсію надаються привілеї - статус прирівняного державного службовця.
     
     Продовження у наступному номері


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 4

 : молодець Т.Скрипнюк! А Трудівнику Полісся вже гаплик прийшов, чи що? "Вісті громади" рулять?  (написано 08.02.2013 в 21:35 з адреси:  143-221-53-37.pool.ukrtel.net)
патріот : Приєднуюсь і підтримую цю жінку яка оприлюднила правду про Мальчук. і дуже добре що Мальчук забралася з цього сайту.набридла її брехня. Слава Україні!  (написано 08.02.2013 в 21:54 з адреси:  46.247.203.24)
Ольга : Спасибо Татьяна за правду о Мальчук. Ведь правду как не скрывай, а она все равно пробьется.   (написано 09.02.2013 в 09:30 з адреси:  43-217-53-37.pool.ukrtel.net)
Анатолій : Приєднуюсь до попередніх коментаторів   (написано 11.02.2013 в 18:33 з адреси:  211-167-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 5 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік