Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО ПРОБЛЕМИ ВИХОВАННЯ

Прикро читати в місцевій пресі викривлену інформацію про роботу шкіл міста. Схвально, що громадськість турбують проблеми виховання та зовнішнього вигляду педагога, проте, здається, «автори» не досить добре знають особливості розвитку сучасної школи, тому і знецінюють роль вчителя у вихованні підростаючого покоління. Взявши до уваги поодинокі випадки ситуацій, що трапляються в педагогічній практиці, в школі, вони вирішили все узагальнити і зробити висновки про те, що такі явища в школі є нормою.
     Дозвольте зауважити, що ми живемо в час інтенсивного розвитку інформаційних технологій. Сьогодення вимагає нових підходів у вихованні особистості, не тільки у внутрішньому та й у зовнішньому прояві індивідуальності. Уявляєте, зі школи має вийти випускник, який не просто має знання, а й володіє навичками, вміє користуватися комп’ютером, Інтернетом, сучасними інформаційними засобами спілкування та навчання. Сьогоднішній вчитель, вже не простий носій знань, а модератор, що вчить користуватися набутими знаннями і будувати своє майбутнє. Педагог був і залишився зразком «сіяча доброго, вічного, мудрого». І хоча його образ дещо змінився, та назавжди залишився той же імідж людини, що вічно турбується про своїх вихованців: про тих, яких готує до олімпіади чи конкурсу-захисту творчих робіт малої академії наук; про тих, хто сьогодні не прийшов з якоїсь причини до школи; про тих, до кого байдужі навіть батьки.... Для вчителя всі діти - його діти. Як би це пафосно не звучало. Адже в них він вкладає свою душевну силу, знання і здоров’я. «Бідні і багаті», «малозабезпечені і елітні» - це розподіл не для педагога, він створений не ним, а суспільством, в якому ми живемо. І всі представницькі виховні заходи, які проходять на рівні міста, - це не презентація статку батьків, а можливість показати учням інші форми спілкування, до яких має прагнути кожна особистість (це і культура зовнішнього вигляду, і манера вести розмову, тощо). Зауважу, що на такі заходи запрошуються кожен раз різні учні зі шкіл міста. І перш за все, це діти, які досягли певних вершин в навчанні, в громадській діяльності, спорті, проявили ініціативу, творчість. Тому такі заходи – це не тільки демонстрація «як потрібно», а і заклик для інших «як можна».
     Педагог розуміє, що незалежно від матеріального статку, стану здоров’я, рівня навчальних можливостей, всім потрібно показати шлях до мрії, навчити жити в цьому суперечливому та швидко мінливому світі. Окрім того, виховуючи дитину, педагог ще є провідником знань для її батьків, які не завжди розуміють свою місію у плеканні особистості дитини.
     Думаю, що сьогодні варто громадськості звернути увагу на проблему родинного виховання, переглянути норми та цінності сім’ї, яка, як ви пам’ятаєте, «є цеглинкою міці держави». Давайте поміркуємо над тим, як ми живемо? Що сповідуємо? В що віримо? Які істини прищеплюємо дитині? Думаю, що тоді наші діти не захочуть прогулювати заняття, не будуть вирішувати проблеми з однолітками «на вулиці», а залюбки будуть повертатися в дім, де їх люблять, розуміють, поважають і де на них чекають.
     
     Людмила Іваненко, вчитель ЗОШ№1


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 7

Славянин: : Шановна Людмила , перш за все хочу подякувати Вам за прекрасну статью.
     Адже Вам дійсно вдалось передати словами ту емоцію яку Ви переживали під час написання статі. Але трапляются випадки коли педагог не звертае уваги на дитину, в яку він повинет вкладувати свою душевну силу за призначенням, а вкладують свою душу в комерційну діяльність навчального закладу. І ця проблема бере початок з дитячого садочка потім школа, ПТУ. Батькі змушені благодіно здавати кошти на розвиток таких закладів добровільно примусово. Адже кожен Батько та кожна Мати хоче дати свому чаду все найкраще. Тут вступае в силу колективне правило або всі або ніхто але задача поставлена що треба. 10 батьків можуть здати кошти, а 15 ні але здають всі бо клас збирае. От і вимушені Батьки більше часу проводити з думкою як прогудувати свою родину та дати освіту дітям. Адже нікого не цікавить яким чином дістаються кровні кошти коли приходить час здавати на ремонти, переобладнання класів,компютерну техніку, святкові вечори та поїздки. Звідси питаня, де Батькам брати час та сили для підняття хочаб одної дитини? Проводити виховні роботи так як потрібно, а не швидкоруч?
      Пробачте мене шановна Людмила якщо я образив Вашу педагогічну гідність як такову. Але таке зараз житя.  
(написано 12.02.2013 в 17:54 з адреси:  213.186.96.61.pool.3g.utel.ua)
вік славянину : Піди спочатку в ес в ночі або гральний закла та подивись на подукт праці педагогів а тоді дякуй.діти змушені там підробляти собі на навчання.  (написано 12.02.2013 в 17:59 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Славянин: : Та не тільки в Ysi,трапляются заклади куди гірше та протизаконніше. Але вони мусять іти робити а батьки відпускати. Бо виходу іншого нема.  (написано 12.02.2013 в 19:21 з адреси:  213.186.96.61.pool.3g.utel.ua)
shuravi : Відповідь коментаторам шановним. Шановні чоловіки, відійдіть від компютерів і підіть заробляти гроші для своїх дітей, не треба примушувати їх займатися сумнівними заробітками.У нашій державі, та й у всьому світі, вихованням дітей мають займатися не школи, а батьки. І відповідальність на батьках, адже діти виховуються поки ще поперек ліжка можуть влягтися (це ще дошкільний вік). Відносно тих діточок, що заробляють в сумнівних місцях, то заробляють вони не на навчання, не вірите - запитайте у них самі. А батьки їхні не те, щоб дозволяють їм це - там такі батьки, що й не звертають уваги, де їх чадо проводить вільний час. А як не можуть батьки вивчити дитину, то нехай планують народжуваність. Відносно поборів у школах - не можете відстояти свою власну позицію, згинаючись під впливом "колективного" - підростіть!  (написано 16.02.2013 в 19:59 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)
 : Проблема не тільки в батьках та вчителях. Народна мудрість, мале дитя малі проблеми, велике - великі. І тут повинна стати держава. А держави нема. Діти це відчувають найостріше. Що батьки, що діти не бачуть перед собою майбутнього. Що багаті, що бідні живуть одним днем. Тільки одні жирують, другі виживають. Суспільство деградує. А діти і вчителі тут не винні. Так само і батьки. Ні в кого нема захисту. Віра в завтрашній день втрачена.  (написано 16.02.2013 в 20:57 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
Славянин: : Відповідь shuravi : Чоловіки та жінки заробляють як можуть, і це не дае вам права осуджувади цих людей а також їхніх дітей. Таке враженя що ви говорете мовою Сталіна.
     Якщо не можете не робіть а якщо наробили РОСТРЕЛЯТИ такі нації не потрібні. Провертаючись до виховання, діти проводять бвльшу частину свого часу в навчалних закладах та звідти приносять нові враження які припадають на виховання батькам.
     Відносно поборів: не можу дочекатись коментаря стосовно Вашї відстояної позиції,
     як Ви вправно нагинаете систему і від цього не страждае Ваша гідність та Ваші діти(якщо вони є). Ці коментарі спрямовані на вирішення таких ситуацій в закладах.
     Також якщо ви володієте інформаціею про додоткову чи основну роботу, не тримайте в собі, ділітся з людьми та відповідними установами і вони Вам вітдячать.
     Вносити негатив мжна в кожну справу, а дати адекватний коментар не вкожного виходить.  
(написано 18.02.2013 в 13:27 з адреси:  213.186.96.61.pool.3g.utel.ua)
shuravi : Відповідь Славянину:
     В першу чергу - відповідальність за виховання дітей лежить на батьках, а не на навчальних закладах, адже в школах відбувається переважно навчання дітей. памятайте, дитина виховується до 5 років, а в шкільний період дитина знаходиться в школі 6-7 годин на добу, 5 днів із семи на тиждень, з великими канікулами протягом року. Будь-ласка, не відхиляйтеся від теми обговорення. А тепер зверніть увагу на законодавство нашої держави щодо відповідальності за виховання дітей.
      Сімейний кодекс України у розділі ІІІ визначає права та обов’язки матері, батька і дитини. Ст. 150 визначає обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини. Серед них:
     
     1. Батьки зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини.
     
     2. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
     
     3. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.
     
     4. Батьки зобов’язані поважати дитину.
     
     5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов’язку батьківського піклування щодо неї.
     
     6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.
     
     7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.
     
     Ст. 151 обумовлює права батьків щодо виховання дитини:
     
     1. Батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.
     
     2. Батьки мають право залучати до виховання дитини інших осіб, передавати її на виховання фізичним та юридичним особам.
     
     3. Батьки мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які суперечать закону, моральним засадам суспільства.  
(написано 24.02.2013 в 17:12 з адреси:  ip22-72.netish.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік