Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 ЗИМНІ СТАРТИ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Нещодавно у Славуті відбулися змагання з легкої атлетики в закритому приміщенні, в яких взяли участь спортсмени з Нетішина, Шепетівки, Здолбунова та Славути. До програми організатори змагань включили дистанції з бігу на 30 м., 300 м., 600 м., і 1000 м.
     Кожна із команд представила своїх найкращих спортсменів, серед яких достойні результати продемонстрували спортсмени Славутської ДЮСШ – вихованці тренера з легкої атлетики Т.Черняк. Виборола два перші місця на дистанціях 30 м. і 300 м. К. Лещук. А.Жидкова (учениця ЗОШ № 1) стала чемпіонкою з бігу на 600 м. Серед юнаків перше місце посів Д. Іванчук (учень ЗОШ №1) з бігу на 1000 м. А.Закурдаєв (учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,гімназія» № 5) став срібним призером з бігу на 600 м., а на дистанції 30 м. Артем посів третє місце. Покращили свої особисті результати В. Мгалоблішвілі, М. Тищук, Б. Войтюк, К. Булан, О. Бугайчук, А. Навроцька, Ю. Вербіцька, Д. Зубко, Д. Тарасов.
     Наступним стартом легкоатлетів була відкрита Першість з легкої атлетики в закритому приміщенні в Хмельницькому, де учні Славутської ДЮСШ виступили гідно, показавши гарні результати. У молодшій віковій групі талановита К. Лещук впевнено виборола три перших місця на дистанціях 60 м., 300 м., та 1000 м. Д. Іванчук серед юнаків, показавши кращий результат змагань, став чемпіоном з бігу на 1000 м.
     Не підвела і вкотре Ю. Звєрєва – досвідчена спортсменка, неодноразова Чемпіонка області з легкої атлетики, срібна призерка Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу в 2011 році (на Чемпіонаті області з легкої атлетики в м. Хмельницький, в яких взяли участь 18 команд області). Старт Ю. Зверевої на 800 метрів був вдалим. Вона втретє стала Чемпіонкою області серед дівчат старшої вікової групи. Отож, вітаємо наших легкоатлетів та їх наставника із вдалими стартами. Попереду змагання, які проходитимуть у м. Рівне, тому бажаємо спортсменам нових перемог.
     Заступник директора ДЮСШ І.Яремчук
     
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік