Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 ЛОГОПЕДИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Мовленнєва діяльність дітей формується у процесі пізнання навколишнього, спілкування з оточенням. Правильна вимова звуків дуже важлива. Вона допомагає дитині встановлювати контакти з іншими дітьми, вільно передавати свої думки і бажання, сприяє успішному навчанню у школі
     Проте є діти в яких в наслідок захворювання, ослабленого здоров’я, аномалії в будові відповідних органів, несприятливого оточення та інших причин мовленнєвий розвиток відбувається з певним запізненням, або з відхиленням від норми. У дітей під впливом різних факторів формується, а згодом закріплюється неправильна вимова звуків.
     З дітьми, які мають порушення звуковимови необхідно обов’язково проводити корекційну роботу. В ДНЗ №7 «Дюймовочка» цим займається вчитель-логопед вищої категорії Ковальська Лариса Сергіївна. У своїй роботі вона використовує сучасні та ефективні методи і прийоми корекційної роботи. Логопед Лариса Сергіївна, не тільки виправляє дефекти вимови, а й допомагає дітям розширити словниковий запас, формує вміння складати розповіді і правильно оформляти висловлювання з точки зору граматики. Вона вміє впіймати індивідуальні особливості дитини, встановити з ними довірливі стосунки, залучити до цікавих ігор, підбадьорити і заспокоїти.
     Важлива роль у формуванні особистості дитини, зокрема в розвитку її мови, належить сім`ї. Тому дуже важливо, щоб всі ті навички набуті з логопедом, закріплювалися в дома з батьками.
     Як це правильно робити Лариса Сергіївна, показала на змістовному і цікавому майстер-класі для батьків, що називався «Вмілий і слухняний язичок», де батьки мали можливість практично виконувати всі вправи та ігри, для виправлення звуковимови, разом з своїми дітьми.
     Майстер-клас розпочався загадково. В святково прибраний зал прилетіли гості – зимуючі птахи – діти логопедичної групи. Разом з батьками вони виконували вправи з артикуляційної гімнастики для язичка, вправи для розвитку дрібної моторики рук. Адже відомо, що розвиток мовлення дітей безпосередньо залежить від сформованості тонких рухів пальців рук, вправи для розвитку слухової уваги. Учасники майстер-класу навчилися розслаблятися з допомогою релаксації і зображати різні емоції та стани. Для закріплення правильної вимови звуків діти розповідали скоромовки, чистомовки, вірші.
     В кінці майстер-класу Лариса Сергіївна наголосила, що перше і основне правило, щоб навчити дитину правильно говорити – потрібно подавати хороший приклад; багато розмовляти з малюками: коментувати все, що робите, описувати свої почуття і емоції, залучати дітей до ігор, читати книжки, розучувати пісні, скоромовки, вірші і результат не змусить чекати.
     Т. Новіцька, вихователь-методист ДНЗ №7 «Дюймовочка»


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік