Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЩОДО ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ЗОНИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЙОГО ПРАВА НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНУ КОМПЕНСАЦІЮ РИЗИКУ ПРИ ПРОВЕДЕННІ БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОБЛОКІВ № 3 та 4 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ АЕС
     
     11 травня 2011 року в місті Славута проведено громадські слухання з приводу добудови енергоблоків № 3 і 4 на Хмельницькій атомній електростанції. Усвідомлюючи важливість цього будівництва, жителі міста у цілому підтримали вказаний проект, але за умови дотримання з боку держави та ДП НАЕК «Енергоатом» низки зобов’язань перед територіальними громадами, які входять до 30-кілометрової зони спостереження.
     
     Славутська міська рада прийняла рішення від 27 травня 2011року №4-7/2011 «Про погодження розміщення ядерних установок типу В-392 – енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС». Рішення було прийняте за умови врахування пропозицій учасників громадських слухань. Основним із них передбачалося виділення коштів на будівництво об’єктів соціального призначення у 30-кілометровій зоні спостереження в обсязі 10% від суми, що інвестується в будівництво двох ядерних установок, а це близько 3,6 мільярда гривень. Текст звернення було направлено до Верховної Ради України.
     
     Верховна Рада 06.09.2012 ухвалила Закон України «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції». Відповідно до статті 2 Закону передбачено, що замовник будівництва енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької АЕС спрямовуватиме кошти в сумі 100 мільйонів гривень на спорудження об’єктів соціального призначення шляхом сплати збору соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження (що становить 0,27% від вартості будівництва).Таке рішення прийняте, незважаючи на те, що у пояснювальній записці до Законопроекту, наданій Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, йшлося про розмір збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення у розмірі 10% від загальної кошторисної вартості будівництва енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС.
     
     Враховуючи те, що рішення Славутської міської ради та територіальних громад зони спостереження Хмельницької АЕС про надання дозволу на будівництво зазначених енергоблоків приймалося за умови виділення коштів в обсязі 10% від суми, що інвестується в будівництво двох ядерних установок, ухвалення вищеназваного закону порушує вимоги частини другої статті 2 Закону України «Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення». Згідно з нею рішення про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами Верховна Рада України приймає тільки у разі погодження їх розміщення на своїй території місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування.
     
     Виділених за законом коштів не вистачить навіть на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва соціальних об’єктів.
     
     З огляду на зазначене, просимо Вас звернутися до народних депутатів України з проханням ініціювати у Верховній Раді України внесення змін до Закону України «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції», а саме передбачити:
     
     - кошти на спорудження об’єктів соціального призначення на території зони спостереження в розмірі 10% від загальної кошторисної вартості будівництва;
     - пільгове надання комунальних послуг з електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення для комунальних та бюджетних (державних) підприємств і установ, що розташовані на території міста Славути та у зоні спостереження ХАЕС;
     - для забезпечення економічної привабливості інвесторів у розвиток міста, встановлення тарифів на електроенергію у розмірі п’ятдесяти відсотків діючого тарифу для підприємств і установ міст зони спостереження ХАЕС, незалежно від їх форм власності;
     - забезпечення щорічного, своєчасного та в повному обсязі виділення субвенції з Державного бюджету місцевому бюджету на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населенню, що має становити 2% від обсягу реалізації електроенергії, що виробляється Хмельницькою АЕС за відповідний період, яка має бути розподілена у такому співвідношенні: 30% – обласному бюджету; 70% – міському бюджету без вилучення в Держбюджет в кінці року у разі їх неосвоєння;
     - проведення постійного медичного моніторингу стану здоров’я мешканців Славути та покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я зони спостереження ХАЕС.
     
     Вказані позиції були висловлені громадянами міста Славути на громадських слуханнях 11 травня 2011 року як такі, що є обов’язковими для врахування при будівництві енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції.
     
     У разі невиконання законних вимог територіальної громади міста Славути, громадяни міста будуть захищати свої права відповідно до Конституції України.
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 5

вік : Цій владі ні в,якому разі вірити не потрібно.Обіцянок було вже стільки, що у пересічних Українців голова йде обертом.Це і покращеня життя вже сьогодні, і пенсійна реформа.Ні одна справа не доведена до логічного кінця.Едине що у них добре виходить, це дерибан Держави і вкладання грошей в єкономіку інших Держав через офшори.Ось коли мільярди повернуть в Українську єкономіку то і запозичень нам буде не потрібно на добудову.А так всі нормальні люди розуміють для чого ця добудова.Ми проти.  (написано 08.02.2013 в 15:22 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
славутчанин : Все правильно. Если не дадут положеной компенсации, жителям Славуты нужно пересмотреть свои позиции.  (написано 08.02.2013 в 15:25 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
славутчанин : ...хотя, конечно, они и без нас могут строить. Но тогда нужно будет прибегнуть к радикальным мерам. Депутаты, конечно, молодцы, но нельзя расслася. Нужно держать, что называется, руку на пульсе.  (написано 08.02.2013 в 15:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Я вважаю що дати їм наживатися на здоровьї наших дітей злочин перед ними.своїх вони держать за кордоном.ніякого будівництва.чорнобильці проти.  (написано 08.02.2013 в 15:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Бывший славутчанин : Я таки правильно понял? - этот ваш Пиголь в пух и прах раздолбал местную газету "Трудивнык Полисся", уличив её во лжи и лицемерии, а она и лапки кверху? На этом сайте уже не светится? Выходит, он прав? А Вера Александровна что, действительно свечки врагам ставит не за здравие?  (написано 08.02.2013 в 16:52 з адреси:  228-135-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік