Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.02.2013 САМОЧИННЕ БУДІВНИЦТВО: РЕАЛІЇ ТА НАСЛІДКИ

До виконавчого комітету Славутської міської ради неодноразово надходили звернення жителів міста щодо самовільно побудованих господарських споруд біля житлових будинків № 51,55 по вул. Я. Мудрого.
     
     Невдоволення громадян було викликане тим, що їхня прибудинкова територія стала занедбаною із-за розміщення на ній самовільних забудов, які псували естетичний вигляд дворів. Окрім того, утримання у підсобних приміщеннях свійських тварин та птиці доставляло мешканцям будинків значні незручності.
     
     Більше того, таке самовільне будівництво є порушенням чинного законодавства.
     
     Ще у 2009 році з метою усунення даних порушень Славутським міжрайонним прокурором в інтересах Славутської міської ради подано позови до громадян про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок. За результатами розгляду Славутського міськрайонного суду, громадян, які самовільно зайняли земельні ділянки, було зобов’язано звільнити їх та повернути територіальній громаді міста.
     
     Однак, за неодноразовими зверненнями останніх до суду, враховуючи певні обставини, їм надавалася відстрочка у виконання рішення суду стосовно ліквідації самовільних забудов. Мається на увазі вік деяких осіб, стан їхнього здоров’я, рівень матеріального забезпечення. Станом на сьогоднішній день, навіть зважаючи на неодноразову відстрочку у виконані даних рішень, громадяни так і не звільнили самочинно зайняту прибудинкову територію.
     
     Враховуючи інтереси громадян, їм неодноразово пропонувалось, як альтернативний спосіб вирішення питання, створити кооператив чи іншу юридичну особу для отримання земельної ділянки у спеціально відведеному місці з подальшим розміщенням на ній підсобних приміщень, приміщень для зберігання інвентаря та розведення сільськогосподарських тварин і птиці. Окрім того, пропонувалися земельні ділянки під гаражну забудову. І дехто з громадян скористався такою пропозицією, отримавши земельні ділянки.
     
     Варто ще раз наголосити на тому, що детальний розгляд даного питання із вивченням інтересів різних сторін ведеться уже не один рік та вичерпав будь-які юридично допустимі межі. Тому Державна виконавча служба Славутського міськрайонного управління юстиції зобов’язана застосувати відповідні заходи щодо ліквідації самочинного будівництва біля житлових будинків № 51,55 по вул. Я. Мудрого.
     
     Особам, які будуть чинити опір виконанню рішення суду, ще раз нагадуємо, що згідно з статтею 14 Цивільно-процесуального Кодексу України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов’язковими для виконання.
     
     Порушення даної законодавчої норми є підставою для притягнення винних осіб до відповідальності, встановленої чинним законодавством.
     
     УКВтаЗП
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1

славутчанин : Поддерживаю! Если со всеми бесспредельщиками цацкаться, то никакой земли не хватит. А внукам, что останется?   (написано 08.02.2013 в 15:34 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік