Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.01.2013 ІГОР ПІГОЛЬ: ПРОГРЕСУЮЧА ЕКВІЛІБРИСТИКА «ТРУДІВНИКА ПОЛІССЯ»

«Ми домагаємося не правди, а ефекту»
     лікар Йозеф Геббельс
     
     24-го січня 2013 року в інформаційному просторі нашого міста сталося маленьке диво: редакція тижневика «Трудівник Полісся» добровільно (!) виконала ледь не головну вимогу Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», в частині спростування недостовірної інформації.
     
     Нехай, поки що, вибірково та лише по відношенню до депутатів міської ради, але навіть такий її крок гідний зватися прогресивним. Бо, якщо, він переросте в тенденцію, то, можливо, славутчани дочекаються від редакції й інших спростувань, як то на брехню щодо результатів ревізії Держфінінспекцією України бюджету міста Славута, чи щодо діяльності колишньої виконуючої обов’язки головного редактора газети Т.В.Скрипнюк ...
     
     Втім, аби не дай Боже, не перехвалити саму Віру Олександрівну, не будемо поспішати з остаточними висновками - тим паче, що під час оприлюднення депутатського спростування остання таки не втрималась від нових зловживань зі свого боку. Нічого не вдієш - звичка річ серйозна, і ось так, просто, від неї не відкараскатись. Тож все по порядку.
     
     Частинами 3 та 6 статті 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» чітко визначено: «Спростування повинно бути набрано тим же шрифтом і поміщено під заголовком «Спростування» на тому ж місці шпальти, де містилося повідомлення, яке спростовується. І, відповідно: «Скорочення чи інші зміни в тексті спростування заявника без його згоди не допускаються».
     
     В порушення вимог зазначеної статті, редакція розмістила відповідь 21-го представника територіальної громади міста у рубриці … «Резонанс» та під … чужим заголовком. Натомість «рідну назву» депутатського звернення, а саме: «Хто зацікавлений в дискредитації міської влади?» втулила на … 8-му сторінку.
     
     Без згоди підписантів були внесені зміни і в сам текст звернення. Так, в оригіналі наданому редакції для друку, ключовий висновок депутатів щодо причини появи брудної публікації Гапонюка був викладений так: «Сумно, але особиста неприязнь редактора до міського голови взяла гору над професіоналізмом та журналістською етикою, і низькопробна брехня стала «титульним матеріалом» випуску». В газеті ж читаємо наступне: «Сумно, але особиста неприязнь журналістською етикою і низькопробна брехня стала «титульним матеріалом» випуску».
     
     Погодьтеся, шановний читачу, що це не одне і теж саме. Не може ж, справді, Віра Олександрівна, настирливо друкувати очевидні побрехеньки виключно через безмежну вдячність міському голові за, наприклад, його категоричну відмову дозволити «прихватизацію» майна редакції?!..
     
     А для чого, поряд із спростуванням, були розміщені некомпетентні дописи окремих громадян на кшталт комуніста Абрашина?(Щодо решти листів, надрукованих у так званій рубриці «із редакційної пошти», то у мене є великі сумніви в реальному існуванні їх авторів(!)). І чи випадково саме в цьому номері(!) з’явився черговий брехливий акцент «резонансного» пана Василя? А коментар редакції, схожий на безневинне дівоче виправдання, в даному випадку, був обов’язковим?
     
     Чому я про це запитую? Бо коли Віра Олександрівна друкувала попередню «чорнуху» Василя Костянтиновича, поряд із нею я не побачив ані альтернативного «акценту влади», ані об’єктивного «коментаря редакції». Як не знайшов, до речі, жодного допису простого слюсаря «Водоканалу», що за 1,5 – 2 тис.грн. майже не вилазить з міських каналізаційних люків, забезпечуючи безперебійну подачу води у наші домівки. Але ж так, з огляду на професію, наші слюсарі не мають власної думки. До того ж вони не зверталися до редакції…
     
     Тож цілком зрозуміло, що затягування часу з друком спростування було пов'язане виключно з … накопиченням потрібного головному редактору «матеріалу». Між тим, згідно ч.2. ст.37. того ж таки ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», на вимогу заявника, редакція була забовязана(!) опублікувати депутатську відповідь у найближчому випуску газети - тобто, ще в першій декаді січня місяця 2012 року.
     
     Яскравим прикладом маніпуляції громадською думкую з боку редакції тижневика «Трудівник Полісся», може також слугувати наступна юридична еквілібристика.
     
     Коментуючи депутатську відповідь, Віра Олександрівна послалася на 36-ту статтю ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» При цьому ч.2. цієї статті, дослівно, витлумачила так: «ніхто не має права зобов’язати редакцію опублікувати відхилений нею лист, інший матеріал або повідомлення…»
     
     Але, по-перше, стаття 36 зазначеного Закону не стосується спростувань. А по-друге, її 2-га частина, в оригіналі, прописана дещо по іншому, а саме: «Ніхто не має права зобов'язати редакцію опублікувати відхилений нею твір, лист, інший матеріал або повідомлення, … якщо інше не передбачено цим законом або статутом редакції».
     
     Отже слова «якщо інше не передбачено цим законом» Віра Олександрівна свідомо … «не помітила». Чи не тому, що саме вони забовязують її оприлюднити передбачене Законом спростування без будь-яких суб’єктивних просторікувань?!
     
     Втім, про що це я, насправді?! Вимагати від Віри Олександрівни виконання чинного законодавства України в повному обсязі, ще зарано. Тож, шановний читачу, наберімося терпіння …
     
     
     


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 21

С.А. : Да что ж ты, курилка, делаешь???!!! Не успела пани Вера перо свое писательское отточить, как ты его сломать удумал?! Слыть тебе отныне, Игорек, журналистским киллером и врагом «вольной прессы» слыть. Ибо не прощает пани Вера перьев своих сломанных:))….  (написано 27.01.2013 в 14:53 з адреси:  80-54-92-178.pool.ukrtel.net)
С.А. : Кстати вношу, так сказать, рационализаторское предложение: девиз доктора Геббельса предлагаю на входе в редакцию повесить. Чем не жизненное кредо этой газеты?! :))  (написано 27.01.2013 в 15:12 з адреси:  80-54-92-178.pool.ukrtel.net)
..ЮЗИК : Ігор просто відмінно написав . та певно не взяв до уваги , що Віра Мальчук , є приходжанка православноЇ церкви московського патріархату . По-друге ця жінка , вижила не мало працівників редакціЇ. А по-третє , що дуже правильну характеристику Їй у свій час дав ( некий ) Сапожник . А виразився він приблизно : Віро Олександрівна , якщо завтра комуністи прийдуть до влади , Ви перші з тих , хто понисете вінок до памятника Леніну ! . То про яку мораль , та етику журналістики може йтися ?   (написано 27.01.2013 в 15:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Дьячок трезвый : А что за стройка великая возле редакции ТП, забором дощатым обнесённая? Не монумент ли Геббельсу тамочки возводят вместо стеллы? В самый раз будет. Али капличка московская, грехи журналистские замаливать?
     Вера Александровна, вы свечку-то в церкви за врагов своих ЗА ЗДРАВИЕ всё-таки ставьте. Правы они, как никак. Не берите грех на душу. 
(написано 27.01.2013 в 15:58 з адреси:  13-138-132-95.pool.ukrtel.net)
Юзику : Біля пам"тника В.І.Леніну квіти будуть завжди,а на твоій могилі собака с... не сяде.Мораліст сраний!  (написано 27.01.2013 в 17:49 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
: : що Віра Олександрівна знову всей труд насмарку. Плела плела чорну справу, а тут її взяли та й на чисту воду вивели  (написано 27.01.2013 в 18:49 з адреси:  121-220-53-37.pool.ukrtel.net)
: : тому хто Юзику відписав. щоб тобі собака дика ці ленінські квіти поперек горла стали, москаль немитий. Слава Україні!   (написано 27.01.2013 в 18:53 з адреси:  121-220-53-37.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Гей, діти дзержинського, жаба не душить, що вас нині мають у хвіст і в гриву? Такі можливості мали! Такі повноваження! Такі муровані тюрми і дощаті бараки! І на що перейшли? Вношу пропозицію - на місці пам'ятника лєніну зробити громадський туалет, щоб не тільки собаки ср..и, а вся Славута. Так тримати, Юзик! Героям Слава!  (написано 27.01.2013 в 21:04 з адреси:  17-134-124-91.pool.ukrtel.net)
Р.В. : цеж яку треба мати совість, щоб займатися такою еквілібристикою і порушенням законів!  (написано 28.01.2013 в 07:48 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
дитя дзержинського-р.в. : А що одне ім"я Дзержиського -і вже впісявся..  (написано 28.01.2013 в 10:34 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
:) : ти не дитя дзержинського а дитя аборту  (написано 28.01.2013 в 10:56 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Термінове повідомлення.В звязку з тим що депутатам бракуе мізків для відкриття сесіі, створена команда для відлову юзиків дзержинських та інших неадекватних дописувачів на сайті, для вилучення іхніх голів, з метою використання.Олігархи вважають іх дуже розумними і далекими від політики. чого ім і треба  (написано 28.01.2013 в 12:21 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
: : хто-небудь! запхніть в.калаша назад у дурку бо це чучало вже голову дзержинського зібралося шукати.   (написано 28.01.2013 в 13:11 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : ти тупий як і твій нік.якого калаша і яку дурку.його давно не мае на сайті.він в хмельницьку.от чувирло дурне.і він вийшов з інтернету.приїде ми йому дамо почитати.ото буде сміху.  (написано 28.01.2013 в 14:41 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
ВС : Ого! А за такі діла пані Вьєра теж можна капусту скуштувати.  (написано 28.01.2013 в 20:52 з адреси:  171-161-54-37.pool.ukrtel.net)
перехожий 2 : це не прогресуюча еквілібристика у ТП, а прогресуюча шизофренія.   (написано 29.01.2013 в 08:16 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Максим студент В.Правутин. : Дійсно, якщо редакція не має доказів вона забовязана спростувати неправдиву інформацію в наступному випуску газети. Шановна редакція, чому ви цього не зробили і не робите? Ви ж компрометуєте самих себе!   (написано 29.01.2013 в 17:42 з адреси:  39-221-53-37.pool.ukrtel.net)
правдолюб : Трудівник став скомпрометований з тих пір як його редактор стала ригіналкою.  (написано 31.01.2013 в 08:53 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Що-о-о? Набагато раніше!!! І не Трудівник, а редактор!  (написано 31.01.2013 в 11:45 з адреси:  82-125-124-91.pool.ukrtel.net)
патріот : Ця брехлива газета не гідна навіть уваги.  (написано 01.02.2013 в 17:16 з адреси:  46.247.198.7)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік