Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.01.2013 ПРО НАДБАВКИ

25 січня відбулася чергова – 26-а сесія Славутської міської ради Хмельницької області. На сесії було прийнято наступні міські програми; « Реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Славута на період 2013-2015 років» , « Поводження з твердими побутовими відходами в м. Славута на період 2013-2015 років», «Соціальний захист колишніх політв’язнів , репресованих та членів їх сімей , постраждалих від голодоморів на період до 2015 року». Депутат- свободівець Олег Костирко підтримав ці програми , а також звіт міського голови – Сидора В.Б. щодо здійснення державної регуляторної політики та діяльності виконавчих органів ради.Також свободівець в черговий раз підняв питання , щодо освітлення вулиць та ліквідації смітника позаду Славутської ветеринарної лікарні.Міський голова пообіцяв що у 2013 році дані питання будуть вирішені позитивно. Також Костирко Олег підняв наболіле питання , щодо знесення пам’ятника Леніну, але не знайшов підтримки голови , та депутатів міської ради.Свободівець проголосував «Проти» - звіту про виконання бюджету міста за 2012 рік , а також внесення змін до бюджету міста на 2013 рік , прокоментувавши що цей бюджет є антинародним та соціально незахищеним. Також Олег Костирко проголосував «проти» - встановленню міському голові Сидору В.Б. щомісячної надбавки за високі досягнення у праці , або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років на 2013 рік та встановленню конкретних розмірів надбавок за високі досягнення у праці , або виконання особливо важливої роботи та за вислугу років , премій, а також виплати матеріальної допомоги секретарю міської ради , заступникам міського голови та керуючому справами , що здійснюються на підставі розпорядження міського голови. Підтримуючи підприємців міста – свободівець проголосував проти рішення міської ради – про встановлення мінімальної вартості місячної оренди – 1-го метра квадратного загальної площі нерухомого майна у м.Славута.На закінчення сесії депутат- свободівець в черговий раз підняв питання про встановлення пам’ятного знака на місці підняття – вперше на Хмельниччині – жовто-блакитного прапора – в 1991 році , біля кінотеатру Шевченка. Прес-служба Славутської міськрайонної організації ВО «Свобода».


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 36

вік : МОЛОДЕЦЬ КОСТИРКО  (написано 26.01.2013 в 07:48 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : "На закінчення сесії депутат- свободівець в черговий раз підняв питання про встановлення пам’ятного знака на місці підняття – вперше на Хмельниччині – жовто-блакитного прапора – в 1991 році , біля кінотеатру Шевченка". На що Ваш"юлюблений" шеф відповів категорично НІ. Його дослівно цитую : "Якщо хтось зломає ногу, то теж треба встановлювати пам'ятного знаку". А на рахунок Леніна сказав: " То нам мову підкидують, то ще інше, як перед виборами. Люди купили його за свої кошти і я не знаю, як цю властність забрати".  (написано 26.01.2013 в 08:24 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
славутчанин : Бандеры свому де хочте там ы ставте,-хоть вдома на городы,А Ленына не чыпайте,не ви ставили ,-не вам знымати.  (написано 26.01.2013 в 11:14 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
помічник депутата : Так, "молодець" депутат Костирко! Нехай наші підприємці і далі приховують податки та виплачують зарплати найманим працівникам у конвертах. Рабам трудовий стаж ні до чого. Так, "молодець" депутат Костирко! Нехай голова міста і всі його підлеглі жевріють на голих посадових окладах, а передбачені Законом надбавки нехай Азаров собі забирає.
     Так, "молодець" депутат Костирко! За зміни до бюджету міста на 2013 рік голосують лише вороги України, навіщо взагалі змінювати дохідну та видаткову частини цього бюджету, нехай буде собі такий, як у 2012-му році! А от нещасну трубу і камінь для встановлення пам’ятного знаку біля к/т Шевченка депутат Костирко знайти не може. Це міський голова повинен зробити та йому доповісти!
      
(написано 26.01.2013 в 13:55 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вик : Депутаты протаскивают закон о увеличении рабочего времени с8ч.до 12ч.Дожились.В этой стране крепостное право возращается.Скоро рабство вернем. а там не загорами,для развлечения власть, имущих вернем бои гладиаторов.Сидите дальше на печи и спите.пока спите вас уже с потрохами поимели.Где козацкий дух свободы забитая долгами и проблемами некогда великая нация, давшая миру великого Кобзаря.а также свободолюбца И.Франко и патриотку нации Л.Украинку-Косач.Ганьба.  (написано 26.01.2013 в 14:08 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік помічнику депутата : Про які надбавки передбачені законом мова.У азарова надбавки сягають майже втричі за зарплатню.Я вважаю, що коли єкономічна ситуація в краіні буде поліпшена, коли зникне бідність тоді і можливі надбавки за якість роботи.А якщо ти виконуеш роботу то отримуй зарплату як і всі украінці яким надбавки тільки снятся.А якщо закон про надбавки і принятий бандюками для себе, то якщо вони патріоти не на словах а на ділі- то віддайте іх в дитячі заклади.А то при співанні Гімну України одну руку кладуть на серце, а другу держать в кармані, перебираючи награбовані купюри.Морди фарисейські.А все останне Костирко не розуміе.Зміни до бюджету потрібні і зносити пам.Леніну і встановлювати Знаку е преригатива депутатів.  (написано 26.01.2013 в 14:26 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
помічнику депутата на додаток : Мер та його працівники е найманими працівниками громади, і доповідати представнику громади-депутату забовязані.А приймати бюджет міста збільшувати тарифи та інше приймають на сесіях депутати.І нема чого всі прорахунки міськоі влади чіпляти на Мера-.відповідальність-колегіальна.А славутчани повинні думати головою, кого вони вибирають в депутати.Працівника чи ляльку, яка не думаючи про виборців тільки голосуе піднімаючи руку в угоду партіі яка його пропхала.  (написано 26.01.2013 в 14:40 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
помічник депутата : Що ви мелете, вік? Якісь сумбур у вас в голові. Ви, часом, не помічник Костирка? Покажіть мені того дурня, якій піде працювати головою міста на голий оклад у дві тисячі? Та зарплата кваліфікованого робітника на «Ювенті», наприклад, вже до 5 тисяч гривень! І ніхто з цих найманих працівників її в дитячий заклад не віддає, бо нормальна людина може віддати на благодійність лише залишок. І ніхто на мера нічого не чіпляє. Читайте уважно що вам пишуть.  (написано 26.01.2013 в 15:05 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
* : Та не в этом собака зарыта. Послушав нашу местную власть и послушав отчёт за проделанную работу за 2012 год, то выходит у нас всё хорошо. За 2012 год показатели все в +. Одних только рабочих мест надано больше тысячи. А план развития коммунальной сферы - установление мусорных контейнеров. Только нет отчёта количества безработных и сколько в тени конвертов по зарплате. А то что установление Государственного знамени приравнено к травме ноги, это что не насмешка. У нас каждый готов ходить в генералах с купленными погонами и бляхами на базаре. А то что военный городок (бывшие казармы) как после войны, это геройство. У нас всё хорошо и Славута процветает. А то что снегом завалены все тротуары и люди ходят по проезжей части дороги, это что - реформа коммунальной сферы. Нет дорогие, сессию у нас ведёт один человек и решение принимает один человек. Что заслужили, то и получили. Жаль что есть такая поговорка "Какой народ, такая и власть".  (написано 26.01.2013 в 18:41 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
помічник депутата : Якби мене отак кожен день клювали з усіх боків, якби мені не дай Бог довелося бути мером в цьому місті, в цій країні та ще й при цій владі, я б ще в перший місяць своєї каденції поклав прибор на це місто і виїхав би з цієї країни  (написано 26.01.2013 в 19:54 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
* : Если назвался грибом, полезай в корзину. Есть и такая поговорка - конечно на жаль. Не мной придумано. Власть портит людей и тому , кто желает работать, контроль не вреден. Так спать спокойнее. Да и людей уважать надо. А если духом слаб тогда зачем себя в груди бить. Так дольше проживёшь да и врагов не наживёшь.  (написано 26.01.2013 в 20:06 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Якщо всі депутати виїхали б з країни разом зі свїми помічниками, як каже помічник депутата, з яким полегшенням відчули б себе українці.Я собисто їм на квиток відаю свою зарплатню.Твої слова та Богу в уха, шановний помічник  (написано 26.01.2013 в 20:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік : Помічнику.Згадай анекдот про старого еврея коли йому запропонували продавати газводу.Він дуже здивувався і сказав.А что ,там еще и зарплату будут давать.  (написано 26.01.2013 в 20:40 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Юзик : Підтримую Костирко. шкода що мало таких хлопців в Славуті . Байдужість , відсутність єдності духу , це і є головний недолік УкраЇнців . Нація , яка не вшановує своЇх героЇв - приречена на вимерання .   (написано 26.01.2013 в 21:35 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Дмитрий : Класная логика у некоторых на этом сайте. Значит людей уважать надо, а мэра - нет. Он и не человек уже вовсе. А контроль,дурацкий популизм и вставляние палок в колеса,разве одно и тоже? А еще хотел бы я на того дятла посмотреть,который без зарплаты работать будет.  (написано 26.01.2013 в 21:46 з адреси:  62-210-53-37.pool.ukrtel.net)
 : а ти вийди і подивись на сусідів, а також на тих які за межею бідності.кончений блюдолиз.слава Свободі і Костирко молодець.Ще ни один чинуша не вмер з голоду.Біля корита не вмреш.  (написано 27.01.2013 в 06:28 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
* : А за что его уважать , если он и его команда, в проиграше выборов винят выборца. За то его уважать, если он как дитя пыжится своим мундиром. Если коммунальной сферой руководит бывший милиционер. Покойный Сабинский Э. М. хоть переживал за свою работу, а этот только бумагу переводит. А какой толк от помощника - советника нашего головы. А толк от "громадського активиста", недавно засевшего в тёплом кабинете, а от информационного отдела по связям с общественностью. А от Управления по коммунальной сфере, Управления экономики - шиш большой от их управленческих действий. И таких Управлений та отделов более чем на сто человек. Так что правильной дорогой идёт наш голова. Как Л.И. Брежнев любит цяцьки и славу. Тот охотой занимался, этот на лошади по городу скачит. Дай Бог ему здоровья и подальше скакануть.   (написано 27.01.2013 в 08:16 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
С.А. : Поддерживаю, товарищи и паны! Какой толк от всех этих чиновников, когда такие депутаты как Костырко за дело взялись! Собрать бы их всех в одном месте и пулеметиком! Вот зажили бы тогда славутчане, а! А голову нашего, за грехи его тяжкие и надбавки несусветные, на костре сжечь предлагаю! Зачем нам вообще такой голова нужен, который за деньги работать на громаду удумал?! Тут вон Вик с голоду помирает, ухи просит, а он все о конях своих думает, деньги бюджетные транжирит. Намедни, вот, С_идор еще один грех совершил при честном народе - без мундира в проруби искупался!!! Совсем с жиру взбесился, гад! И Ленина, Ленина снять в первую очередь! Потому как С.Бандеру ставить некуда. В общем - анархия мать порядка. Слава Махно Нестору!:))  (написано 27.01.2013 в 11:04 з адреси:  4-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Юзик : А комуняці , що пише під псевдо ; славутчанин ; скажу наступне : Крім С .Бандери в історіі міста є більш достойні особистості як Р.Є. Сангушко . І я переконаний , що здоровий глузд переможе . Пройде час , зміниться режим . і ви свого ідола, що зробив з УкраЇни рабиню , та перегородив Їй демократичний шлях розвитку , не побачите на віть на городі. . .  (написано 27.01.2013 в 11:16 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
юзику : Ти або мыняй псевдо,або ховайся,бо прийдуть "слава хероям".ы напомнять якоы ти "пся крев".А то розкукурыкався...  (написано 28.01.2013 в 10:21 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
:) : кукурікати ти будеш на параші  (написано 28.01.2013 в 10:57 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
юзику  : от ти і прокукурікав...  (написано 28.01.2013 в 11:22 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
тут можна заробляти на телефон : сайт  (написано 28.01.2013 в 14:19 з адреси:  154-131-124-91.pool.ukrtel.net)
Читатель : Да, братцы, с такими Костырками и Виками вы далеко шагнете!  (написано 30.01.2013 в 11:41 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
 : Читателю. Може дасте якісь конкретні поради чи дії - а так вздихати на кухні та в інтернеті любий може, а як до справи - то зразу - моя хата з краю , а може вам для повного щастя не вистачає тільки критики в бік тих що хоть щось намагається зробити простим людям.   (написано 30.01.2013 в 11:54 з адреси:  61-135-178-94.pool.ukrtel.net)
вік : А ти морда москальська що тут робиш на сайті.У нас державна мова яка.Какать їд з жириком до московіїї -ублюдок.Слава Україні без москалів-жидомасонів.  (написано 30.01.2013 в 12:36 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : А підприємці мовчать-видно все влаштовує - (как говорится - и жить хорошо и жизнь хороша) - я за вас дуже радий- сплачуйте далі і мовчіть .  (написано 30.01.2013 в 13:15 з адреси:  61-135-178-94.pool.ukrtel.net)
Читатель : Вик, не путайся под ногами, а то опять в дурку упекут, у нас с двумя точками конструктив наметился. Так что же такого полезного этот ваш Костырко простым людям делает, кроме как против всего, что им во благо идет, голосует? Поподробнее, пожалуйста. А то, судя по заявлению пресс-службы, ничего.  (написано 30.01.2013 в 13:16 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Читатель : Я так понял, что кроме искреннего желания хорошо зарабатывать и не платить налоги, у Свободы нет других желаний. На этом «полезные дела» для людей у Свободы закончились. Т-о-ч-к-а.  (написано 30.01.2013 в 13:54 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Колишніх Славутчан не буває : Современные рабы
     
     1. Экономическое принуждение рабов к постоянной работе. Современный раб вынужден работать без остановки до смерти, т.к. Средств, заработанных рабом за 1 месяц, хватает, чтобы оплатить жилье за 1 месяц, еду за 1 месяц и проезд за 1 месяц. Поскольку денег хватает у современного раба всегда только на 1 месяц, современный раб вынужден работать всю жизнь до смерти. Пенсия также является большой фикцией, т.к. Раб-пенсионер отдает всю пенсию за жилье и еду, и у раба-пенсионера не остается свободных денег.
     2. Вторым механизмом скрытого принуждения рабов к работе является создание искусственного спроса на псевдонужные товары, которые навязываются рабу с помощью тв-рекламы, пиара, расположения товаров на определенных местах магазина. Современный раб вовлечен в бесконечную гонку за «новинками», а для этого вынужден постоянно работать.
     3. Третьим скрытым механизмом экономического принуждения современных рабов является кредитная система, с «помощью» которой современные рабы все больше и больше втягиваются в кредитную кабалу, через механизм «ссудного процента».
     С каждым днем современный раб должен все больше и больше, т.к. Современный раб для того чтобы рассчитаться с процентным кредитом, берет новый кредит, не отдав старый, создавая пирамиду долгов. Долг, постоянно висящий над современным рабом, хорошо стимулирует современного раба к работе даже за мизерную плату.
     4. Четвертым механизмом заставить современных рабов работать на скрытого рабовладельца является миф о государстве. Современный раб считает, что работает на государство, но на самом деле раб работает на псевдогосударство, т.к. Деньги раба поступают в карман рабовладельцев, а понятие государства используется, чтобы затуманить мозги рабов, чтобы рабы не задавали лишних вопросов типа: почему рабы работают всю жизнь и остаются всегда бедными? И почему рабы не имеют доли прибыли? И кому конкретно перечисляются деньги, выплаченные рабами в виде налогов?
     5. Пятым механизмом скрытого принуждения рабов является механизм инфляции. Рост цен при отсутствии роста зарплаты раба, обеспечивает скрытое незаметное ограбление рабов. Таким образом, современный раб нищает все больше и больше.
     6. Шестым скрытым механизмом заставить раба бесплатно работать: лишить раба средств на переезд и покупку недвижимости в другом городе или другой стране. Этот механизм вынуждает современных рабов работать на одном градообразующем предприятии и «терпеть» кабальные условия, т.к. Других условий у рабов просто нет и убежать рабам не на что и некуда.
     7. Седьмым механизмом, заставляющим раба бесплатно работать, является сокрытие информации о реальной стоимости труда раба, реальной стоимости товара, который произвел раб. И доли зарплаты раба, которую забирает рабовладелец через механизм бухгалтерского начисления, пользуясь незнанием рабов и отсутствием контроля рабов над прибавочной стоимостью, которую рабовладелец забирает себе.
     8. Для того, чтобы современные рабы не требовали своей доли прибыли, не требовали отдать заработанное их отцами, дедами, прадедами, прапрадедами и т.д. Является замалчивание фактов разграбления по карманам рабовладельцев ресурсов, которые были созданы многочисленными поколениями рабов на протяжении тысячелетней истории.
     Вы все еще считаете, что вы свободны? 
(написано 30.01.2013 в 13:54 з адреси:  212.26.129.104)
Колишніх Славутчан не буває : А теперь задумайтесь кто же эти рабовладельцы?  (написано 30.01.2013 в 14:09 з адреси:  212.26.129.104)
перехожий : Вкажіть, будь ласка, джерело. Звичайно, як що не сам придумав.   (написано 30.01.2013 в 15:03 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)
Volya : Проочитавши всі коменти складається враження що Славутчан- у всякому випадку тих хто читає цей сайт -не цікавлять ціни на комуналку , освітлення вулиць, пільгових умов з урахуванням близькості до ХАЕС, пільгових автобусів, смітників , як прожити цей рік та ще багто різного паскудства з яким ми стикаємось кожний день- замість цього що ми бачимо - що цікавить людей- --- раби и рабовладельци, жидомасонов і жиріков, пожелания свободе,Нестора Махно та т.п. Це що - люди прокиньтеся накінець - якщо звичайно це все не заказні речі.  (написано 30.01.2013 в 22:16 з адреси:  176-164-54-37.pool.ukrtel.net)
Іван : Volya
     
     Так, в принципі, кожен із коментаторів пише частково правильно, при врахуванні , звісно ж, їхнього рівня обізнаності. Спробую прокоментувати Ваш пост, виходячи із власного розуміння:
     - ціни на комуналку.
     Скоріш за все мене не хвилюють. Запас дров у дворі лежить:) Пільг не чекаю у принципі.
     - освітлення вулиць.
     По ночах не ходжу. Якщо трапляється, то власне авто або таксі. Сюди ж і пільговий транспорт.
     - смітники - звісно ж, зло бере! але такий народ...
     - раби та рабовласники. Якщо людина раб у душі, то вона ним і буде фізично, незважаючи на статки. Як правильно написано у перепості "Колишніх Славутчан не буває" механізмів відбирання коштів у громадян існує безліч, таких як інфляція, податки, збори. Але це система координат світова, правила гри встановлюються наддержавними структурами. У більшості малий та середнього рівня бізнесмен є таким же рабом системи як і звичайний найманий працівник. Позичковий відсоток - найефективніше ярмо на шиї. Вихід є - або ставати рабовласником, або ж, поки вільний, не дати повісити на себе ярмо :)))
     Отож, шановний Volya, залишається мені цікавитись тільки жиріком та жидомасонами - одвічна тема укрпатріота :)))
     Дякую за розуміння. 
(написано 31.01.2013 в 00:43 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Фідель : Не памятаю хто сказав: "Раб не хочет быть свободным, он хочет иметь своих рабов".  (написано 31.01.2013 в 09:15 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік