Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.01.2013 «НЕ ТРЕБА ВЕЛИКОГО РОЗУМУ, ЩОБИ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНИ…»

Прочитавши статтю Василя Гапонюка «Менеджери» місцевого масштабу», хочу висловити власну думку щодо цієї публікації.
     Я ніколи не був прихильником В.Гапонюка, тим більше, що ми з ним маємо різні погляди у питаннях ідеології. Але я повністю підтримую його позицію, висловлену в зазначеній вище статті. Адже, дійсно, напрошується запитання: чому саме після завершення виборів, а не перед ними міська влада вирішила підняти ціни на послуги лазні, а також на водопостачання та водовідведення та ще й на пасажирські автоперевезення? У своїй передви- борчій агітації В.Сидор перед самим Господом Богом присягав «служити українському народу». Багато славутчан повірили його оцим словам і свої голоси віддали на користь мера Славути. Проте, вибори пройшли, і почалося оте «служіння» славутчанам відносно того, як і на що саме підвищити ціни. І ось уже вкотре вирішують роздути ціну на воду, це при тому, що у нашому містечку вона й так максимальна.
     Складається враження, що в керівництва міськводоканалу та влади міста першочерговим завданням є підняття цін на комунальні послуги. Невже в міських посадовців немає інших шляхів? І чому керівники міськводоканалу не звітують перед споживачами комунальних послуг, які за них сплачують власні кошти, на що во-ни витрачаються? Приміром, протягом тривалого часу мешканці будинку №33 на вул.Я.Мудрого скаржаться на погане водопостачання, а на останній, п’ятий, поверх вода взагалі не доходить. Коли ми звертаємось із цього приводу до начальника міськводоканалу Л.Степанюка, то він «відфут- болює» нас до ЖЕК-2 (хоча гроші за цю послугу ми сплачуємо у міськводоканал!). А мешканці будинку не можуть не те що помитися, навіть інколи помити посуд. То питається – за віщо нам підвищують ціни? Й що ж ви, пане Степанюк, як керівник, зробили для того, аби мешканці будинку №33 були Вам вдячні?
     Не треба великого розуму, щоби підвищувати ціни або закрити лазню. Тільки от лазня – це не просто задоволення, а гігієна і здоров’я людей. А Ви, як депутат міської ради, та й міський голова, зобов’язані нести людям добро, турбуватись про них. Натомість маємо підвищення тарифів та нервові стреси!
     Ми, славутчани, обираючи Сидора В.Б. на посаду міського голови, вірили й довіряли йому. Та, на жаль, бачимо, що він не виправдовує нашої довіри, бо йде найлегшим шляхом – хоче, аби люди, які йому повірили, платили за комунальні послуги і воду все більше й більше… Ось що значить жити сподіваннями славутчан, перейматися їх проблемами! Тому перестаньте обманювати народ. Ви його ніколи не розуміли. Особисто ви живете на широку ногу, а народ виживає, як може. А те, що проводите «громадські слухання» - це для галочки. Адже жодне побажання славутчан, висловлене на них, не було враховано.
     Тепер вийшло все, як у тій казці «про рибака та рибку» - В.Б.Сидору закортіло стати народним депутатом усієї країни, й ось тут і розпочалися його запевняння та обіцянки. Але вибори пройшли, і у Василя Богдановича любов до людей пройшла...
     Я добре пам’ятаю той час, ко- ли вперше Василь Богданович обирався міським головою. Наша ветеранська організація прийняла рішення підтримати на виборах його кандидатуру. Тому більшість ветеранів голосували за нього, сподіваючись знайти взаєморозуміння з ним, як міським головою. Попервах воно так і було. Але з часом міський голова забув про існування нашої організації.
     Ми неодноразово зверталися до мера, запрошуючи його на наші збори, але Василь Богданович ігнорував наші звернення. Хоч питань у діяльності ветеранської ор- ганізації накопичилося чимало: налагодження телефонного зв’яз- ку, фінансування міської ветеран- ської організації, очолюваної11 В.Л.Пономарьовим. Адже, доволі успішно керуючи майже 10-тисячною ветеранською організацією, голова ради ветеранів за свою громадську роботу не отримує ні копійки.
     Вочевидь, спрацьовують особисті амбіції в ставленні до В.Л.Пономарьова – не люблять у нас тих, хто каже правду, хто стоїть на захисті людей. Ось і Василь Богданович вважає нашу ветеранську організацію «чужорідним тілом». А козаки для нього – брати рідні, котрих він вітає і сприймає як головний отаман, ще й вважає своїм дітищем. Тут можна й козакам надавати допомогу, і племінних жеребців плекати...
     Скажу ще про одне. Мені доводиться бувати в різних містах, і всюди для пенсіонерів діє пільговий, тобто, безкоштовний, проїзд у міському громадському транспорті. Без букви «П»! А у Славуті з чийогось благословіння вирішили познущатися з пенсіонерів, примушуючи їх і в спеку, і в холод очікувати автобуса з буквою «П», при цьому ще й спостерігаючи, як їх водії реагують на пенсіонерів.
     Хочу насамкінець наголосити на тому, що різниця між молоддю та старшими людьми одна: молодь постаріє, а старі люди вже ніколи не помолодшають. І згодом перші усвідомлять, як неприємно відчувати таке зневажливе ставлення до себе. Тож хочу звернутися до наших виборців-славут- чан: будьте дуже уважними, обираючи собі керманичів, не судіть про них поверхово. Обирайте тіль- ки тих керівників міста й депутатів, які здатні захищати вас, допомагати вам, а не вишуковувати шляхи, як вас обдурити та нажитися на вас!
     Віктор АБРАШИН, голова ветеранської організації військового містечка.


  коментарі: 2

Совок : Цены должны повышаться только по многочисленным просьбам трудящихся!   (написано 25.01.2013 в 15:55 з адреси:  226-142-124-91.pool.ukrtel.net)
:) : "НЕ ТРЕБА ВЕЛИКОГО РОЗУМУ, ЩОБИ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНИ…» Так, шановний, розум треба для того, щоб зрозуміти чому вони підвищуються і хто в цьому НАСПРАВДІ винен!
      
(написано 26.01.2013 в 17:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік