Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 25.01.2013 «НЕ ТРЕБА ВЕЛИКОГО РОЗУМУ, ЩОБИ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНИ…»

Прочитавши статтю Василя Гапонюка «Менеджери» місцевого масштабу», хочу висловити власну думку щодо цієї публікації.
     Я ніколи не був прихильником В.Гапонюка, тим більше, що ми з ним маємо різні погляди у питаннях ідеології. Але я повністю підтримую його позицію, висловлену в зазначеній вище статті. Адже, дійсно, напрошується запитання: чому саме після завершення виборів, а не перед ними міська влада вирішила підняти ціни на послуги лазні, а також на водопостачання та водовідведення та ще й на пасажирські автоперевезення? У своїй передви- борчій агітації В.Сидор перед самим Господом Богом присягав «служити українському народу». Багато славутчан повірили його оцим словам і свої голоси віддали на користь мера Славути. Проте, вибори пройшли, і почалося оте «служіння» славутчанам відносно того, як і на що саме підвищити ціни. І ось уже вкотре вирішують роздути ціну на воду, це при тому, що у нашому містечку вона й так максимальна.
     Складається враження, що в керівництва міськводоканалу та влади міста першочерговим завданням є підняття цін на комунальні послуги. Невже в міських посадовців немає інших шляхів? І чому керівники міськводоканалу не звітують перед споживачами комунальних послуг, які за них сплачують власні кошти, на що во-ни витрачаються? Приміром, протягом тривалого часу мешканці будинку №33 на вул.Я.Мудрого скаржаться на погане водопостачання, а на останній, п’ятий, поверх вода взагалі не доходить. Коли ми звертаємось із цього приводу до начальника міськводоканалу Л.Степанюка, то він «відфут- болює» нас до ЖЕК-2 (хоча гроші за цю послугу ми сплачуємо у міськводоканал!). А мешканці будинку не можуть не те що помитися, навіть інколи помити посуд. То питається – за віщо нам підвищують ціни? Й що ж ви, пане Степанюк, як керівник, зробили для того, аби мешканці будинку №33 були Вам вдячні?
     Не треба великого розуму, щоби підвищувати ціни або закрити лазню. Тільки от лазня – це не просто задоволення, а гігієна і здоров’я людей. А Ви, як депутат міської ради, та й міський голова, зобов’язані нести людям добро, турбуватись про них. Натомість маємо підвищення тарифів та нервові стреси!
     Ми, славутчани, обираючи Сидора В.Б. на посаду міського голови, вірили й довіряли йому. Та, на жаль, бачимо, що він не виправдовує нашої довіри, бо йде найлегшим шляхом – хоче, аби люди, які йому повірили, платили за комунальні послуги і воду все більше й більше… Ось що значить жити сподіваннями славутчан, перейматися їх проблемами! Тому перестаньте обманювати народ. Ви його ніколи не розуміли. Особисто ви живете на широку ногу, а народ виживає, як може. А те, що проводите «громадські слухання» - це для галочки. Адже жодне побажання славутчан, висловлене на них, не було враховано.
     Тепер вийшло все, як у тій казці «про рибака та рибку» - В.Б.Сидору закортіло стати народним депутатом усієї країни, й ось тут і розпочалися його запевняння та обіцянки. Але вибори пройшли, і у Василя Богдановича любов до людей пройшла...
     Я добре пам’ятаю той час, ко- ли вперше Василь Богданович обирався міським головою. Наша ветеранська організація прийняла рішення підтримати на виборах його кандидатуру. Тому більшість ветеранів голосували за нього, сподіваючись знайти взаєморозуміння з ним, як міським головою. Попервах воно так і було. Але з часом міський голова забув про існування нашої організації.
     Ми неодноразово зверталися до мера, запрошуючи його на наші збори, але Василь Богданович ігнорував наші звернення. Хоч питань у діяльності ветеранської ор- ганізації накопичилося чимало: налагодження телефонного зв’яз- ку, фінансування міської ветеран- ської організації, очолюваної11 В.Л.Пономарьовим. Адже, доволі успішно керуючи майже 10-тисячною ветеранською організацією, голова ради ветеранів за свою громадську роботу не отримує ні копійки.
     Вочевидь, спрацьовують особисті амбіції в ставленні до В.Л.Пономарьова – не люблять у нас тих, хто каже правду, хто стоїть на захисті людей. Ось і Василь Богданович вважає нашу ветеранську організацію «чужорідним тілом». А козаки для нього – брати рідні, котрих він вітає і сприймає як головний отаман, ще й вважає своїм дітищем. Тут можна й козакам надавати допомогу, і племінних жеребців плекати...
     Скажу ще про одне. Мені доводиться бувати в різних містах, і всюди для пенсіонерів діє пільговий, тобто, безкоштовний, проїзд у міському громадському транспорті. Без букви «П»! А у Славуті з чийогось благословіння вирішили познущатися з пенсіонерів, примушуючи їх і в спеку, і в холод очікувати автобуса з буквою «П», при цьому ще й спостерігаючи, як їх водії реагують на пенсіонерів.
     Хочу насамкінець наголосити на тому, що різниця між молоддю та старшими людьми одна: молодь постаріє, а старі люди вже ніколи не помолодшають. І згодом перші усвідомлять, як неприємно відчувати таке зневажливе ставлення до себе. Тож хочу звернутися до наших виборців-славут- чан: будьте дуже уважними, обираючи собі керманичів, не судіть про них поверхово. Обирайте тіль- ки тих керівників міста й депутатів, які здатні захищати вас, допомагати вам, а не вишуковувати шляхи, як вас обдурити та нажитися на вас!
     Віктор АБРАШИН, голова ветеранської організації військового містечка.


  коментарі: 2

Совок : Цены должны повышаться только по многочисленным просьбам трудящихся!   (написано 25.01.2013 в 15:55 з адреси:  226-142-124-91.pool.ukrtel.net)
:) : "НЕ ТРЕБА ВЕЛИКОГО РОЗУМУ, ЩОБИ ПІДВИЩУВАТИ ЦІНИ…» Так, шановний, розум треба для того, щоб зрозуміти чому вони підвищуються і хто в цьому НАСПРАВДІ винен!
      
(написано 26.01.2013 в 17:30 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік