Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.01.2013 “МЕНЕДЖЕРИ” МІСЦЕВОГО МАСШТАБУ”

ІЗ ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ (друкується без будь-якої правки редакції)
     Можна було б проігнорувати допис читача В.Гапонюка або, як він себе іменує - координатора громадсько-політичного об'єднання демократичних сил «Наша Славутчина» (цікаво лише, хто входить до цього об'єднання та в яких органах влади воно зареєстровано?), опублікований на першій сторінці міськрайонної газети «Трудівник Полісся» від 20 грудня 2012 року, якби за «епохальними» роздумами автора (не здивуємось, що не лише його!) не стояла така кількість бруду, маніпуляцій, хворобливих інсинуацій та домислів по відношенню до міської влади…
     З усього видно, що мучить і не дає спокою дописувачу авторитет нинішнього міського голови, якому славутчани двічі поспіль на виборах міського голови виявили беззаперечну довіру та підтвердили її на виборах до Верховної Ради України. Бо ж чим іншим пояснити таку відверту неприязнь чоловіка, який сам тричі підряд пробував обиратися на цю відповідальну посаду, щоправда, з дуже плачевним результатом.
     І ось тепер він один, бо всі славутчани «сплять летаргічним сном, або пліткують пошепки на кухнях та автобусних зупинках» (цитата), заходився розвінчувати «злі наміри» міського голови та депутатів міської ради, які «давно зайняли страусину тактику» (цитата). Тож аби припинити «експерименти над міською громадою» (цитата), Гапонюк взявся за перо, абсолютно не сумніваючись при цьому, що його опус, чи пак допис, буде опублікований в «Трудівнику Полісся». До речі, подібні випадки не є поодинокими, але до цього ми звернемося нижче.
     Отже, ані трішечки не переймаючись достовірністю фактів (бо кому це важливо, головне - начепити побільше ярликів і нехай потім доводять протилежне!) автор так і сипле «відкриттями». І ставки єдиного податку для підприємців Славути міська рада затвердила максимальні (насправді - на рівні середньообласних, а до цього вони 4 роки взагалі не переглядалися!). І не почув Василь жодних обґрунтувань вартості тарифів на послуги водопостачання та водовідведення під час ініційованого міською владою громадського обговорення (не почув, бо він сам та ще четверо галасливих «активістів» просто не дали можливості фахівцям міськводоканалу обґрунтувати свої пропозиції; натомість всі необхідні економічні обґрунтування та розрахунки були заздалегідь оприлюднені в місцевих ЗМІ). І ніяк не може зрозуміти дописувач, чому в обласних центрах тарифи на водопостачання та водовідведення нижчі, ніж у Славуті... То, може, для нього, тарифи наших сусідів будуть більш переконливим аргументом: Шепетівка - 8,9 грн; Острог - 9,09 грн; Ізяслав - 9,2 грн; Корець - 19,2 грн. До речі, на громадські слухання щодо проблем міської лазні та пасажирських автоперевезень, Гапонюк взагалі не з'явився. Але то вже, як кажуть, деталі.
     А ще, ну вже зовсім «заплутався» координатор із ринковими відносинами. Адже ніколи міський ринок не перебував у комунальній власності міста, як це стверджує автор.
      Це була власність Славутського районного споживчого товариства, яке в наступному і розпорядилось своїм майном. А торговельна площа по вул. Я.Мудрого (земельна ділянка для ведення комерційної діяльності) якою, до речі, декілька місяців керував і сам Гапонюк, через торги на конкурсних умовах була передана в оренду приватній структурі ТОВ «Універсалінвестцентр».
      І вже відвертим наклепом у виконанні Гапонюка звучить теза про нібито виділення з місцевого бюджету 300-т тис.грн. для будівництва торгівельної площі по вул. Я.Мудрого, що належить ТОВ «Універсалінвестцентр». Насправді, це ТОВ «Універсалінвестцентр» вклало близько 300-т тис.грн. власних коштів (!) у благоустрій зазначеної торгівельної ділянки. І ні виконавчий комітет Славутської міської ради, ні сама міська рада не мають жодного стосунку до цього приватного підприємства. Більше того, втручання органів місцевого самоврядування в господарську діяльність суб’єктів господарювання заборонено чиним законодавством України! То чи не знає про це «відомий юрист»?
     І таких, м'яко кажучи, «домислів», у Гапонюка багато. Бо гроші на облаштування тротуарної плитки, як пише автор, із міського бюджету також не виділялись. Натомість, це зроблено коштом одного підприємця. І коні, на яких здійснюється патрулювання міста інспекторами ДПС та займається 60-т(!) підлітків у кінному клубі, також придбані за благодійні кошти. Все це задокументовано і в разі потреби можна легко перевірити. Тож на підставі чого, і головне задля чого(!) дописувач Гапонюк подає неправдиву інформацію, говорячи про нераціональне використання бюджетних коштів?
     Далі, ще краще. Бо якщо «будівництво подіумів із тротуарної плитки та влаштування світильників для підсвічування нижньої білизни жінок» (цитата), про що автор так смакуючи пише, можна сприймати як прояв хворобливої уяви громадського координатора, то натяки на порушення міською владою законів та фінансової дисципліни - це вже звинувачення, що мають бути підкріплені фактами. В іншому випадку, за умисне оприлюднення недостовірної інформації передбачена юридична відповідальність. Чи Вам, пане координатору, підприємцю і «юристу-практику» за сумісництвом, цього не знати? Адже жодних фактів порушень вимог чинного законодавства з боку міської влади Ви так і не навели. Чому? Чи не тому, що їх просто не існує? До слова, знаєте як їх ретельно шукали, особливо останні два роки, витратили на їх пошуки багато сил, залучили десятки фахівців з усієї України... Втім, нічого не знайшовши, були як і Ви зараз, дуже розчаровані.
     І, насамкінець, повертаємось, як і обіцяли, до дражливої теми - причини появи цієї брудної та упередженої статті дописувача під рубрикою «Право на думку».
     Уважно аналізуючи позицію газети «Труднівник Полісся» під час виборчих перегонів: «хвалебні оди» та багатотисячні тиражі в підтримку одного кандидата; замовчування або ж одна лише критика на адресу іншого (міського голови); вибірковість підбору матеріалів на користь провладної партії та чиновників від неї, - не дає нам підстав вважати цю газету об'єктивною та незаангажованою. Ще вчора позиціонуючи себе інтелектуальним та високодуховним виданням - сьогодні «Трудівник Полісся» переступив грань, за якою розпочинається «бульварна преса». Сумно, але особиста неприязнь журналістською етикою і низькопробна брехня стала «титульним матеріалом» випуску.
     Тож на наше переконання, основна мета такого «матеріалу» аж ніяк не встановлення істини та відновлення справедливості, а дискредитація міського голови та всього депутатського корпусу в очах громади.
     Нажаль в цій історії, Гапонюк наївно вважає себе «безстрашним героєм». Між тим, головний редактор «Трудівника Полісся» вміло використала «опозиційність» автора в своїх цілях. А ще, за цим всім, прослідковуеться демарш «третьої сили», яка дуже зацікавлена в підриві особистого авторитету міського голови та принципової позиції депутатів міської ради. І тут, як мовиться, всі засоби згодяться...
     З огляду на сказане, випливає відповідь на ще одне гнівне запитання, поставлене дописувачем, а саме: навіщо міська рада заснувала свою газету «Вісті громади»? Відповідь проста - не можуть інтереси громади ставитись в залежність чиїхось особистих амбіцій та політичних замовлень. Коли міськрайонна газета «Трудівник Полісся» є необ’єктивною, коли вона свідомо ігнорує основоположні принципи журналістики, рівність доступу до ЗМІ (як приклад, принципове небажання редактора надрукувати спростування колишнього праців- ника газети Тетяни Скрипнюк), - має бути альтернативний друкований орган, де можна "розміщувати матеріали, в яких думка автора не завжди співпадатиме із позицією редакції.
     Відтак, ми вимагаємо надрукувати цю нашу відповідь на брутальний випад авторів (тут не описка, саме - авторів!) у визначені Законом терміни, в повному обсязі, так само - на першій сторінці газети «Трудівник Полісся». Разом із тим, ми залишаємо за собою право надрукувати нашу статтю у газеті «Вісті громади». До того ж, ми будемо всіляко сприяти, аби й інші відмовні матеріали побачили світ.
     Депутати Славутської міської ради: Дзюнь П.А.,Бачинський Р.В., Смолійчук А.Д., Іванюк Т.С., Сакалюк С.П., Козел М.П., Федотова І.С., Пшетоцька Н.А., Дубіна Т.С., Бобер О.С., Климковецький М.О., Скред Т.І., Соколов Г.Є., Ігнатішин А.Я., Матвійчук М.В., Степанюк Л.А., Смернін С.П., Медведєва С.В., Костирко О.В., Семенюк Б.М., Юр’єв С.П.
     


  коментарі: 9

Іван : Мдя... Або депутати -підписанти навіть текст не читали, або рівень їхньої обізнаності нижче плінтуса. В комунальній власності був же ринок ЖКО!   (написано 25.01.2013 в 01:23 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
предприниматель с 15 летним стажем : Иван, в собственности ЖКО никогда и никакого рынка небыло. А депутатам-респект! Гапонюка вся Славута знает и цена ему-грошь.Впрочем, как и газете ТП.  (написано 25.01.2013 в 07:47 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : ринок ЖКО був! перевір, навіщо сперечатись.  (написано 25.01.2013 в 12:25 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
пп : Иван, рынок был Райпотребсоюза,проверь сам  (написано 25.01.2013 в 12:37 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Так споживспілки був і є, також Універсалсервіс, і ще був від ЖКО. Збирали плату на тротуарах біля бані, частини пров. Робітничого.  (написано 25.01.2013 в 13:56 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Універсалінвестцентр замість Універсалсервіс - уточнення  (написано 25.01.2013 в 13:58 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Якщо не було ринку на зазначених територіях, то на яких підставах Гапонюк збирав гроші на тих тротуарах, на яких підставах слачував 75 тис. на рік до бюджету? Просто SSидор спочатку несерйозно поставився до суми зборів із нещасного тротуара, а коли Гапонюк сплатив 75 тис до бюджету, то швиденько передав тротуари для свого Універсалінвестцентр.  (написано 25.01.2013 в 14:13 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
Ростік : ну розсмішили! Гапонюк сплачував 75 тис гривень до бюджету! А може 175 тисяч:)))   (написано 25.01.2013 в 17:23 з адреси:  246-213-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік