Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ТАКИМИ ПОКАЗНИКАМИ

Протягом 2012 року проведено 40 ревізій та 98 комісійних перевірок на підприємствах, в установах, організаціях 158 зустрічних звірок. За результатами ревізій виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 4,6млн грн, в тому числі: недоотримано фінансових ресурсів 0,9млн грн; операції з ресурсами, проведені з порушенням чинного законодавства, - 3,7млн грн, із яких недостачі матеріальних цінностей – 1,7млн грн.
     Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування і поновлення незаконних витрат та недостач ресурсів на загальну суму 2,4млн грн, в тому числі забезпечено надходження коштів до державного бюджету в сумі 1,6млн грн та до місцевого бюджету - 109тис грн. За результатами переданих матеріалів до правоохоронних органів порушено 15 кримінальних справ. З ініціативи інспекції звільнено 15 осіб, з вини яких допущено порушення, в тому числі 3 керівники.
     За 2012 рік складено 149 протоколів про адміністративне правопорушення за ст.164-2. Притягнуто 149 осіб до адміністра- тивної відповідальності, на яких накладено штрафи на загальну суму 35,79тис грн, які фактично сплачено. До суду направлено одну справу про адміністративне порушення за ст.164-14 КУпАК - за порушення законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти тендерного законодавства та 2 справи - за ст.164-12 (порушення бюджетного законодавства). Складено один протокол про порушення вимог ч.1. ст.6. Закону України «Про засади запобігання у протидії корупції».
     За 2012 рік при проведенні ревізій виявлено 15 операцій на суму 1,1млн грн, що мають ознаки шахрайства, да- ні про це передано до Державної слу-жби фінансового моніторингу України. З метою повного усунення порушень інспекцією ініційовано перед правоохоронними органами протягом 2012 року 11 позовів для відшкодування виявлених фінансових порушень та 18 позовів - перед об’єктом контролю. Самостійно Державною фінансовою інспекцією в Хмельницькій області заявлено 6 позовів із метою відшкодування порушень, виявлених Шепетів- ською ОДФІ.
     За цими цифрами - кропітка, наполеглива робота працівників інспекції.
     


  коментарі: 2Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік