Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 24.01.2013 РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ РОБОТИ ШЕПЕТІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ТАКИМИ ПОКАЗНИКАМИ

Протягом 2012 року проведено 40 ревізій та 98 комісійних перевірок на підприємствах, в установах, організаціях 158 зустрічних звірок. За результатами ревізій виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 4,6млн грн, в тому числі: недоотримано фінансових ресурсів 0,9млн грн; операції з ресурсами, проведені з порушенням чинного законодавства, - 3,7млн грн, із яких недостачі матеріальних цінностей – 1,7млн грн.
     Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування і поновлення незаконних витрат та недостач ресурсів на загальну суму 2,4млн грн, в тому числі забезпечено надходження коштів до державного бюджету в сумі 1,6млн грн та до місцевого бюджету - 109тис грн. За результатами переданих матеріалів до правоохоронних органів порушено 15 кримінальних справ. З ініціативи інспекції звільнено 15 осіб, з вини яких допущено порушення, в тому числі 3 керівники.
     За 2012 рік складено 149 протоколів про адміністративне правопорушення за ст.164-2. Притягнуто 149 осіб до адміністра- тивної відповідальності, на яких накладено штрафи на загальну суму 35,79тис грн, які фактично сплачено. До суду направлено одну справу про адміністративне порушення за ст.164-14 КУпАК - за порушення законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти тендерного законодавства та 2 справи - за ст.164-12 (порушення бюджетного законодавства). Складено один протокол про порушення вимог ч.1. ст.6. Закону України «Про засади запобігання у протидії корупції».
     За 2012 рік при проведенні ревізій виявлено 15 операцій на суму 1,1млн грн, що мають ознаки шахрайства, да- ні про це передано до Державної слу-жби фінансового моніторингу України. З метою повного усунення порушень інспекцією ініційовано перед правоохоронними органами протягом 2012 року 11 позовів для відшкодування виявлених фінансових порушень та 18 позовів - перед об’єктом контролю. Самостійно Державною фінансовою інспекцією в Хмельницькій області заявлено 6 позовів із метою відшкодування порушень, виявлених Шепетів- ською ОДФІ.
     За цими цифрами - кропітка, наполеглива робота працівників інспекції.
     


  коментарі: 2Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 7 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік