Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 НА СТОРОЖІ ДЕРЖАВНИХ ІНТЕРЕСІВ

26 січня відзначать своє професійне свято - 20-річний ювілей з дня створення служби працівники Державної фінансової інспекції України. Дану оновлену назву отримала Державна контрольно-ревізійна служба України з 2012 року - в результаті реформування відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 року №1085/2010 „Про оптимізацію органів виконавчої влади” та постанови Кабінету міністрів України від 20.07.2011 року №765 „Про утворення територіальних органів Державної фінансової інспекції”
     Шепетівська об’єднана державна фінансова інспекція здійснює свої повноваження на території п’яти районів - Шепетівського, Славутського, Ізяславського, Полонського та Білогірського, а також трьох міст обласного значення – Шепетівки, Славути, Нетішина.
     Головними завданнями органу державного фінансового контролю є такі: здійснення контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяттям зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку та фінансової звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, фондах загальнообов’язкового державного соціального страхування, бюджетних установах і суб’єктах господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах, в установах та організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів.
      Запорукою стабільної роботи інспекції є відповідальне ставлення до своїх обов’язків та глибокі знання у фінансовій сфері. Значний внесок у формування потужного кадрового потенціалу та становлення служби внесли колишні начальники відділів КРУ Василь Іванович Лук’янчук, Валентина Володимирівна Габінет, Яків Якович Панчук, Ірина Володимирівна Котик, Павло Павлович Ковальчук, Ірина Федорівна Горобець, Світлана Анатоліївна Федорук.
     На виконання планів роботи завдань Держфінінспекції України та області, доручень правоохоронних органів Шепетівською об’єднаною державною фінансовою інспекцією в 2012 році забезпечено належний рівень виконання завдань щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів державного та комунального майна, дотриманням фінансового законодавства. Адже кожен наш ревізор володіє ґрунтовними, глибокими знаннями у фінансово-бюджетній сфері. А по-іншому й не може бути. Оскільки людина, яка перевіряє, зобов’язана більш знати, ніж той, кого перевіряють. А тому неабияке значення для досягнення високих результатів має вдосконалення знань, підвищення кваліфікації та самоосвіта працівників інспекції. Кожен ревізор у нас є самодостатнім фахівцем, який може забезпечити належний рівень проведення ревізії.
     Та все ж, високих результатів інспекція досягає завдяки злагодженій роботі всіх працівників, які трудяться як єдиний механізм. В нашому колективі налагоджено доброзичливі відносини, які ґрунтуються на взаємовиручці. При вирі- шенні складних завдань професійного характеру зусилля до їх розв’язання докладає весь колектив.
     Заради справедливості слід наголосити, що ревізорська робота надто складна не тільки через необхідність володіти знаннями у різних сферах господарювання, а у значній мірі ще й психологічно. Тому інспекторами можуть працювати тільки морально сильні особистості. Адже не секрет, що ревізора ніхто не сприймає як друга, а як людину, яка прийшла виявити недоліки та порушення. Тому ставлення до неї часто буває неприязне. Посадові особи об’єктів контролю іноді всіляко перешкоджають у проведенні ревізій: несвоєчасно надають необхідні документи тощо. Хоч ревізор, як і керівник підприємства та головний бухгалтер, хочуть одного - щоб на належному рівні була фінансово-бюджетна дисципліна. Навіть якщо порушення виявлено і на посадову особу накладено штраф, в цьому також треба бачити позитив. Адже дію порушення зупинено, і посадова особа його знову ніколи не вчинить. Бо розумні люди двічі на одні і ті ж граблі не наступають!
     Завдяки активній співпраці з правоохоронними органами, органами влади та місцевого самоврядування нашій інспекції вдалося налагодити фінансово-бюджетну дисципліну на належному рівні. Цей процес триває й надалі буде удосконалюватись та поглиблюватись. Треба зазначити ще й те, що робота інспекції не зводиться лише до проведення ревізій. Наші працівники беруть активну участь у засіданнях колегій та робочих нарадах районних державних адміністрацій, в нарадах-семінарах із керівниками та бухгалтерами підприємств, установ і організацій.
     Ми впевнені, що порушень на об’єктах контролю, де проводились ревізії зусиллями нашої інспекції, щоразу буде меншати, оскільки керівництво об’єктів контролю усвідомлює, що покарання, в разі наявності порушень, не уникнути.
     А державна фінансова інспекція працює під гаслом: ”Найкращий результат роботи - відсутність порушень на об’єктах контролю завдяки проведеній ревізійній та профілактичній роботі”.
     Володимир ЗАВЕРУХА, начальник Шепетівської об’єднаної державної фінансової інспекції.
     
     Шановні читачі! Запам’ятайте телефон довіри Шепетівської об’єднаної держфінінспекції - 03840-4-04-55. Контроль за збереженням державного майна та коштів - громадський обов’язок кожного!
       коментарі: 3

1 : Головне в роботі шепетівської інспекції це наявність фото Яника на столі. Це є запорука успіху. Чим більший портрет, там краща віддача на роботі.  (написано 27.01.2013 в 21:44 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
2 : прибери Яника,чухан!  (написано 28.01.2013 в 07:46 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
патріот : от на яничарах подібних і тримаєця цей режим. Ганьба!  (написано 03.02.2013 в 09:41 з адреси:  250-4-200-46.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік