Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 ЗАДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВ ГРОМАДЯН

За матеріалами довідки про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2012 рік.
     Робота районної державної адміністрації повсякчасно спрямована на забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, виявлення причин, що породжують їх
     Протягом минулого року адміністрація отримала 332 звернення від жителів Славутчини, що на 17% менше, ніж у минулому році. Найбільша кількість їх посту- пила від жителів Цвітоської (8%), Ганнопільської (7%), Улашанівської (7%), Волицької (4%), Крупецької (4%), Миньковецької (4%), Полянської (4%), Великоправутинської (3%), Киликиївської (3%), Клепачівської (3%), Хоняківської (3%) сільських рад та м.Славута (10%).
     Крім того, за звітний період до Славутської РДА надійшло 1865 заяв щодо вирішення земельних питань, за результатами розгляду яких головою райдерж- адміністрації О.А.Несеном прийнято 980 розпоряджень. 31 заяву розглянув орган опіки та піклування, з приводу чого видано 21 розпорядження голови РДА. 6 заяв розглядалися на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.
     До вищих органів влади від жителів Славутчини надійшло 61 письмове звернення, в тому числі 9 - до Адміністрації Президента України, 1 – до апарату Кабінету міністрів України, 1 – до апарату Верховної Ради, 1 – до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, 20 – до обласної державної адміністрації, 1 – до редакції газети "Сільські вісті". На телефонну урядову "гарячу лінію" звернулись 28 жителів району. Вирішено позитивно 12 звернень, надано роз'яснення згідно із чинним законодавством для 46 громадян, 2 звернення направлено для розгляду за належністю, одне звернення знаходиться на розгляді.
     Одним із основних питань, що порушуються громадянами у зверненнях, є питання про надан- ня матеріальної допомоги, що становить 39% від усіх звернень. Зокрема, протягом 2012 року до РДА з цього приводу звернулися 128 громадян. 60 просили допомогу на лікування, 41 – на поховання, 13 – на покращання житлових умов. Всі вони розглянуті, за винятком 11 заяв, які знаходяться в роботі. Найбільш незахищеним верствам населення (одиноким громадянам похилого віку, багатодітним сім’ям, інвалідам війни та праці) з районного бюджету виділено матеріальну допомогу в сумі близько 38630 гривень.
     З метою забезпечення реалізації та гарантування прав на звернення у районній державній адміністрації розроблені та затверджені графіки особистого прийому громадян керівництвом РДА, в тому числі виїзні. Згідно із затвердженим графіком безпосередньо головою адміністрації О.А.Несеном прийнято 26 громадян та здійснено 20 виїзних прийомів, на яких побувало 27 громадян. Заступниками голови райдержадміністрації Н.М.Холод та В.І.Колодніцьким також проводяться особисті та виїзні прийоми громадян, відбулося 45 таких прийомів. Протягом року проведено 16 прямих ліній зв’язку «Запитай у влади», якими скористалися 14 громадян.
     Якщо говорити про пільгові категорії громадян, то протягом 2012 року до ра-йонної держадміністрації звернулися 34 інваліди та "дитини війни", 2 учасники війни та бойових дій, 21 особа з багатодітних сімей. Всі вони розглянуті головою РДА і вирішені позитивно, про що заявників поінформовано ще й письмово.
     Треба зазначити, що відповідно до ст.20 Закону України "Про звернення громадян" усі звернення, які надходили до районної державної адміністрації, розглядалися в передбачені законом терміни. Вирішено позитивно 153 звернен- ня, роз’яснено згідно із чинним законодавством 75, знаходяться на розгляді 14, направлено для розгляду за належністю 6, відмовлено - 2.
     Згідно із затвердженим графіком перевірок з питань додержання законодавства про звернення громадян були здійснені перевірки у 36 виконкомах сільських радах, під час яких надано практичну і методичну допомогу, вказано на основні недоліки в роботі. Питання щодо стану роботи зі зверненнями громадян неодноразово розглядалось і на засіданнях колегії райдержадміністрації. Адже адміністрація прагне створити всі необхідні умови для реалізації громадя- нами своїх прав на звернення та продовжує наполегливо працювати над виконанням Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 ”Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” і Закону України “Про звер- нення громадян”.
     Ольга АНТОНЮК, головний спеціаліст загального відділу апарату РДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік