Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 «МММ» ТАКИ ЗУПИНИЛОСЯ?

«МММ» — це фінансова піраміда, створена Сергієм Мавроді, засновником у 1992 році фінансової піраміди. За це він відбував покарання. Нова піраміда з’явилася 10 січня 2011 року і була реорганізована в «МММ-2012» 16 червня минулого року. Діяла вона за схемою Понці, придуманою в 1920-х роках Чарльзом Понці, в якій прибуток утворюється за рахунок новоприбулих учасників.
     Абревіатура «МММ» у розгорнутому вигляді звучить як «Мы Можем Многое», що стало девізом компанії. Альтернативним, але неофіційним девізом є фраза «Мы Меняем Мир». В Росії, у зв'язку з діяльністю «МММ-2011», в травні 2012 року стосовно Сергія Мавроді було порушено кримінальну справу за ознаками пособництва в незаконному підприємництві, у зв'язку з чим Мавроді почав переховуватися від правоохоронних орга- нів. 7 червня 2012-го порушено кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які створили фінансову піраміду «МММ-2011» за ч.3 ст.30 і ч.4 ст.159 КК РФ (замах на шахрайство, здійснене організованою групою в особливо великому розмірі).
     До речі, 16 червня 2012р. Сергій Мавроді оголосив про припинення діяльності «МММ-2011» і створення «МММ-2012». А 16 вересня, минулого року утворено оргкомітет політичної партії з аналогічною назвою «Партія МММ» під головуванням засновника піраміди Сергія Мавроді. Тільки от 19 грудня 2012 року в своєму відеозверненні Мавроді заявив, що ситуація у «МММ» «неприемлема», через що, мовляв анулюються всі запити на виплати, що практично означає зупинення дії «МММ».
     Цікаво, чи зникне тепер реклама «МММ», розміщена на окремих спорудах у Славуті? Ще донедавна представники «МММ» розвішували свої оголошення на всіх під’їздах і стовпах Славути, закликаючи до співробітництва «довірливих громадян». Чи виправдалися сподівання тих, хто встиг оформити свої угоди з цією фінансовою пірамідою, і скільки знову в нашому місті людей виявилися ошука- ними? Редакція «ТП» хотіла б отримати від читачів відгуки на цю тему.
     Петро КРАВЧУК.


  коментарі: 2

Іван : Ошуканих не може бути у принципі. Усіх попереджали про пірамідальну сутність організації.  (написано 25.01.2013 в 01:19 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік