Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 КРАЇНА НЕВТРАЧЕНИХ НАДІЙ

Прочитавши «точку зору» Ю.Катишева у «ТП» №2 за 10.01.2013р. «Країна втрачених ілюзій», вирішив дати йому відповідь. Тим більше, автор стверджує, що ризикує «накликати гнів та прокльони… з боку славутських «ортодоксальних комуністів». Щодо «ортодоксальних», то з грецької це перекладається як правовірний, який неухильно дотримується певного переконання .
     А пишу я це без гніву і прокльонів, бо як кажуть: «Не судіть і не судимі будете». Бог усім нам суддя! Ще донедавна я періодично перечитував пу- блікації Ю.Катишева в «Трудівнику Полісся» про сучасне жи- ття селян у селах нашого району, де він акцентував увагу на занепаді життя, вимиранні безперспективних сіл. На превеликий жаль, у цих публікаціях автор не вдавався до аналізу – чому таке сталося за так званий період «Незалежності». Тож вирішив висловити власну точку зору не тільки для Ю.Катишева, але й інших читачів нашої демократичної газети.
     У свій час філософ зі світовим ім’ям дисидент Олександр Зінов’єв писав: «Нащадки, які справедливіше ставляться до нашого часу, будуть вражені тим, як багато зроблено в радянську епоху. Треба прямо сказати: за умовами життя для більшості населення наша комуністична система була неповторна. Згодом вона стане легендарною». Я повністю з ним у цьому згоден. Адже в 70-80 роках минулого століття ми жили нормальним людським життям. Абсолютно у всіх була робота. Гідну винагороду за працю виплачували двічі на місяць. Затримка зарплати вважалася злочином. Майже на всіх підприємствах, а їх у Славуті було більше двох десятків, виробничі процеси були механізовані, і підприємства працювали без вимушених простоїв. Сільське госпо- дарство велося на науковій основі, тому багатомільйонний радянський народ був повністю забезпечений вітчизняними продуктами харчування високої якості за доступними цінами. Простий громадянин, навіть не з великою зарплатою, мав можливість відкласти на майбутнє життя і поїхати відпочити та підлікуватись за символічну оплату профспілкових путівок, вже не говорячи про копійчані тарифи на комунальні послуги.
     Ось чому я переконаний, що такими «точками зору», як у Ю.Катишева, стверджуються люди, озлоблені на життя, бо не змогли у свій час, з якихось причин знайти своє місце у житті. Й на підставі цього «пережовують» та мусують давно вже набридле про голодомори, репресії, кілометрові черги за хлібом, недоступною ковбасою і т.д., і т.п. А покладіть руку на серце (як це роблять сьогоднішні «свідомі патріоти») і дайте відповідь: хіба сьогоднішні соціально-економічні статки населення кращі за ті, які були у часи радянської влади? Згадайте, за який проміжок часу в місті був збудований мікрорайон «Сонячний», де мешканці отримували безкоштовно житло. На прикладі нашого міста ба- чимо: за 20 останніх років не побудовано ніякого соціального житла, а зведено декілька комерційних багатоповерхівок, де вартість одного квадратного метра сягає до 4000 грн. Ось чому для мешканців, особливо молодої сім’ї, члени якої в більшості безробітні, це житло недоступне.
     Я не наполягаю на тому, що за часів радянської влади все було ідеально. Були і помилки, і перекручення, і зловживання, і навіть злочини. Але цим явищам давалась об’єктивна оцінка і робилися належні висновки. А що ж ми спостерігаємо тепер?! Навіть уявляти страшно, який величезний диспаритет в оплаті праці в оплаті праці існує на підприємствах між керівником і робітниками. У десятки тисяч гривень!
     Ю.Катишев згадує своє дитинство. Так, «Зірниця» і «Вз-вейтесь кострами» - це радян- ська дійсність. Нашим дітям віддавали все краще, що було в державі. До людей похилого віку ставилися з великою повагою. У світлий радянський час усе справді робилося для людини і в ім’я людини. Ми жили завтрашнім днем, тому що був життєвий оптимізм, а не сьогоднішнє зубожіння. Тож і не дивно, що в радянські часи кожен із нас намагався більше принести користі суспільству. Але, на жаль, ми рано заспокоїлися, загордилися своєю економічною могутністю й високою духовністю, недооцінили сили затятих ворогів трудового народу. За це вони нас і покарали! Радянський Союз не розпався сам собою. Його розвалили зовнішні та внутрішні вороги нашої країни.
     Як стверджує Ю.Катишев, «прихід до влади 50-річного енергійного М.Горбачова де- що відстрочив розпад СРСР». Навпаки – прискорив! Адже не була та його політика політикою перебудови (бо він за своє керівництво не побудував нічого, крім так званої “гласності і демократизації”). Як він опісля сам заявив на лекції, яку читав американським студентам у кінці 90-х років минулого століття: «Вся ціль мого життя була присвячена боротьбі з комунізмом…»
     Та й чого можна було чекати від перевертня з розкуркуленої сім’ї? США вклали в цю “чорну справу” не мільярди, а трильйони доларів! Основний ідеолог зовнішньополітичного курсу США Генрі Кіссінджер говорив: «Нехай краще в Росії будуть хаос і громадянська війна, ніж воз’єднання народів у єдину міцну централізовану державу». Він продовжив розвивати доктрину Алена Даллеса, як називають текст до- повіді під назвою «Роздуми про реалізацію американської повоєнної доктрини проти СРСР», з якою А.Даллес виступив на секретному засіданні американського конгресу в 1945 році.
     Не буду оприлюднювати її текст повністю, бо вважаю, що більшість знають її зміст, і це тема окремої розмови. А ось кардинал Аогустіно Касорелі, котрий пропра- цював 30 років держсекретарем у Ватикані, сказав: «Мені шкода, що комунізм сьогодні зазнав поразки. У системі було багато помилок, але водночас були й такі цінності як солідарність, справедливість, упевненість в завтрашньому дневі».
     Насамкінець хочу висловити Ю.Катишеву та іншим читачам такий висновок: ще ніхто у світі не придумав кращого суспільного ладу, ніж той, що був у Радянському Союзі. Це був найсправедливіший суспільний лад в історії людства! Ним успішно крокують Китай та інші держави соціалістичної орієнтації. Проте, сам собою соціалізм не повернеться - за нього необхідно боротися. Нам слід пам’ятати слова В.І.Леніна про те, що трудящі матимуть нормальне життя тільки тоді, коли влада буде в їхніх руках. І соціалізм, звичайно, обов’язково переможе – для цього потрібно об’єднати всі прогресивні сили суспільства.
     Анатолій МАКСИМЧУК, депутат міської ради.
     


  коментарі: 2

Іван : Який сенс копатись у вчорашньому дні, треба дивитись у майбутнє.  (написано 25.01.2013 в 01:12 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
перехожий : Для того щоб впевнено дивитись в майбутньє - треба добре знати минуле.  (написано 25.01.2013 в 11:06 з адреси: 46.63.78.54 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік