Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 ГОВОРЯТЬ УЛАШАНІВЦІ

Олена Комар, директор навчально- виховного комплексу:
     «Андрій Ростиславович є учнем і випускником нашої школи. Ми його пам’ятаємо як хорошого, дисциплінованого школяра. Таким він залишився і сьогодні. Про нього можу говорити багато - і лише хороше. Адже без його допомоги нашій школі було б дуже важко. Лише останнім часом Андрій посприяв нам у заміні вікон на металопластикові, придбанні новорічних подарунків дітям, зрізанні старих дерев біля школи, створенні нових декоративних насаджень. Зрізані дерева А.Р.Теслюк віддав на дрова інвалідам та пенсіонерам. Завдяки допомозі СГК «Улашанівський» зроблено ремонт і в сільській їдальні, в якій нині працює 4 людей. Ми давно чекали на такого вдумливого, чуйного й разом із тим вимогливого керівника. І він у нас з’явився! Думаю, що до моїх слів приєдналися б усі члени нашого педколективу».
     
     Петро Семенчук, вчитель фізвиховання нвк:
     «Андрія Теслюка я знаю давно, ще зі шкільної парти. Як керівник господарства, він повністю відповідає своїй посаді, вміє працювати з людь- ми. Завжди чуйний до прохань односельчан. Підтримує контакт з рідною шко- лою. Наприклад, допоміг нам придбати спортивний одяг, м’ячі, спортінвентар».
     
     Галина Супрунець, техпрацівниця:
     «Пам’ятаю Андрія Теслю-ка ще учнем. Він молодший за мене на декілька років. Навчався в школі добре, був завжди ввічливий, дисципліно ваний. Тепер щиро захоплюємося і радіємо тим, як багато він зробив для благоустрою села, зокрема, очистив його від заметів під час грудневих снігопадів. В селі його поважають за чуйність, бажання допомогти людям».
     
     Ганна Поліщук,секретар сільської ради:
     «Тривалий час Андрій Ростиславович є депутатом сільради, членом виконкому. І тут він виявляє свій ініціативний, діловий характер. Його слово на засіданнях сесії, виконкому завжди має вагу, до нього прислуховуються. Жо- ні серйозні заходи в селі не проходять без його участі. Це справді людяний, а разом із тим енергійний керівник. Ду-маю, що не помилюся, якщо від імені громади не лише Улашанівки, а й інших сіл, які входять до кооперативу, висловлю йому щиру подяку за роботу, за чуйне серце, людяність і порядність».
     Віктор Поліщук, шофер:
     «Дуже добре знаю Андрія Ростиславовича. Це досвідчений фахівець, справжній організатор сільськогосподар- ського виробництва, багато зробив він і для господарства, і для села. При ньому люди стали краще жити, отримують стабільно непогану зарплату. Односельчани його люблять і поважають, бо є за що. Дай, Боже, йому здоров’я і сили на довгі роки, щоб наше господарство процвітало й надалі!»
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 5 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік