Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 КОМЕНТАР РЕДАКЦІЇ

Дякуємо 22 депутатам міської ради (це трохи менше половини, адже всього до Славутської міськради їх славутчани обрали 46), що вони надіслали до редакції «Трудівника Полісся» своє звернення з приводу пуб- лікації В.Гапонюка «Менеджери» місцевого масштабу». Щоправда, трохи поспішили надрукувати його в іншому виданні, незважаючи на те, що згідно зі ст.20 Закону України «Про звернення громадян» редакція мала право розглядати його протягом місяця від дня надходження. Хоча, суть не в цьо- му. Редакція й справді могла його навіть не друкувати, не порушивши при цьому Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», де в ст.36 вказується, що «ніхто не має права зобов’язати редакцію опублікувати відхилений нею лист, інший матеріал або повідомлення…» та «редакція не зобов’язана відповідати на листи…»
     Але публікація В.Гапонюка викликала неабиякий резонанс у славутській громаді, до нашої газети, крім цьо- го звернення депутатів, надійшло багато дзвінків, листів читачів. Підвищенням тарифів на водопостачання та водовідведення водночас зі зростанням цін на послуги лазні та пасажирські перевезення в місті, на наш погляд, міська влада додала славутчанам до новорічної куті трохи дьогтю. А тепер частина «слуг народу» в своє- му зверненні ще й запитує, «хто зацікавлений у дискредитації» її. Мораль тут, як кажуть, напрошується сама. В той час, коли потрібна активна позиція депутатів у захисті інтересів жителів міста, вони імітують бурхливу діяльність та готові підписувати будь-які заготовлені кимось недолугі послання.
     А про тарифи й те, що болить людям, депутати майже забули. Вихлюпнули у світ якусь сумбурну суміш емоцій і образ на автора листа до редакції (хоч свобода слова в Україні ще не відмінялася!), на редакцію «Трудівника Полісся» (хоча ніякого відношення до створення «Вістей громади» і виділення задля цього 250 тисяч гривень до їх статутного фонду з бюджету міста ще наприкінці 2011 року вона не має). Ба, відзначилися навіть втручанням у редакційну політику нашого видання, диктуючи, що йому належить друкувати чи спростовувати, хоч це заборонено чинним законодавством та відповідними Засадами, які додаються до Установчого договору співзасновників газети «Трудівник Поліс- ся». Нагадаємо депутатам і читачам, що ними були й залишаються, крім міської ради, ще Славутські районна рада і районна державна адміністрація та трудовий колектив редакції.
     Безпідставними вважаємо і звинувачення «Трудівника» у висвітленні матеріалів «в підтримку одного кандидата» до Верховної Ради під час виборів. «Закон про вибори народних депутатів України» регламентував ум- ови та розцінки друкування передвиборної агітації. Редакція співпрацювала з усіма кандидатами і від влади, і від опозиції, і з мажоритарниками, які до нас зверталися на законних підставах. То про що говорить таке депутатське звинувачення?! Воістину тут, як у житті: хто не може поганяти ко- ней, той поганяє воза…
     Як кажуть славутчани і помірковані депутати міста, такі некоректні випади проти газети «Трудівник Полісся» на сесіях міської ради та й у надісланому зверненні лише принижують їх ініціаторів. Бо депутатство – це не королівство, що передається у довічне во- лодіння. А от моральною людині тре- ба намагатися бути завжди і не йти на компроміси з совістю, навіть якщо до цього спонукають обставини, або ду- же хочеться комусь прислужитися.
     


  коментарі: 5

Тимоха : Для БЮтівців всі хто думає інакше, як ВОНи. то є вороги, і їм не місце на цьому світі. Але ж люди - то потихенько відходять від цього блуду, вибори це наочно показали  (написано 25.01.2013 в 09:05 з адреси:  37.229.112.33)
пп : Госпожа Мальчук, хватит оправдываться! Ваше вранье уже никого не интересует. Лучше помолчите.   (написано 25.01.2013 в 09:29 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Для бют головне звільнити свого лідера.А на всі інші проблеми їм начхати.Це зокрема як молодь міста і де проводить свое дозвілля.  (написано 25.01.2013 в 15:33 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ростік : ага такій ажіотаж що аж нікуди його діти:))  (написано 25.01.2013 в 17:24 з адреси:  246-213-53-37.pool.ukrtel.net)
С.А. : Во ка оно по Вере Санне получается то: если она против кого слово молвит – значит, это свобода слова. Если другой кто против нее рот откроет – унизительное преследование за критику :))   (написано 27.01.2013 в 15:02 з адреси:  80-54-92-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік