Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА, НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ

У своїй статті «Менеджери» місцевого масштабу» від 20 грудня 2012 року я не ставив за мету образити будь-чию честь та гідність. Звичайно, правда не буває солодкою. А тому вважаю, краще казати гірку правду, ніж лити із вуст солодку брехню й затягувати вирішення проблемних питань, що існують в територіальній громаді, а то і взагалі унеможливлювати їх розв’язання
     На мій погляд, депутатів, які підписалися під зверненням до редакції, більше турбує «честь депутатського мундира», а не реалізація тих обіцянок, які вони давали, ідучи до місцевого органу самоврядування. Адже у зверненні йдеться про все що завгодно, тільки не про обґрунтування тарифів. У мене взагалі склалося враження, що писала це звернення людина, яка не знає суті справ у місті.
     Зокрема, про минулу та сьогоднішню діяльність координатора громадсько-політичного об’єднання демократичних сил «Наша Славутчина». Навіть один із співзасновників цього об’єднання – депутат Роман Бачинський, напевно, втратив пам'ять, що ним 20.02. 2004р. була підписана в нотаріуса заява для реєстрації громадсько-політичного об’єднання, на підставі якої 26.02.2004р. виконавчим комітетом міської ради було зареєст- ровано шляхом повідомлення вказану організацію, а 01.03.2008р. за №1 видане підтвердження про його реєстрацію. Чи гоже керів- ництву міста не володіти інформацією щодо наявності громадських організацій в місті?
     До речі, мета та цілі нашої організації - консолідація зусиль членів об’єднання задля всебічного розвитку територіальної громади міста; захист законних інтересів суб’єктів об’єднання територіальної громади, окремих громадян із соціально-економічних, культурних, етнічних та інших питань. А входять до об’єднання громадські організації та окремі громадяни, які з власної волі, за зовом серця, самостійно організовують багато корисних акцій. Ми робимо це не для власного піару, як чинять окремі депутати, одягаючи вишиванки та демонструючи цим, які вони щирі «патріоти», коли збираються навпроти Будинку рад задля реклами Василя Богдановича - то на посаду міського голови, то як кандидата до Верховної Ради України.
     До речі, в 2006р. я також підтримував Василя Сидора на посаду міського голови. Але він, на моє переконання, не виконав своїх зобов’язань ні перед підприємцями, ні перед іншими категоріями громадян. Щодо слів «тепер він один» у зверненні депутатів (яких, чомусь, не підтримав сам В.Б.Сидор, бо його підпису немає), то хочу зауважити, що сотні славутчан мені особисто при зустрічах і по телефону дякували за мою статтю «Менедже- ри» місцевого масштабу», за те, що я наважився оприлюднити те, про що вони повсякчасно думають та говорять.
     Пригадайте, у статті «Демократія по-славутськи», надрукованій в «ТП» 26 січня минулого року в №4, я уже надавав інформацію, як мене, керівника Асоціації підприємців м.Славута і району, не було допущено до сесійної зали (двері якої охоронялися двома офіцерами міліції). А пропозиції, що були надані кожному депутату та підтримані 165 підписами громадян міста, міським головою навіть не були поставлені на обговорення.
     Між іншим, Верховною Радою України, завдяки тиску підприємців, були переглянуті ставки податку для спрощенців. Ось і я намагався вплинути на ситуацію в нашому місті. Натомість депутатами навіть не було вислухано наших пропозицій, а прийнято для першої категорії спрощенців (ринкова торгівля) – ставку податку - 9% (в Україні - 1-10%) від мінімальної заробітної плати, а для другої - в межах 18%-20% (в Україні - 2-20%). Якщо в Славуті такі ставки, як в обласних центрах і столиці, то де здоровий глузд для легалізації бізнесу в місті? Як бачимо, «патріотизм» і «любов» до підприємців виявились тут наяву! Щодо обґрунтування тарифів на послуги холодного водопостачання та водовідведення, то на громадських слуханнях, що були більше схожі на заздалегідь сплановане «шоу», взагалі ніякої калькуляції ніхто не надавав.
     До речі, у відповіді міського голови на мою заяву щодо нормативно-правової бази значиться постанова Кабінету Міністрів Укра- їни №869 від 01.06.2011р., яка регулює розрахунки подачі… гарячої води та теплопостачання. Це на кого, даруйте, розраховано?! Де це у нас в Славуті ви, шановні славутчани, маєте централізоване забезпечення гарячою водою? Та й пора би авторам таких відповідей уважно читати нормативні документи, а не переписувати розрахунки «фахівців» водоканалу. На жаль, у виконавчому комітеті міської ради відсутній заступник із економічних питань. Натомість маємо із юридичних... І видно, депутатів-підписантів це й не хвилює. Щодо наведених ними прикладів тарифів у сусідів, то це стосується інших територіальних громад, і давайте не будемо сліпо мавпувати їхні дії.
     А ось стосовно «плутанини» із ринком, зазначу, що я з 03.08.2006 року (згідно з трудовою книжкою) я й справді був у штаті комбінату комунальних підприємств, а з жовтня 2006 по 03.02.2008р. - КП «Славутське ЖКО», яке за структурою до районного споживчого товариства не відносилося і не відноситься. «Торгові ряди» були створені як підрозділ комунальної власності на підставі рішення виконавчого комітету міської ради №279 від 21.07.2006р. На виконання рішення III сесії п’ятого скликання ради від 5 липня 2006 року №14-3/2006 «Про впорядкування торгівлі по вул.Газети «Правда», Енгельса, пров.Робітничому», виконавчий комітет міської ради вирішив: затвердити схему розташування торгових місць, а комбінат комунальних підприємств зобов’язав до 1 серпня 2006 року забезпечити впорядкування розміщення тут палаток за відповідною схемою. Рішенням №40.6-5/2006 п’ятої сесії п’ятого скликання від 21.12.2006р. був наданий дозвіл на виготовлення проекту відведення земельних ділянок. Отож, облашту- вання «Торгових рядів» здійснювалося на підставі рішень виконавчого комітету, і це було комунальне підприємство.
     Поряд із цим окремими працівниками виконкому вчинялися дії, направлені на перешкоджання виконання «Торговими рядами» своїх функцій, керівництвом ЖКО не надавалося дозволу на оплату службового приміщення адміністрації «Торгових рядів». Одне слово, створювалися передумови для вимушеного припинення діяльності цих «рядів».
     За даними фактами мною неодноразово подавались доповідні записки на ім’я міського голови В.Сидора, на які він обіцяв усунути порушення. Але практичні дії були протилежними. Між тим, лише за рік із даного комунального підприємства надійшло до міського бюджету 75тис. грн. Як підсумок діяльності міської влади та керівництва КП «Славутське ЖКО», й з’я- вилося рішення виконавчого комітету міської ради (без рішення сесії!) №488 від 10.10. 2007р. «Про визначення виконавця справляння ринкового збору та надання послуг на торгових рядах та торгових майданчиках Славутського міського ринку».
     Заслухавши інформацію заступника міського голови Головко Н.П. про стан справляння ринкового збору, звернення начальника КП «Славутське ЖКО», керуючись пп.1 п. “а” ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив: з 1 листопада 2007 року виконавцем справляння ринкового збору та надання послуг на «Торгових рядах» і торгових майданчиках по пров. Робітничому, вул.Грушевського (Енгельса), вул.Я.Мудрого (Газети «Правда») визначити ТОВ «Універсалінвестцентр». Де взялося це ТОВ і чому виконком міської ради (без рішення сесії!) доручив саме йому справляти ринковий збір, можна лише здогадуватися...
     А от те, що такі доленосні для міста рішення приймаються без врахування думки депутатів, не виносяться на розгляд сесій, уже насторожує. Чи не тут місто втрачає кошти на можливе здешевлення тарифів на комунальні послуги?! Адже втручатися в діяльність ТОВ «Універсалінвестцентр» надалі «забороняв» п.4 ст.23 Господарського Кодексу України.
     Дані обставини та інші питання діяльності ринків у нашому місті мною було висвітлено в статті «Безпорадна влада чи дахування» на першій сторінці обласної газети «Подільські вісті» 14 квітня 2011р. Як бачиться, я співпрацюю не тільки з «Трудівником Полісся»...
     І насамкінець хочу звернутися ще раз до депутатів міської ради (поміркованих - в першу чергу) та керівників громадських об’єднань щодо створення робочої групи з метою перевірки на відповідність реаліям уже затверджених виконкомом - які пропонується ввести із 1 лютого 2013 року, згідно з повідомленням газети “Вісті громади” - тарифів на водопостачання та водовідведення. Бо це сьогодні є найболючишим питанням для славутчан. Щодо ринку та інших проблем, піднятих депутатами в листі до редакції “ТП”, то до них я повернуся дещо пізніше.
     З повагою – Василь ГАПОНЮК.
     


  коментарі: 3

Іван : "Між тим, лише за рік із даного комунального підприємства надійшло до міського бюджету 75тис. грн."
     
     Цікаво скільки до бюджету надійшло коштів від ринків Споживспілки та ТОВ «Універсалінвестцентр» за той самий рік із врахуванням площі під ними? 
(написано 25.01.2013 в 01:17 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)
предприниматель с 15 летним стажем : На сколько я знаю, примерно в три раза больше. Ты думаешь почему Гапонюка с работы попер? Воровал Василий, непомерно.   (написано 25.01.2013 в 07:51 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
вік : Щось по гапонюку не видно що круто піднявся.І джипа не мае і дачі.На відміну від директора юрьева-депутата від бют.Той міняе машини частіше чим гапонюк сорочки.ги.ги.  (написано 25.01.2013 в 15:40 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік