Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 ВИПРАВДАЙТЕ ДОВІРУ ВИБОРЦІВ!

Шановна редакція «Трудівника Полісся»!
     Звертаються до вас мешканці м.Славута щодо підняття у вашій газеті від 20 грудня 2012р. в статті Василя Гапонюка “Менеджери” місцевого маштабу” проблем міста та методів їх вирішення мером і депутатами міської ради. Ми підтримуємо думку, висловлену автором щодо неприпустимості збільшення тарифів на воду та інші комунальні послуги, які для нас й так уже непосильні. Тарифи на воду та водовідведення в Славуті на даний час перевищують більше ніж у два рази тарифи на воду, порівнюючи зі столицею! Місто стоїть на воді, а ми змушені сплачувати водоканалу за його безгосподарність такі кошти. Чи, може, в цьому криються забаганки міського голови В.Б.Сидора і депутатського корпусу щодо поповнення міського (а для декого й власного!) бюджету?
     Пора зупинити безглузде витрачання коштів! Бо бюджет і так напівпорожній. Пора заставити депутатів міської ради та чиновників, яких ми обрали, відповідати за свої рішення власними коштами! А це ми зможемо домогтися шляхом об’єднаних дій, до чого закликає автор статті. Пасивність - наш ворог. Тому ми вимагаємо від міського голови та депутатів міської ради надати конкретні пояснення з тих питань, які підняті В.Гапонюком, та прозвітувати кожному за проведену ним роботу щодо перегляду комунальних тарифів з метою їх здешевлення і усунення порушень фінансової дисципліни чиновниками виконавчого комітету нашого міста.
     Ми вимагаємо від міської ради та міського голови В.Б.Сидора надати нам інформацію, яку вони провели роботу стосовно розширення пільг для мешканців 30-кілометрової зони ХАЕС, у якій ми пропадаємо? Ми вимагаємо від мера міста припинити проводити “експерименти” над нами - не випробовуйте нашого терпіння...
     Прийшов час зайнятися правильним господарюванням. В іншому випадку ми будемо проводити збір підписів славутчан за позбавлення Вас повноважень, пане В.Сидор, як це уже відбулося в місті з деякими Вашими попередниками.
     Цими підписами, що поставлені під даним текстом, ми попереджаємо усіх міських чиновників та депутатів міської ради, що як ми вас обрали, так і переоберемо – тож виправдовуйте довіру виборців! Ваша влада не вічна, а ми у вас - не лакеї. Пам’ятайте це завжди!
     Л. СМЕТАНІНА, С. КЛІМЕНКО, Л. СКРИПНЮК
     В. СИДОРЧУК та інші (всього 109 підписів).


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік