Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.01.2013 ВІДЗНАЧАЄМО КРАЩИХ

Проблема безробіття сьогодні торкається майже кожної людини. Особливо гостро вона постає на селі. Втрачаючи роботу, незайнятий трудовою діяльністю громадянин, як правило, звертається до служби зайнятості, надіючись на підтримку з боку держави. Так, протягом 2005-2009 років на обліку в Славутському міськрайонному центрі зайнятості щороку перебувало від 3 до 5 тисяч громадян району. У 2012 році це число зменшилось до 1,4 тисячі
     Як вирішувати проблеми зайнятості населення на селі? Які ефективні засоби та форми працевлаштування використовувати задля подолання сільського безробіття? Саме цими питання й переймаються фахівці нашої служби зайнятості, а з 2004 року – ще й сільські голови. Адже в цей період, за ініціативи Хмельницької обласної служби зайнятості та підтримки Хмельницької облдержадміністрації, було запроваджено укладання двосторонніх угод про спільну діяльність між центрами зайнятості та сільськими радами у розв’язанні проблемних питань зайнятості територіальних громад.
     Задля цього щороку на підготовчому етапі до укладання таких угод про спільну діяльність проводилася паспортизація сільських рад, виявлялися їх потреби та можливості, визначалася прогнозована чисельність безробітних громадян, в т.ч. осіб пільгових категорій та інвалідів, які потребуватимуть допомоги у працевлаштуванні, та перспективи їх зайнятості. До роботи залучалися керівники підприємств, організацій та установ, суб’єкти підприємницької діяльності, котрі здійснюють найм працівників. Це дозволяло ретельно спланувати обсяги надання соціальних послуг для населення та роботодавців у всіх населених пунктах району і предметно займатись їх виконанням.
     Звичайно, реалізація укладених угод про спільну діяльність впродовж року потребує не менше зусиль, ніж планування. Адже організація роботи з того чи іншого напряму співробітництва - це щоденна кропітка праця і фахівців служби зайнятості, і активу територіальних громад. Це й інформаційно-роз’яснювальна робота серед сільських жителів, і тісна співпраця з потенційними роботодавцями, і надання індивідуальної допомоги найвразливішим категоріям населення.
     Як показала практика, відповідна цілеспрямована робота із року в рік координує та консолідує дії сторін у здійсненні комплексних заходів, направлених на стабілізацію і розвиток ринку праці, зайнятість та самозайнятість населення. Минулий рік не став виключенням. Про це свідчать остаточні підрахунки з виконання прогнозованих обсягів надання соціальних послуг в нашому Славутському районі за січень-грудень 2012 року: 165% фактичних результатів із працевлаштування, 113% - з організації професійного навчання, 135% - з організації оплачуваних громадських робіт. Невиконання - лише за напрямом розвитку підприємницької діяльності – 33%, що, в певній мірі пов’язано із об’єктивними причинами.
     Це означає, що проведена робота, дійсно, дала свій результат. Більшій частині сільських рад вдалось вирішити не тільки питання зайнятості сільських жителів, а й розв'язати низку болючих проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад. Варто відзначити, що найвагоміші обсяги робіт у 2012 році були виконані на територіях Мухарівської сільської ради (сільський голова Г.Р.Поліщук), Крупецької (В.А.Михайлюк), Клепачівської (А.В.Клімчук), Печиводської (Т.П.Галай) та Цвітоської сільських рад (сільський голова Ж.Г.Рішко).
     До кола переможців за результатами роботи в минулому році увійшли сільські ради, які виконали зобов’язання за всіма напрямами роботи і досягли найвищого рівня охоплення безробітних громадян своєї громади активними програмами зайнятості. ІІІ місце в рейтингу найкращих посіла Берездівська сільська рада. За підсумками року мешканці сіл територіальної громади розподілились наступним чином: 7 із них було охоплено професійним навчанням, 47 залучено до громадських робіт, 24 працевлаштовано на вільні та новостворені робочі місця, 1 зареєстровано як суб’єкт підприємницької діяльності за фінансової допомоги служби зайнятості. На ІІ місці – Мирутинська сільська рада, де з числа безробітних осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості, 8 було охоплено професійним навчанням, 29 залучено до громадських робіт, 26 працевлаштовано, 1 зареєстровано підприємцем. І перше, найпочесніше місце, отримала Киликиївська сільська рада. Число осіб цього села, які звернулись за допомогою до служби зайнятості, виявилося найменше, проте з них 7 направлено на професійне навчання, 39 залучено до оплачуваних громадських робіт, 15 працевлаштовано на вільні та новостворені робочі місця, 1 зареєстровано власну справу із наданням ОВДБ для зайняття підприємницькою діяльністю. Рівень охоплення активними програмами зайнятості населення у зазначених сільських радах становив 138%, 162% і 265% відповідно.
     Саме тому сільські голови Берездівської сільської ради - В.В.Васьківський, Мирутинської - М.С.Мархайчук та Киликиївської - В.Л.Анікова за активну участь у реалізації угод про спільну діяльність із центром зайнятості і максимальне охоплення безробітних громадян територіальних громад активними програмами зайнятості були днями нагороджені Почесними грамотами та цінними подарунками нашої служби. Заслужені відзнаки отримали найкращі, а слова подяки – всі, хто долучився до нелегкої справи реалізації державної політики зайнятості у своїх населених пунктах.
     М. КРАВЧУК, директор Славутського міськрайонного центру зайнятості.
     
     
     На фото (зліва направо): голова Берездівської сільської ради В.В.Васьківський, сільський голова Киликиївської сільської ради В.Л.Анікова та сільський голова Мирутинської сільської ради М.С.Мархайчук.
     
     
     Згідно з Указом Президента України
     "Про Державну службу зайнятості України"
     Президент Віктор Янукович створив Державну службу зайнятості як центральний орган виконавчої влади. Про це йдеться в президентському Указі №19 від 16 січня 2013 року.
     Документом також затверджено положення про Держслужбу. При цьому в Указі наголошується, що зазначена служба є правонаступником відповідних державних органів зайнятості.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік