Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013 ДЕ НАЙКРАЩЕ НАРОДИТИСЯ?

Україна посіла 78 місце з 80 найкращих країн світу для народження у рейтингу англійського журналу «The Economist».
     До Дня Соборності та Свободи України редакція вирішила поглянути на демографічну ситуацію Славутчини через призму народжуваності, тенденції та реалії сьогодення на Хмельниччині та в Україні. Допомагали нам у цьому працівники управління статистики та лікарі пологового відділення Славутської ЦРЛ, за що ми їм щиро вдячні.
     Згідно з рейтингом, у першу трійку країн, де визнано за краще народитися, входять Швейцарія, Австралія і Норвегія. У першій десятці також Швеція, Данія, Сінгапур, Нова Зеландія, Нідерланди, Канада і Гонконг. Європа, США, Японія і Південна Корея опинилися у другій і третій десятках списку. Четвертий десяток відкриває Куба (40 місце), а замикає Китай (49 місце).
     Держави СНД, крім України (78 місце), представлені також Азербайджаном (70 місце), Росією (72 місце) і Казахстаном (74 місце).
     Як стверджують автори рейтингу, він складений на основі багатьох даних і оцінок. Зокрема, сюди входить оцінка особистого щастя громадян, оцінка добробуту і безпеки життя, довіри громадським інститутам, оцінка системи охорони здоров’я і прихильність сімейним цінностям - усього 11 основних індикаторів.
     Примітно також, що 25 років тому - в 1988 році - перший рядок аналогічного рейтингу посідали США, на другому місці була Франція, на третьому - Західна Німеччина. Нинішній лідер - Швейцарія - була на 13 рядку рейтингу. При цьому, на 21 рядку був СРСР, а замикав рейтинг Ірак на 49 позиції.
     
     


  коментарі: 9

Добрий : Да..! Не ту страну назвали Гондурасом.  (написано 20.01.2013 в 19:30 з адреси:  176-8-15-58-slvt.broadband.kyivstar.net)
Серп і молоток : Не Тягнибок, а Симоненін!!! Слава КПСС!!! Слава СС!!! Вперьод к победе комунистичегокуда!!! Дело Лєніна жівьот і побєждаєт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (написано 21.01.2013 в 17:14 з адреси:  106-151-132-95.pool.ukrtel.net)
Адміністрація : Увага! З державного закладу "Українська психіатрічна лікарня з суворим наглядом" втік небезпечний пацієнт. Особливі прикмети: представляється «Тризубом», вважає, що його думки телепатуються іншим людям. Живе в «бойовому режимі», підозріло ставиться до всього оточуючого. Постійно поривається виконати наказ лідера українських націоналістів Олега Тягнибока, голос якого чує в голові. Хвороба виникла в період статевого дозрівання. Серед інших пацієнтів лікарні відрізнявся крайньою безглуздістю поведінки, розірваною химерністю мовлення та винятковою придуркуватістю. Можливі різки зміни настрою – від дурнуватої веселості до плаксивої пригніченості. Потребує не лише медикаментозного, але й психосоціального лікування та реабілітації з метою відновлення втрачених знань та навичок. Всім, кому відоме місце знаходження пацієнта, просимо невідкладно повідомити за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 101-а.   (написано 23.01.2013 в 16:34 з адреси: 46.63.78.45 unnamed.x-city.com.ua)
: : Адміністрація, Тризуб тут ошивається, під свободівця косить. А він кусаєця?:))  (написано 23.01.2013 в 18:07 з адреси:  161-1-178-94.pool.ukrtel.net)
: : Тризуб, а голос нашого провідника Степана Бандери в голові чуєш?  (написано 23.01.2013 в 18:15 з адреси:  161-1-178-94.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік