Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013 БЛАКИТНА МРІЯ – ЗДІЙСНЕННА

За темпами газифікації населених пунктів у минулому році Хмельниччина була визнана най-успішнішою в Україні. На сьогодні газифікація триває у дев’яти районах області, в т.ч. на Славутчині, а сім її районів повністю завершили газифікацію своїх населених пунктів.
     За два попередні роки роботи влади на газифікацію Хмельниччини було виділено понад півмільярда (!) гривень. Якщо тем- пи цієї справи залишаться на такому ж рівні, то, за твердженням голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи, за два наступних роки нашу область буде повністю газифіковано.
     - А як йдуть справи у цьому відношенні в Славутському районі? – з таким запитанням днями ми звернулися до заступника голови районної державної адміністрації Надії ХОЛОД, на що отримали наступну відповідь:
     - За 25 років від початку газифікації Славутського району, котра стартувала у 1987 році, з його 79 населених пунктів на сьогодні газифіковано 44 села, що становить 55,7%. Звісно, хотілося би, щоби Славутчина якомога швидше завершила цю надзвичайно важливу для її життєдіяльності спра- ву. Але вона з об’єктивних причин - через недостатнє фінансування! – відчутно загальмувалася кілька років тому. Бо якщо, приміром, у 2004 році були в основному газифіковані таке велике село району як Берездів, та ще декілька сіл Берездівської зони, то такі (і теж чималі села) як, зокрема, Ганнопіль і Мухарів, а також менші населені пункти, що прилягають до них, ще досі очікують на реалізацію своєї давно очікуваної, так би мовити, блакитної мрії.
     Втім, торік ця справа, як сказала Надія Михайлівна, завдяки спільним скоординованим зусиллям влади на місцях, обласного керівництва, центральних органів, інших зацікавлених сторін, а також населення району, набрала значних обертів. На газифікацію населених пунктів Славутчини у вигляді субвенції від НАЕК «Нафтогаз» України надійшло 6 мільйонів.гривень. Ці кошти були призначені для будівництва підвідного газопроводу Миньківці-Ганнопіль високого та середнього тиску до сіл Ганнопіль, Малий Скнит, Шатерники, Глинники, Соснівка, Хоросток, Рівки, Ве- ликий Скнит, Нараївка, Довжки, Понора, Хоняків, Дятилівка, Ногачівка, Дяків, Красносілка (4млн грн), а також підвідного газопроводу до сіл Мухарів, Шагова, Кутки, Печиводи, Піддубці, Тростянець, Киликиїв (2млн грн). Загалом, протяжність підвідних газопроводів до 15 вищезазначених сіл Ганнопільського напрямку становить 43,663км, а 7 населених пунктів Мухарівського – 20,77км. Проектно-кошторисну документацію на будівництво цих газопроводів було виготовлено торік за рахунок коштів ра-йонного бюджету на суму 174,665 тисячі гривень.
     Зокрема, у минулому році Ганнопільською та Мухарівською сільрадами було проведено тендери на право будівництва вищезазначених газопроводів. Переможцем його визнано ПАТ «БМУ по газифікації» (м.Хмельницький), з яким і укладено відповідні договори. Дозвіл відповідних інстанцій для початку робіт на Мухарівському напрямку було отримано наприкінці серпня, на Ганнопільському – у вересні 2012 року. Отож, активні роботи з реалізації цих проектів було розпочато восени.
     Таким чином, до кінця минулого року на газифікацію Ганнопільського напрямку було доставлено 17,706км поліетиленових труб різного діаметру, із яких, згідно з актами виконаних робіт, з жовтня по грудень зварено та укладено 7,2км підвідних газопроводів - до сіл Ганнопіль, Глинники, Шатерники та Малий Скнит. Крім того, на цьому ж напрямку було зварено та укладено в землю 8,6км підвідного газопроводу, а на поверхні зварено та підготовлено для укладання нитку підвідного газопроводу протяжністю понад 10км (зазначені роботи поки що не оплачені).
     У свою чергу, на газифікацію Мухарівського напрямку було доставлено понад 14км поліетиленових труб різного діаметру, із яких, згідно з актами виконаних робіт, у грудні було прокладено 7,496км підвідного газопроводу до сіл Мухарів, Кутки, Шагова. Крім того, прокладено понад 4,1км труб й нитку підвідного газопроводу протяжністю понад 1,7км (до речі, й ці роботи також досі не оплачені).
     Певну роботу на будівництві вуличних газових мереж було зроблено й громадськими об’єднаннями з газифікації населених пунктів Ганнопільського напрямку: сіл Ганнопіль (спільно з с.Глинники), Малий Скнит (спільно з с.Шатерники), Рівки та Довжки та на Мухарівському напрямку: сіл Мухарів, Кутки, Печиводи (спільно з Шаговою) та Киликиїв. Зокрема, виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво вуличних газопроводів сіл Ганнопіль, Глинники, Рівки, Великий Скнит, Малий Скнит і Шатерники (Ганнопільський напрямок, а також сіл Мухарів, Киликиїв та Кутки (Мухарівський напрямок).
     Як сказала Н.М.Холод, ще не у всіх селах, котрі планується газифікувати найближчим часом, створені вищезазначені громадські об’єднання й, тим більше, не всюди проводиться належна робота з виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації на прокладання вуличних газопроводів. А це, безперечно, загальмує їх газифікацію. Тому керівництву сільрад, громадам сіл необхідно вжити невідкладних організаційних заходів у цьому напрямку. Адже на сьогодні вуличні газопроводи прокладені поки що в селах Ганнопіль, Глинники (4км) та Мухарів (3км). А, згідно із запланованими роботами, вже у першому кварталі поточного року мають бути вуличні газопро- води в Кутках, Рівках, Великому Скниту, Малому Скниту, Шатерниках, заверше- но будівництво підвідного газопроводу до вуличного газопроводу села Мухарів.
     Як бачимо, газифікація сіл Славутчини набирає темпів. І дуже хочеться, аби вони не втрачалися, щоби омріяне блакитне паливо з часом завітало в кожен населений пункт району. «Адже для влади немає важливішого завдання, аніж турбота про здоров’я та благополуччя людей, їх соціальний захист, розвиток наших сіл, поліпшення їх благоустрою», - зауважила насамкінець розмови заступник голови районної державної адміністрації Н.М.Холод.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК,
     фото автора.
       коментарі: 2

пп : всі країни відмовляються від газифікації бо дорого,переходять на інше опалення,а наші придурки газують.:))  (написано 19.01.2013 в 10:51 з адреси:  58-39-201-46.pool.ukrtel.net)
Іван : Особливо коли атомка під боком!  (написано 19.01.2013 в 23:08 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік