Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013  ЗУСТРІЧІ-ЗВІТИ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ РАЙОНІВ

Голова облдержадміністрації Василь Ядуха розпочав зустрічі-звіти із керівництвом районів щодо підсумків виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку за 2012 рік і перспектив на 2013-й. Стратегія розвитку Хмельниччини вималюється після її обговорення з представниками усіх територій. Першими ж презентували свої здобутки та плани очільники Віньковецького, Старосинявського та Полонського районів. Василь Степанович вкотре наголосив на важливості вирішення актуальних проблем, пов`язаних із підвищенням рівня добробуту краян, що практично є наслідком соціально-економічного розвитку кожного району та залучення інвестицій в економіку краю. З-поміж найнагальніших серед них є на сьогодні необхідність ліквідувати заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами, легалізація робочих місць, викоренення ганебного спадку - заробітної плати «в конвертах» та інші. Поряд із тим варто зберегти й продовжити позитивні напрацювання, яких теж в області маємо чимало.
     Також учасники зустрічей - керівники області та районів - проаналізували раціональне використання бюджетних коштів, організацію ремонтних робіт і належне утримання вулично-шляхових мереж, реалізацію в усіх населених пунктах проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», залучення додаткових позабюджетних коштів.
     Таким чином, до 23 січня кожен регіон разом із керівництвом краю матиме чітку картину розвитку області на найближчу перспективу. «Кожен керівник несе особисту відповідальність за ситуацію у довіреному йому районі. Наші люди вартують достойного життя і наш обов’язок - докласти максимум зусиль, аби краяни пишалися Хмельниччиною, собою і владою», - резюмував Василь Ядуха.
     Т. ЧОРНА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік