Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013 БУДНІ АВТОСТАНЦІЇ

Ми попросили начальника Славутської автостанції Антоніну Сергіївну ЛАБУНЕЦЬ (на фото) поділитися з нами проблемами, якими живе невеликий колектив станції.
     Славутський автовокзал – один з пульсуючих нервів і центрів нашого міста та району. Сюди стікаються люди з усіх, навіть найвіддаленіших, сіл краю, а також різних міст України. З роками ми звикли до нього, сприймаємо його таким, яким він є. Хоча, десь років 30-40 тому приміщення автостанції знаходилося навпроти - на місці теперішньої триповерхової споруди, в якій розмістилися з десяток різних установ. Тоді це було одноповерхова дерев’яна будівля з кількох кімнат, вічно брудна і неохайна, з двома віконечками, з яких продавалися квитки і які штурмом брали десятки пасажирів. Поряд – буфет-забігайлівка, де місцеві п’янички розпивали сурогатне дешеве вино; ще трохи далі – надвірний туалет, завжди загаджений, куди зайти було неможливо, тому нужду людям нерідко доводилося справляти прямо за автостанцією.
     З часом збудували нове сучасне приміщення: тепер тут можна не лише купити квитки, відпочити, а й перекусити, придбати пресу, сфотографуватися, відремонтувати годинник і мобільний телефон та навіть вилікувати зуби. Правда, проблема з туалетом затягнулася на роки. Де тільки його не будували!.. І все невдало. Й лише (після численних критичних публікацій «Трудівника Полісся» на «делікатну» тему!) відкрили внутрішній платний туалет, – й проблема, здається, нарешті вирішилася. Та й культури в самому приміщенні автостанції, та навколо неї додалося. Чи сталися ще якісь кардинальні зміни в організації роботи її?
     - Антоніно Сергіївно, в чиєму під-порядкуванні знаходиться Ваша стру- ктура? Які джерела її фінансування, кількісний склад працівників?
     - Ми є підрозділом ТОВ «Хмельницьктранс», що контролює роботу всіх автостанцій Хмельницької області. Його гене- ральний директор – Тернавський Петро Іванович. Але, якщо не вдаватися в подробиці, треба сказати прямо: у фінансовому відношенні ми практично змушені самі себе утримувати. Задля цього в нас є два джерела надходження коштів: доходи від продажу квитків і плата за оренду наших приміщень різними організаціями. Саме тому в нас тут оселилися і кіоски, і майстерні з ремонту годинників, і фотосалон-магазин… Треба ж якось виживати! А від нашої роботи залежить ритмічна робота пасажирського автотранспорту.
     Колектив у нас невеликий – жіночий, всього 9 працівників. Крім начальника, є 7 касирів і прибиральниця. Середня заробітна плата, можна сказати, мінімальна – в межах 1200 гривень.
     - Яке ж маєте навантаження на автостанцію, скільки рейсів здійснюється для сполучення з селами, іншими містами?
     - Протягом дня відбувається в нас біля 185 рейсів. Міжобласних маршрутів нараховується 6, а рейсів – 24. У села району на сьогодні напрацьовано 23 маршрути, що включають 69 рейсів. Автопарку, як такого, як ми звикли його звати, практично немає. Всі наші автобусні перевезення здійснюють приватні перевізники, вони і є власниками автобусів та бусів-маршруток. До речі, в Славуті працюють 12 підприємців-перевізників, які наймають на роботу водіїв.
     - Чи є збиткові маршрути і як Ви виходите з ситуації в таких випадках?
     - Як правило, всі наші маршрути на даний час є прибутковими. Виняток становлять хіба що рейси Славута-Пузирки і Славута-Хоросток. Ці села маленькі, й відстань до них невелика. В таких випадках усе вирішує перевізник. Якщо він воліє змінити вказаний маршрут, - наприклад, їдучи в Пузирки, захоче заїхати ще й у Досин, Ганнопіль, інші села, щоб набрати пасажирів, то може це зробити з дозволу райдержадміністрації – пише заяву, отримує дозвіл, потім повідомляє нас, а ми – пасажирів про зміну маршруту.
     - Як Ви пережили грудневі снігопади? Чи часто зривалися рейси?
     - Особливих зривів під час зимового періоду в нас не було. Лише з 14 грудня протягом трьох днів більшість рейсів була скасована за розпорядженням ДАІ та облавтодору. Але і в ці дні автобуси курсували до Хмельницького, Нетішина, Бе- рездова. В приміщенні автостанції був відкритий пункт обігріву, де можна було відпочити, випити гарячого чаю з печивом.
     - Чи будуть у 2013 році відкриті нові маршрути? Що можете сказати про безпеку руху на автошляхах району?
     - Якихось надзвичайних подій чи аварій протягом минулого року, на щастя, нетрапилося. І це є свідченням професіо- налізму наших перевізників, водіїв та й нашого маленького колективу. Щодо нових маршрутів… Ми вже давно думаємо про відкриття їх на Цвітоху і Кам’янку. Села ці розташовані ніби й недалеко, і траса поряд є, але людям важко до неї добиратися, особливо, хворим, пенсіонерам. То- му потрібно, щоб автобус заходив у саме село, - про це нас і владу просять люди.
     - Чи буде подальше подальше зростання ціни квитків? Чому взагалі у касах автостанції квитки дорожчі, ніж ті, які можна придбати в автобусі у водія? Часто пасажирів змушують вийти з автобуса і купувати квитки в касі. Але люди цього не хочуть, адже можна їх отримати у водія дешевше. Виникають непорозуміння, які ведуть до затримки рейсів невідомо з чиєї вини. Як Ви прокоментуєте цю ситуацію?
     - Відносно цін на квитки скажу таке: нас попередили, що вони протягом 2013 року не зміняться. Але хто знає – подорожчає пальне, то й ціни підуть вверх. Так, вартість квитків у касах автостанції дійсно вища - на 13% від вартості проїзду порівняно з цінами в автобусі. І цілком зрозуміло, чому люди не хочуть купувати квитки в касах, та й в черзі ще потрібно стояти. Проте, зрозумійте і нас – ми змушені вводити цю 13% надбавку, бо знаходимося у вкрай важкому фінансовому становищі: саме з цих грошей ми платимо за оренду землі, опалення. Це, врешті, й наша зарплата. Водії, які залежать від перевізника, а не від нас, звичайно, ратують за те, щоб продавати квитки в автобусі (хоча, ніяких квитків на руки пасажирам не дають!). Тому ми надалі, щоб не затримувалися рейси, будемо діяти таким чином: водій автобуса (а не касир!) повинен стояти в дверях і лише за квитками, купленими в касі, пропускати людей в салон автобуса. Тоді буде порядок! А до кондукторів, які їдуть в рейс, наймаються перевізником, ми ніякого відношення не маємо.
     - І останні запитання. Чи є проблеми на автостанції, що Вас хвилюють як керівника? Яким Ви взагалі бачите майбутнє АС?
     - Без проблем, звичайно, не буває, без них і жити нецікаво. Хотілося б звернутися до комунальників міста, аби залишали взимку поблизу автостанції побільше піску, бо наявного не вистачає. А також щоб прибирали територію, де знаходяться таксі. Ми свою територію прибираємо! Вже неодноразово піднімали питання й тепер через нашу газету ще раз просимо та вимагаємо заборонити стоянку таксі на території автостанції, для чого й встановити знак – “Стоянка заборонена” як для таксі, так і для приватного транспорту.
     Подивіться самі: на малесенькому клаптику землі поряд із АС скупчуються десятки легкових автомобілів, автобусів! Вже виникали випадки передаварійної ситуації: автобусом, особливо великим, важко виїжджати, розвертатися, та й виїзд той просто обмежений. Так недалеко і до біди. А щоб вона не сталася, потрібно або заборонити стоянку автомобілів, або перенести автостанцію. Тільки от куди? Кажуть, на ізяславську трасу? Це буде незручно для людей – адже тут центр міста, базар, неподалік – лікарня, державні установи. І уявіть собі автостанцію за межами міста! Це не буде вигідно нікому. А взагалі і приміщення АС у Славуті, і прилегла територія замалі, їх потрібно розширювати, можливо, надбудувати другий поверх. Та найперше, що вкрай необхідно зробити, - це заборонити стоянку таксі, покращити виїзд і в’їзд на автостанцію автобусів.
     - Надіємось, після цієї публікації наше міське і районне керівництво зверне увагу на проблеми автостанції і не залишить вас наодинці з ними.
     Спілкувався Юрій КАТИШЕВ.
       коментарі: 2

Іван : Чому ж за межами міста? На військовому містечку багато території для повноцінного розміщення нового автовокзалу. Колись була така мова у керівництва міста, принаймні.  (написано 19.01.2013 в 23:52 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 9 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік