Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013 ДРУЗЯМ І НЕДОБРОЗИЧЛИВЦЯМ МОЄ ПОСЛАННЯ

Доброго дня, шановний «Трудівнику»! Вітаю тебе і в твоїй особі всіх професіоналів-журналістів з Різдвом Христовим, з Новим роком. Хочу побажати тобі нових злетів, досягнень, а твоїм творцям і дописувачам - міцного здоров’я, гострого пера, щоб і надалі ти радував нас, твоїх шанувальників, своїми трудовими здобутками.
     Радий за тебе! Бачиш, шановний, твоя заслужена нагорода не забарилася, уже і в столиці України - Києві тебе високо оцінили. Тож і надалі йди з гордо піднятою головою, а ми, твої шанувальники, будемо тебе підтримувати, щоб ти гідно захищав своїх творців, чудових журналістів, які благословляють тебе в білий світ.
     Славутчина тобою гордиться! Он бачиш, в тебе є багато друзів за межами Хмельниччини. Як видно із твоїх публікацій, тобі слали привіт аж із сонячного Криму, писали з Харківщини, тебе читають із задоволенням і на Рівненщині. Хоч як не прикро це згадувати, але в тебе у рідній Славуті є і недруги, які постійно щось нове знаходять, щоб подати тебе до суду. Тож я хочу нагадати їм усім: хто хоче заплямувати честь і гідність твоїх журналістів, нехай піде до церкви, перехреститься і попросить у Всевишнього покаяння, висповідається і прочитає Священну книгу - Біблію, де написано: люби свого ближнього, як сам себе, не вбий, не вкради, не суди, то й сам судимим не будеш. Бо над нами ще буде Суд Небесний: за свої образи, котрі завдали ближньому, будемо тримати звіт перед Богом.
     Ось бачиш, «Трудівнику», тебе читачі люблять, поважають. Хоча не з твоєї вини минулорічна передплата була на два тижні зірвана, але твої прихильники зрозуміли тебе і зберегли торішній тираж газети. Тож нехай Господь посилає із Небес благодать твоїм шанувальникам, усьому українському народу, а особливо - славутчанам міцного здоров’я, усіх земних благ. Пробач мені: що думав про тебе, те і написав. Може, щось не так. Як-не-як, літа беруть своє. Третього лютого буду мати, як доживу, 71 рік.
     До побачення, «Трудівнику»! Нехай твій творчий колектив журналістів береже Божа Матір від усякого зла.
     А написав до тебе дід Василь Фещук із Плоски.


  коментарі: 5

вік діду : Шановний дід.Нагорода не забарилася тому, що вчасно гроші поступили на рахунок .А в Київі газету оцінив С.В.буряк за те що провели кампанію передвиборну і облили брудом с-идора в.б.А щодо збільшення тиражу то це тоді відбувается, коли зникае туалетний папір.  (написано 19.01.2013 в 05:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
вік діду : Шановний дід.Нагорода не забарилася тому, що вчасно гроші поступили на рахунок .А в Київі газету оцінив С.В.буряк за те що провели кампанію передвиборну і облили брудом с-идора в.б.А щодо збільшення тиражу то це тоді відбувается, коли зникае туалетний папір.  (написано 19.01.2013 в 05:56 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)
пп : буде суд на всіма вами-регіоналами проклятими!  (написано 19.01.2013 в 10:48 з адреси:  58-39-201-46.pool.ukrtel.net)
Читач : Що з літ, то з розуму, діду Василь. Знаєш хоч як "любить" Мальчук своїх ближніх - колег по редакції?  (написано 19.01.2013 в 13:27 з адреси:  186-129-132-95.pool.ukrtel.net)
Іван : Не вбивайте останню надію у діда, шановні дописувачі :)  (написано 19.01.2013 в 23:13 з адреси: 46.63.78.164 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік