Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 18.01.2013 ПРО ЗДОРОВ’Я НАЙМЕНШИХ СЛАВУТЧАН

Володимир Васильович СІВАК, лікар-неонатолог:
     «Я займаюся лікуванням дітей з першого дня народження. Треба зазначити, що захворюваність новонароджених в цілому по Україні і, зокрема, на Славутчині становить в середньому 150-200 дітей на 1000, що народилися. Характерно те, що ця захворюваність, я би сказав, стабільна. Так, на Славутчині вона становила в 2007 році 152, у 2008 – 138, у 2009 – 148, у 2010 – 164, у 2011 – 165 і в 2012 – 139 дітей. Врахуйте, що цей контингент дітей найвразливіший, адже саме до року діти хворіють на максимум захворювань. Після року ситуація покращується. Це залежить від природи. Ми, лікарі, можемо лише дещо знизити рівень захворюваності. А уникнути її неможливо. Тому що саме в цей час особливо виявляються аномалії розвитку дітей - вони становлять від 25 до 40 новонароджених на 1000. Серед найпоширеніших аномалій – вади серця, неправильна структура кінцівок (6-палість, зрощення пальців, пульсові суглоби), безкостість, розширення нирок, пороки серця та інші. Захворюваність немовлят зменшується за рахунок впровадження технологій. Наприклад, у нас є новий апарат для новонароджених із дихальними розладами. Завдяки лише цьому апарату в різних ра-йонах області захворюваність новонароджених вирівнялася. Помирають, як правило, діти з грубими аномаліями розвитку, несумісними з життям. Усі інші діти в нас виживають! В екстрених випадках ми зв’язуємося з обласною реанімацією, і вже через дві години – лікарі Хмельницького в нас. Крім того, ми постійно працюємо над покращанням невідкладної допомоги”.
     
     Матеріал підготували В. Гориньчук і Ю. Катишев.


  коментарі: 1

вік : Знову катишева випустили з лтп.Про що цей д....ь пише.Хай напише про те. скільки треба плати лікарям, і чи в змозі йти на прийом до лікарів бізнесменів, проста молода сімья з мінімальною платнею.Знову потягнуло на ностальгію за срср.  (написано 19.01.2013 в 06:05 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік