Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 ВЧАСНО ДОСТАВЛЯЙТЕ ПЕРІОДИКУ!

В останніх номерах «Трудівника Полісся» минулого року прочитала про зустріч редакторів місцевих видань із начальником пошти І.В.Соболиком. Йшлося про «новації» в роботі Славутського центру поштового зв’язку. Гарно розповідає пан начальник. А правда, на мою думку, полягає в тім, що, скоротивши сортувальну дільницю на пошті Славути, поштарі зняли з себе всю відповідальність за доставку кореспонденції. Наслідки цієї «рефо- рмації» наша родина вже відчула на собі. Якщо газети повинні приносити в той день, коли вони виходять у світ, то дійшло до того, що одержували ми їх раз-два на тиждень. Витримати це було неможливо. Думали, може, хто у відпустці з листонош нашої дільниці? Таке буває. Та спілкування з працівниками пошти прояснило ситуацію. Адже почули у відповідь: «Все, що нам привозять з Хмельницького, ми доставляємо». А з кого питати за неодержані номери газет? За те, що скопом пачку газет приносять за тиждень? Бо економлять, мабуть, бензин і їздять раз на тиждень у Хме- льницький за кореспонденцією? Оце так «реформи»!
     Пане Соболик! Ми не будемо ходити з’ясовувати до листонош, де той чи інший недоставлений наш випуск газети. Бо зрозуміли, що це марно. Відповідь ми вже знаємо: «Що привезли, те й рознесли». І вони, листоноші, праві: Хмельницький далеко, спитати ні в кого.
     Та й звільняти листонош, як це погрожуєте ви, за несвоєчасно доставлені журнали і газети, не треба. Слід звільнити тих «реформаторів», які додумалися закрити сортувальне відділення в Славуті, після чого люди одержують неякісні послуги! А листоноші працюють все життя на своїх дільницях і свою роботу знають добре. Думаю, їм є з чим порівнювати. Адже вони пам’ятають, як колись доводилось працювати, і бачать, як усе робиться тепер.
     Ось Ви, Іване Володимировичу, закликаєте передплачувати періодичні видан- ня й обурюєтесь, що мало людей читають зараз газети. Та ви ж не можете людям доставити повністю і своєчасно навіть той мізер, що вони виписують. Скажу прямо, нема меж нашої роздратованості з приводу неотримання і несвоєчасної доставки періодичних видань. То невже така невизначеність буде тривати й далі? Закликаємо Вас, пане Соболик, налагодити повну і своєчасну доставку видань. Люди не повинні потерпати із-за недолугих реформаторів чи неякісну роботу хмельницьких сортувальників.
     Тетяна КОВАЛЬЧУК, м.Славута.
     
     Цей лист шанованої читачки Тетяни Петрівни Ковальчук ми попросили прокоментувати відповідальних працівників Славутського ЦПЗ №6 - заступника начальника Л.С.Зощук та інструктора відділу передплати Н.О.Голуб, які, розділяючи заклопотаність славутчанки, висловили свої сподівання, що ритмічність доставки періодичних видань найближчим часом обов’язково налагодиться. Адже у Славуті поштарі розносять тепер кореспонденцію п’ять разів на тиждень, тобто, в усі дні, крім суботи та неділі. Навіть у Новорічні свята люди сумлінно працювали. А центральне поштове відділення №1 (на вул.Соборності) тепер функціонує з 7.30 до 20.00 без перерви на обід у всі дні, крім неділі. Інші міські відділення зв’язку працюють 6 днів на тиждень (вихідний – неділя). У села пошта доставляється тричі на тиждень різними трактами, на яких курсують 6 автомобілів.
     За непорозуміння, які трапилися з доставкою періодики для Т.П.Ковальчук, працівники ЦПЗ вибачаються і пояснюють це збоями в доставці періодики із Хмельницького. Адже газети і журнали виходять у світ в різних містах України, й терміни надходження їх до читачів не завжди залежить від місцевих поштарів. Тут, як і завжди у нашому житті, причиною бувають різні фактори.
     Між тим, успішне завершення передплати періодики на 2013 рік Славутським ЦПЗ №6 (із перевиконанням планових завдань!) дає надію, що й збоїв у її доставці людям буде все менше й менше. До речі, на 1 січня п.р. славутчанами передплачено 32815 примірників різних друкованих видань. Найпопулярніші серед республіканських – «Газета по-українськи», «Сільські вісті», «Високий замок», «Сімейна», «Добрий господар» та інші, серед обласних – «Подільські вісті», «Поділля», серед місцевих – звичайно, наш «Трудівник». То ж дякуємо всім славутчанам, які, незважаючи на подорожчання видання, залишилися з нами в 2013 році. Редакція виправдає Ваші сподівання. Вам із нами нудьгувати не доведеться!
     
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік