Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ...

Славутський центр поштового зв’язку №6 Хмельницької дирекції державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», крім Славути та Славутського району, обслуговує місто-супутник Хмельницької АЕС Нетішин, а також місто Ізяслав та Ізяславський район.
     Кінець року як для працівників друкованих періодичних видань - преси, так і для поштовиків, був особливо гарячою порою, тобто, завершенням передплатної кампанії, від ступеню успішності котрої безпосередньо залежать їх фінансові показники 2013 року. Позаяк і підприємства поштового зв’язку, і редакції комунальної преси, зокрема, нашої міськра- йонної газети «Трудівник Полісся», перебувають на госпрозрахунку, тому питання комерційної діяльності для них є життєво важливими. Адже газета – це також товар, лише – інформаційний.
     Мережа об’єктів поштового зв’язку Славутського ЦПЗ №6 складається з 58 відділень, у яких, щоправда, в надто обмеженому асортименті, реалізується преса вроздріб, й де також можна оформити передплату на періодичні видання.
     А ось спеціалізованих поштових кіосків, де пропонується широкий спектр періодичних видань на території, так би мовити, «володінь» Славутського ЦПЗ №6 залишилося всього три – два в Славуті, та одне – в Нетішині.
     Один із славутських поштових кіосків розташований у приміщенні самого ЦПЗ №6. Вже понад 6 років кіоскером тут працює привітна жінка Наталія Мізєрєва (на фото), котра й розповіла нам про те, які саме послуги можуть отримати відвідувачі цього кіоска, та наскільки успішною є його діяльність:
     - Об’єкт поштового зв’язку, в якому я працюю, має офіційну назву «кіоск-відділ передплати». Тобто, основним видом моєї діяльності є реалізація друкованих видань: республіканської, обласної, регіональної, місцевої та зарубіжної преси (журналів і газет), згідно з каталогом видань Українського державного підприємства з розповсюдження періодичних видань «Преса», а також поштових конвертів, вітальних листівок, марок, календарів. Крім того, я реалізую деякі товари народного споживання.
     Кінець року для нас був особливо напружений період, адже завершувалася передплата періодичних друкованих видань на 2013 рік. А у мої функціональні обов’язки, крім реалізації вищезазначеного товару, входить ще й прийом передплати періодичних видань, - як для фізи- чних, так і для юридичних осіб, які розраховуються за це готівкою. Крім того, відповідаю за ведення каси, складання щоденних і щомісячних звітів. А кошти, які надходять у кіоск, чималі – за місяць здаю в бухгалтерію до 50тис.грн, з них 10-12тис. – виручка за реалізацію та оформлення періодики. Найбільшим попитом по четвергах з місцевих видань користується «Трудівник Полісся» (часто-густо його розпродаємо вже у п’ятницю), а по п’ятницях – «Пульс» (він виходить на день пізніше від «Трудівника»). До речі, хто не встиг передплатити ці видання, зможе оформити передплату на них в січні (до 25 числа), щоб отримувати їх із лютого.
     Серед обласних видань користуються попитом газети «Подільські вісті» та «Поділля», серед регіональних – такі львівські видання як «Експрес» та «Високий замок», у т.ч. й додатки до нього «Добрий господар», «Порадник господаря». Із республіканських газет добре купуються «Факти», «Україна молода», «День», журнали «Дім. Сад. Город», «Огородник», «Дивослово», «Жінка».
     Загалом можу з упевненістю сказати, що славутчани – читаюча публіка. Мені, як поштовому працівнику, приємно, що наш ЦПЗ №6 та його кіоск, у якому я працюю, в значній мірі задовольняють попит на інформаційний продукт з боку наших шановних відвідувачів. Тобто, працюємо заради людей, щоднини намагаючись нести радість, приємні новини, необхідну інформацію, гарний настрій у кожну оселю, до кожного серця. Адже, як мовиться, не хлібом єдиним живе людина.
     Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік