Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 ЗА СИГНАЛАМИ ЧИТАЧІВ

Вранці на автобусній зупинці в мікрорайоні комбінату «Естафета» людно. В очікуванні маршрутки між людьми точаться балачки. Тема одна: холоднеча в квартирах багатоповерхівок, які опалюються централізовано, від газової котельні комбінату «Естафета». Ця котельня облаштована застарілим обладнанням, тому гріє хіба що повітря та землю, котрою прокладено тепломережу, а не наші квартири.
     Щороку їх мешканці скаржаться на те, скільки коштів несправедливо “викачують” з наших кишень, хоч норми опалення не відповідають стандарту (+18 градусів). Я в своїй квартирі вже 20 років відчуваю цей холод узимку. Якщо морози понад -10 ºС, то в квартирі буває +10 ºС, максимум +14 ºС. За що ж мені платити? Комунальники шукають причини: не утеплили, не зашпаклювали і т.д.
     У мене кватирки завжди заклеєні, лоджія утеплена, балкон обкладено вагонкою, підлога вкрита двома шарами килимів, на стінах - теж килими. Через холоднечу змушена щороку писати заяви в ЖКО. Висувалися пропозиції щодо будівництва сучасної міні-котельні на газу поблизу 4-х наших будинків. Та, видно, нікого це не турбує. Обладнувати в квартирі газове опалення зараз забороняють. Хоча, хіба може для цього зібрати пенсіонер 15тис.грн сьогодні? Приміром, я – вчителька на пенсії, і цим усе сказано.
     Нещодавно, 29 грудня 2012 року, коли надворі було +8 ºС, прийшла комісія з ЖКО. Швидко з рукава вийняли термометр, потримали, поки температура впала до +17 ºС, і поспішили з квартири, склавши акт про обстеження теплового режиму. При цьому мій власний психрометр показував +15 ºС. Перевіряючі кинули репліку: «Це у вас побутовий, а у нас перевірений, технічний».
     Відвідували ми з сусідами один одного через холоднечу в квартирах, аби з’ясувати те- мпературний режим у них. І ось що виявилося: у квартирі №1 будинку 123 на нашій вул.Плотиче температура становила +10 ºС, у квартирі №13 цього ж будинку - +12 ºС, у квартирі №15 – така ж сама, у квартирі №48 – +10 ºС; у квартирі №1 будинку №119 - +10 ºС, у квартирі №24 цього ж будинку - +8 ºС; +10 ºС; у квартирі №30 - +11 ºС; у квартирі №7 будинку №121 буває від +12 до +16 ºС.
     Я змушена була забрати кімнатні квіти та деревце лимона на кухню, де щодня включаю газову плиту, щоби вони не померзли. Цю холоднечу в квартирі я терплю, але оплачувати її відмовляюсь, - навіть через загрозу судочинства, на котрій наполягає ЖКО. Ми звертаємось за захистом до редакції газети «Трудівник Полісся».
     З повагою – Л. Степанова, м.Славута, вул.Плотиче,123, кв.7.
     
     Від редакції
     Цей лист Л.П.Степанової редакція отримала 2 січня п.р. А вже наступного дня ми звернулися до начальника житлово-комунального об’єднання В.В.Яцюка з проханням прокоментувати вищезазначену ситуацію. Василь Володимирович пообіцяв направити працівників ЖКО у цей мікрорайон, аби вони ще раз здійснили заміри температурного режиму в квартирах, що й було ними зроблено того ж дня (щоправда, лише у 4-х квартирах). Відносно чого й були складені акти-претензії, які були завірені підписами - з боку ЖКО його представником, контролером СПТМ В.О.Шахнюком та квартировласниками: О.І.Белянським, який проживає на вул. Плотиче,119, кв.32, у квартирі котрого на момент перевірки було зафіксовано температуру +20 ºС (квартировласник відмовився від підпису, мотивуючи це тим, що додатково опалює житло електрообігрівачем); В.К.Філіповою, мешканкою буд. №121, кв.7 на цій же вулиці, - тут температурний режим дорівнював +23 ºС; Л.І.Сержанюк, квартировласника кв.1 у будинку №123 – тут дійсно температура в квартирі була на рівні +18 ºС; та мешканцем кв.1 буд.№119 В.І.Кундик, де зафіксована температура дорівнювала +20 ºС.
     Щодо наведених прикладів у листі Л.П. Степанової про надзвичайно низький температурний режим в інших квартирах, то В.В.Яцюк категорично заперечив достовірність цієї інформації, аргументувавши це як надзвичайний стан, про який уже давно було б відомо широкому загалу, передусім, керівництву ЖКО, та яким було би вжито відповідних заходів. При цьому начальник ЖКО наголосив на безпідставному накопиченні боргів за теплопостачання з боку окремих мешканців цього мікрорайону та необхідності їх негайного погашення.
     


  коментарі: 4

Борис : Скажу так. Робота нашого ЖКО звісно має багато недоліків. Але в цілому, в нашому місті ніколи не було Алчевська, і жодної зими ніхто не замерзав. І Слава Богу!  (написано 11.01.2013 в 12:56 з адреси:  190-163-54-37.pool.ukrtel.net)
дивлюсь і слухаю : Пані мальчук ,Ви спочатку взнайте скільки боргу у Вашоі дописувачки,і більше не друкуйте маячню .Втрачаете авторитет нешановна.  (написано 11.01.2013 в 13:55 з адреси:  176-8-15-220-slvt.broadband.kyivstar.net)
Віктор : Поживемо подивимось, що буде з нашим ЖКО рік, через два. Коли одна потужна котельня обогріває від 8 до 16 квартир. У нашому місті половина споживачів мають індівідуальне опалення, тому і не мерзнуть. Згідно Закону України "Про комунальні послуги" інша половина, що гріється від великої труби, платить за другу половину, що гріється від свого котла. І тому внас є багато розумних та хитрих, які і не бачать скорого Алчевська.   (написано 11.01.2013 в 16:57 з адреси: 46.63.78.249 unnamed.x-city.com.ua)
 : Це газова котельна не комбінату "Естафета", і ніколи нею не була. Перевіряйте те що друкуєте шановні.  (написано 11.01.2013 в 22:24 з адреси:  190-9-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік