Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 БУДЬТЕ ЩАСЛИВИМИ Й ВИ!

Я не багата, не подорожую по світу, не буваю в екзотичних місцях. У мене немає ні спортивної машини, ні яхти, ні особняка. Але я щаслива. Набагато щасливіша, ніж дев'ять років тому, коли їла багато солодкого і постійно почувала себе нездоровою й розтовстілою, коли дивилася телевізор і була в постійній депресії, коли багато купувала речей у магазинах і була в боргах, як у шовках, коли працювала до пізнього вечора, отримувала достатньо, але не мала вільного часу ні для себе, ні для своїх близьких.
     Що ж сталося? Все просто: у мене народилася донечка, і її поява чудесним чином змінила все моє світосприйняття. Пам'ятаю, як, узявши її перший раз на руки, раптом пізнала силу життя, подивилася на себе і на світ зовсім іншими очима. Й захотіла змінюватися та жити по-справжньому. Жити - а не існувати.
     У чому ж моя правота? Напевно, в тому, що для хорошого життя просто потрібен правильний настрій. Я, наприклад, налаштувалася на дитину, яка відкрила в мені стільки любові, що мені захотілося поділитися з нею своїм щастям і на власному прикладі показати, що життя - прекрасне. І виявилося, для щастя потрібно зовсім небагато: трішки простої невибагливої їжі, скромне житло, пара комплектів одягу, хороша книга, ноутбук, робота для душі та найближчі люди поряд.
     Тоді подумала: як корисно людині бажати для себе меншого. Бо тоді людина не буде вважати себе бідною. Багатство ж завжди вимагає більшого й більшого, але від цього – ось де парадокс! - людина не стає багатшою. Можна придбати будь-які матеріальні блага, навіть запастись ними на майбутнє, але якщо ваша душа не наповнена, у вас немає нічого!
     Спробувавши зосередитися на сьогоденні, я перестала хвилюватися про майбутнє і триматися за минуле. Дійсно: адже воно, минуле, існує тільки в наших думках. Минулого вже немає – хоча, ще немає й майбутнього. І незалежно від того, згадуємо ми про минуле або мріємо про майбутнє, живемо-то тільки в сьогоденні! Лише нині можна щось міняти в своєму житті - ні минуле, ні майбутнє нам не підвладні. Тільки в сьогоденні можна бути щасливим: спогади про минуле щастя - сумні; очікування майбутнього щастя - тривожне. А сьогодні - це дар! Тому воно і зветься справжнім.
     Напевно, потрібно почуватися щасливим з тим, що вже маєш, і там, де ти зараз знаходишся. Занадто часто хочеться бути десь ще, робити щось ще з іншими людьми... Але ж те, де ми зараз перебуваємо - прекрасне місце! Ті, з ким ми зараз, включаючи нас самих, - уже бездоганні. Того, що ми маємо, - нам вистачає. Те, що ми вже робимо, - надзвичайне. Дуже точно сказав з цього приводу чудовий поет: "Часів не вибирають, у них живуть та помирають…»
     То давайте будемо вдячні маленьким задоволенням та миттєвостям життя. Фрукти, плитка шоколаду, чай - прості задоволення, що набагато кращі від складних десертів, солодких напоїв, смаженої їжі, якщо ви, звичайно, навчилися насолоджуватися ними повною мірою. Хороша книга, прогулянка з коханим або коханою в парку, приємне напруження після короткої зарядки, чудесні слова, котрі говорять ваші діти, посмішка незнайомця, момент тиші рано-вранці, коли світ ще спить... Це - маленькі задоволення для хорошого життя, без потреби в чомусь більшому. Життя вимірюється не кількістю вдихів. Воно вимірюється кількістю моментів, які заставляють нас затримувати дихання. Правильно? Час летить без упину. І його потрібно витрачати прямо зараз - на себе, на рідних і близьких. На життя!
     Давайте будемо рухатися життям із почуттям радості! Ми так часто йдемо ним під дією страху змін, страху пропустити щось, страху перед новим. Це, по-моєму, неважливі причини, несерйозні посили до дії. Давайте замість цього звернемося до того, що приносить радість нам і оточуючим. Давайте будемо виконувати свою роботу не тому, що потрібно підтримувати свій спосіб життя або через страх змінити його, а тому, що це приносить задоволення робити щось креативне, значуще, цінне.
     І ще про одне - про співчуття. Воно дає іншим любов, яка є найбільшою нагородою. Той, хто хоче бути успішним, просто зобов'язаний піклуватися про ближніх і допомагати їм досягати успіху. Це так просто: хто хоче добре жити, повинен допомагати іншим теж жити добре. Тому, що чим краще живеться людям навколо, тим краще й тобі самому. Віддавати більше - з очікуванням меншого! Що може бути гуманніше?
     Давайте забудемо про продуктивності та цифри. Вони не скрізь і далеко не завжди мають значення. Якщо ви щось робите, щоб досягти певної мети, значить, втрачене розуміння того, що насправді важливо. Це просто втрата часу! Сьогоднішній день - подарунок, і наша цінність визначається не тим, що ми робимо або з ким знайомі, а тим, які ми.
     Це лише небагато що з того, чого мене навчила донечка. Так-так, це вона викликає в мені бажання пізнавати світ і його істини. У подяку їй хочу поділитися рецептом щастя. Він взагалі-то простий. Візьміть чашу терпіння, налийте повне серце любові. Киньте дві пригорщі щедрості, плесніть гумору. Посипте добротою, додайте якнайбільше віри - і все це добре перемішайте. Потім намастіть на шматочок відпущеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху!
     Й будьте щасливі!
     Тетяна САМАЙДА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік