Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.01.2013 РОЗКАЖУ ПРО РОДИНУ

36 років тому поєднали свої долі в одну щасливі молодята – Лідія й Григорій Федорчуки. Обоє родом із Шатерників. На одній вулиці зростали, ця ж вулиця і поріднила їх. З роботящих сімей обоє, і самі ж – роботящі. Будували сімейний добробут за батьківським прикладом власними руками. Гарний будинок звели просторий, світлий, теплий! А ще затишно в ньому, бо ні крику, ні докорів не чути. Здавалося б, нічим визначним не примітна родина. Та як подивитись. Бо чесно жити, на совість працювати, навколишній світ любити, не завдаючи йому болю своєю озлобою чи підлістю, - мабуть, найголовніше в житті.
     Двадцятирічним юнаком повернувся після служби в армії у рідне село Григорій, виконавши свій громадянський обов’язок. Як енергійного і завзятого, направив тодішній голова колгоспу Т.Х.Щасливий його на курси пасічника, бо нікому було доглядати за сільською пасікою. 28 років працював Григорій біля бджіл, від них, мабуть, і любов до праці. Недарма в селі Григорія Пасічником звуть. А ще – майстром на всі руки.
     Щоб веселіше працювалось, змайстрував Григорій хатинку в пасіці, а поряд - стадіон. От і сходилась до хатинки Пасічника сільська молодь, щоб у футбол пограти, до районних змагань підготуватись.
     Нині Григорій – староста села. Бо з дитинства був привчений батьками шанувати Бога, побожно ставитись до людей. А коли у селі розпочалось зведення храму Святої великомучениці Варвари, першим на його будівництво прийшов Григорій. Храм – то його гордість.
     Не відстає від чоловіка і Лідія. Вона - одна із півчих нового храму. Її дзвінкий, чистий голос, коли виводить псалми, здається, піднімається до високих храмових бань.
     Лідія – хороша господиня і дбайлива матір. Як гарно влітку біля її оселі – квіти, квіти і квіти. Їх тут незліченна кількість. Схиляється над ними Лідія, розмовляє, мов з діточками. Та й рідних діток виростила ця чудова пара аж четверо. Всі одружені. Шестеро внуків подарували своїм батькам діти. Як і колись, живе ця велика родина дружно і гарно. Поспішають діти додому, щоб допомогти батькам у господарстві, дати можливість відпочити маминим рукам. А внуки туляться до дідуся і бабусі, мов ластів’ята до сонця. Здається, тут, в обійсті Федорчуків, усе горнеться одне до одного: сад - до хати, вишня – до колодязя, квіти – до стежки, ластівки - до неба. Голубля- ться одне до одного й господарі.
     19 січня Григорієві сповниться 60. Тому ніжний погляд у дружини, тепліший потиск руки її ладо. Хай же Бог дарує цим чудовим людям багато здоров’я і радості.
     Перед Хрещенням у січні
     Все купається у сріблі,
     А в голубих очах дружини
     Тремтять пелюстки
     квітів ніжних.
     Небесний ангел у ці дні
     Дарує радість на землі,
     Благословляє зрання
     Своїх сподвижників кохання.
     Галина ГАРБАРУК,
     с.Малий Скнит.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік